Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
28. dec 2008

ja schudla??????
na mihalniciach..sak ja pribrala viac jak v tehu..v tehu som schudla...
ja chcem byt tehuuuuuuuuuuuuuu... 😀 😀 😀 😀 😀 javascript:addEmoticon('😀','vBody')

jankando
autor
28. dec 2008

Eni, tak ta posledna fotka vitazi u mna.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
bozinku, jake je chutny... 😝
a taky velky uz.........a tusim ze schudol, alebo sa vytiahol, lebo uz nevyzera taky macaty...

jankando
autor
28. dec 2008

ta kde slavka?

angienka
28. dec 2008

kecas ta postavu tam nevidno len tvar a ked chudnes ta prv sa to na tvari prejavi a tak to vyzera ze hej 😉

angienka
28. dec 2008

hej tam kde je cely od cokolady to mu lucka donesla 😀 ta ju mlsal 😉 no to sa len zda ako on nieje ze maly a tlusty ale on je velky a macaty tak aspon ze tak,no ale je to miminko ved on to snad vybeha,ale brusko ma riadne dnes jak som ho chcela nafotit ta som mu dala ten oblecek od teba a nedala body pod neho a ten pupik mu furt vyskakoval take mischelinky 😀 😵

angienka
28. dec 2008

slavka uz asi spi 😔 a kooonecne asi aj timmy znovu zaspal uz ma to stve doma to bolo lepsie alebo zeby to bolo tym ze nelezim pri nom?tak sa furt prehadzuje a mrnci abo ja neviem ale sak robi to aj ked si pak lahnem,no porazi ma a ked tu boli nasi ta pohoda raz 2x to spravil za noc a ted sa mi uz 2x zobudil 😠

angienka
28. dec 2008

jani a kde je problem,staci johnovi spomenut a popracovat na dalsej cokoladke 😉

jankando
autor
28. dec 2008

neboj, to vybeha isto iste...on vyrastie do vysky.. 😉
ze mischelinky.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no radsje nechcem uz dieta teraz..mozno az petko vyrastie a bude mi niketo chybat po boku..ale radsej nie, i ked na chudnutie to bolo super, vazne, ja som len na bruchu priberala.... 😉

angienka
28. dec 2008

hej jani sak dnes som kukla na tamte tvoje stare fotky v albe a sak ty ani jakeby tehu si nebola tam tak ti o 10cm mozno brusko narastlo take malinke 😉
hej hej ja tiez az neskor by som brala nech si uzijeme to nase prerostle mimco 😉 a pak ked uz bude velky chlop ta potom zas taky maly pokladik 😵

angienka
28. dec 2008

hej ked bude po tatovi ta isto pojde do vysky no sak ani ja niesom najmensia 😉 tak sa to na nom rozlozi snad 😎

angienka
28. dec 2008

babule ta kde ste zdrhli???

angienka
28. dec 2008

vidim ze katka je online ale nepise a nepise 😠 tak ja sa asi poberiem tiez za vami 😔

jankando
autor
28. dec 2008

Eni, no male som mala, to hej, ale tesne pred porodom to som jak hrosica bola...a zlast ked mispadlo brucho..brutal...to uz bolo obrovske a nie malinke;; 😉

katka755
28. dec 2008

ahojte babule..........tak ste toho popisali az som mala co robit............

hej som online ale nesedela som ja pri pc,malu som uspavala od osmej ale uz tak sa tesim a idem ju ulozit a zalahnut.............
jani a aj ja chcem vidiet fota..........

idem a zajtra budem reagovat ked nezabudnem......

angienka
29. dec 2008

zdravim zienky,no nic moc ste mi tu toho nenapisali,u nas noc nic moc budil sa stale 😠 klasika ved sme doma 😝 a o 7mej budicek i ked spievkal aj o 4tej a 6tej ale to len par tonov a hned zaspal 😒

angienka
29. dec 2008

Kati a ted zavidim ja tebe ze ty mas muzika doma a moj uz maka tak si siel lahnut a ja sa idem mordovat s tym malym nezmarom sama 😠 jaaaj no po 3tyzdnoch oddychu to bude makacka hlavne ked ja ho omrzim tak za 2hod a ziadny iny ksicht uz neuvidi 😝 asi zo seba urobim snehulaka a pojdem do toho mrazu,i ked sa mi vooobec nechce,no ale az okolo obedu 😒

angienka
29. dec 2008

tak baby kde ste???
Inac uz viete co budete robit na Silvestra???Ja stale nie 😠 ale rada by som nieco podnikla no keby tu niekto bol aj z mojich kamosov-vam ted taak fajne babule a to vy vsetky ste v tej vislave byvali???Jaaaj ted by som sla domov,alebo do pardubic tam som pred 2rokmi travila prvy silvester bez rodiny ale bol fantasticky 😀 prave v tej kleci sme skoncili 😒 a co ty jani mas tam este mamku?

katka755
29. dec 2008

ahoj eni no nezavid stvrteho ide asi prec☹ ☹ ☹
nezavidim ale poznam to....tiez som len ja z malou.. vcera co sme boli na klzisku tak chvilu u svokry vydrzala ale to aj plakala..... no strasne daco vidi mna uz pri nikom nechce byt......strasne je naviazana na mna.........

eni hej z vislavy no neviem asi toho roku silvester u nas ked uz tie deti mame............ale hlavne je to ze spolu budeme my baby................

ani mn e sa nechce do marazaku ale idem von a sama deti my este spia tak si to idem uzit............

angienka
29. dec 2008

kati uz tak skoro ide prec??? 😒 jaaaj to je hruuza ta praca 😝
no a ja este aj bez telky moja prdelka daco postlacala ze nejde telka teraz sa hral s ovladacmi kym ja som pisala a zrazu len zrnenie 😠

angienka
29. dec 2008

jeeej tebe este spia??? 😨 hmmm no chcela by som aby mi tak spal dlho to by bol den hned kratsi 😝 tak od 7mej sa tu idem zblaznit i ked dnes bol pekne v postielke nechal ma nech si spravim kafe a ranajky,pak umyjem este aj hlavu som stihla aj obocie vytrhala,no to som cumela 😕
vonku sa mi nechce ale co tu budem sama este bez telky,len hudbu na notasi si pustam bo ja telku len tak zapinam hned ked vstanem aby daco hucalo este okrem timmycka 😉

angienka
29. dec 2008

no ta to parada ja milujem take stretka my furt sa tak navstevovali a ja najradsej tie spolocenske hry hram a tak ked je vela ludi ta fasa 😵 brala by som 😎

angienka
29. dec 2008

jaaaj ta to nedobre,u teba to chapem ked je muzik prec furt a mamka inde byva,ale daktore mamce to tak robia naschval ze deti su len ich a ze oni len mamku potrebuju a deti su chudata potom,vystrasene z celeho sveta 😠 a k nikomu nechcu ist vsetkych sa boja a len za mamou chodia ted co sme boli u tych znamych ta dostali este jrednu navstevu a tiez chlapec 2ci 3rocny a furt sa jej drzal nic nepovedal tak sa hanbil a ked mal prejst okolo mna abo michala ta neznal ci pod zem sa podkopat abo revat skor ta len hlavu dole vystraseny a utekal 😠 😝 🙄 nepochopim 😖 sak Tamka plakala ze si jej chybala asi a na babi neni tak zvyknuta a vela aj ine prostredie robi keby boli u vas ta asi by si to ani nevsimla 😉 to timmy poojde ku kazdemu 😀

angienka
29. dec 2008

a som rada ze to tak je,mozme ho nechat vsade 😀
no najlepsie bolo na slovaci ked sme boli v presove v maxe a nevzali kocik ta furt na rukach a jak balil vsetky zenske vsade v obchodoch z neho hotove predavacky boli on sa smial tym svojim erotickym usmevom 😎 a po chodbach jak sme sli ta zo zadu vsetky na nho cmurkali a smiali a hykali bo on hned za nimi sa tocil maly zvodca a ked sli pary ta hned do seba buchali ze jake miminko zenske chlapom ukazovali a ten stastny bo on zas rad ma ludi a nove tvare 😀

angienka
29. dec 2008

kati a dik za recept neviem ci takym tempom nebudem este 2davky zajtra robit 😀

katka755
29. dec 2008

nemas za co noooo eni neni az neviem jak zla ked ju niekto vezme ale ked vie ze ja tam niesom ta konec a v inom prostredi este horsie to je.............keby som ju tak castejsie dala ta v pohode ale ked ja stale len ked marek je doma a to po dlhej dobe ta vies jak to.....

nemas zaco len ked chuti

katka755
29. dec 2008

tak skoro no mozno neskor ked pojde za inu firmu zatial ide do straej no este sa uvidi....
fajne ked ta tak nechal mne spia dlho ale vcera isli spat asi o dvanastej uz som mala dost a to sme sa korculovat boli ta som myslela ze basa zaspi jak dudok............. 😠 😠 😠 😠 😠

a rano ked mala vstane ta vreskot to hned z postielky ju musim k nam dat a je na chvilu pokoj.

katka755
29. dec 2008

akurat sme boi z baskou preventivnu v Sp spravit si..............som taka rada uz som ymslela ze sa nedoplatim na buduci rok..............ale stihli sme to fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

katka755
29. dec 2008

tatko nam po servisoch beha z autom,brzdy isiel ovzdusnit.............. a my sa nudime noooooooo ale tolko pratania ze utekam od PC bo potom tu uz len bombu hodit-.............

katka755
29. dec 2008

baby jarka mi dnes pisala ze stretko ale ked to mne tak tazko najst cas ked je marek doma,asi az potom pojdeme ale uz som poriadne zvedava ze kto to je stale ked som v meste ta pozeram zeleny kociar hladam a nejaku hnedovlasu zenu tazko tak aj ked svidnik malicky je..........

jankando
autor
29. dec 2008

Caute baby..
no ja mam uz navarene, len riad treba umyt..ale John mi akurat oznamil, ze to urobi az Petko vstane, aby sme honezobudili..
varila som kapustnicu, bo John ju zboznuje..takze tak..po prvy krat a vydarila sa...uz sme sa aj najedli.. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre