Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
29. dec 2008

Eni, tie pohlady poznam... 😀

Petko sa ani smiat nemusi...teda, on skoro stale spi ked sme v obchodoch....a furt mi do kocika cumia vsetci a usmievaju sa jak priblbli...a zvlast ked vytahmi v obch. centrach ideme, alebo na parkovisko..tak mi az neprijmne, jak kukaju do kociarku a blazivo sa usmievaju..a ze jaky je pekny a pytaju sa aky je stary a tak.. 😀 😀
a u lekara? to vsetci a furt....a ti anglicania vedia hadzat take komplimenty, ze mam stale chut hovorit, ze sme sa s JOhnom snazili... 😀 😝
no a najviac ma tesi, jak vidim nejake zmiesane pary, ze cernoch a beloska a naopak, to len nas vidia a hned kukaju a suskaju a smeju sa....tak ako som i ja robila, ked sme este Petka nemali.. 😉 minule ma jedna holka dorazila, ked sme peskou isli a ona s praitelom-cernochom uplne na druhej strane od nas, ale tak sa natahovala , aby videla do kocika, ze az... 😀 😀 😀 😀 😀 a este sa i otacala, ale nevidela nic.. 😀 😝

jankando
autor
29. dec 2008

Kati, tak nezabud nabit baterky, ked pojdes na stretko, aby sme videli, ako ste sa mali.. 😉

jankando
autor
29. dec 2008

No a co sa tyka silvestra, ja presne viem , co budeme robit.. 😉
Ako kazdy rok....budeme u brata, vseci, Eni, hej , mamca je este tu, ale chce ist v januari domov, aby mi povybavovala vsetko tam, no a budeme spievat, i JOhn a lenosit pred telkou..a o polnoci sl. casu si pripijeme, povolame rodinu na slovac a o polnoci anglanskeho casu prekvapime Johna, ktory ma narodeninky, tak bude dort a sviecky a zase pripijana.. 😉
toz tak..ako kazdy rok, nudne, ale v kruhu rodiny.. 😉
nikde vonku by sa mi tu ani nechcelo..uz som z toho vyrastla chodit na ohnostroje, a zase tuna na disky v takyto cas,...radsej neriskujem.... 😖 to si predstavit neviete, ako tu dokaz byt neezpecno... ☹

jankando
autor
29. dec 2008

Sama si pomonologujem, sak som si i zvykla.. 😉

No a Jozko je riadne rychly, ten chlacek jeden.. 😵 😵 uz treti zubok 🙂

angienka
29. dec 2008

hej chutna,ta ja som to dala na 2tacky a to 2davky som robila a jedna je uy fuc a ak sa nemzlim ta vcera poobede som robila a este bolo kus na tej tacke a pridem z prochajdy a muz na ranajky to zjedol 😠
Hej hej no ta musis viac krat ju dat dakde abo ja ani nie ze davam ho hocikomu ale my s nim furt vsade chodime jak do prahy tam bol min 20x uz po nakupnych centrach ta vidi kopec ludi a aj na take akcie my furt chodili hned ked sa narodil to az ted sme prestali bo som to zatrhla ze kopec penazi tak miname na benzin a vsetko okolo toho 😖 tak po rodinkach ta tu si ho ten tu tota vezme na ruky a furt dake nove ksichty na nho rozpravaju ta on je zvyknuty 😀

angienka
29. dec 2008

no detatko moje je tak sladky hajzulik ze ja uz z neho nemozem ted som mu dala papat a ja ze zaspi a uz take povzdychy zrazu kuknem a ze co tak grga a on pasie jak vzdy a ked zistil ze na nho pozeram ta take zachvaty smiechu 😠 😵

angienka
29. dec 2008

hej a u nas pohoda bol uz bordel ale ked som sla von ta som tresla dverami a muzika to zobudilo ta pridem po hodke domov a vsade poriadok i riady umyte maso rozmrazuje a v obyvaku nijaky bordel no a ted uz obaluje kuracie prsia 😀 ta sa oplatilo vyjst von 😉

angienka
29. dec 2008

jani i ja som si zvykla ze furt skoro celu stranku sama zapisem semtam daka jedna fotka sa mihne medzi mojimi monologmi 😖 no co uz...
hej hej dakedy mi az neprijemne tiez je jak tak cumia na nho ale dakedy sikam jaky to je borec maly bali baby vsade 😵
Hej spievat budete???A my rozmyslame ze by sme prave skocili na disku no neviem keby ze to v pardubkach ta ideeem a tesim sa ale tu ked nikoho nepoznam ta len s muzikom to take divne 😒

angienka
29. dec 2008

stale nikto a to som uz uspala toho nervika 😠 no ale bola to riadna makacka 😠 😠 😠 😝 a tiez som sa pohrala so scrapikmi a par pridala tak juknite ak mate casu ako ja 😒

jankando
autor
29. dec 2008

Eni, my sme si chceli rodinkarsky schrupnut, i Sean nejak zaspal, no ale dlho nas nenechal pospat si..a teraz jak sme vstali, tak on tak ticho si kuka tv.. 😀 on jak jeho tato..neodtrhne oci od telky.. 😀 😀

No, eni, predminuly rok, to tu bo este i druhy brat a jeho kocka, tak s nou radost pit.... 😵 fajne sme si dali a po pol noci ukazovali na nejakom programe vsetky slov. pesnicky stare, ta sme spievai o dusu a John s nami..to by ste cucali, jak tahal tublatanku.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angienka
29. dec 2008

hej ta to muselo byt to by som chcela pocut 😀 😀 😀 mne tu tiez hajzlik taha ale ne tublatanku ale reve a ja uz nemam nervy 😠 cele 2hod bol protiva ta sme vykupali a uspavam no bezuspesne i ked taky bol v polospanku vidno ze sa mu chce spat no katastrofa ta ho necham,nervak ani dudlan nechce vzat ta pockam kym si to rozmysli 😠 😠 😠

angienka
29. dec 2008

hej ta to asi vsetky deti toto po otcoch zdedili 😠

angienka
29. dec 2008

jaaaj ale uz ma to s vami nebavi 😝

jankando
autor
29. dec 2008

Tu som...zehlila som..nie?
i Petko nejak nechcel pit a ani spat, i ked som videla, ze chce, ale tak bojoval vreskotom, ze az..a 3x som ohievala mliecko a stale nehcel..hm..teraz spi..ale uz dlho... 😕

jankando
autor
29. dec 2008

eni, kukam, ze si fakt odisla.. 😠 no toto...
i mna to uz nebavi az tak, ked nik iny nepise, len ja stale, ale ked mam nieco na srdci , tak popisem i sama.. 😀

angienka
30. dec 2008

uz som tu no neviem co to dnes bolo ale prdelka mi sla spat neeeskoro vobec necel spat a krical ta az o 21.15 sa .30 ta
z mi ho podarilo uspat 😠 no malo to vyhodu ze spalaz do 8.30 tak som taka happy 😵 😵 😵 no zobudil sa pred 7mou ta uz som sa obavala ale ked som dala kasu ta zaspal po polhodke 😎
no ale co po polnoci robil 😝 no krical hemzil sa ta som ho musela zas uspavat nic nefungovalo ta som si ho vzala k sebe na postel a ked ani to tak ze ho nakojim len trosku ze to este neni hlad ale ze pri tom mi zaspi nic a vreskooot jezismaria,tak som to uz o 1.30 nevydrzala a sla uvarit sunar 😝 no ale spinkal,az 6.30 presne sa prebudil na dudlik a potom par min pred 7mou uz vstal a spievkal 😉 takze no taka zmiesana noc ale brala by som radsej take ako ked vstavm kazdu polhodku 😠

angienka
30. dec 2008

to tu dnes vazne nikto nepride???????????????,, 😨 😠

angienka
30. dec 2008

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝

jankando
autor
30. dec 2008

Dobre rano....
teda aspon pre nas..my sme prednedavnom vstaali....
ej, ale dnes sme nechali vyspat sa tatka a on slubil, ze az pride z praca, tak on necha vyspat mamku..tak to pojdem hodit vanu, nech sa pripravaim na zajtra...chudacik moj, este i zajtra maka, ale len rano a potom pojdeme k bratovi....chcela som piect, ale nemam margarina do obchodu sa nedostanem teraz..a blizko nc nemame....
Co planujete na zajtra?

angienka
30. dec 2008

hej a co ty chces este piect???Tu vraj sa nepecie bo ja na michala kricala ze ci si mysli ze budem na silvaca znovu piect a on ze co???Ze ci my pecieme a ja ze ne ale nam zvysi vzdy z vianoc 😠 ta ze oni tu jedia sosovicovu na obed a salat a rizek a pak chlebicky ze robia 😕
no ale ta linecke ako tak ostali
a ja by som chcela karamelky robit bo ja ich rada mam strasne a tou cokoladou som ich dobabrala a tak rozmokli 😝 ale michalovi chutia 🙄

angienka
30. dec 2008

uvidime co za zvyky zavedieme...bo salat sme uz 3x robili ta som prejedena necem ho ani vidiet 😝

angienka
30. dec 2008

jani tak dlho by som teda chcela spat 😒 no co uz,ja by som toho chcela 😉

angienka
30. dec 2008

hej baby konik ma 6142 prispevkov a z toho ja som zapisala asi 6000 mam pocit 😠 tak kde ste???

jankando
autor
30. dec 2008

eni, to oni cesi vsetko naopak maju..no teda neviem ako vy, ale my na novy rok nejeme kuracie..aby vraj stastie neodletelo.. 😕

jankando
autor
30. dec 2008

a nebudem nic piect..nebola som v obchode.. 😠

jankando
autor
30. dec 2008

eni, hodme si tie prispevky na pol, ok?

angienka
30. dec 2008

nenee kuracie ne to mi tiez vravel 😉

angienka
30. dec 2008

no neviem neviem jani este aj teba som asi prekonala s monologmi 😠
jaaaj dnes na mna depka nejde a muz furt co budeme robit a ja ze nic ze nemam naladu na ziadne oslavy 😝 blby silvester 😠 v tom hnusnom meste ☹

angienka
30. dec 2008

hej a my sme prave ted boli ta sme nakupili sendvice a veci na chlebiky,chlast a aj veci na tie slahackove torty mnaaaam jakeby sme malo pribrali cez sviatky este take kaloricke bomby budu 😖 teda ak dostanem chut nieco robit ale to snad hej ked nebudem slavit aspon si nestastna sadnem a prezeriem sa ☹

angienka
30. dec 2008

a co co varite vy???Ze tu ssovicu aby bolo viac penazi tak sa vravi ta sa je a kuracie tiez ne koly stastiu no ale ja neviem nic sme ani nekupili na druhy chod ani sa mi nece uvazovat nad tym ze uz dalsi rok je za nami 😝 uz starneme 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre