Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
4. jan 2009

jeee tak to normal spusti aj ked to mam len pre priatelov tak mozte skuknut i ked to este som len zacla robit ten albumcek tak tam malo fotiek 😉
a ak sa budete veeelmi nudit tak tu mate este par zo svadby
http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/nasa-svadb...

angienka
4. jan 2009

jani ta si ma vaazne prekvapila a jak to ze nikto o tom nevie ze by tomas mal mimco??? 😕 vacsinou sa vzdy najde nejaka "dobra dusa" ci klepna co nema svoje sukromie ta sa stara do inych a to roznesie po celom svete a taka vec 😕 😕 😕 divne no nejak mi to nejde do hlavy zeby on uz mal 😀 a co este viete dakto daco o dakom???Ja nemam skoro nijake cisla bo jak som mobili menila ta vzdy na starom phone ostali ta ja skoro s nikym nepisem uz ani s mirou a ani s ancou som sa dlho nesztretla ☹

angienka
4. jan 2009

ta kde ste???????????

angienka
4. jan 2009

hmmm zas je hore pasol kone a ted vymysla a nece spat 😠 ja sa zblaznim 😝

katka755
4. jan 2009

a tak sa neda poslat ta stranka hoci cez skype

katka755
4. jan 2009

aha tak uz si poslala

angienka
4. jan 2009

hej poslala 😉
ten moj vycuranka 😠 fnuka a ked pridem oci dokoran a usmev netaky 😒 klepne ma 😠

katka755
4. jan 2009

no mne to nejde otvorit

angienka
4. jan 2009

jakto???? 😨 mne to ide obidve mi otvori,dokonca ja aktualne co som stihla doplnit dalsie fota 😕

katka755
4. jan 2009

nie mne tam pise ze musim teba poziadat o pristup

jankando
autor
4. jan 2009

ENi, tomas vazne studuje,uz tusim treti rok teraz...ak nie stvrty..nie som sii ista, ale skor treti.. 😉
a Jozko sa zmenil, tak zmudrel a je uplne iny..sme trochu spolu popisali.. 😉 je fajn, uz nie je taky debilek jak v skole... 😉

jankando
autor
4. jan 2009

Eni, neda sa to otvorit katke preto , ani nikomu, kym nie je prihlaseny, lebo to mas zamknute pre priatelov, a otvorisa stranka, ale kedz enie si registr. alebo ani prihlasena, tak sa fotky neotvoria...easy.. 😉

jankando
autor
4. jan 2009

tak linky hadzat nebudeme, uz som pochopila...to skor tak, ze sa Katka pekne krasne prihlasi na azet.jak novodoba chatmanka a bude to... 😉
kati, mohla by si i teraz...sak to lahke je.. 😉

jankando
autor
4. jan 2009

Eni, tebe to otvori, bo ty si majitelka... 😉

jankando
autor
4. jan 2009

tusim tak...ci ste prisli na nieco? nech viem, ci i ja mozem posielat linky.. 😀

angienka
4. jan 2009

ta povedz ze ti davam pristup 😀

angienka
4. jan 2009

ludia ten moj hajzel je hore a lezi pri mne 😠 doted som ho na rukach uspavala no bezvysledne ta ted tak neskoro akoze ho mam hore nechat ta co budem do polnoci tu strasit 😠 😠 😠 😠

angienka
4. jan 2009

ta ja to na chvilku odomknem no 😀 aby ste mohli kuknut teda katka ked tu este je 😉

angienka
4. jan 2009

ja nechapem jak mohol vcera u svokry pekne spatze sa ani raz neprevratil a len 3x na dudak zobudil 😠 a u mna ted pasie zas a smeje sa a kope nohami 😠

angienka
4. jan 2009

taak ma tolko energie ze som ho dala na hraciu deku no a uz zas lozi po obyvke 😀 ale asi mu sedelo daco na brusku bo grga a prdka si jak divy 😉 no len ted ho nepojde uspat tak sa vratim asi k ponocovaniu a budem tu s nim aspon do polnoci pozerat ocko 😠

angienka
4. jan 2009

ta kde ste mne to zas moooc blbne ta nabijacka zas nedobija ta to tu stelujem aspon po kusku ench dobije ta ked sa neozvem ta viete co sa deje 😠

angienka
4. jan 2009

kde steee:No skoda ze nemmam kameru resp mam ale s touto este neviem robit potvorka jedna co to tu robi vsetko ta ja sikam uz len cakam kedy zacne zlostit uz taha stromcek a vsetky trblietka z neho stahuje a je omotany zas v nich 😀 😀

angienka
4. jan 2009

tak som tu sama a timmca to uz nebavi tak ted zacne zabava 😠

malibuu7
4. jan 2009

ahojte,
chlapov som si ulozila a idem pocitat priklady, tak len na skok som tu...
eni krasne fotky zo svadby mate... to kde ste mali? nejaky kastiel alebo zamok?
baby 4.zub jozkovi ide, uz ho citit, len tenka blanka drzi, takze zajtra to bude, myslim, vonku... ta parada a dalsie 2 na ceste, ma to hrozne naliate... a dnes bol pekne mrzuty no...
Eni nehovor Timmimu hajzel, ved to nie je pekne 😉

angienka
4. jan 2009

hej a jakto ze tebe to ivi otvorilo???Ci asi ked som odomkla vtedy 😕
Nene to taka restika je v podzemi tam sme mali veselku teda prvu cast a este take historicke chodby to molo do zeme hlbsie a tam sa nasli ruiny dajake a toto sa zachovalo a tam sa svadby robia teda my sme boli 3.svadba inac o tom ani ludia nevedia nikde to nemaju az ted nase fota dali na net ale krasne to tam bolo len ostatne fota sme vymazali co fotili moji rodicia sehgra a ostatny taze len tieto mame co svokra fotila v tomto notasi...
hej vy ste taky zubaty a my ten mame pod blanou alebo neviem ja by som povedala ze ho je moc vidno ale stale uz 3tyzdne a nic sa nezmenilo 😠 ale ten prvy ke pekny ale ma len cca 2mm a viac nerastie 😝 nieje pekne ale stve am tak mu tak poviem ked som nasrata 😉

angienka
4. jan 2009

este ze choditko zabralo ta sa zapozera na telku potom na mna a este ho to bavi 😕 ale potom ho budem muset nosit,susedia maju radost asi ked timmy zapina hudbu co ma na volante take cudliky a klaksom a take tie blbosti a ted vsade ticho len od nas humbuk 😝

angienka
4. jan 2009

hmmm tak ty uz asi pocitas...no to bude zas noc jaaaaj 😖

malibuu7
4. jan 2009

eni otvorilo ale len tento, ostatne nie...
no krasne ste to tam mali naozaj...
no jozkovi sa asi zapacilo byt zubatym tak ich tlaci vonku, ale vie poriadne kusat, vam poviem...
ja som jozka mala v choditku na slovensku aj tu katky trosku... doma uz mu to islo pekne, ale nebrali sme ho tu...
jozko najnovsie ked stoji, tak uz len s jednou rukou sa drzi a uz aj tu dava prec a skusa sam, ale neide mu to este dobre, tak hopsne na zem, esteze padat vie pekne na ritku 😀
no jezisko bol suprovy, asi sme boli vsetci dobry a jozko najlepsi, bo dostal najviac veci...
a silvester perfektny, sme boli s Katkou zamestnani nasimi deturencami, ale i tak dobre bolo... a nase dietka si tusim 15min po polnoci zmysleli ze si chcu zablahozelat stastny novy rok, tak sa vzajomne zobudili placom a boli s nami hore, no ta taky silvester a novy rok... ale sranda bola

malibuu7
4. jan 2009

taky je Timmy nedobry??

malibuu7
4. jan 2009

Boze baby, taku mam chut nakupovat.... ze az... uz som si objednala novy mobil dnes... a este matrac do jozkovej postielky idem objednat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre