Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
12. máj 2008

Nosak toto,ja som tak rada ze je teplucko a ze sa rodink rozhodla dat dokopy chatickua vsetko vypratat-a mame ju este na konci mesta...takze mam krasny vyhlad na kopce a lesik a ta vona-no uzas,uz ab tam to male drobca behalo.
No prave ze nemam-ta zatka co mi odisla na dalsi den nic a pak zas trochua ted uz uplne nic 😠

angienka
12. máj 2008

asi si budem musiet spravit taky ten zaberaci dnik jak som mala minulu stredu...a ono by to prislo,ale ja sa odvtedy tak setrim,lebo na namesti ma chytil taky poslik ze som chodit nemohla 😠
No pojdem si dat teraz teplu vanu 😀

angienka
12. máj 2008

No alibu este si toho uzijeme-mame sice pekny majovy termin,ale co nas to bude stat,teda pre mna to bude hruza,ja milujem slniecko a vodu a oto leto nebudem moct-takze hotova katastrofa 😠 a to este svora aby sme sli s nimi k moru...no nenastve ta to???Ja sm vravela ze ani nahodou tento rok,ved by som mala len nervy ze nemozem na slniecko a neuzila by som si to...no ale brala by som ☹

malibuu7
12. máj 2008

hm viem si predstavit ako tam mate krasne, to ja sa zase tesim na slovensko v lete, lebo byvame pri lese a tam je taky nenormalny klud, ze az... super proste. ja som poslickov nemala ziadnych, alebo neviem ze to boli poslovia. obcas na mna pride taky divny pocit, stvrdne mi brusko, no po chvilke to prejde, tak neviem ci to je ono... 😨 neboj uzijeme si aj leto, len aby sme cim skor porodili, potom par tyzdnov vydrzime, kym sa da vsetko do normalu a mozeme uzivat slniecka i vody, snad 🙂

jankando
autor
12. máj 2008

caute babule...
jooj, vy prirodnarky..mne to tiez chyba, esteze mame za domom terasku...vcera mi john kupil taky vacsi bazen detsky tak sme sa clupkali vo vodicke, grilovali.jeeej, bolo krasne...cely den som v bazeniku presedela.. 😎
no jhn si uzivla vodicku vacsmi nez ja a az tak divo , ze praskol na jeden strane, ale to kamienkami na teraske co mame.. 😉 🙂 ale nevadi, este sa nejak drzal, tak sme pokracovali dalej.. 😀 😀 ale fasa, taka unavena som bola ze az.... 😠
no dnes uz trosku je nie velmi horuco...ale da sa...
tak vam prajem pekny dnicek...
asi dnes pojdeme kuknut nejaky domik, len cakame az na m zavolaju , ze mozme dnes...a ak uz konecne budeme mat nieco , zacnem si detsku izbicku zariadovat..joooj, tak sa tesim, tak drzte palce,aby nam ysiel nejaky domik.. 😎

jankando
autor
12. máj 2008

a eni, to co mam posledne v albicku, to nie je ohradka, ale to postielka..taka univerzalna...to je postielka az do 7 rokov....ta prva je pre male babo, pak pre 3-4 rocky a ta posledna pre 7 rokov, to sa tak rozobera, no ...to som od jednej holky mala, som skopirovala do svojho aby mamca videla, ale rozhodli sme sa , ze predsa len kupime klasicku ....

angienka
12. máj 2008

no malibu ked budeme kojit tak na slnko nezeme,te budem ako snehulienka do dalsieho leta 😠
Inac cauky Janiii...

malibuu7
12. máj 2008

ahoj jani, takze ty tak si lenosis v bazeniku, hej? no niet jak tebe 🙂
drzim palce s tym domcekom, aby uz ste v nom aj byvali 😉

malibuu7
12. máj 2008

a to ako preco sa nesmie na slnko, ked sa koji??? to som ani nepocula

angienka
12. máj 2008

heeeej?Ja som videla a nete ale vsetko to oli ohradky a este aj uplne take gulate,no pekne to vyzera 😀
Jasan ze drzime paste...ja som rada ze je to za nam,ale my sme si tych domcekov teda pozreli...
Aj ja sa tesim domoooov asi pojdem aj s drobcom na cely august a muzik za nami pak dorazi na tyden...lebo tolky dovolenky nema...no my tiez blizko pri lesiku byvame na sr a celkovo je to dedina da sa povedat takze to je o inom ako tu 😒

malibuu7
12. máj 2008

ja sa tiez chystam mozno aj na cely august domov, no vidis, ta ked budeme doma, tak mozme ist spolu pokocikovat 😀 a kde na sk byvas???

angienka
12. máj 2008

No nesmie sa-koly mlieku-ked si tehu tak este mozes na chvlu vyjst,ale ked kojis tak by si sa silnemu a priamemu slnku mala vyhybat a v plavkach isto nie behat po zahradke ☹ 😠
Byvam Stropkov-Sitniky,take mal predmesticko...no tak to hej,to by sme mohli 😎

angienka
12. máj 2008

Jani a ako bolo u doktora???Bola si?Co nove?
To ja stiham aj dalsi monitor a musim zacat uvazovat i nad tym kurzom...tak to vyzera ze sa na gynde zas pomylila,ze v stredu udem mat mimiska daaavno v naruci 😖

malibuu7
12. máj 2008

aha, na Sitnikoch mam tetku 🙂
no skoda ze ne, my sme si kupili bazen na slovensko, a som myslela ze sa budem aspon trosku clupkat, no ta super, teda 😠

angienka
12. máj 2008

Heeej,no vidis-tak ked ju prides s prckom pozret ta sa mozme dohodnut 😀
No ako tak trosku mozes asi,ale nie ked je vonku 30stupnov a slnko prazi...nemalo by sa vobec ale co to slovo vobec znamena-ved musis predsa kocikovat a vzdy to po chladku nejde,ale dlhe vysedavanie na slniecku proste-ja som sa tesila ze na zahradke sa opalim,ze vystavim speky a kus farbu naberiem...no asi ostanem este rocik biela ☹ a ani ten bazen co tam je si asi neuzijem 😠

jankando
autor
12. máj 2008

hej, bola som a to kvoli tomum, ze mam vysoke bmi...no nic, len ze mam viac prechadzok a zdravsie jest..sa im povie..vcera sme grilovali.. 😉 😎 co? v stredu? to vazne? a to mi chces povedat, ze stihas ten kurz?
no babky, ja vam normlane zavidim, ez si budete doma spolu kocikovat, coz ja v ten termin budem niekedy rodit.... 😠
joj, zatial nam nik nevola a to my cakame, asi nie su k dostatiu teraz obhladky.,bo my chceme len domcek tu na okoli a tak nie je problem pre nas ho skocit ist omrknut, ale oni musia dohodnut s majitelmi aby bol k obhladnutiu ten domcek..tak cakame a cakaame..no baby, ja mam uz po clupkani, bo ten bazen vcer tak trochu praskol vdaka johnovmu vystrajaniu 😠 😀 takze vodu sme vyliali a ted je len tak preveseny cez lavicku na terase..chceli sme kupit ten velky, ale neviem sa rozhodnut, bo ak pojdeme prec z toho domu, tak si asi budeme chciet kupit svoj..a tu s brachom na polku..ale nevieme tak , tak zatim ten velky neriesime.. 😠

jankando
autor
12. máj 2008

inak baby, sranda, nie...dnes mi prisiel balik cez ups a ja ze odkial a to johnova sestra mi poslala take zabky, coz su na mna male, lebo su zrejme 6tky a ja 7cky potrebujem..a to este nejake africke biele obliecko, ale nevieme ako sa to oblieka..vyzera to jak zaves 😀 ..to sranda, raz sa do toho obleciem a urbim foto, tak vam poslem. 😀 😀 😀

angienka
12. máj 2008

Noooo,tak ziadne rizecky a hranolceky 😀
No hej...nejak to zbehlo ten tyzden-pride mi akoby to bolo vcera co som riesila tu zatku a ono tam pojdem as ufam,ze ted do mna narve delo 😠
A v stvrtok byvaju tie kurzy...ale gynekolozka ze to je zbytocne...ze otec nemusi mat aj ked bude so mnou a ja sa do toho za 5min dostanem...tak neviem su to 300vky...

angienka
12. máj 2008

😀 😅 😀 heeej???Ta to bomba...budes jak africanka a ked tam pojdes na navstevuta uz v tom 😀 😉
Ta uz tak rodinkujete???

jankando
autor
12. máj 2008

sak dnes hladovka, dnes nemame nic dobreho,.. ☹ jaj, no ja bych chcela kurz, aspon jeden krat skusit, ale sa mi nechce do toho vooobec....sa mi nechce riesit...no co budem pri porode dychat z hlboka.a ze fufu fufuf fufuffu... 😀 😀

jankando
autor
12. máj 2008

nie, to len tak zo srandy , vies, ze to nebudem nosit..nikdy, ale jedno foto by nezaskodilo, nech mam pamiatku..ale prv to musim vyprat, no musim cakat, kym sa pracka vyprazdni.. 😠

angienka
12. máj 2008

no neee,mne to ted gynekolozka predvadzala to psie dychanie ale uz eviem,ale vravi mi ze prve co mi PA ukaze bude dychanie a ze za 5min sa do toho dostane-tak neviem no...co este sa tam moze riesit-aj zeby ma to nevystasilo-no uplne postaci to neocnicne prostredie a tiez tie 300vky za jeden kurz...pak dalsie za druhy...

jankando
autor
12. máj 2008

babky a vy nemate teplucko tam? co nejdete trochu vonku? ja bych sla na teras , ale bracho spi 😒 😠 😖 tak by sme kecali tak by sa zobudli..uz ma ide porazit z nich, cely vikend mali volny a oni spia zase ..ja nechapem..a taki sme s johnom napajedeni,ze tak horuco hladame dom..hovorim, johnovi (akurat papa), ze ideme na teras a kasleme na nich, ideme skusit nafuknut ten bazen a obkuknut ako je to predieravene..bo velminie je, lebo vcera nam to vcelku este drzalo..a john mi navrhuje, ze ideme do mesta kupit hadicu na vodu, bo vcera chudak musel plnit s velkou plastou krabicou cely bazen.. 😎 😀 😝

jankando
autor
12. máj 2008

tak na teba eni dychala jak psik??? 😀 😀 😀 😝
to ja to poznam, to psie dychanie, sak od morganky
no baby, ideme do mesta, tak sa musim obliect, aby john nezmenil nazor.. 😀 😠
zatim pa a chodte slnka uzivat

angienka
12. máj 2008

my sme zas hotovky mrazene nakupili vcera som robila ocean teak-aby sa timmycovi este viac mozog vyvinul a k tomu hranolky a tatarka 😀 tak uvaz ja cele tehu same mastne a vyprazane,a tatarku a salaty a nic-no az na tie kilecka hore 😝 a dnes neviem uz ted mam chut na nejake maso-zjedla som pol litrovy jogurt a ted este keks ale cem daco slane...no nece sa mi varit-asi pockam na muzika 😀

angienka
12. máj 2008

jaaaj no mame tu krasne teplucko-no ja nedavno vstala a pak vysla z vane...a dnes neviem,ci zas zahradka-ale asi nieeee,dnes som leniva 😝
Tak si to tam uzi...paaaa.

angienka
12. máj 2008

hmmm...tak aj ty si nabrala chut na slniecko malibu???Tak ja idem pozret tv,alebo zobudit muzika,kedze sa nudim a citat sa mi ted nece,to necham n vecer 😝

malibuu7
12. máj 2008

no babulky, bola som v meste, stale riesim tu bakulu, ale uz len vytlačit to potrebujem ta parada 😀 a bola som odviest auto do manzelovej prace, lebo tu pred bytovkou to nebezpecne aby tu stalo, lebo jedno nam pred pol rokom ukradli, tak som si urobila prechadzku asi take 4km, no stacilo bohate 😝 aj bruchajdo mi zacalo tvrdnut cestou, no skoda ze mi tvrdne vtedy ked nie som na poradni, tam klud...

malibuu7
12. máj 2008

pisete o jedle... zdravo sa stravovat v tehotenstve, hej??? ta toto dohromady neide si myslim, lebo vacsinou si kazda buduca maminka dopraje vsetko na co ma chut, a aj ja tak... my tiez same mnamky, hranolceky, omacky a tak... na ranajky masielko, dzemik a granko... no co uz, ale ja som si nikdy neodopierala jedlo 😀

angienka
12. máj 2008

No my sme sa rozhodli ze sa pojdeme napapat do restiky,kedze sa nikomu varit nechcelo 😀
Ale slnko prazilo i o 16tej jak sialene som mala dost vyjst 20schodov 😒 hned som mala pocit ze porodim,snad keby sme sa este presli-tak by to aj prislo...mala som silenu chut na pivo tak som si dala male no nevypila som ani 1dcl a mala som dost 😀 som vravela muzikovi ze ma bude tahat jak ozrana domov 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre