Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
7. jan 2009

hej hej stale kojim... (vsak stale som od augusta nemala kramy) 😉 ale papka mi pekne... zeleninku s maskom, ovocie uz vsetko, i kiwi, ananas, mandarinky, pomarance, jablcka, hrusky, proste vsetko co mi jeme.... i jogurty zacinam davat, to co ja jem tak aj on uz... i chleba s natierkovym maslom uz jedol, i buchty..
na stedry vecer papal vsetko snami... sranda z neho... pomaly zaciname vsetko no... ale pomedzi to si vzdycky trocku cucne od mamky no... 😀 a obcas kusne tak ze riadne boli, az musim odtrhnut ho, bo ma ide trafit...

malibuu7
7. jan 2009

akurat viete co sa nam stalo? mali sme prazenicu tak i jemu som po trosku davala, to len aby nekrical no a asi po pol hodke take cervene flaky sa mu vyhodili po lickach a okolo pusy, tak neviem ci alergicka reakcia ci co... a ci vobec z toho to bolo... neviem no... dakedy mu skusim dat a uvidim ci sa zas vyhodi...

jankando
autor
7. jan 2009

Tak, treba skusat nie..vsetko....
ja sa uz tesim az petko bude jest..i ked bude chudacek, bo ja varit neviem...no mozno nejaku tu vajcovu polievku uvarim no...
takze uz vsetko papa..a uz i tak prezuva, ci viac hlta?
a kaka dobre do takom papani? a davas i sunar?

malibuu7
7. jan 2009

no uz mu prestavam mixovat.... teda masko rozmixujem a zeleninku len popucim takze uz take kusky tam su a zacina pekne zuvat, no sranda z neho riadna... ale paci sa mu to... tak ja mu varim asi tak kazdy druhy den, dakedy aj kazdy... minule som mu kupila kuracie s ryzou tak vobec nechcel, normalne vypluval, ale ako bol to fakt hnus no...
obcas sa mu stane ze 2 dni nekaka a potom je nervny kym sa nevykaka, ale prisli sme na sposob ako kakat, chytim si ho na ruky, nozky mu pokrcim aby tlacili na brusko a ide to pekne... takze extra problemy nema klop klop
a sunar vobec, UM este vobec nejedol... iba kasu na vecer dostava... inak iba moje mliecko 😵

malibuu7
7. jan 2009

a i ovocie mu robim takmer kazdy den cerstve.... ako tie vyzivky kupovane zjedol dokopy mozno tak 5ks za cely cas co prikrmujeme (cca 2,5 mesiaca) to len vtedy ked sa mi nechce cistit ovocie tak mu dam kupovane... zatial mi to takto vyhovuje a bavi, no neviem dokedy...

jankando
autor
7. jan 2009

a ako mu pripravujes ovocie?
pucis to nejak?
to fajne, ze nemusel UM....ono, ako i Ena pisala, ide to i do peniazok...ale co pre toho drobca mi mamky neurobime, nie? i sebe si odoprieme.. 😉
Jozik je uz velky chlapina..teda.....sa nezda.. 😵 😵
by si mohla foto prihodit.ze jak moj zlaty vyzera...nech vidim toho spekulanta, co tak jasi... 😵 😵

a to ked robis sama to jedlo pre neho..ako upravujes to kuracie napr...

prve sa zacina s mrkvou nie?
a nehovorili VAm maminky,ze Vam davali prve i mrkvovu stavicku?
bo mne moja mamca hovorila, ze uz tak po 4 . mes. zacali davat take stavicky..no ale mne vsetci radia radsej nedavat...ked sme na vianoce piekli kolace, tak robili jablkovy a mama mu namocili lyziku do stvy a rpilozila k ustam...mu pomocila usta a on tak kukal, ze co to.. 😖
ale keby ste videli, jak kuka, ked my jeme...no hrozne...normalne sa smejeme, ze ked. napr. John je a on tak kuka a sleduje napr. chlieb..ze mu hovorim, ze daddy je a neda ani ochutnat, nie?to skupan.. 😀 😀 😀 a ked tak pozoruje jak jem ta mu ku peram prilozim napr. chlieb a on nic..ale taky pocit mam dobry....ze mi akoze nezavidi... 😀

angienka
7. jan 2009

zdravim,tak u nas jedna rusna noc za druhou,ted som ho vykupala a tatko uspava 😉 no idem asi docitat 😎

jankando
autor
7. jan 2009

No cau eni...tak si tu...........
Eni, to asi kvoli zubkom je taky.......to prejde..jedna utesujuca sprava..
ja stale take co viete sa hovori, ze babo ma to a to .. a ja si stale hovorim, ze to prejde......

a inak pzonate kimenice?viete co to je?

jankando
autor
7. jan 2009

no a Katu kde je? a Slavka/

angienka
7. jan 2009

a slavke hned nakopat prdel ta to co to pises za dristy ty tehulka jedna sak ja sa tu vecne len stazujem abo chvalim,sak od toho tu sme 😉

angienka
7. jan 2009

hej babule notas odisiel teda neslo tu nabijacku rozchodit uz je s nou hotovo a pc blbne zas ho tato rozobera a sklada a zbiera suciastky ze cim to je ked minuly rok som mu taky drahy darcek dala sam si vyberal vsetko do pc a furt daco blbne 😠 tak sme pozicali nabijacku od surodencov bo im do notasu stejna ide 😒 tak kus popisem bo muzik nema svoju hracku a ja mu notas obsadila ta ide rozoberat a poskladat ho znovu 😀

katka755
7. jan 2009

som tu som len spiona hram 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka755
7. jan 2009

vidim ze ste to tu rozbehli no nestiham velmi pisat basku nahanam do postele zajtra nech uz ide do skolky konecne

angienka
7. jan 2009

no timmy mi dava dnes to bola hruza a ja si furt vravim ze horsie uz byt nemoze prave a pride este horsia noc ☹ ted uz spi len dokedy 😠 no tatko mi dnes pomohol s nim koonecne tak sa to dalo zmaknut aj babca prisla na navstevu ale ten nas znici vsetkych furt doma na sr vravime ze sme na nho traja ale vecer sme umoreny vsetci z neho 😝
a Inac i ja mam kramy i ked neviem ci to uz normal ci zas taky strajk jak som mala kazdy tyzden 😠 😠 😠 ja by radsej necela vooobec aspon este taky rok dva 😀

malibuu7
7. jan 2009

jani ovocie mu len rozmixujem a obcas mu do toho pridam jednu piskotku... a ked robim masko, tak ho normalne uvarim, resp.podusim a zeleninku tiez, pridam lyzicku oliv.oleja aby papal aj vitaminky rozpustne v tukoch a tak to masti vsetko...
pridam fotky, len nestiham lebo v piatok pisem pisomku a potrebujem aj nejake ulohy odoslat a nic nemam no ta tak no...
eni tak to si musis povedat ze mohla byt este aj horsia noc a nie ze toto bola najhorsia.... bo potom si este viac sklamana.. treba optimisticky mysliet...
a ty spion napis daco... ne len ku ku... a slavka druhy spion... ci kuku??

malibuu7
7. jan 2009

a jani hej stavicky jasne... to i moja mamca vravela... aj mam to sklenene struhadlo na mrkvu... ale i ine ovocie sa da natriet na tom.... a ta stavicka tas stecie vlastne...
jani a co to je to kimenice? som nepocula este

angienka
7. jan 2009

nie nepozname kimenice aspon ja netusim o com to pises 😕
no jani ked mne nespi od 3 a pol mesiaca a ma 7 a pol ta vies co to je zato ked uz nemozem ta utekam na slovac abo nasi tu pridu bo ked sa clovek dlho nevyspi v noci a ani cez den nedobehne ta viete jaky potom je a ja este taky vybusny nervak 😠 ☹
Tak sa sama stresujem ze necem nervnit ta cem byt tip top v pohode,sak ja po silvestri po chlastacke som sa po 6hod spanku zobudila uuuplne fit ze jaka vyspata som a plna energie bo to nezvyk u nas 30min ze spim v kuse a ted je to este horsie babule idem hladat daco o tom pretacani bo som uz bezradna ☹

katka755
7. jan 2009

pisem pisem len nestiham geagovat......
no eni to si fakt tak musis hovorit.........
jani ta ty pri nom nejedz sak vies jak sa mu slinky musia zbiehat?
teto a ty sa uc uc aby si to zmakla....
ja uz tiez nemixujem nechce to a papa tiez uz vela toho ovocie az tak nie vsetko to co ivca pisala,ale papa hlados jeden ocko ju buchta vola lebo sa tak este aj tvari jak papa

angienka
7. jan 2009

hej necem poucovat len v dobrom pisem ale i ovocie vsetko by sa malo varit pre mimi aspon tak som vela citala,ale neviem kde pravda 😉 mudra mi to aj vravela a dala taku mini knihu o tom ta ja varim vsetko 😉 ze vela skodlivin sa tym nici a pre mimi to je takto lepsie a mne timmy vobec nece ivi ako tebe on ked ma na hrubsie pomixovane jak to veprove maso napr nejde tak rychlo ako kuracie prsia na hladko ta mu tam ostanu take mini hrudky niekedy abo som aj mrkvu tak na menej skusala nie uplne dohladka a nece ho natahuje a nebude mi to ☹ no co uz este vyckam 😉

angienka
7. jan 2009

hej aj my jeme pred timmym a on na nas cumi a napodobnuje ze tiez mlaska a cumackuje 😵

jankando
autor
7. jan 2009

no to vraj tie kimenice moja mamca tak vola a zase kamoskina svokra tiez nejak jak kimneice, konci to imenice ale inaksia predpona....
no to su take chrastiky na hlvke..mali to vase deturence?

Eni, tak to ti teda nezavidim...boze , ja tak mat, tak umrem....sak ja spim dostatok oproti tebe a i tak som stale unavena a to john mi fakt pomaha maximalne

A k tym kramam, sak i ja tak mam eni jak ty...hockedy sa spusti....ale uz som pochopila preco..ja jeden den zabudenm vziat anti a sups, uz je tu...alebo len o par hodin vezmem neskor a uz sa spusti.... 😠 a ked beriem pekne antikon tak dobre nemam .... 😉

jankando
autor
7. jan 2009

ja tiez nechcem byt mudra, ale tiez varenim sa odoberaju vitaminky, nie?
tak sa to ma robit v naparovaku... 😉 vraj... 😉

jankando
autor
7. jan 2009

a Ivi..hej, hej, i mne mama spominala to sklenene struhadlo a ja ze si prdel robi...a to vazne..kukam.. 😉

angienka
7. jan 2009

tak toto timmco nemal nastastie a co seanik to ma???

angienka
7. jan 2009

neviem jani ci sa straca viac vitaminov alebo viac skodlivin to zas nemudrujem len tak som citala hej bud v pare alebo varit ale tym varenim toho bolo viac,no neviem ja varim vzdy vsetko 😉

angienka
7. jan 2009

ta ja asi nie preto tak dostavala jani sak potom som na tyzden vysadila a nejak preslo 😕 neviem divne to bolo a ted neviem ci to bude normal ale mam to uz 3dni a tak stredne normal ale vtedy len trocha to bola take ine myslim niekedy den inokedy 9dni to trvalo no neviem ty mas ine tabletky take prisnejsie 😕

malibuu7
7. jan 2009

eni i ja som vela citala o tom presne ako pises ze sa ma varit, ale na druhej strane sa stracaju varenim vsetky vitaminky... tak to si clovek nevyberie... ale Co nas nezabije, to nas posilni!!! dobre heslo nie?
baby a inak my ked jeme pred drobcom tak strasne kuka, ako aj vase deti, ale to nie je dobre, si predstavte ze pred vami dakto je nejaku mnamku ta jak sa citite?? no ja sa radsej schovam ked jem, alebo mu dam ochutnavat to co jem a je to vyriesene...
inak bravcove masko som mu este nedavala... iba kuracie, morcacie a rybku...
jani a tie kimenice jak to volas, tak to mal jozko iba raz asi tak v 2 mesiacoch... ale asi po 2 dnoch to zislo, pekne naolejovat a vycesat jemne... ale je to normalne u deti... ked sme prisli k dr. tak hned mu na hlavku pozerala ci nema... som sa spytala co tam hlada, tak povedala ze ci nema take suche... 🙂
no a to sklenene struhadlo to vazna vec a perfektna. zo zaciatku som pouzivala, teraz uz nejak nie... ale rychlovka to je...

angienka
7. jan 2009

ahaaa hej hej taku suchu pokozku myslis to mal i timmy hej 😀 ten mal snad vsetko 😠 ale tiez bo ja len semtam naolejovala hlavicku a svokra furt nech olejujem mu a mne to divne prislo hlavne ked on taky vlasac bol jak miminecko ale tiez par krat som naolejovala a presne vycesavala...
hej ivi je to tak ja len som tak chcela ze ci o tom viete jasan ze kazdy robi jak uzna,clovek si nevyberie ked ma to tak zas to nema no co uz 😉

angienka
7. jan 2009

a o tom struhadle som ani nepocula 😕 mne nejak tu mrkvu moc nechce vobec a stavy ziadne nedavam uz mi ani ten caj nechce tak som nastvana ale tak aspon sunar ma takze ma tekutinky 😉 a ked pride teplo tak snad sa k tomu caju zas vratime,no nasla som temu o tom spani tak par moznosti tam je co mozem vyskusat i ked no...neviem on ma blizko seba televizor tak ze to moze zle vplivat a skodit tam pisu tak to odstranime nejak ale no...nejak sa mi tomu nece verit ze by to bolo len tym 😠 a tiez feng shui ze si mam precitat viete to o nabytku kde co ma byt umiestnene-no uvidime 😕

angienka
7. jan 2009

jaaaaj babule uz 2tyzdne sa vas cem spytat ci vy cistite uz zubky deturkom???Bo ja som studovala ze su take naprstne prve kefky zubne este v tehu a ted sme boli v lekarni a tam na nas cumeli a ze nic take nemaju a ked ze ma prve zubky ta ze nam dava gel ta mu vravim ze ten mame ze mi chceme kartacek ta ze take nic nemaju 🙄 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre