Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
30. dec 2008

No, to hej, sosovica musi byt, i bobalky sem tam robime, tiez ze na peniaze..a salat sa robi ale tusim s rybou...no a na Silvaca, len asi take chleiky..ja vlastne neviem, ale viem, ze kuracie na novy rok nie...

jankando
autor
30. dec 2008

Ja ani nechcem nic take special jest.neviem, tiez mi nejak nie je do silvestrovania...ani Vianocovat sa mi velmi nechcelo...sak sme boli dohodnuti, ze pojdem mame pomoct ku bratovi varit a oni mi volali o 12.00 poobede, ze kde som a ja spala, a tak sa mi nechcelo vstavat...ta zase kym sme sa spakovali..ta som mala dost..co to som pomohla, lepit pirohy.. 😀 a zase ked si predstavim to pakovanie veci mam dost 😠 isto i kolisku budeme so sebou brat jak i na vianoce, aby Petko nebol po sedackach, tak vezmeme asi..neviem, ci prideme po pol noci domov, alebo ostaneme u brata, ale ten ak nieco schlipne, tak asi nas neodvezie...
teraz som si spomenula, ze ani Sampanske nemame .....my..neviem ako oni tam.....sice mam jedno doma, ale to bolo velmi drahe a dostal to Petko na narodenie, takze som povedala, ze si to otvori az na jeho svadbe.. 😉 alebo na 18-stku..tak dufam, ze rano budu otvorene nejake obchody, aby sme nieco skocili kupit...mam dost.. 😖

jankando
autor
30. dec 2008

tak sa mi nechce

jankando
autor
30. dec 2008

Eni, to tak je s tym prispievanim..sak kukni do pasov nasich a uvidis , kto tu najviac monologuje.. 😝
raz som tu ja a pomonologujem a inokedy zase ty a pomonologujes..... 😠

angienka
30. dec 2008

hej hej my tiez rybu a salat sme furt jedli ale teraz nechcem uz mam salatu dost 😝

jankando
autor
30. dec 2008

No vidis, Eni, zase tu monologujem pre zmenu ja.. 😠

uz aby prisiel John domov a idem sa dat do parady..pokukat, co zajtra obleciem a nechty si nejak zaujimavo urobit, musim pohladat nejake nalepky na nechty ak mam....a vlasky....uz chcem mat spat velmi dlhe a chcem taky melir do vlasov, ale nie husty, ale len asi zo3-4 pramene a chcem ofinu........ 😎

angienka
30. dec 2008

hej no sak kukam do pasu ta vidim 😀 no zaostavas o 2tisic prispevkov no neviem ci ma dobehnes 😝

jankando
autor
30. dec 2008

Mnam, my sme mali na druhy den po veceri salat a mnaaam...ja mam rada, ale nie vela, samozrejme.. 😉

tak ty si tu predsa

angienka
30. dec 2008

hej kde monologujes sak ja tu soooom 😉

jankando
autor
30. dec 2008

asi uz nie..Eni..netrufam si... 😉

jankando
autor
30. dec 2008

vidim vidim

angienka
30. dec 2008

hej jani ta my 3x robili salat bo tu oni iny robia ne klasiku zemiakovu ale taky fajny ta najprv po nasom a pak mangelik robil ta este sme nedojedli 😒 ale uz len troska tam je 😖

katka755
30. dec 2008

jeeeeeeeeeeeej jani co taka zmena na teba prisla?ja ymslim na to co skor a ty ze co zo sebolu.........
zajtra bude silvester u nas len neviem co este slavka ci pridu ci nie...............ale ivca bude isto tu........
nestiham vas citat len pisem na skok.....

angienka
30. dec 2008

caaao kati 😉

angienka
30. dec 2008

ja mam naladu pod psa a este nervak tu reve jak vysinuty ta nech si reve uz ma bolia ruky nejde ho uspat a mna to uz nebavi ta snad sa ureve a zaspi 😠 hajzel som hnusna a je mi to jedno ze reve jak keby ho pilili za ziva 😢 no uz ma snad 11kg a to jeho zaspavanie ma uz vytaca 😒

angienka
30. dec 2008

jaaaj uz by som brala slovac asi sa tam odstahujem dnesny depkovsky den by som to hned brala a odisla 🙄

angienka
30. dec 2008

ta kde ste zmizli?Zas som tu ostala na monolog sama?

jankando
autor
30. dec 2008

Ahoj Kati, co myslis za zmenu?jaaaj, vlasy hej...no..moja mama furt do mna huci, nech si dam svetle vlasy..nie uplne blond..ale len melir no a ja som videla minule jednu holku, tak krasne mala.ze brutal..mala uplne dlhe rovne vlasy, tmavsie a v tom take tri pramene blon a super to vyzeralo a mala este i ofinu, tak si pockam i ja bude to...uz sa nebojim experimentovat, a uz sa nebojim ani kaderniciek.. 😉
uz som velka slecna

angienka
30. dec 2008

😀 jaaaj ty velka slecna 😀

angienka
30. dec 2008

idem ja sa vrhnut na toho maleho urevanca bo uz ani kricat nevladze 😠

jankando
autor
30. dec 2008

Eni, tu sme..
to ta lutujem normalne..mozno to ma kvoi zubkom, ale nechapem preco ti tak place..ako i Petik sem tam tak reve, ale hlavne, ked pred papanim ma,alebo dame dudku a sa ukludni, on rad telku, tak si kuka, ma rd hluk, on zaspava pri hucani mojej susicky a sam sa stale hranim a rukami v ustach unavi a sem tam ho nemusm ani ukolisat, hned sam zaspi....
😉

jankando
autor
30. dec 2008

Ale to netvrdim, ze je anjelik.....je, ale sem tam zlobivy anjelik...

jankando
autor
30. dec 2008

No , zase som ostala sama,ale neva 😉

angienka
30. dec 2008

ma poraziii z neho uz 😠

jankando
autor
30. dec 2008

KAti, ked tak kradmo citas, tak popraj vsetkym
aj Vam

Stasny Novy rok a len vsetko dobre v nom.... 😉

to od nasej rodinky..

zajtra uz nebudem stihat asi pisat..uvidme..

jankando
autor
30. dec 2008

kati, co riesis , ze nevies co prve? 😨

angienka
30. dec 2008

nejde nic na nho nebere vychcasnka,uz je po spani ☹ uz mi tu saha do notasu 😝

jankando
autor
30. dec 2008

a halvne je ticho nie? 😉

angienka
30. dec 2008

sopliak sa tu ted na mna skeri 😠 vychcanka mala 😝

jankando
autor
30. dec 2008

a mne sa tu Sean dusi dekou.. 😀 😀
je zakryty a vytiahol si ju az ku ustam a olizuje, a nervoznuje sa , ked mu nieco nejde... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre