Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
16. dec 2008

No Kati, ale mna este napr. tak netrapia kasicky a ine, pretoze ich este neuzivame..az budeme, pak tu budem otravovat.. 😀

jankando
autor
16. dec 2008

No jasne, je teraz nervny...no ale stale treba do neho nieco hustit...nejaku len riedku - teda nejaku kvapalnu tekutinu....lebo predsa len kase a prikrmy, to su hustejise a aby pak nemal zapchu..ja som si uz svoje pretrpela so zapchou...joj, chudatko..jak sa trapilo...ani vam neprajem..mesiac sme sa trapili..teraz uz je to trochu lepsie...ale no...mohlo by byt este lepsie...
tak i my davali po lyzickach....ale Petko pekne pil..nezasvinil vela.. 😀 ..nechcel pit z lasky, jak ho brusko bolelo..tak sme po polovicnych lyzickach davali.. ☹

angienka
16. dec 2008

stve ma to ze v noci mu kojenie nevadi a cez den hej ale co narobim-doma som ho ale este vzdy na tu desiatu kojila ale teraz uz ani to,nemam uz mlieko vobec bo dakedy okolo tej 4-5tej ked kojim ta nemam o 10tej ☹ skoda je to ked si vezmem ze pred 2tyzdnami som amla este 😠 ta to bolo tak ze okolo 7mej rano kasa a zas pak kojenie na desiatu a potom prikrm a k veceru som skusala kojit niekedy aspon cucol ale zvacsa ne ta som davala kasu a pak zas len kasu a vecer teda cela noc kojenie no ted chapem ze uz 7mes ta to je normal ze stracam mlieko,ale neviem co mu budem davat...asi skusim kupit este raz bebu a budem ho nalievat tym...on si zas potom zvykne i ked ma to mrzi ked furt to vylievam ale ta mozno prvu krabicu vylejem ale pak si zas zvykne 😝

jankando
autor
16. dec 2008

a ta beba, to je sunar, ci co?

angienka
16. dec 2008

beriem to aj tak ze za nasej doby teda ked sme boli mimca vacsina nasich mamin dlho kojila vtedy museli i setrit a ani take vymozenosti jak ovocne kase neboli ta kojili daktore i do 2rokov 😎 a ked odstavili ta 2rocnemu jasne ze uz by som dala normal mlieko 😀 ale ted mi preide este malicky na to a este aj koly alergii dlho sme sa toho nemohli zbavit a patlali ho vsetkym moznym ta neceeem 😖

angienka
16. dec 2008

hej hej take jak sunar 😉

jankando
autor
16. dec 2008

No, teraz eni mna neukamenujte...a
ale ja si myslim, ze to c omal timmyk na tvaricke, to bol len detsky vysyp..alebo novorodenecky..i nas Petko mal...co nam mama az nadavala, aby sme ho nebozkovali, ze to mas z nasich slin..a blbost...........vies co..aspon raz sa osvedciliti anglansky lekari..a dali mi super masticku...a hned su prec..teraz kamoska ma novorodeniatko a tie z ma tie vyrazticky..som jej poradila ten krem, tak si ho asi zaobstarala ...dufam....lebo fakt su prec a uz sa nevratili..a stale kremujeme....je sice drhsi, ale ja ho mam na predpis a petko ma az do 16 r. zadarmo vsetko..myslim lieky..ja mam zadarmo rok po porode..cize krem mozem mat stale..kazdy mesiac.. 😉
no ..fakt..moj nazor...tak ma nezabi.. 🙂

jankando
autor
16. dec 2008

tak a ty si vobec neskusila nejaky klasicky sunar? ci ja nechapem co to je ta beba? to je znacka nejakeho UM?

angienka
16. dec 2008

bebu mi najviac pil ale tiez nechcel ale musel bo u svokry nic ine nedostal ked som ja neprisla nakojit ta sa na nu naucil ta i ja tak musim byt prisna ze mu fakt nedat jest ked ma a az jak bude mat hlad priadny ta mu spravit a ked mi to nebude chcet ta nepovolit a len to mu nukat bo ja hned letim urobit kasu a vyhral 😝 vycurancek moj-teraz sme sa smiali hore akurat sme dali flasu s kasou za nho dozadu a on na bruchu bol ta tak zlato lozil nie jak lozil ale podskakoval dozadu za flasou a nahol sa na nu a vzal ju do pusy a pak taky nateseny ze podhadzoval tou prdelkou dopredu dozadu jak break dance keby tancoval 😀

jankando
autor
16. dec 2008

eni a ko casto mu davas papu? to je jedno co..ale ako casto?

angienka
16. dec 2008

jani nezabijem,sak hej najprv si mudr myslela ze to len toto je potnicky a prvy detsky a davali nam kadejake hnusne maste co nezaberali vooobec sak jak dlho to mal asi 2mesiace pak sme isli tu odcarovavat a nam povedala ze to je ten lisaj asi ale ani cary nezabrali ta pak na kozne a tam ze to je prva detska alergia uplne bezna ze nedokazu deti stravit mlieko ze ma velky retazec proste a maly detsky organizmus to moc zatazuje a mala pravdu ked som nejedla tvaroh cokoladu mlieko ta sa to zacalo stracat a ked som nevydrzala po par tyzdnoch a zjedla keksy cokoladove hned sa vyhadzal i ked nie az uplne celu tvar...ale ted to lepsie uz znasa,ale furt ked to presvihnem ta sa mu spravi ☹

jankando
autor
16. dec 2008

i ked je pravdou, ze sa hovori, ze by kojici matky nemali cokoladu..tak mozno na tom nie co je...no neviem..az by som poslala vzorku toho kremu..ale uz asi timmyk nema tie vyrazticky, ze?
no a keby ja cokoladu nejedla, tak bych sa zblaznila.. 😠

angienka
16. dec 2008

hej to je UM jani beba od nestle 😎
Davam kazde 3hodky

angienka
16. dec 2008

nema jani nastastie uz 😉

jankando
autor
16. dec 2008

Idem eni teraz objednat tie vzorky..su zadara.. 😀 a ti poslem potom az pojdem do mesta na postu ..len tak do oalky hodim a vyskusas ho krmovat..inak nam to dali i na vysusenu pokozku..Petko nema az tak brutalne, ale ze ma...no co sa cuduju, ked je cernosko... 😉

jankando
autor
16. dec 2008

a kolk oml davas kazde tri hodiny?
lebo ja som z toho debbbil....ja ma mliecko znacky SMA a tam je pisane, ze (my teraz davame 150 ml ..i ked to neschlipne sem tam cele) na 150 mll sa ma v 24 hodinch akrmit len 5 krat denne..to vychadza na viac ako 4 hodiny.....a my krmime tiez kazde tri hodiny...sa ale bojim aby brutalne nepriberal....no ale kedze neschlipne vsetko , tak no........ 🙂

angienka
16. dec 2008

jani ta petik mal len potnicky asi to maju skoro vsetky deti,to zmizne aj samo niekedy z prehriatia sa to spravi ze sa jakeby spoti a ked ne ta davaju holtovu mast najcastejsie na to 😝 my sme vyskusali 3,ci 4maste a pak koznu a dala nam borovu vodu a mast daku 😒

angienka
16. dec 2008

5x denne ta co si???to ja by som ted mala 5x denne davat papat a seanik ma 3mes ta kde 7x by som povedala ze by mal jest isto 😕

malibuu7
16. dec 2008

no baby ja sa tiez snazim akoze kazde 3 hodky ho krmit... ale vobec to nedodrziavam... proste ked vidim ze ma hlad, tak mu dam... ked zje trosku tak som rada, ked nechce ponuknem mu neskor a nemam pocit ze hladuje, ani ze je prejedeny

jankando
autor
16. dec 2008

to neboli potnicky..bomi lekarka hovorila...a ja som ho nikdy nebalila brutalne..petko bol furt len v kosielke....to teraz od kedy je tu mamca, tak tak ho babusi jak sialena....ta teeraz by mohol mat, ale nema..klop-klop

sak idem objednat a pak ti poslem..a ak sa mu nahodou vyhodia, tak nakremujes..alebo kremuj stale ....a uvidis, ci sa nieco lepsie.. 🙂

angienka
16. dec 2008

jani davam vacsinou 180ml vody ta tak 210ml sa mi urobi kase ccacez den a na noc 210 vody ta tak 240ml ma kasu 😉

malibuu7
16. dec 2008

jani to i moja svokra by mi ho tak nahulala ze konec, len aby mu teplo bolo.... chapes a ja sa taaak zlostim na toto

angienka
16. dec 2008

moja mamka tiez bo tam muzova babca furt bo on mrzne ja ze ho slabo obliekam ze v kombineze mu je zima ked ma pod sebou perinu a na sebe 2deky 😠 ze to fusak musi byt ta ted uz nosi aj fusak aj kombinezu a este podtym ma teple oblecko 😝 naj su spokojny...nemusi jani to byt z prehriatia ale moze ale vacsina miminiek to ma...no ale sak ty vies co to bolo hlavne ze rychlo mu to zmizlo my sme to v lete mali jak sme tu na sr boli a kriz chuda moje a take horucavy a jeho to svrbelo ☹

angienka
16. dec 2008

ja tiez dakedy mu nedam po 3hod dakedy aj 5hod vydrzi,dam pre istotui chladit vodu ale kym si nepyta ta do nho netlacim az ked zacina byt zlostny 😉 ale ked ho nic netrapy ta zvykne to dodrziavat plus minus polhodky 😉

angienka
16. dec 2008

nene neposielaj sak to posta taka draha jani,silene 😎 nechaj si to sak sa ti zide,on uz nema teraz a snad sa mu nevrati bo ja uz si davam mlieko do kavy,ciste nepijem len do kafe si dam a aj bobiky papam a pohodka len minule sa mu spravili,ale pak som si uvedomila ze som mala i na obed smotanu v perkelte a aj susienky som vyzierala s cokoladou obalene 😠

jankando
autor
16. dec 2008

Ivi..ja tiez sa zlostim..boze, dobre ze 2 hrube deky na neho nehodi a este je v perinke zahulany..a najlepsie ked idem ku bratovi, ta ho necham v dupkach a dam mu len ten overalik hruby a hodim ho d toho prenosneho bagu a tam este dam i pernku, aby u bracha mal na com hajat a lezat a tiez este deku mamca da..ta chudak..a to ideme len do auta... 😠

angienka
16. dec 2008

spia vam uz deturky???Moj uz hajka s babi ta si asi idem vychutnat celu noc 😎

jankando
autor
16. dec 2008

NO eni, uz som naobjednavala...na vsetky mena, co sme tu... 😀 ja furt tak robi ,jak chcem nieco tak objednam ina brachove...i na svagrinnine meno.. 😀 bo to zadara vzorky...tolko budu, ze vam poslem kazdej minim. po jednu.. 😉

Eni, mne uz petik spi..ale on vstane..o 9 musime pit. 😉 a tatko pride , tak to bude hore.. 🙂

angienka
16. dec 2008

no maminky jani 😀 kazda je rovnaka a i my take budeme asi 😀

jankando
autor
16. dec 2008

Bo oni tak hulali nas.nie.. ap preto sme mali take potnicky.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre