• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
9. jan 2009 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule zlostite ma niet ani s kym pokecat,nejaka som leniva i tatko tak ide skocit do cinskej restiky po papanicko kedze som leniva teda takto nachladenej sa mi tam nechce ist :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2009 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Caute baby..hlasim sa

ohladom toho kupela....no ...takto...ja neviem kolko krat by sa malo do tyzdna kupat, ale napr. moja mama kupala nas kazdy vecr, alebo rano....no..ale zas som citala, ze nie je dobre naucit dieta kupaniu abylepsie spalo......i ked to pomaha...samozrejem, ze ked porovnam seba, tak najlepsie by mi bolo cely den vo vani...ja ju zboznujem

no a my sme tu mali mamcu a ona sa tak bala, ked odchadzala spat do prace, ze nam povedala, ze staci ak ho budeme kupat kazdy druhy den...no tak sme tak zacali robit vyhovuje nam ..dufam, ze i Petkovi..
Eni, tiez si myslim, ze kupanie vysusuje, i moja midwife(sestricka) mi to potvrdila...pretoze sme boli pri nej na prvom ockovani a povedala, ze Petko ma dost suchu pokoku, preto nam predpisala ten krem...no a si myslim, ze zbytocne nebudem susit jeho pokozku ....iked on to ma take skor po tatovi..sak je cernosko, nie? :sunglasses:
no a ja ho kazdy den ako pises ty eni umyvam, pusinku, rucicky, kedze ich stale pcha do ust a pod krcekom, bo tam potom fundi ak mliecko stecie..tak to niekedy i casttejsie do dna preventivne umyvam a tiez uska..a celeho ho premastujem kazdy den..ja myslim, ze staci...ved deticky sa tak nepotia ako my..
ale tato furt hovori,z e zacnemem kupat kazdy den... :sunglasses:
tiez ma boli chrbat pri tom..ale zvacsa kupe tatik...no ked mam naladau, tak kupnem i ja......hm..a ta vanicka uz nam je mala..vy este stale kupete vo vanicke, ci vani?
9. jan 2009 o 18:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Ivi...tak to lacne, ci nie?
teda neviem si to prepocitat nalibry, botak neviem povedat ci lacne, ale zda sa mi....ja uz zijem librami a na sk neviem usudit..
ale v kazdom pripade je to nadherne...
a moja mama povedala, ze da urobit Seanovi az bude vacsi na krk medailonik nejaky
inak tu robia take privesky s foto ..myslim je to gravirovane...nie norm. foto..sa mi to lubi , ale take male to je , ze az..a nechcu robit vacsie..no to len v jednom shope som bola...stoji to len okolo 60 libier...
9. jan 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Jeej, Eni, nadhene fotky...a kukam, ze i Seana si tam pridala..no toto.. :sunglasses:
a to tie fotky som akoto ze nevidela, jak ste boli snowbordovat...ci sankovat? :confused:
9. jan 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak to ted jani den po vianociach sme boli a radsej ani nehovorim jak sme snowboardovali :grinning: :grinning: :grinning:
hej pridala som seanika som cela vsetky deturky ale nemam ich fota :unamused: nemala som co robkat tu nik nepisal a uz ide tato s vecerou mnaaaam :dizzy_face:
9. jan 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej vysusuje aj ked naolejickujes ta to je uz lepsie ale i tak timmco ma suchu pokozticku az take jak flacky sa mu spravia dakedy :angry:
9. jan 2009 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta moja nas kupala snad po kazdom ked sme sa pos.ali :zipper_mouth: bo sak vtedy neboli obrusky vonave napustene kremom,ale co uz to na kazdom je jak kupe,ale len tak som bola zvedava jak u vas to je bo ja to za tak dolezite u tak maleho mimca nepovazujem zeby bolo kupane sak oni vonaju vzdy miminecka zlate :dizzy_face:
9. jan 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Tak, oni vonaju babatkovskou vonou..
kamoska ked prisla do nas par tt po porode pozriet Seana, tak hned jak vstupila do bytu, ze jeeej, jak Vam tu vonia babatko.. :grinning: :wink:

I Petko ma dost suchu pokozku a teraz ma taku skaredu bradicku, jak fut slinta,...i ked mu stale utieram, ale predsa..sa vysusuje..jooj.. :wink: a tiez jak sa prebudza a sucha si ocika, ta zajde i ku uskam a vsetko tam ma odrete..chudacik moj........tak s nechtikmi..a tie striham casto, aby nebol doskrabany..aby mu flacik neostavali..no ale i tak za uskami sa furt nejak poskriabe...
inak som sa chcela spytat, ci maju Vase miminecka nejke znamienka?
9. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani jak si pisala o tych vyrazkach z bozkavania ta uz aj timmcovi sa robia a doted klud bol a to ja ho pusinkujem v kuse a myslim ze z toho bo ja vsede kde sa da a aj zozadu jak ma krcik a ramienka ta presne tak ma vyrazky jak dostanem pusinkovat ked je obleceny ne :wink: :wink: :angry:
Hej timmco ma jak michal taku velku hnedu gulu ale to ne normal znamienko to taky jak hnedy flak,michal na ruke ma a on na kolienku :sunglasses:
9. jan 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
i nas ma eni, ale neviem oo kom....na bokutvaricky ma fliacik a my nemame a tiez som nasla na nozke.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

keby ste videli, jak som do neho teraz hustila vodu lyzicou, tak najprv nechcel otvarat pusinku, potom ale uz otvaral velke AAA a ja ze mu chuti a moj spekulant nechcel vodicku ale lyzicu kusat.. :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej aj ja mu akurat robim ted caj na dobru noc taky ta uvidim inak ho pil ale v lete ale ted mi ho nece,no budem sa snazit do nho natiskat aspon par ml bo som citala ze by sa mal davat hod pred spanim ked ma nepokojny spanok,tak skusim.
Jaaaj zas mi tu povytahoval nejake kable ja uz ani neviem kam na nich chodi :grinning:
9. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
20hraciek okolo seba a jeho kabel zaujme a aj 10min sa s nim hra :angry: hruuuza tie deti maju fakt nos nato co nesmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ludia no neverim normalne som v soku som mu spravila 70ml ze celu noc to do nho budem tlacit a dam mu a on tahala tahal az mu tam ostalo 20ml ta toto :fearful: :fearful: :fearful: jaka som stastna za kazdy ml co vypije ale uz dlho mi nepil naposled 20ml a to som jasala plesala no snad ho na to naucim ked uz nie pocas dne ta aspon tak na vecer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pekne sa mi tu ted hrajka no paraaada :dizzy_face:
9. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ho budem kupat az ked zacne zlostit i ked uz to dost neskoro je no vcera som sa na to vykaslala ta dnes uz musim aby nesmrdkal :grinning:
no skoda ze nemam asni s kym popisat a az ked odidem ze som tu sama ta dakto dorazi jak furt :angry:
9. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Eni, to jak nas zajacik len na kable... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeee jani ty si tu?? :sunglasses: :dizzy_face:
9. jan 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta pis pis bo mne uz zacne asi zlostit bo som vsetky kable poskryvala ta uz len loptu a hracky nahana a to ho zas tak nebere minule pepsinu 2l videl a este na dne tam bolo ta sa doplazil k nej prevratil ju a este si nou zatriasol a pak cez celu miestost si ju gulal a skryl pod postielku bo on furt tak pozera ked pijeme ta sa az vytaca a chce aj on :wink: ta si ju nasiel a skryl :grinning:
9. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a dnes ho dajak taha do kuchyne ted zas si tam hodil loptu a plazi sa no cakam ci pojde ci ne :grinning:
9. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani cela strana len my dve ale ta vediem ta ma dobehni nech nemusim seba samu citat z tej nudy :angry:
9. jan 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj tak ted nasiel tasku na kocik a ja tam balim veci ked ide k svokre ta mi z nej vytahuje veci,hmmm obrusky na prdelku kedze to susti :unamused:
9. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no eni, ja tu i podavam Petulo hracku do co do ust vkuse dava a tak popritom spieva, a sem tam sa i zlosti, ked sa netrafi......
ja som davala vodicku preventivne...na kaku..
cudne, nikoho nieto tu...Katus uz asi stahuje, nie?
9. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Eni, dnes som bola u brata a zabudla som zobrat hracky so sebou, tak sme ho posadili pekne do kocarku, uviazali =upevnili a dali mu casak.skoda ze sme nemali fotak pri sebe..to by boli zabery...a ja taka unavena, lebo sme dnes u lekara boli po ten papier podpisat a na pesko som dochdila k bratovi, este som stihla 3 obchody s jedlom povymetat..len na kolaciky dokupit...no a kedze taka unavena, tak som si lahla u brata , mamca s Petkom a nevedela co mu dat aby ho zabavila, tak mu dala sacky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo t susti a jeho to zaujimalo najviac.... :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ta kde si?mam teraz dobehovat? :rolling_eyes:
9. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej ta timmy nema problem s kadenim vobec,nastastie :wink:
9. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani hej aj timmco noviny a igelitky pri tom sa zabavi najviac :grinning: hej dobehuj ja uz ani nemam co pisat som sa tu vymonologovala :unamused:
9. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa ted zabava sam ta mam casik no uz ani fota nemam dalsie nove zeby som upravovala a pridavala ta sa nudim,jeeej ted to je super ked sa uz aj to moje sidlo dokaze samo chvilu pohrat to milujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uz len cakam kedy spusti a pojdeme kupat,ale moc necem este lebo pred hodkou mu dala svokra jest a ze zjedol skoro plnu flasku ta mi nezaspi este bez papu i ked mu spravim ale ta 150ml sa mi neoplati :angry:
9. jan 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty jo este ani rok tu nesom registrovana a uz mam skoro 5tis prispevkou ta to co to babule,asi mam najviac casu :unamused:
jaaaj ale sa tak tesim na februar bo pride segra so snubencom z anglickaa pridu i nas skuknut bo chcu timmca uz vidiet i nazivo :wink:
9. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hmmm zas sama som ostala,co vy vsetky spite :pensive: :pensive: :pensive: ci zas len nakukujete a nepridate sa???Janu ta to my rovno cez skype mozme kecat bo i tak tu skoro nikto nechodi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Majka este asi furt na slovaci,co?
9. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Eni, tu som
i ja som taka rada, ze Petka zaujala tv..tak si mozem co to porobit doma, ,dnes som dokonca i vysavala, umyla riad, narobila pudingy, urobila mlicko, uspala ho, nakrmila, premastila, vodickou nakrmila trosicku a teraz zase tv....juch, dnes som toho urobil az az...a to som pritom vstavala o 8.00 rano.....inokedy zvyknem az poobede vstavat a nic nestihnem urobit..
zajtra budem kolacky piect.. :wink:
9. jan 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok