Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
22. dec 2008

som sa snazila podla toho aj ked je tam chyb vela ....hlavne ze na hlave stat bude

sice neviem ci jozkova ta uchata nebude az o rok mu dob uvidime

katka755
22. dec 2008

teba uz asi petko zamestnava co?mne mala spi na gauci tak ju idem prelozit a lahnut si nech som zajttra fit aspon trochu

cim dlhsie som hore tym vias som fit ale zajtra ma klpne 😒 😒 😒

katka755
22. dec 2008

jani sak pocuj dakedy by som ti mohla usit taku ciapku pocuj,tam u vas je dlhsie zima ne?alebo vlastne chladno ci ako tam je?

katka755
22. dec 2008

tak ja idem pises ze uz neprides tak zajtra........

katka755
22. dec 2008

este som chcela jani zajtra mi napis ake su tie flase avent ci slkenene ci umele.......nuby som teraz videla peknu

katka755
22. dec 2008

tu dnes fakt nikot nebol?ta co s vami?

angienka
22. dec 2008

cao bambulky tak kooonecne sme dorazili a usidlili sa tu a timmy aj vykupany a spi,napiste mi prosim recept na linecke,bo ja truba nechala doma 😠

angienka
22. dec 2008

no neviem mam pampers teraz a hnusne smrdia neviem ci aloe ale bleee malem som sa poblila v aute jak som ich vytiahla bo mam len male cestovne balenie nastastie a hnusne lepkave su no ale kazdemu daco ine vyhovuje,tie linteo su fakt lacne a uzasne 😉 jani vyskusaj ak tam je ich dostat 😎

angienka
22. dec 2008

hej kati si to vystihla presne i mne tak smrdeli jak keby bol posrany ta pre istotu som ich viac pouzila a hnusne to pachlo a este aj dlho potom bo kym sme na benzine zastali aby som si umyla ruky ta som mala osrate ruky jakeby 😀

angienka
22. dec 2008

pre paaana si robis srandu jak to ze nemaju aventaky tam???Mam aj canpol a hlavne dudlik canpol ma strasne rad ani aventaky mi nechce ale ten furt a to bol do 6mesiacov 😠
Jeeezisi ta to su cune ze ti muza tak dlho drzia tam 😠 🤐

angienka
22. dec 2008

jani prenadherny je ukrus maly aj lucke som ukazala ale len tote 3co som ti robila do rameckov vies bo som sa nemohla vtedy na net dostat ta tiez vravela ze fesak 😎 ale i tak tota v tej capurke je bozska no na zozratie a inac velkeee DAKUJEEEEEEEEEEEEM ta kombinezka je supracka ani som taku nadheru necakala 😵 fakt diky v mene timmycka ten bude na spapanie jeeej uz sa tesim kedy ho do toho nahodim...

BABULKY snad dorazite a hodite mi ten receptik i ked asi dnes to uz nestihnem bo mamka aj muzik tu vedla mna spia na gauci jeden z jednej a druha z druhej strany a ja medzi nimi 😀

angienka
22. dec 2008

a pampers plienky aj ja mam rada ale tie tesco ma prekvapili asi si ich kupim som myslela ze daky shit to bude obyc abo nebodaj este tesco napis na nich ale pekne su pokreslene cele obrazkami 😵 pampers i ja rada mam radsej jak huggies,ale mam este asi 4baliky fixies co nam rodicia kupili ta az ked minieme 😉

angienka
22. dec 2008

ja viem pliect 😀 naucim 😎
inac ja by nesilaaa to mi chceli nasi kupit ci chceme masinu na vianoce a ja ze neeeeeeeeee 😝 doma som sa snazila si urobit zasevky na dvoje rifle bo zo mna letia a paaani to by neviem jak sa volala tota siteeeeeeeeeee no keby to videla ta my maturitu vezme 😀
inac kati flase od avent 5hviezdiciek 😎 ja uz len totu pouzivam inac timmy pije 340ml kase na noc ☹ uz som z neho nestastna ale zacla som sunar baby davat teraz raz a vypil 100ml tak aspon nieco,ale o hodku nato spasal 300ml nocnej kase 😖

katka755
22. dec 2008

ahoj eni nestiham reagovat na vsetko ale posielam aby si mohla piect
350g hladkej muky
250g palmarin
140g pras.cukru
1vajicko
citronovu koru
vanilkovy curok

katka755
22. dec 2008

nooooooo eni dnes uz ho pustili uz cestuje od 17.30...... uz sa tesim len aby v pohode dosiel...

eni ten pocit som vystihla noooooooo ked aj mne tak vonaju divne...
no a tie tesco fialove ani su fajne ale dost drahe si myslim.....

ja sijem rada len ked mam klud a teraz ho velmi nemam nooo ale rada sijemked na seba strasne malo skor inym jak sebe,eni ja by som sa takej overlovke potesila tak posli vasich k nam.... 😀 😀 😀

katka755
22. dec 2008

flase tu fakt nemaju avent ale chcela by som ednu isto a ivca ma nuk fajnu tiez sa mi paci...

jankando
autor
22. dec 2008

caute baby
no pampers utierky i mne smrdia,ale zatila sa mi tie osvedcili a tiez johnsons..ja jak robila teraz v praci, ta tam kopec prachu a od krabis som vkuse mala zaspinene roky a take zachody tam bleeee...ta som si raz vzala Pampersy utierky tam a pani, cely den mi smrdeli ruky.... 😖 no ale na eptka su dobre, myslim na jeho pokozku..

jankando
autor
22. dec 2008

Eni, nemas zac, my tiez dakujeme a dufam, ze som sa trafila do Timmyka... 😉 to potom vyfot a posli..oki..

jankando
autor
22. dec 2008

no a Kati, od aventu flasky nie su urcite sklenene ale dobra kvalita, ja ich dennodenne vyvaram v sterilizatore a furt s pekne...tiez davam 5 hviezdiciek...a ja som i lacno kupila..no teda..vy porovnajte..6 flias za 20 libier..prepocitajte, bo neznam kolko je ted kurz..ja myslim, ze som dobre kupila, bo keby som kupila po jednej, tak to viac vyjde.. 😉

jankando
autor
22. dec 2008

Eni, ak niekde uvidim tie linea..ci ako sa to vola, tak vyskusam.. 😉

jankando
autor
22. dec 2008

Dnes som otvorila tie Huggies 4-kove a tusim, ze budu velke.. 😠 no co uz..asi dokupim este trojkove.. 😀 uvidime a mam Huggies dry night alebo tak nejak a take su imidzovo nanic...take som kupovala lacnaky, co som spominala,ta presne tak isto boli..take biele a kus nejaky motiv.. 😖

jankando
autor
22. dec 2008

KAti, tu je chladno furt, i cez leto...a ciapky isto az v slnecnych dnoch prestane Petik nosit..
a fiiiiha, tvoje vyzeraju uplne rovnako ako tie co si linka poslala...teeeda...sa nezdas...

jankando
autor
22. dec 2008

DAkuejme pekne za pochvaly, aj lucke.. 😀

jankando
autor
22. dec 2008

Eni, a pozdrav rodicov a popraj im za nas Stastne a Vesele vianoce a Krasny Novy rok.. 😵

jankando
autor
22. dec 2008

Kati, tak predsa len to stihne ten tvoj manzilek.. 😉
ti prajem.. 😵

katka755
22. dec 2008

diki jani ja som si nai nepripustala ze nepride....

tie flase asi cez net objednam...... a tiez musi po viac kusov,som pozerala

jankando
autor
22. dec 2008

tu predavaju i po jednej, no asi pojednej nie, ale po 2 minm...ale tak ked som to rozpocitala, tak ma tamte vysli lacnejsie..boli v akcii.. 😉

jankando
autor
22. dec 2008

sak tu tusim za 2 flasky chcu zo -7 libier sa mizda, uz presne nepamatam, ale mozem zistit...zajtra idem do mesta.. 🙂

jankando
autor
22. dec 2008

No , ja uz mam drobceka okupaneho , napapaneho a uspinkaneho...a idem i ja do postele,. precitat si knihu..tak sa majte..apiste, nech mam co zajtra citat, i ked by som chcela piect, ak kupim muky.. 😉
dobru noc///

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre