Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
30. dec 2008

no ticho vystraja jak divy sa hompala na kolenach a poskakuje mi tu a cape do notasa a smeje sa jakeby sa nechumelilo a to pred minutou reval jak sialeny 🙄

angienka
30. dec 2008

hej aj on rad prikryty niecim je to timmco furt robi vankuse a perinu na hlavu 😖

angienka
30. dec 2008

ten hajzel je tak vycurany furt si vydobije svoje,ale este nikdy som ho az tak nenechala kricat jak dnes,nevystihol moju naladu ale i tak zvitazil 😠 ani rok to nema a uz skacem jak piska 😝

jankando
autor
30. dec 2008

😀 😀 eni
hlavne ze je spokojny..viem sipredstavit jak sa ted vyskiera..no on je uch chlap veliky..uz nechce tak casto spat .. 😉

jankando
autor
30. dec 2008

eni, to asi vsetky tak..i ja tak, aaaa....nech si poplace , mozno sa ukludni a on este viac.. 😠 dobre ze mu v hrdle nevyschina 😀
a i tak ho hned vezmem na ruky,.. 😉

angienka
30. dec 2008

prave ze chcel uz hod tu je protivny ze nic sa s nim neda ta som cakala ze ted mal jest ta pri papani ze zaspi ta takmer uz spal uz malo chybalo ta ja rychlo na ruky ze ho dotukam na rukach jak furt a zaspi za minutku 🙄 no vyvadzal a neznasam ked si vytahuje dudlik a hodi pak na zem to uz som vytocena a este ked som ho tolko nosila ta si myslim a flak do postele a kric si zacal taaak vrieskat nechala som no ale zas vybrala a zas uspavala a zas nic vreskot ta zas postel a ted som ho vybrala hodil mi dudu a som sa nasrala ze spat nepojde 😝

angienka
30. dec 2008

potvory jedne,rychlo sa naucia jak na nas 😠

angienka
30. dec 2008

este ze o chvilu ideme kupat a zas postel ked nebude jak vcera co asi tak vyzera na dlhy boj 🙄

angienka
30. dec 2008

zas reve tu vedla mna 😠

jankando
autor
30. dec 2008

aj mne..ideme papat...tak zatim, potom pridem zase

jankando
autor
30. dec 2008

uz som tu....Petko spi.. 😉

katka755
30. dec 2008

jani neviem co skor marek este nema poprate a to asi 4id isto prec a tu silvester potom zase sviatok.... vies?to preto ale tesim sa uz na zajtra....konecne spolu a dlhsie budeme vsetci

katka755
30. dec 2008

baby citam ze nezbedy mate aj my mame uz nam poriadky robi dnes v kuchyni kos prevratila
uz aj stolicku na seba stiahla
no strasne s nou to je.......
zajtra 4deti mame tu...to bude zur

katka755
30. dec 2008

eni a to ani ohnoastroj nemate tam?my sme posledne roky v rubine boli na plese a potom sup o pol noci na ohnostroj vonu sranda bola no deturence male teraz ta sa nam nejak nechcelo.............
idem ja prado vesat celi den toto robim a to este deky som nepoprala mu on nosi aj spanie zo sebou stale deku taku hrubu som mu usila aj vanskus ta vsetko stale periem lebo to take prevonane od auta ze konec...........

katka755
30. dec 2008

a vy kde teraz ja mam chvilku a vy ste prec,tatko nam siel kuknut na auto ci ho uz spravili v tom servise a ja hed na nete,lebo ked je doma tak zudreme navzajom na seba ta tu nesedime len ked nieco stahuje...........
tak ja uz fak idem aj vam baby stastny novy rok ak by som sa nestavila uz..............pekne to oslavte..... 😵 😵 😵

jankando
autor
30. dec 2008

tak kukam, ze si tu vsetky monologujeme 😀

jankando
autor
30. dec 2008

tak to pranie a susenie ti Kati nezavidim..
bozze este ze nam mamca zaobstarala susicku, bo tu take male radiatory mame, ze by som susila i 3 dni a nic.. 😠

jankando
autor
30. dec 2008

tak zajtra budete vsetky 3 pary spolu? fasa vam bude, nie?i ja by sa pridala..keby to slo 😒

jankando
autor
30. dec 2008

mne sa tak do silvestrovania nechce, ze az....co to moze znacit? 😕 🙄

angienka
30. dec 2008

tak to pranie ani ja nezavidim ale mala som sa na to dnes vrhnut ale nevzsla mi nalada 😀 ale tato si potom milacicka vyal vzkupal ho a uspal po 1x ya celz jeho zivot a ja som sa dostala z tej hroznej nalady 😠 a davaju dobru dramu ta sme pozerali no tato odisiel a mna nejak na spanie taha 😒 tak asi nedopozeram resp az tak sa mi spat nece ale viem co ma rano caka 😢

angienka
30. dec 2008

jani ani mne sa nece inokedy by som predvidala ze prezijeme super silvestra keby ze sa mi do toho tak nece,no ale ted som si ista ze nie asi nikam hoc by som aj sla ale tu sa mi nechce medzi cudzych a hlavne viem ze muzik by tam postretal milion svojich kamosov ta vonkoncom sa mi nece...
Nie neni tu ohnostroj tu sa robia velke ceremonie na to vinobranie v lete aj s ohnostrojom a na silvac sa cely litak zide ale svoje si striela ohnostroje taze taky domacky 😖 a ja take nerada bo ja sa bojim a ked taky pripity idioti budu podpalovat ta neceeem ale svokra chce maleho ze ona nam postrazi ale nedam jej ho asi a budem doma,hoc muz ma bude prehovarat isto no prinajhorsom sa pohadame a poslem ho nech si ide sam,no budem dufat ze nepojde a ked hej ta sa nafulim a bude to 😢
Pekne predstavy na silvestra co??? 😀 nie fakt sa mi nechce na vianoce som sa taaak tesila ale to koly rodine a ted nemam koly comu sa tesit...

angienka
30. dec 2008

no ted ste zdrhli zas mne,co???Potvori jedne 😝

angienka
30. dec 2008

Tak mi neostava nic ine nez Vam popriat vsetko dobre,co dobre to najlepsie do Noveho roku,nech ho prezijete v zdravi,laske,stasti a pohode a ten novy rok nech privitate s usmevom na tvari v rodinnom kruhu i kruhu priatelov 😵
Snad sa aj nam vydari a budeme spokojny 😉
Ja sa tu zajtra isto stavim,len vy uz mozno nedorazite,tak prajem predcasne 😎

angienka
31. dec 2008

ahaaa ☹ tak od vcera nikto takze dnes si tu budem monologovat sama,co?Alebo lepsie povedane nemusim ani nakukovat kedze tu nik isto nepride 😢

jankando
autor
31. dec 2008

eni, na chvilu som tu i ja..uz som stihla ist kupit sampano a Johnovi tortu... 😉
no a teraz cakam, kym pride z prace, a pojdeme k bratovi, nech im tam pomozem chlebiky alebo co budu robit.. 😉

angienka
31. dec 2008

hej a ja robim tortu,akurat som chcela slahat slahacku no timmco bol unaveny ta som ho uspala a ted nemozem pustit mixer 😠 a michal robim cesnakovu pomazanku na chlebicky a pak zacneme robit,sosovicu som navarila a kym som sa kochala na svojho pana dokonaleho jak sa na mna smejka a kecala s nim ta mi aj vykypela a zaspinila polhu plynaku aj podlahu 😠 🙄 no co uz 😝

angienka
31. dec 2008

dnes som nejaka akcna aj som poprala,aj riady umyla timmykovi navarila,hrala sa s nim jasan popritom,aj okupala aj vlasy vyzehlila,tortik upiekla jaaaj uz sa ani dalej nebudem chvalit 😀

angienka
31. dec 2008

skoda ze tu nieste 😕 net s kym pokecat... 😝

malibuu7
1. jan 2009

ahojte zienky-bambulky,
prajem vam vsetkym stastny novy rok 2009, aby bol uspesny, prijemny a krajsi nez minuly rok... 😉 prajem vam vela zdravicka,stasticka,lasky, pohody a elanu vam aj vsetkym vasim blizkym... 😎

dlho som tu nebola, budem musiet vas docitat niekedy v cz ked budem mat casik... mame sa skvele, i ked sme vsetci traja trosku chori este, ale uz sa to zlepsuje no... v sobotu v noci cestujeme do cz, odtial sa vam budem venovat urcite viacej... pa pa

angienka
1. jan 2009

zdravim a hlasim super silvesteeer 😵 😀 no asi je to pravda ked vobec neveris ze bude dobre tak sa zabavis 😎 nakoniec sme boli na ohnostroje a potom s kamosom michalovym a jeho priatelkou a oni tam mali dalsie hromady kamosov tak som sa zoznamila s novymi ludmi a zistila ze ma aspon 1normal kamosa 😀 a boli sme aj na diskoteke 😀 😀 😀 prisli sme o 6tej rano teda pred 6tou nieco 😎 a ted cakame na moje miminecko uz o 15tej sme im volali a stale ze uz uz idu tak budeme dalej papat a pit a hrat dostihy 😉 a co vy ako ste to prezili???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre