• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
autor
ech, uz mi skuvinca.....
9. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ta uz aj ty si ma nechala v stichu,ci v stychu???Neviem jak sa to pise ale rozumiete snad :astonished: :zipper_mouth: no nic ta ja tedas pockam uz naozaj kym dorazite abo kym dorazi zlost na maleho uz tiez citame noviny a z jednych mi uz aj rezance narobil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a mne sa furt hra uz aj pero nasiel ta ja mu ho zavrela a on otvoril a vyhodil vrch a pisal ale naststie tak tlacil a hadzal nim ze zatisol tuhu dnu ta nic nepopisal :unamused:
9. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eni, Petik mi zahajal, tato akurt dosiel..tak dame daco papu..ja cely den na neho cakam, nech sa rodinne najeme.. :wink:
9. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne uz zacal ta idem ho vykupat :unamused:
9. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ty kazdy dietu drzi ci co,len my sa tak nazrali ze sme vedla seba sedeli a ani sme sa nerozpravali bo sme nevladali tato bol po pizzu a ja som este kung pao chcela fuuu ta sme sa prezrali :unamused: inac timmco uz vykupany,napapany a spinulka :dizzy_face:
9. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
I ja som uz napapna a JOhn si ide dorobit spagety...petko zase spi, ale sa zobudil a tato ho na ruckach uspal zase :dizzy_face:
9. jan 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ty tu ale si jak slavka po jednej vete pises :grinning:
9. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ta john asi nic ine nepapa len furt spagety robite :grinning:
9. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky, ja vas citam, ale nestihla som odpisat... bo drobco zamestnava, no teraz sa hra sam... je hore od 5. ja som bola v pardubkach na skuske aj dodko bol so mnou a drobco u babci a deda... no ked sme prisli tak taaaaaaaaaaak plackal ze konec, to bolo zialu... ale ma vonku 5.zubik... tak hore ma uz 3 a dole 2...ta fasa, to budem asi skuvinat, ked ma kusne... :unamused: no a viete co? nechala som babci pripravene mliecko, aby zaliala vodou pre drobca keby sme sa zdrzali abo tak.... no a ona mu skusila dat, tak ze ani vobec, len raz do pusy a hned sa odtahoval... no takze mu Hami nechutna... ale cicu neodmietol no.... prcan jeden...
eni i u nas su najzaujimavejsie hracky kable a igelitky... ale to taky pozor davam, lebo to nebezpecne... a uz mi parkrat i kos vysypal v kuchyni... i s plienkami kos, ten casto prevrati, bo je pekny modry so zelenym poklopom tak sa chce hrat...
nepiste cez skype, co potom budeme citat... :wink:
eni tak ti (v dobrom) zavidim volny cas... i ja si dnes povedala ze uz chcem skoncit skolu nech sa venujem svojim zaujmom konecne... ta skola je snad nekonecna...
9. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ani mne najprv vobec necel ja som bebu davala az ked siel k svokre a nemal tam kozu ta uz musel sa naucil pekne pit a ted sunar plus tiez par krat vypil a ted uz dlhsie davan sunar baby :wink: a papa mi to uz kraaaasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zatim klop klop ani raz sa nezobudil :sunglasses:
No ivi az tak nemam casu ale ta ja furt mam notas na gauci hodeny a zapnuty ta ked si spieva ta ja pisem abo spolu piseme ked ho mam na rukach :sunglasses: a zacla si maleho svokra bravat na 2-3hod skoro kazdy den ked sme ted chory :wink:
9. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie eni..sem tam papa i salaty.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim,taaak dnes paradna noc asi len 6x sme sa zobudili ale na papanie az o 5tej rano :fearful: :fearful: :fearful: no to bolo divne len ma nastvalo ze siel o 22hej spat a vstal o 8mej :angry: a ne a ne zaspat az po 9tej na hodku a uz blbneme,timmy nahana zas pepsinu po obyvaku aspon ju vybublinkuje no co uz :grinning: a mna tatko rozmaznava a nakupil rano plnu tasku koblizkov tak kaficko to isti :grinning: :grinning: :grinning: sa divim ze mam rovnaku vahu ako pred tehu ked mlsam jakebu som bola stale 2v1 :angry:
10. jan 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi a kolko este budes chodit do skoly???
hej moja kamoska skoncila vs minuly rok a ted maka v sp a zaraba jak ja v cr som za tyzden ci 2zarobila a bez skoly,dufam ivi ze ty tam neces vratit i ked zas je to na cloveku o mojho ocina sa zas trhaju vsetky firmy aby za nich robil,no :grinning: bo tiez sa divim zwe daktorym ani vyssie vzdelanie nepomoze mala som i kolegu co robil v pce ale na linke robotu jak bezny pracovnik :rolling_eyes: no ale ne o tom som chcela :grinning:
Jani ta to vy pestru stravu mate pocuvaj ma :grinning: kapustnica spagety mekac a salat :grinning: :grinning: :grinning: dobra :wink: ten moj by tiez najradsej kazdy den v mekaci jedol len koly mne uz tam menej chodi bo ja ho neznasam nechapem co na nom ludia vidia ja sa tam nenajem :grinning: ale zas taka cina mnaaam ale tu v meste nic moc i ked je ich tu asi 5 restauracie z toho asi 2aziacke to nemusim ale len v jednej robia celkom dobru ale v pardubkaaach ivi chodis tam???Zakazane mesto sa tusim vola ta restika,jeeejda tam som chodila skoro vzdy ked bol cas bo ja nevedela varit ani sa necelo :grinning:
10. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ivi s plienkami kos??? :grinning: fuuha tak to timmco do kupelne este nezabludil sam po 4roch tak zatim sa to nestalo :grinning: :grinning: :grinning: no dnes si mozem dat brigadu zas pokracuje v trhani letakov a novin taze mam tu corbes,este ze aspon dnes tato nejde do prace "az" zajtra :rolling_eyes:
10. jan 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja sa hlasim na skok :slight_smile: ako sa mate?
10. jan 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cao Maji,mame sa celkom fajn az nato ze sme chory vsetci,no kooonecne aspon ty si zavitala :wink: som ta zbadala na skype ta hned ze kuknem ci si tu :sunglasses:
10. jan 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ty?Uz si v cr ci stale na slovaci?
10. jan 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute zienky,
tak som doma zo skoly... a asi vas najprv docitam a potom prispejem...
10. jan 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni, no este 1,5 roka... ked to dobre pojde... no ja by na slovensko isla hned... ako vravis je to na cloveku... a mne sa tam strasne lubi, i ked tam to nebude take ako tu, vies vsetko mam po ruke a i nakupy perfektne sa tu robia... a tam? ani poriadny obchodak poblizku nie je... ale neviem kde zostaneme, zatial to neriesim tak uplne, kym neskoncim skolu...
hej normalne kos s plienkami, my ho mame na chodbe. dalej si zapina mikrovlnku, tak potom kuka jak mu to svieti a pipa... no dostane sa mi vsade po byte, ten sa naucil po štyroch tak rychlo utekat, ze ja sa len otocim a uz ho niet... no by ste neverili... a len kde co by tahal... hlavne snurky, kable, hadice k pracke co mame, no vsetko proste... i veci zo skriniek uz mi vyhadzoval, tak zaviazujem dvierka, no i tiez rozviazal... tak uz musime na uzliky :confused:

ahoj maji, ty sa vzdy prihlasis, a ani velmi nenapises ako sa mate... tak ako? Lea uz velka dievcina, co?
10. jan 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi mne dnes zaliezol za gauc a uz som isla po nho vstanem a mu vravim timmy pozor lebo si buchnes hlavku a on jak ma pocul sa otocil a videl ze idem ta sa rozdivel skocil na kolienka a skok a buchol hlavinku do radiatora :cry: :cry: :cry: chudatko moje sladke :frowning2:
ta nas si zapina hracky bo mikrovlnku mame az na ladnicke :grinning: ale tie svetielkujuce hracky a hluposti tych mame po celom obyvaku milion ale uz ma to stve takym stylom bude rozmaznany jak opica uz mu nesmieme tolko kupovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej mne este skrine neotvara len zo stola povybera a z tasiek povybaluje ale inac taky poriadok v satniku nerobi :grinning:
Hej majka len pozdravi a odide :angry: ne taka ukecana ako my :grinning: teda aspon ja s jankou,no mozno i vy by ste boli no katku asi slecny vystiavuju ked je na ne uuplne sama a ivku skola ale slavku nevem co jedine ladnicka :grinning: :zipper_mouth: ked kika uz velka :angry: :angry: :angry: serie na nas :unamused: a mne cipisek ted spinulka ta mam casik kus,no asi tu sama som ta nic :confounded:
10. jan 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta mne robi poriadky i v kuchyni, i v spalni spodne pradlo...
no majka len tak narychlo vzdy a ide prec a nikdy nenapise jak sa maju...
katka dnes maka na bytiku so svagrinkou tusim, spominala vcera...
10. jan 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mam este stastie snazi s ami tam dostat ale ja zavrem dvere vzdy :grinning: ale docela som rada ze sa uz tak pekne sam hra dakedy i hodku sa sam zabavi ta som spokojna ze uz mam viac casu ale niezeby som ho vyuzila na pratanie ale ja radsej na nete :grinning:
Ahaaa taku brigadu maju
10. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je janka by ma zaujimalo?Dnes ani nedosla :confused:
10. jan 2009 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni ja s leuskou som na slovac a tatko je v prahe...ja som preto ostala doma aby som si konece dokoncila vodicak uz som mala dalsie 3 jazdy to je komedia :grinning: my sme s leuskou boli tiez chore ale uz je to lepsie :wink: juj chudinka lea prvykrat chorucka tak s toho bola riadne nervozna nevedela co to s nou je :unamused: asi jej pojde dalsi zubok dolny bocny ale ten ne a ne aby jej vysiel hajzlik jeden len ju trapy :angry:
10. jan 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz zacina skusatirik s nej je len za rucky sa mi chita a aby som s nou chodila....mne to uz niekedy na nervy lezie cely den s nou behat hore dole po dome...sama sa este boji pustat nema odvahu....keby ste ju videli ked s nou chodim a polozim ju naspat sadnut jaku nervicku dostane :grinning: uz zacina skusat ze co moze a co nie...zacina si vydobijat svoje knukanim :angry: ale to je zivan riadne zacina byt vychcana :angry: :grinning: take klidne dieta to bolo a teraz neposedi minutu kludne..hmm ona nam este ukaze...ale co aspon ze v noci nam pekne spinka :pensive: :wink:
10. jan 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj pisem jaj trubka pardon za prekl.
tak ahojte dievcence ja sa lucim pomalicky sa poberame domov...lebo teraz sme u mojich rodicou a za chvilku by mala prist po nas druha babka..tak pa prijemny vecer prajem :wink: :slight_smile:
10. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji aj tebe pekny vecer pajem....
viem si predstavit leu co vymysla... bo ten nas prcek neobsedi ani chvilu na ritke... ten musi stale chodit... :wink:
10. jan 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee maji vitaj v klube monologujuciach idem docitat i ked maly nejak vystraja :angry:
10. jan 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok