Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
28. dec 2008

ako spoznat hej ,ale ona schudla este viac...ne?

jankando
autor
28. dec 2008

Slavi , ani sa necudujem, sak to uz 4 roky.. 😉

angienka
28. dec 2008

hej ta toto hej ta oproti tomu jak ja ju poznam zo zakladky ta je z nej teraz taka tretina 😉 a nekecam 😉 asi jej kika dava zabrat 😎

slavka23
28. dec 2008

No az teraz sme sa napojili,boli s tym nejake problemy a tak.... ale uz dobre bo mozem medzi vami oxidovat 😀 😀 hej,hej....mamca na tych fotkach...

angienka
28. dec 2008

hej a som pisala ze sa mi vydarili linecke???Ale nemala som vahu ta len od oka som davala a dvoj davku ale su supracke 😀 sak uz aj vaha to iste pocitila 😠

jankando
autor
28. dec 2008

eni, mne kupila svagrina jednu obliecku na perinku, vies a ja som si ju schovalala a pouzivala len jednu, bo este i druhe zavinovacky mame,..ale teraz sme boli u bracha a kocovali, tak som davala prat vsetko a nemala som ciste povlecko na perinku, tak som vytiahla to zabalene onve a hovorim Johnovi, ze so si to nechavala na druhe babo.....a on na mna take oci vytresitit....ze to srandujem, ne? 😀 😀 😀 😀 😀 ze si este jedno decko neuzil a uz druhe???? 😀 😀 😀 a tu sa vytahoval, ze este tri... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angienka
28. dec 2008

hej to je super o taky mesiac mozno cela nasa trieda sa tu zide 😎 to by bola parada 😵 ja sa uz tesim na stretko ked ja o nikom nic neviem...teda o takej polovicke urcite nie 😝

jankando
autor
28. dec 2008

Slavi a ste este s rodicmi, ci sami?
bo ja jak bola doma, tak som stretla Maju a ona mi hovorila, ze druhe vraj budete mat, ze si ty povedala, az budete vo svojom...ze chcete domcek som pocula.. 😉

slavka23
28. dec 2008

Nestiham reagovat,opice 😅

angienka
28. dec 2008

hej a to my uz aj na to druhe by sme skocili ale ja koly tej praci nechceeem aj chcem aj nie no 😉 radsej pockame teda ak pride tak pride...ved to by bolo akurat rok a pol od seba keby boli 😉

jankando
autor
28. dec 2008

Slavi, si zvykaj... 😉

Eni, ty si sikula...ja tiez len od oka robim...ja nemam ani presne udaje... 😉 a na kolacku sme si pochutili, ze az..mnam..asi urobim este i na silvestra, len margarin nemam doma.. 😠

jankando
autor
28. dec 2008

eni, tiez tak pocitas? ja pocitam, ak by som teraz otehu..tak by bolo presne o rok mladsie.. 😀 😀 😀 😀

slavka23
28. dec 2008

No to je taky nas sen..mat vlastny domcek,ale zatial asi len pri tom snivani ostane ☹ zatial sme s nasimi. A ze tretina zo mna? no by ste ma mali teraz vidiet 😉

angienka
28. dec 2008

hej ta ja este 4 margariny som kupila 😀 bo co som doma robila ta tie pekne a dobre sme pojedli a tu take nepodarky a tie jeze uz nikdy nebudem robit ja viem ze ich nemam rada ale ze aby bolo viac no ale sak to po 2dnoch sa uz neda jest bleee 😝 ta ich zajtra vyhodim asi 5kuskov sa zjedlo 😠 ani tie suhajdy nic moc nevysli len karamelky boli bombove a rumove gulky ale tie sme zjedli este doma 😀

angienka
28. dec 2008

no slavi asi kazdeho,tak som to brala ze dom je samozrejmost bo sme mali obrovsky a ted ked tu nemame vlastny teda mame ale len prenajom tak je to o nicom my chceme dom na kluc ale zatim tiez len snivame ☹ a dlho aj budeme 😠

angienka
28. dec 2008

no hej tretina isto,no ta sak som ta videla cez leto ta taka kostra co vsetky kosti som ti spocitala 😉 ta ted neverim ze je to uz lepsie,sak to 12tt to este tak nevidno...
A je este niekto z triedy tehu abo ma babo???

angienka
28. dec 2008

hej hej jani ja furt tak pocitam teda zo zaciatku som nechcela ani pocut o mimcu a az potom ze keby teraz ta jak by boli od seba no ale to bolo este malo a ted by to bolo tak akurat,i ked mozno este skoro bo to moje sidlo mi dava zabrat a do toho este dalsie miminko tak to by ma kleplo asi 😒

angienka
28. dec 2008

haloooo ta kde ste zmizli???To tu zas monologujem???

angienka
28. dec 2008

jani ty pridaj fotecky a hned!!!!! 😠 ja musim ist skor spat uz nebudem ponocovavat do polnoci a robit scrapy a kalendare tak budem chodit skoro spat aj timmysek sa mi budi a rano o 7mej vstavame to bude jak nocna mora si na to ted zas zvyknut po 3tyzdnoch 😝

jankando
autor
28. dec 2008

tu som 😉

angienka
28. dec 2008

no koonecne uz som to chcela vzdat ☹

jankando
autor
28. dec 2008

slintosa mam na rukach tak mi to ide pomaly 😉

angienka
28. dec 2008

ahaaa ten tvoj nocny vtak nespi hej 😵 cukrusik maly 😎 tak to moj putoval do hajan 18.30 bo bol protivny uz 😝

jankando
autor
28. dec 2008

eni, fotky mam otrasne, tak npridam.. 🙂

angienka
28. dec 2008

babky a ten zubok nam tak pomaly rastie ja ze to za tyzden uz bude riadny zub velky do normal velkosti a ono po mm to ide 😠 som zabudla mu odfotit,no snad zajtra bo tote baterky su na prd dobijame cely den celu noc a vydrzia na 10min 😝

angienka
28. dec 2008

joj ty otrasna ta mi posli na skypa aspon
ja zvedava
😒

jankando
autor
28. dec 2008

moj nespi..cosi,,caka na tata.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
28. dec 2008

ok

angienka
28. dec 2008

ahaaa ta moj nema na co cakat nam tato odchadza,ted sa siel vykupat a uz sa oblieka ☹

angienka
28. dec 2008

jeee jani ta ty si schudla na tvari ne????A jaky je sladky seanik 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre