Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
19. dec 2008

baby to stretko sa nekonalo jarka pisala ze pre zmenu je chory jej malicky tak asi az po vianociach neviem,ked je nas tatko doma tak nikam od neho nechodim....

majka225
19. dec 2008

ahojte babenky tak my sme uz pobalene a zajtra rano vyrazame 😀

majka225
19. dec 2008

a eni a vy kedy idete domov ci uz ste isly???

majka225
19. dec 2008

no zienky tak ja sa lucim prajem vam krasne sviatky keby ze som tu nebola na nete....a vasim drobcom posielame s leuskou pusinky... tak sa majte pekne a uzijte si vianoce aj novy rok 😉 😉 🙂

katka755
19. dec 2008

ahoj maji tak stastnu cestu ivca ide uz v noci.... a aj tebe pekne sviatky...

katka755
19. dec 2008

este som chcela.....
ivi urcite by sme mohli nieco spachat na silvestra....... dohodneme ked pridete.......

jani a take stretko by bodlo vsetky na valkove sranda ani ed sme slobodne boli sme sa takto nestretli tu a ked ste rozlietane po tom svete tak by to bolo zaujimave

jankando
autor
19. dec 2008

Maji, tak ti tiez prajeme Vesele vianoce a stastny Novy rok...nech sa dari..
aleuske len veeeela darcekov..sak bola cely rok dobrucka.. 😉

Kati, joj, a to tak ho nemusia pustit?sak su Vianoce predsa. 😕

no nic to, prajem, nech pride nacas a stravite pekne sviatky....

a to stretko by bolo uzastne.....no sak sa zmobilizujeme urcite..ja chcem urcite prist domov s petkom....mamca pojde teraz niekedy domov a vybavi rodny list.. 😉 tak budeme moct prist potom...
no a Ena si zoberie zase raz oddychovu dovolenku a Ivca bude mat prazdniny uz..Majca tiez zoberie oddychovu dovolenku a bude to.. 😎

katka755
20. dec 2008

hmmm a katka na vas vsetky bude pekne cakat doma na ritke........

katka755
20. dec 2008

baby ta co svami dnes?ja peciem linecke konecne jednu davku uz mam no este jednu treba lebo to malo je....

stale nakukujem a vas nikde....
jani hej nemusia vies aj take sa tam stava jadzi na kamione a ty robia vzdy niektorytam dobrovolne ostavaju na sviatky,lebo ich doma nikto necaka vies a ked ich je malo tak este niekoho nechavaju....len dufam ze do vecer pride...

jankando
autor
20. dec 2008

AHojte nakukujuci.. 😉
hm,..KAti, tak nech im povie, ze jeho caka doma velka rodinka.. 🙂 😉
kukam,ze dnes tu zabito...nikoho nikde ani kohut nekikirika.. 😨 🙄 😕

jankando
autor
20. dec 2008

KAti , ja minule zase raz rano o jednej zacala piect, kedze prvu varku lineckych sme spasali s mamcou....a piekla som do nevidenia...
piekla som jednu varku linecky..booze, mam maly plech, tak som piekla asi 30x.. 😠 a piekla som este 2 kolcky z toho isteho cesta, jeden jablkovy a jeden tvarohovy.. 😉 a uz sme ich skoro vsetky spasali..tak nabuduce urobim kakaovy a trety.. 😉 Johnovy chutil ten jablkovy...kedze on spal ked som pieka, rano ku mne vkuse chodil , ze Best cake ever = najlepsi kolac 😀 😀 😀 😝

jankando
autor
20. dec 2008

Zajtra chcem ist rano do mesta dokupit darky a pak idem kukat ako mamca bude robit bobalky...a bude piect makovniky a rozky ....mnaaam...uz sa teeesiiim... 😝

katka755
20. dec 2008

jemine jani to musel byt super pocit za taku pochvalu cooo? a to cesto na linecke? a jak si davku dala len jednu?
pocuj a to mamca u brata teraz?

katka755
20. dec 2008

ja idem teraz druhu varku lineckych
a potom este nieco krajane skusim
mam recept na taky orechovy krajan zo zltkovou plnkou
taky co dlho vydrzi.....
jeeeeeej pisem jak na skype jak truba 😅 😅 😅 😅 😅

katka755
20. dec 2008

este som chcela nieco ............
ja som dnes kupila korcule na lad,manzelovi!!!!!!!!!!!kazdy rok by sme aj sli len on nemal a ked aj mal snahu zohnat od kamaratov tak len male a vzdy sme sa len na lad pozerali a ja strasne rada korculujem aj on len nema na com a vzdy pred vianocami spominal ze si isto kupi a ked bol doma tak tie korunky dal vzdy na nieco ine.... taaaaaak verim ze bude mat radost......jeeeeej az sama sa z toho tesim,ze mu spravim radost..... hmmmmmm len skoda ze sebe musim sama kupit nieco...nejaky sveter to isti

jankando
autor
20. dec 2008

KAti,
no to bola pochvala ....tomu ver, zvlast od takeho , ktory sladke nejak nemusi...
hej, Kati, mamca je teraz u bracha, kedze uz nemakam..ale vkuse som bud ja u nich, alebo ona tuna..bracho ma 3izbovy domcek, takze viacej pristoru, i ked zajko nas tam ma jednu svoju vlastnu izbu.. 😀

jankando
autor
20. dec 2008

Hej, Kati, to iste cesto, a fajne su kolacky a mnam, ani za nimi nemusis cakata, kym zmaknu..z jedneho margarinu som pspravila cesto a rozdelila na dva....mam maly plech, takze som urobila jeden kolac s jablkami a druhy s tvarohom...
zajtra ask stihnem nejako, tak urobi mten trety..ale musim kupi ttvaroh i hlasku muku, bo mi dosla uplne... 😠
tak mozno az neskor urobim, lebo zase urobim a vsetko pojde.. 😠

jankando
autor
20. dec 2008

Kati, to bude manzel kukat nie, az uvidi tie korcule... 😉 potom sup slecny k babke a vy na lad.. 😉

katka755
20. dec 2008

aj basku vezmeme,len aby mala bola dobra a vydrzala dlho kym sa nevysalime

katka755
20. dec 2008

hej si myslim ze bude.... jooooj uz sa tesim na ten pohlad

a hej tak fajne ked z jednej davky aj ja mam maly plech ten vysoky ale nastastie mam aj ten nizky a velky
cakam kym mi trocha stvrdne cesto velmi som nechala roztopit palmarin

katka755
20. dec 2008

a ty co este strasis?

jankando
autor
21. dec 2008

no kati, ja vecer zijem.. 😉

katka755
21. dec 2008

no jani ty fakt nocny strasiak na konovi.....
i ja dnes ....ale uz mam aj polepene jednu davku mam v cukru obalenu a druhu z cokoladou chcem

katka755
21. dec 2008

ale az zajtra polejem a teraz uz len kus upratat a spat konecne aj ked svidnik rusny dnes same auta pocujem....dufam ze zaspim ak nie tak pojdem z cokoladou zdobit 😀 😀 😀

jankando
autor
21. dec 2008

Kati, ta ty dneska strastis...ma chces prekonat?? 😨

ja zijem tak v noci, bo John kym pride domov, tak je pol jedenastej minim. ak neostava na nadcas a to je uz pol dvanastej vasho casu...takze kym pride a sem tam , no vlastne stale kupe on drobca, takze tak.. 😉
vcera vsak prisiel dobity, tak sme nechali kupoanie tak a dnes som sama kupala...po prvykrat.. 😎 no uz som kupala viac krat, ale sama samucicka doma som kupala prvy raz.. 😎 a to take lahke, len keby som znala teplotu vody poridne, bo uz 2 teplomery sa nam do...bali.. 😠 😠

jankando
autor
21. dec 2008

No uz si asi isla zalahnut...cudne, ze tu dnes Enus nie je....ivca doma nema net, nie? majca tiez asi cestuje, ked uz nie su nahodou doma....

Inak Eni, dakujeme pekne, uz som vsetko pobalila pid kriacok.. 😉

jankando
autor
21. dec 2008

Baby, tak keby sme sa nahodou dalej takto minali, tak ..................................

jankando
autor
21. dec 2008

VAM VSETKYM PRAJEM STASTNE A VESELE VIANOCE , VELA DARCEKOV VASIM RATOLESTIAM

A
VSETKO DOBRE DO NOVEHO ROKU..................

TO VAM PRAJE NASA RODINKA..

Janka, John a Sean Peter

katka755
21. dec 2008

aj nasa rodina vam zela stastne a vesele vianoce.......

katka755
21. dec 2008

hej jai v noci so sa ta pokusala dobehnut no jak vidim nepodarilo sa vy ste rodinka netopierov sak vy v noci ozivate.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre