Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
5. jan 2009

eni, hej odsavali sme, ale len ked to bolo hrozne, inak som mu utierala a cistila vatovymi tycinkami... no ked nebolo pomoci tak hadickovou a aj kvapky nasivin som mu davala, ale po nich bol taky mrzuty ze koniec, uz mu nedam... ale su teraz nove Libenar nejake, tie som ale neskusala...

angienka
5. jan 2009

prave ze ja nevidim zeby mal soplik prave len chrci ☹

angienka
5. jan 2009

a tiez sme minule kupili ten detsky nasivin 😉 no pockame a ked sa to zhorsi tak nas caka mudr 😒

katka755
5. jan 2009

ahojte zeny...
tak ja mam dnes rusny den zhanam podnajom iny a uz asi aj mam................

katka755
5. jan 2009

ta sa tesim len aby to dobre dopadlo,byt je starsi,nieje taky ako tu co mame vidno ze tam strasi ludia byvali ale teraz ho kupil mlady,tak ked podpiseme zmluvu tak by sme mohli ist uz aj teraz

katka755
5. jan 2009

ale musime cakat na tatka je to len kusok z tadila no veci mame dobludu tak uz teraz sa tesim na ten cirkus.........

malibuu7
5. jan 2009

jeeeej Kati takze to mas rezervovane??? tak to je super, sa tesime s vami 😎 😉 a tatko je za chvilu doma, tak sa prestahujete

angienka
5. jan 2009

co???A preco sa stahujete????

angienka
5. jan 2009

a kde sa stahujete??Do vacsieho???

katka755
5. jan 2009

dakujem ivco,hej az ked pride tatko stahujeme do vtedy musim malovat a vsetko to tam spravit co treba
aby sa tam dalo zit........

eni ideme do tak velkeho sak dvojka nam staci az az.............az potom bude velky ked uz bude nas..........

malibuu7
5. jan 2009

takze teraz tam budes kati chodit kazdy den upratovat co? hm nezavidim velmi...
nam tiez teraz staci 2ka, ale neviem si predstavit vychovavat vacsie deti a a hlavne viac nez jedno v tak malom byte...

inak baby mame 4. zubok vonku a dalsie 2 na ceste... taky je mrzuty a umrncany jozko je az... idem ich dat spat a potom sa ucim, tak sa majte pekne pa pa

katka755
5. jan 2009

ani ja si neviem predstavit uz teraz je baska velka mohla by mat svoju izbu no naco podnajom zbytocne platit velky az budeme mat svoje tak isto z izbou..................

len sa uc uc teto nech z teba nieco bude............noooo ja vies aj z radostou budem lebo sa tesim na dalsiu zmenu a som vobec rada ze som nieco v SK nasla nejak su tu podnajmy ziadane......
ja ti to ucenie nezavidim tak ked uz nebudem vladat tak si na teba spomeniem jak sa mucis a verim ze ma hned prejde 😀 😀 😀

jankando
autor
5. jan 2009

Caute baby
ja mam spat svoj pc a cely je zavireny..tak sa cley den trapim....Eni, uz som i Stankemu volala, bo on pc maniak...no i tak net pomoci..ja mam normalne dost..nic som des neporobila doma...cely den riesim pc a nic nevyriesila som.. 😠

ENi, tiez nezavidim take noci...ja by zhebla...sak Petko nam vcelku dobre spinka a ja i tak som unavena jak myska... 😖
ta neviem co by som pri Timmcovi robila.. 😠

jankando
autor
5. jan 2009

Kati, tak vy sa stahujet????
fasa nie...
a kde presne to mate ten bytik?
joj, uvidis, sa natrapis a potom jak si uz sadnes do hotoveho..uvidis jak ti bude fajne.. 😉 ti to bude stat za to.. 😉

jankando
autor
5. jan 2009

My tu mame tiez dvojku..ale tu sa inak pocitaju nez u nas..tu sa pocita na spalne.na izby..nie ako u nas...
jak my doma...mame 2 a pol izbovy byt a pritom tam je len jedna spalna a polka izby..tu sa to pocita na izby, cize tak,ze ja tu mam 2 izbovy byt, ale mam 2 spalne, obyvacku kuchynu, no mame i 2 vecka.. 😉
a my to tu mame v pohode.....ja som spokojna..i keby bol velky uz petulko..ma svoju izbu...i ked teraz ako sklad vyuzitu.. 😀 😝

jankando
autor
5. jan 2009

No a to s chorobou asi take obdobie, ja vcera mala taku hlavu bolavu a taka som bola rozpalena, ze som vzala tabletky a zalahla jak mrtva...ale prslo.chvalabozku..som sa bala, aby Petko nieco nechytil..bo on vtedy vobec nechce papat. 😢

jankando
autor
5. jan 2009

Ivi..a ty co to nevies ako by som odstranit virusy mohla?sak ty studujes..nie?

jankando
autor
5. jan 2009

nepridal nik fota??????????

katka755
5. jan 2009

no ze si tu pricestovala..........tak ta idem od radosti docitat a chcem tvoje fotky vidiet na azete

katka755
5. jan 2009

ta kde si uz si prec,ti nezavidim ivca by ti mozno nieco poradila.....nviem.... nik fotky nedava lebo nase nove ma ocko v mobile,vzal si na pausal novy a ma tam lepsi fotak ako nas digitany tak sme s nim fotili.....

katka755
5. jan 2009

no jani sahujeme len skoda ze este stale nie do svojho ale co uz musime sa aj potrapit najprv.... no tu sa taak pocita ze dve izby a kuchyna je dvojka......

jankando
autor
5. jan 2009

a uz si zaregistrovana na azete????
kati, ani my nemame svoj a jak vidno ani tak skoro nebudeme 😢

katka755
5. jan 2009

hej som uz

katka755
5. jan 2009

no jani aj nas este vo hviezdach ale dufam ze ked auto splatime tak sa bude dat

jankando
autor
5. jan 2009

kati, trosku pockaj, nech pride tato nam a budem mat volnejsie ruky bo teraz sa tu na mna petrik vyskiera 😀

jankando
autor
5. jan 2009

inak som sa Vas chcela vsetkych spytaj ci i vase deturence uz v 4 mes. sa stavali na nohy..ne pevne ale ze uz vie riadne sa staviat.....celou silou a tiez ze strasne slinta, kuse vsetko..najviac chce moju ruku a minule si schmatol moj palec a viete jak kusal/drvil mi palec riadne..a teraz len furt palce v rukach a sliny jak bomby pusta..je to ok?

jankando
autor
5. jan 2009

este mi hod kati tvoj nick na azete

katka755
5. jan 2009

jani ip a je to ok sak nasa slinta aj teraz a jozko furt podbradnik ma......

malibuu7
6. jan 2009

čaute zienky

jani tak s tym ti velmi nepomozem asi, jedina rada je liecit to antivirakom a ked uz ani to nepomoze tak asi cely system preinstalovat... 😒

kati toto ucenie ma asi dokonci... joj mam toho toooolko, nestiham nejak, teda leniva som bola cez sviatky tak teraz nestiham... ešte 3 zapocty a 4 skusky, ta ma fakt klepne asi...
jani je to normalne ze sa stavia Petko... jozko mal necelych 5 mesiacov a stal uz.... vsetko je normalne pokial do toho dieta nenutis, teda ked to robi samo = OK (to mi u dr.povedali)
a jak katka pise´, jozko ma vkuse podbradnik... tak sme si zvykli... lepsie vymenit podbradnik nez ho celeho prezliekat, on tak neznasa obliekanie... a zabalovanie do plienky sa stalo nocnou morou pre neho...
fotky popridavam urcite nejake (no neviem kedy,bo fakt nestiham pri drobcovi sa ucit, aj popisat s vami), mame fajnucke, aj u Katky som kopec nafotila, jej musim poslat, aby aj ona daco pridala

a teta Hu Hu je kde??? flaka nas??? ani nenapise ako tehu preziva, ci jej zle nie je, ako sa citi.... joj Slavi, ozvi sa, bo dostanes pokarhanie pred celou triedou 🙄

katka755
6. jan 2009

no ivco mohla by si tie fotky poslat nech aj ja nieco dam a nech ich aj poriadne vidim......... aj marek ma s vami v mobile tak potom ke dpride posleme ked bude net................lebo to sa bude prenasat.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre