Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

katka755
6. jan 2009

som jak trubka pisala a pisala a neposlalo mi to 😠 😠 😠

angienka
6. jan 2009

zdravim a hlasim najhorsiu noc za cely timmyho zivot ☹ uz neviem co s nim a tatko je na marodke ma zapal priedusiek ☹

angienka
6. jan 2009

kati a to preco sa stahujete?Ze si nic nespominala,co nieste spokojny tam???No mne nestaci bo ja rozmaznana som bola na mega velky barak zvyknuta ta ted jak za trest take podnajmy 😠

angienka
6. jan 2009

nic nestiham docitat len hlasim ze uz i ten mesacny zub je vonku pekne ostry 😀 len tatko stale spi a timmco uz zlosti naspala som dokopy max 40min a to po par minutkach a keby ste to videli ja nepochopim on spi a tak sa pretaca dnes to bolo min 60x a ked som ho drzala ze ho nepustim ta takou silou tlacil a vrcal 😖

katka755
6. jan 2009

ahojte babule tak uz som to podpsala a niekedy od 14.1zacnem makat aby sme mohli stahovat a doma uz teraz makam pomalicky si balim veci,nech to nemam vsetko potom naraz zhadzane..............

katka755
6. jan 2009

tak eni tu noc ti nezavidim nooooooooo,som zvedava co bude ked sa my prestahujeme ako to deti zase budu znasat.........je to le kusok od tohto bytu a mame blizsie do skolky.............. a hlavne drogerku budeme mat hned pri bytovke a tiez aj elektro a potraviny no vsetko blizsie..............

malibuu7
6. jan 2009

Eni, musis si povedat ze mohlo to byt este aj horsie.... no nezavidim ti vobec... ale jozko je vcera a dnes na nevydrzanie...
no dnes som mu kupila papucky a nevedel sa v nich este pohybovat tak len sedel a kukal, no ale netrvalo to dlho a uz zacal po styroch a zase cupka... tak po mojej radosti ze budem mat klud

katka755
6. jan 2009

ty klud by si pri takom sidle chcela hej to asi nehrozi aspon tebe nie,sak ty mas neskutocne sidlo......

katka755
6. jan 2009

vies co asi aj ja nejake papucky kuknem tu v obuvy maju len neviem ci az take male.......

slavka23
6. jan 2009

Zdravim vas baby😉 Na chvilu som nakukla bo muzik uz odisiel korunky zarabat...tak vas len tak potichucky citam a neviem jak sa medzi vas votriet bo vy uz taka zohrata partia 😠 Az mi je tazko niecoho sa chytit,lebo vy vsetky ste uz aj po tehotenstve,aj po porode aj s malymi deturencami....a ja sa citim ako keby som prvy krat tehu bola,uz ani neviem co a ako ☹ no.....nejako sa snad chytim,len mi trochen pomozte....sak ste dajake kamaratky ne????? 🙂

katka755
6. jan 2009

jasne ze ti pomozeme len to pusis aj pisat ty tururu

katka755
6. jan 2009

tazke to s tebou,noooooooooo tak pis s nami a skus aj nejaku inu temu kde su v tvojom stave vsade sa da pripojit.........aj ja som mala taky pocit ze partiu narusam ale nieeeeeeeeee mozem povedat ze tu su baby take suprove ze ti stale nieco napisu....ne baby?

katka755
6. jan 2009

stiham teto..... jak ta tu v jeden krasny den niekto zavali otazkami ta sa naucis stihat 😀 😀 😀 😀

malibuu7
6. jan 2009

kati hej neskutocne sidielko to fakt... dnes mam naozaj dost z neho uz... 🙂
slavi jasne ze ti trochen pomozeme, len sa pripajaj, hoci len kratke strucne veticky a dostanes sa do toho raz dva nic neboj, preskolime ta rychlo 😀
tak pises ze my po tehotenstve male deti, vsak ty to mas uz raz za sebou a znovu pred sebou 😵 tak pis ako sa mas ne??

slavka23
6. jan 2009

Ze kratke strucne veticky? Ok.... mam sa fayn 😀 😀 😀

slavka23
6. jan 2009

Ved prave,ze to uz raz mam za sebou ale mam pocit ze to uz tak daaavno bolo...vela veci je odvtedy novych,takych co pred styrmi rokmi voobec nebolo.Takze sa citim ako zaciatocnicka.Katka mi da urcite za pravdu...Tiez to ma uz druhykrat za sebou...no co,zvyknem si 🙂 ved to take kraaasne 🙂

katka755
6. jan 2009

jasne ze ti dam za pravdu tiez som mala taky pocit a este aj z ivcou som tehu bola a to som fakt mala pocit ako po prvy krat keby som bola...
ale neboj my tu aj o inom kecame..........len skoda ze teraz v poslednom case tu mrtvejsie.....

malibuu7
6. jan 2009

hej trosku mrtvejsie,vsak sme vsetky zamestnane maximalne svojimi ratolestami... 😉

katka755
6. jan 2009

nooo sak to ratolestami a este okolo toho kolko inych veci nas zamestnava...........stale nieco ani jeden den pokoja

jankando
autor
7. jan 2009

CAute baby,
tak ja sa hlasim klasicky neskoro.
pc mam cely zavireny.ja uz vazne neviem co s tym.....asi sa zblaznim a JOhn vravi,ze kupime novy.. 😉
ta som povedala, ze uz nechcem laptop,ze chcem uz desktop...a pc stol poriadny..ta povedal, ze ok..ze bude vse ok..bo ja nestastna z toho.....no ale cash nema tolko , ta asi na splatky. 😖

jankando
autor
7. jan 2009

No a Slavi..co si......preco sa tak citis...
sak minim,. nas s enou poznas dobre 4 roky zo skoly a baby poznas od mala, tak preco si myslis, ze sa vtieras?
i ked pravda je , ze ja sa tiez sem tam citim cudne, keddze baby maju rovnako stare ratolesti,len ja mam mladsieho..takze som stale pozadu..ale nevadi mi to..
inak som si i ja myslela o sebe, ze som zase tehu... 😖 tak by sme boli dvojka.. 😀 bo mi tak spatne stale v noci bolo.ale sak snad nie som.. 😉

slavka23
7. jan 2009

no Jani,to by bolo super keby si zas bola....boli by sme dve 🙂

jankando
autor
7. jan 2009

Slavi..nie, nie..radsej nie....
a by som to nezvladla mat dve deti..ta co si....ja nezvladam mat jedno ....este ze mi JOhn pomaha, bo ja by padla...a to pritom mam vcelku dobre decko..nevymysla zatial...mozno to pride..
najnovsie sa naucil kricat..tak ukazuje nervicky, ked sa netrafi hrackou do pusy..,tak vrieska, ze az...a toto doteraz nevedel...a teraz jak sa naucil, tak dobehuje vsetko.. 😀

kde su ostatne babuse?

malibuu7
7. jan 2009

ahojte zienky

ja cely den nakukujem len... sa mi nechcelo pisat...

a ena kde je? dufam ze ju muzicek nenakazil... abo Timmco tak vymysla ze nema ani cas na netik...

moje zlostidlo dnes pokracuje v niekolkodnovom maratone zlostenia... 🙄

katka755
7. jan 2009

ahojte baby ja dnes celi de v meste som,svokra bola z detmi a ja zo svagrinou sme boli.aj dr som bola navstivit silne kramy stale mam ale ze to ok nic mimoriadne mi nieje.........akurat musim na preventivnu k nemu......niekedy v aprili tak aby som nezabudla.......bo to pri detoch hruza des jak zabudam......

ivi dnes si spion hej?

jani a slavkou sa nedaj nahovorit ona aj mna chcela stiahnut,na tretie ma chcela nahovorit len aby sama nebola 😀 😀

jankando
autor
7. jan 2009

caf Ivi....
tiez kukam ze eni niet.....
a mozno ta nabijacka dosla.. 😠

Jozik zlosti kvoli zubkom?
co to vlastne robia ked zubky idu okrem toho ze slintaju? ake to zlostenie mam ocakavat?

malibuu7
7. jan 2009

hej kati spion som dnes 😀

jani snad Petko nebude trpiet pre zubky... ako jozkovi prve dva vysli v pohode, nebol extremne zly... ale tieto dva isli tazsie a dalsie dva co uz vidno tak asi este horsie no... no proste okrem toho ze slinta brutalne tak je taky zly ze konec, nic mu nie je dobre, hracky e e, bavenie, spievanie, nosenie na rukach, obcas uz neviem co vymysliet aby sa ukludnil a neknucal...

jankando
autor
7. jan 2009

Kati, neboj, nedam sa ukecat...ta co si....az tak neskor mozno..
a mozno nahoda zapracuje, ale nechcela by som radsej.. 😉

Ivi...takze knucanie hej?no uvidme, ako nas suhaj zvladne... 😉 snad nebude nic boliet..ale to je este daleka buducnost.. 😉

Ivi..ty fakt jak spion..len kukas, kukas....a jak nieco zaujimave, ta i napises, nie?
tak tusim i Slavka robi..a s Enou neviem co...ani na skypoe nie je.. 😠

malibuu7
7. jan 2009

no jani presne tak, ked ma daco zaujme tak aj pisnem 😀 hej knucanie a ked ho uz velmi bolelo tak si aj poplackal poriadne 🙄

jankando
autor
7. jan 2009

joj, chudacek..a ty este kojis? nekuse cicu? ci ako vy pokracujete s krmenim?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre