Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
10. jan 2009

hej ta aspon daco o tebe vieme maji teda hlavne o leuske,tak si uzi pokoj v nasej mega dzedzine 😀

angienka
10. jan 2009

no len co pridem vy zdrhate 😠 aj ked mam len jednu ruku a druhou drzim umrncane mimino 😝

angienka
10. jan 2009

konecne mi po hodine boju utichol,vyskusala som na nho zmenu hraciek,bo on ich ma tolko ze som mu kupila totu sietku taku na hracky 3poschodovu ta tam ma nahadzane a uz 3dni ma stale tie vybrate iste ta ted sme vystriedali a hra sa jakeby boli nove bo ich uz dlho nevidel 😀

jankando
autor
10. jan 2009

Caute zeny...
hlasim sa i ja dnes...

Maji..ahoj...tak to mas paradnicu doma..uz teraz Ti po hlave skace, co? sak i nam Petrik.....on nerad na rukach, ked sedime, s nim musis vstat...frajerik jeden....

jankando
autor
10. jan 2009

No a dneska mame Daddyho doma, tak ma chlapci nechali vyspat, no a ja jak vstala, tak ma salka chytila..zacala som pratat..a nakazila som i Johna.. 😀
tak mame vysavovanu kupelnu.. 😀 no a ja som chcela piect po tom vsetkom ale zistila som , ze mi dosiel praskovy cukor, tak nic z toho.. 😠 a taku chut som mala na tie kolaciky..i navsteva sa chystala, ale ked zistili, z kolace nieto, tak nedosli.. 😠

jankando
autor
10. jan 2009

Dnes mi Petik, nejak vela paja...no...neviem co s nim..i sa dost nareval, ale uz je ok ..a spinka vkuse...

Eni, ze len 6x zobudili? to je dobre u Vas, hej?
joj, ja by vyvratila kopyta z unavy pri takom hypakovi ako je Timmco... 😵
to rozmaznavanie ti zavidim dnes...u nas je dnes mazleny skor JOhn ako ja..ja makam a on si nejak zvyka, ze makam ja..musim ho vyviest z omylu a do starych cias sa vratit spat..
nam sa budi cez noc len 2 najviac 3 x..a to len na papanie..a na dudu sa nebudi uz..on dudu uz pomenej..teda ma ju rad, ale vie zaspat aj bez nej.....a to sa divim, lebo len co sa narodil, hned mal dudlika v puse..tak som myslela, ze bude problem ho odnaucit..a on dudu uz len v takych pripadoch, ze napr. placka, tak sa mu da........ 😉 😎

jankando
autor
10. jan 2009

No ENi, nas jedalnicek je vynoveny.....ziaden mekac....to fakt mozno raz do 2 mesiacov , ze si dame..a ja ho lubim, ale ide do peniazkov, tak si stale radsej poviem, ze radsej plienky Petkovi ako tu mekace a je to... 😉
ale lubim uz len big mac..lebo kuraci burger uz by som do ust nedala, som tam milionkrat nasla zilky cervene..bleeeeeeeeeeeeeee
no my uz jeme :John si robi salat sam, ja si robim taky fasovy ma mamca naucila...co ona robi v praci, ja som zacala robit vajickvu pomazanku, kapustnicu uz viem varit...no a sem tam uz len spagety, parky....a tak...skor jogurtikujeme obaja..
a najnovsie nas mamka naucila jest , teda kupovat take rohlicky ako doma..take , ake ma Jozko na jednej z fotiek v rucke, tu predavaju ale neupecene, tak ich nakupime milion a potom si dame upiect na par minut a mnam, kadzy den doma cerstve pecivo, chrumkavucke a chutne..mnaaam este teplucke..a nic sa nevyhadzuje..a lubi to i John..my tak kupovali chleby dopredu, bo nemame blizko obchod a furt som vyhadzoval plesnive..tak tie rohlicky usetria... 🙂

jankando
autor
10. jan 2009

Tak kde ste zenyyy???
nikoho nikde?
ci spionizujete????????????????????????????????????

jankando
autor
10. jan 2009

😠 😠 😠
no tak som si pomonologovala, tak idem nieco este do kuchyne spravit a mozno este nakuknem.. 😎

katka755
10. jan 2009

ahoj jani ja len hlasim ze zijem len som hotova....... unava ma dnes zlozila sme boli makat v byte.....

katka755
10. jan 2009

jeeeeeeeeeeeej 6700prispevkov

katka755
10. jan 2009

tak ich idem dat spat mozno sa potom stavim ked aj ja nezaspim...

jankando
autor
10. jan 2009

Kati, si viem predstavit.....joj, chuda....
len si odpocit...teda.........co vseto si stihla uz porobit?

malibuu7
10. jan 2009

ahoj jani, no tak pekne si vy papkate...
katka uz isla spinkat, lebo bola totalne hotova z tolkeho pratania, vraj taku polku stihli... to je dobra teda...
no a ja si akurat tlacim nejake materialy, aby som sa mohla ucit na dalsiu skusku... joj tak sa mi nechce... ako vzdy

angienka
10. jan 2009

babizne jedne uz som sa na vas cela vykaslat ze ma nechavate cely den monologovat ta ze uz nenapisem no co uz s vami ked ste s atak rozbehli ja ted robim hranolky mam hlad jak krava asi si spravim test ci nesom v tom 😀 😀 😀 jani hej to je pokrok ked len 6x ted napr este nespim a uz som ho bolo 3x pretocit ze v spani pasol 😠 a spi hod a pol 😝 a to je este v norme ale mam teplotu a hlava ma boli len som si tak fajne s kamoskou popisala ta som necela koncit 😉 ale najem sa a idem 😝

angienka
10. jan 2009

babule a neuhadnete s cim papam hranolky... 😕

angienka
10. jan 2009

s tatarkou struhanym syrom a kyslou uhorkou 🤐 mnaaam dobra kombi 😉

angienka
10. jan 2009

hej hej vsetky ze pridete a ono nikde nikto,tak ja idem do postele,teda i ked s jedlom som ozila 😀

malibuu7
10. jan 2009

eni ta to co za kombi? s kyslou uhorkou? ako tatarka a struhany syr je u nas bezne... no ale ta uhorka?? 🙂 tak to si radsej urob testik 😀

angienka
11. jan 2009

ivi tak sa na mna smiali a som mala chut bo den ci dva predtym sme mali mat sekanu brambor a uhorky a ked som sla varit som zistila ze sekana je po zaruke 😠 ta som si to vcera vykompenzovala 😀

angienka
11. jan 2009

jeeezisi ale viete jak mi zlato ochorelo hrozne v noci tak kaslal ze sme sa lakali a obaja furt vstavali ci sa nedusi ☹ a prej uplne zdravy 😠 😠 😠 😠 zajtra za nou pojdeme zas len sa mi nece ho nechat trpiet este jeden den 😢 ale som taaak stastna zas som mu uvarila caj akoze 120ml ze budem cely den do nho pchat ale neverim ze to vypije a dala som mu a 40ml vypil no kraaasa sa tomu vytesujem tu 😵 😀

angienka
11. jan 2009

ale mojmu muzovi to ani divne neprislo bo na jeden tanier som pridala kecup s tatarkou a ja kecup nenavidim a na druhy uhorku a sa ho pytam s cim che ci radsej kecup abo s uhorkou a on ze aj kecup aj uhorku a nic,sa nedivil 😀 😕

jankando
autor
11. jan 2009

Dobre rano hlasim..
Eni, to fakt podivna kobinacia......urob test, mozno sa pridas ku Slavke do klubu tehu..
no ja Vam poviem, ze ja napr. cibulu neznasam a teraz mam take chute na nu, ale len do prazenice..uz druhy den som tak jedla..blee...ja a cibula..no to je cosi....ale tehu sa necitim. 😉

No ja som vcera vychvalila Petka, a samozrejme sa mi i tak odvdacil, frajer jeden.. 😠 cely den, by ste neverili spal..celucicky..ja som az pozerala, ci dycha..vkuse, len sa zobudil na jedlo, ani 10 min,. sa nepohral a uz zmulal oci a zalspal...no a v noci chcel trochu povystrajat.esteze som kukala filmu, tak kukal so mnou..no ale potom sme pobojovali aby zaspal...zas ten moj spev zabral... 😀

jankando
autor
11. jan 2009

Eni, dufam, ze Timmcovi uz lepsie....joj, take choroby..ja tak nemam rada, ked deti su chore..joj, jak bol Petko chory..pani...a som musela do neho tlacit ten sirup, fuj a vyluval a bojoval..joj a nic nechcel papat, sem tam len 50-70 ml vypil a dost.. ☹ a furt malatny bol, ani sa smiat nechcel.. 😠

jankando
autor
11. jan 2009

Asi som tu sama, co?pomonologujem?ci uz som vlastne..

Katke treba udelit pochvalu pred celou triedou, ze? za tu makacku.. 😉

jankando
autor
11. jan 2009

A Slavke pokarhanie......bo oa jak napise, tak len jednu vetu a dost....a napise len raz za cas.. 😠

angienka
11. jan 2009

hej hej tak jani jak pises jedna veta a na tyzden dost 😠 😠 😠 opakovat rocnik jej rovno dame 😉
Jani ta petko je zlaty chlapcek jak pises ze vkuse spi a kukne film my ked ceme kuknut filma ta musime ho svokre dat 😠 😠 😠 a noc katastrofalna zas a je mu este horsie ma hrozny kasel a asi mu zatekaju aj hlieny a z noska furt leje zajtra hned rano pojdeme k mudr-no ktovie ci si vsimne ze je vobec chory 😠 😠 😠

angienka
11. jan 2009

ja vcera tak kukala jak sa mi 3x pretocil kym som ja nespala a pak si mrncal ale som k nemu nesla a ticho ta ja ze zaspal a on na bruchu spal s hlavou vo vankusi ta jak som si sla lahnut ta som zirala ze uz polhod na brusku spi a len ruku som na chrbat prikladala ci dycha a on spal dalej asi este polhod 😕 no pak to zacalo boje ☹ ved 2dni pokojnejsieho spanku stacili,zeby som si nezvykla nahodou a on sa krasne smeje aj cez den hoc je chory dnes normal ho uspavam na rukach a on si tak jak spieva sam dakedy ked zabera a zrazu taky rehot chachacha a v spani a sa rechtal tak podarene cukrus i ted mi spinulka ta mu varim cerstve zas i ked este ma ale ta vyhodim a bude mat lepsiu mnamku 😉

angienka
11. jan 2009

no nic z vas babule 😖 spioni zas isto nakukuju ale nic zaujimave nepiseme ta nik nereaguje 😝

angienka
11. jan 2009

ta ja pojdem jani pobodovat ti albumy na azete asi bo sebe som uz podavala 😀 😀 😀 a nema co robit teda nic sa mi nece robit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre