Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
22. dec 2008

jani co dnes tak skoro?ta ja este strasim a ty uz v posteli?

budeme mat novu kamosku na konovi baby teste sa.........

katka755
22. dec 2008

ja som zdobila ese medovniky ale uz idem tiez lahnut sice neviem ci zaspim ale idem.....niekedy nad ranom by uz mal tatkovolat tak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

tak dobru noc a nepisem vela aby si piekla jani....ja tiez mam zajtra roboty az az......

ale v stredu jaaaaaaaaaj sama varit ...............................ale potom sa napapkame jeeeej prve vianoce,len my 4.................

a potom darceky,len dufam ze bude kazdy spokojny z jeziskom............

katka755
22. dec 2008

baby tak my uz tolko popisali sme za 6000 prispevkami 😀 😀 😀

katka755
23. dec 2008

ahojte baby este spite ci uz vo velkom peciete?
nas tatko asi okolo obeda dorazi jeeeeeeeeeeeeeeeeej sa vytesujueme................ 😀 😀 😀 😀 😀

katka755
24. dec 2008

baby tak vy normalne zaneprazdnene,ja tu jedinna co stiham pisat?akurat som dobalila darceky....ale uz idem spat,jeeeeeeej som taka rada ze je konecne muzik doma,je to tu strasne bez neho......tak este raz prijemne sviatky keby ste nakukli....

jankando
autor
24. dec 2008

Kati, i ja viem uz o novej kamoske...tiez sa tesim.. 😉

jankando
autor
24. dec 2008

Tiez prajem Prijemne prezitie Vianocnych sviatkov...vsetkym

angienka
26. dec 2008

zdravim bambulky,dufam,ze ste tiez prezili krasne a pokojne sviatky ja som akurat trosku smutna lebo nasi prave odisli 😢 ocinovi vypadla siet a ma vela ludi napojenych co im dava internet ta sa ponahlali 😠 jakeby nemohli vydrzat bez netu 4dni 😝
No ja som este dobalovala a uz to musim zariadit dalsi rok aby sme nekupovali tolko darcekov su to hrozne peniaze nasi nestihali krutit hlavami co vsetko sme im pokupili,no a ked som videla vsetky tie timmcove darceky zrazu,pre pana jana 😨 no hruuuza este ze tomu nerozumel ale takto si z neho za chvilu vychovame tiez take nevdacne deti ako su muzikovi surodenci 😠
Teraz rozmyslam ze som si nestiahla vsetko co ocino nafotil 😢 skoda 😖

angienka
26. dec 2008

kto kto tu pride?Zeby slavka ked aj janu o nej vie 😕

angienka
26. dec 2008

my sme vera vyrazili na snowboard teda ja nie ale muzik chcel ze minulu zimu na nom nestal ta ze pojdeme no jazdili sme pol dna a vsade bud len male lanovky teda pre male deti boli no nakoniec takmer v nemecku sme nasli ta sme sli skoda len ze to nebolo aj pre sankarov to sme chceli my ostatni ist na to,no nevadi,dnes sme mali na plane kryte kupalisko ze sa timmy vysanti no neviem uz nemam naladu ked nasi odisli ☹ no mozno pojdeme 😉
Kati ta si ho poooriadne uzite,sak to bola dlha doba a zas asi aj bude,ale aspon silvestra spolu budete,ja stale neviem co my podnikneme 😒

angienka
26. dec 2008

jani hej fotili sme jak divy bol v tom na zozranie a este vsetci sme si dali mikulasske ciapky a sli sme tak ku svokre,jeeezisi ale to choditko babi no to keby ste videli ta padnete na zadok uplne uuuzas a jaky rad je v nom,take vymakane a ja uz len aventaky pouzivam je taka super ze cez ine mi uz moc papat nechce,ale sunar zacal po troche ta vzdy ked vypije som tak stastna 😎

angienka
26. dec 2008

babule ta vy asi uzivate naplno sviatky,mne mimisek zas spinka a muz umyva kuchynu tie haldy riadu 😀 tak mam cas no niet ani s kym popisat 😒
Inac kalendare su uzasne babicky a prababi sa nevedeli z toho spamatat hotove boli ze to najkrajsi darcek 😵 ta som rada bo i ja uplne hotova z nich bola a aj tie scrapy vyzeraju bozsky tak som kupila asi 20ramcekov a podavala kazdemu do ramcekov aj scrapove fotecky aj ja tu mam po celom obyvaku povystavovane 😉
No tak nebudem monologovat a pockam kym pridete aj vy a co to popisete,ja len dodavam ze krasne vianoce to boli a asi najstedrejsie v celom zivote hlavne pre timmynecka 😎 a vraj svetova kriza 😀 🤐

slavka23
26. dec 2008

Caute opice,uz som tu!!!!!!!! 😀

angienka
26. dec 2008

caaaaaao,no som vravela ze to ty budes opico 😉 😀
babule ta ja idem piect tie linecke,bo az dnes som si recept nasla 😉 snad mi vyjdu 😎

angienka
26. dec 2008

slavi a ty dajak dlho tehotna 474tt 😀 a uzaj pridavaj fotecky ked dopeciem pridem skontrolovat 😉

angienka
26. dec 2008

no tak nejdem piect a ideme na bazen 😎

jankando
autor
26. dec 2008

Caute baby,
SlAVI VITAAAAJ 😉 😉

jankando
autor
26. dec 2008

slavka a si vazne tehu? ci to len nedobre nastavene mas v pase? hm?

jankando
autor
26. dec 2008

slavi, hej , pridaj rychlo foto, nech vidime i tvoju slecnu.. 🙂 😉

jankando
autor
27. dec 2008

Caute baby,
tak ja sa vraciam do starych kolaji....zase pisem neskoro v noci..
mame to nejak prehodene.. 🙂
no a bola som dlhsie off, lebo sme Vianoce travili u brata a i sme tam prespali....vcera nadranom sme sa vratili domov.. 😉
tak zajtra ide uz John do prace, takze sa vraciame spat do normalu.. 😠
o tyzden budeme mat 4 mesiaciky..jeeej 😎
no a 15.januara bude posledne 4.mesacne ockovanie.. 😠 a potom tusim az v rociku pojdeme......
tak rozmyslam o ceste domov , ale mozno i na Velkonocne sviatky, ak by siel i brat...pretoze sme pozvani do jeho svokrovcov, kedze moja family doma nebude...no uvidi sa.. 😉

slavka23
27. dec 2008

No vidis,tak vyslo, ze budeme mat druhe mimi. Ale este som len na zaciatku tak to zatial nejako velmi nevnimam 😉 Dam aj fotky len sa s tym musim trochu pohrat...bo vies,ja zaciatocnicka ☹

jankando
autor
27. dec 2008

Ahojte baby
kukam, ze sa tu vela nepomenilo odkedy som zalalahla spat...
.Slavi, to vazne?
gratulujeme .........takze nasledujes Katku hej? 😉
o tusim, ze tato by teraz bral chlapceka, co? 🙂

jankando
autor
27. dec 2008

no len sa s tym pomaly pekne pohraj a pridaj foto...bo nedockava som 😀

jankando
autor
27. dec 2008

Joj, ta s vami nedobre..nikto nepise.. 😠

jankando
autor
27. dec 2008

ta vy ste babizne.......nikoho nikde? 😨 😕 😕

jankando
autor
27. dec 2008

hm... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jankando
autor
27. dec 2008

No tak baby, kukam, ze sa ziadana uz nepridate..sak Vianoce..no co uz.. 😉
tak aspon ja pomonologujem.. 😀
a nezabudnite pridat vsetky fotecky z Vianoc.. 😉

angienka
28. dec 2008

zdravim,tak my sme boli vcera na navstevku k muzikovym kamaratom-teda poznala som ich aj ja este z prace tak trochu-teda aspon zenu,a mali krasnych psikov-sak na to ma aj nalakali ze maju nove steniatko-jeeej taky krasnuky macko to bol 😵 a pak sme sli hned k svokre hrat monopoly,bo predvcerom sme u nas hrali dostihy a sazky a to ja straaasne rada mam tie spolocenske hry no tak sme hrali do polnoci a timmy tam zaspinkal tak nam ho uz nedala ze ostane u nich takze som sa ted zobudila spala som 9 a pol hod a som tak prespata 😎

angienka
28. dec 2008

pripajam sa ku gratulacii 😉
no aj mne uz ide muzik do prace dnes ☹ takze uz budem mat na net viac casu asi 😖 tak snad aj dorazite 🙄 no ja fotecky nemam tak idem ocinovi pisnut nech dajake posle skypom 😎

angienka
28. dec 2008

ty potvoro jedna ta ja idem kukat ze ty si pridala bo furt len nech kazda prida z vianoc a ty nic,kde mate vy fotecky z vianoc???Ta ja uz plne albumy mam ta ani niet kde 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre