Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
8. máj 2008

heeej,no uz to skoncilo...dnes som bola uplne vymyta-vacsinou sa na to cely tyzden tesim a dnes len nahodou ocino pisal ze to tam kuka ze idu posledne 2casti a ja sa otocim a i tu to zacinali davat...

jankando
autor
8. máj 2008

no tu uz myslim , ze je aj koniec.,.nie som si ista, ale dopredu sme kukali..super napinavy fimlik..a furt tak napinavu skoncil az som bola nervozna cakat do buduceho pondelka..lbo tu len pondelky chodi

angienka
8. máj 2008

hej sak prave to jak ztraceni chodili a ja som to na sr zacala kukat a tu v cr to neskor davali asi o 10dielov a v inom case a to som makala taze som uz nestihala tak kukat ale doma kazdu cast a stale o nicom to bolo-pak som to prestala kukat,ale toto je bomba-taky napinak,no ja nebudem dopredu pozerat i ked mame kablovku ta by som aj na nasu sr mohl dopedu casti skuknut 😀

angienka
8. máj 2008

no malibu je dnes asi pilna-maka na bcl alebo sa prepila toniku? 😀

angienka
8. máj 2008

tak co i ty si to zalomila???Uz mas mzika doma,co???Ja este kus so segrou skypujem a pojdem do hajan,kedze budem do zubarky vstavat ☹

angienka
8. máj 2008

no babky tak mna to tu samu nebavi 😠 idem to zalomit 😔

malibuu7
9. máj 2008

ahojte ´babmbulky... taaaak tonicu som sa neprepila, vcera som si nedala vobec, lebo mi cely den tak strasne tvrdlo brusko, ze az.... a ja musim par veci dokoncit, aby som mohla ist do porodky 😀 vcera tu bol den zachranarov,tak sme boli v meste, na letisku a kade tade, tak som bola taka vystavena... asi manzel uz chce aby drobcek vyskocil,bo sme tolko chodili... 🙂 a bolo tu vcera taaaaaaaaak krasne... jujj mala som na sebe tricko s kratkym rukavom a by ste neverili jak mi pripieklo dekolt a ksicht, ty kokso, ma potom tak svrbelo,len sa natieram. vobec mi neprislo ze to je take agresivne slniecko...
tak dneska vas precitam castejsie, ked tu budete, tak aj napisem nieco. i ked dnes chcem finito dokoncit bc a poupratovat a vyprat par veci..
hej baby, ja som si vcera vecer konecne zbalila tasku 😵 uz mozem ist rodit 😀

jankando
autor
9. máj 2008

caute babule...
ako dneska? ja chytam chorobu do johna...nadcha-chripka,,.,..ajaja.....obaja kychame jak divi.. 😠
no a zajtra chori na vylet chceme ist, a pocasie nejak nevychadza..teda dnes u znevyslo slnce, len je akoze teplo , ale nesvieti nejak extreeemne.....no dufam,ze sa zajtra vyjasni..lebo chcem aj na plazu ist.. 😎 😉
az budem mat nejake foto (AK pojdeme samozrejme) tak poslem...joj, ale sa tesim , a ono to nevyjde, jak stale, ked sa tesim.. 😠 😠 😠 😠
baby, dufam, ze zajtra neporodite ani jedna, bo nebudem doma a nebudem o nicom vediet.. 😝

angienka
9. máj 2008

Zdravimmm,no malibu mi nic nevrav ja som z tej zahradky spalena kazdy den sa lupem a to som bola na slniecku chvilu a tiez mi neprislo to slniecko take silne a este ak debil som na maly vystrih a dnes som isla s velkym a tam kozy biele 😀
No supeeer,takze pripravena...nakoniec ma prebehnes...

angienka
9. máj 2008

😀 no Jani tak Timmy to berie na vedomie a posnazi sa aby nevysiel... 😅 ale neboj vyjde vam to,dnes sa teplo oblec a zachuchlaj do deky,vypi teply cajik a zajtra budes fit-len sa tiez oblec,ja minule tiez tak nalahko sla a ma prefuklo...taky chladny vietor i ked slnko bolo a pak som mala curajuce noci 😉

jankando
autor
9. máj 2008

ale ja som este v poho oproti johnovi,,,,ten kycha az sa mi zda, ze je alergicky na mna 😀 😀
ale mu do vcera podavam nosne kavpky, paralen a na kaslanie, aby nekaslala tak preventivne mu davam kvapky bromexin ci ako sa to pise.. 😉

angienka
9. máj 2008

heeeej,tak sa o nho staraj-ja som svojho medvedika uz zobudila,tak uvidime co podnikneme dnes...no nece aby som rodila cez vikend 😀 vraj nech len Timmy pocka az zas bude treba ist do prace 😝

jankando
autor
9. máj 2008

no vidis, tak to pockajte...aby sme boli vsetci pripraveni..ja tak pisem jak keby som mala ist s tebou do porodky...no prezivam s vami.. 😉
no staram sa staram, aby nebol este viac a my nikam zase nepojdeme... 😀 😀 😝 😉 dnes sa tu zmraka, ale vraj ma byt zajtra az 25 stupnov,..taaak nas musim dnes pekne zbalit... 😉

malibuu7
9. máj 2008

no zradne je to pocasicko, ja som tiez mala curajuce dni, a poslednu dobu aj mam, jak ma maly tlaci...
Jani, dufam ze vam vyjde slniecko zajtra...
Angi, snad ta nepredbehnem, ked ty uz pripraven, ako ti dr. povedala...

jankando
autor
9. máj 2008

aj ja mam dnes nejako curajuci den..a taaak sa mi nechce.. 😠
joj, baby aj ja dufam, ze na m to vyjde...bo to jak dovca, sice kratka ale aspon nieco.. 😠

malibuu7
9. máj 2008

jani fajne to mate, hlavne ze budete spolu. to my sme mali vcera taky super den, volny... inak je manzel stale kazdy den v robote od 6 do 6, takze sa vidime vecer a rano, hm ☹

jankando
autor
9. máj 2008

no moj "manzel" je tiez skoro kazdy den v praci od druhej do desiatej vecera a to rano len sa valame v posteli a v noci pride unaveny tak hned hajat.. 😠 tak sme si aspon vikend uz konecne chceli urobit pekny...vraj zajtra tu ma byt pekne, no ale nikdy nevies..
a ty budes mat tiez niekho pri sebe po porode , okrem manzela myslim..mamcu ci svokru?
(dobre si pamatam, ivana sa volas, ze?) 😉 (ci nie?)

malibuu7
9. máj 2008

ano ano Ivana som 🙂 po porode urcite bude svokra ku mne chodit, lebo byva tiez tu, nie s nami... no a vraj aj mamca sem pride ked sa drobec narodi, tak neviem... neviem ci to bude vyhoda ci nevyhoda

angienka
10. máj 2008

Dobre ranko zienky...
Tak ako?Janu vy ste asi sli predsa-na skype nik,takze snad vam pocasicko vydrzi a to curanie ma zabije,ja by chodila j kazdych 5min uz ma to pekne otravuje 😠

malibuu7
10. máj 2008

ahojky angienka, s tym curanim to mam presne tak isto, drobec uz asi velmi tlaci, bo stale som na zachode a to len par kvapiek vyjde

angienka
11. máj 2008

Taaak pekny dnik a vsetko naj k nasmu dnesnemu sviatku 😉
No malibu a najlepsie je,ked pozerame s muzikom daky film jak vcera ja beham po par minutach-presne pre par kvapiek...inokedy som to mala vzdy ked som sa postavila,tak som musela letiet ted to uz citim aj ked lezim ci sedim 😠 a drobec nic!
Vcera varil o 23tej muzik veceru 😀 a dali sme si k tomu aj cervene vinko-tak sa potom trochu rozhybal a zacal tvrdnut...no zasa nic...a ted pijem svoju oblubenu kavicku,uz na to kaslem,ved chcem aby prisiel,ved mi praskaju uz uilky na bruchu...nezbeda jedna mala-teda uz je velky riadne asi 😠 😝

angienka
11. máj 2008

No a vcera nam blbol zas signal takze padal net az vecer to muzik rozchodil,spravil nam prekvapko a ja som sa na nho chcela nahnevat-prisiel neskor ale s kyticou kvetov ku dnu matiek-takze ma to potesilo 😀 a drobcovi kupil kresielko plysove,musim sfotit a dat do albicka,nejak som cakala na ten porod ak ze kaslem na fot,ani album nedoplnujem a ono nic.
No o chvilku po mna muzik pride on uz maka na zahradke a ja aby som bola aspon na slniecku 😎
Vidim,ze vasa dochadzka je tiz tak slaba 😒 ale moj uz dnes vecer ide makat takze ak pojde net,tak tu budem nalepena zas do noci ☹

angienka
11. máj 2008

tak co holky???Dnes mate minus v dochadzke 😠 😝

jankando
autor
11. máj 2008

caute babule..
prajem kazdej z vas vsetko dobre k dnu matiek..sak vy o par dni budete..ja si pockam, ale dockala som sa aj priani dnes.. 🙂 od johna nie, bo ten nezna, ze den matiek...ani neviem ci tu v anglicku nemaju nahodou iny den dnom matiek....ale nevadi..hlavne, ze sme mali pekny vikend a dnesny den...aaaaaaaale taka som unavena, ze az padam....dosla som na net, lebo chcem najst nejake pekne botasy na seba, bo uz net
😖
eni, to s tou dochadzkou este horsie jak na strednej a ty uz zacinas byt jak jankanicka.. 😀 😀 tak kotrolujes..zbieraj aj ospravedlnenia.. 😀 😀 .nie, ale dobre, ze kontrolujes, bo to fakt dost slabe je
😉

angienka
11. máj 2008

A nik nepribuda a mne je tu samej smutno...
Net s kym pokecat-tak ty si ospravedlnena no nazvykaj si hej??? 😀 A malibu uz vyhovarka bcl stacit nebude!!! 😅

angienka
11. máj 2008

Jani ted som ti z nudy nazrela do albicka a toto posledne to neni postielka ne???To je ta ohradka-ale pekna 😎
Zeny uz ma to nebavi,asi som z toho vyhladla,ale ani hladna nesom...no asi by som mlsala zas,uz ma to stve 😠 tak sup niekto na pokec myslite na moje faldiky-nech nepriberem!!!

malibuu7
12. máj 2008

caute kocky. ospravedlnujem sa za moju dochadzku 😖 snad sa niekedy polepsim... 😝 no nemam ziadnu vyhovorku, som leniva proste...
tak mam za sebou dalsiu poradnu, no nic nove. porodne cesty pripravene, ale drobcovi sa ne a ne vonku k nam, a tu je taaaaak krasne uz stvrty den, ze by som isla na prechadzku s kocikom 🙂 joj...

angienka
12. máj 2008

Dobre ranko...
Malibuu vidim to presne tak ito-pocasicko jedna basen a ja bych brazdila vsetky parky s kocikom...no vyzera to akoby sa mi chcelo ist rodit a z casti je to aj tak,ale ked to pride tak mi to asi dojde a budem stresovat...
Inac uz nepijem malinik-dosiel a novy baik som nekupila 😠

angienka
12. máj 2008

a leniva som aj ja,ale uz nenormalne-ale to ja radsej za pc sadnem nez daco robit a inac cely dnik sa flakame na zahradke-ta priroda mi chyba a tam si to pripominam,takze tam chodim rada aj ked si tam len posediet 😎

malibuu7
12. máj 2008

ty uz mas nejake priznaky na porod? no ja som na malinik tiez nejako zabudla, kurnik... neviem, to je jedno asi... juj keby ja som mohla ist niekam na zahradku aspon... tu som v bytovke zavreta cele dni, chjo ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre