Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
13. jan 2009

babky ta my este furt nespime tu lozi kade tade jaaaj pohroma a to je chory sak i mudr sa divila ze dajaky je vysmiaty a aktivny ze to je dobre ta jej vravim ze moc dobre to neni bo on furt i v noci ze taky je ☹ ta sa smiala no mne uz moc do sdmiechu neni 😝 jaaaaj tak by som spalaaaa 😔 😔 😔 😔 16hod denne jak dakedy 😢

angienka
13. jan 2009

maji ta ty dajak dlho to robis ten vodicak a jake tazke to tam je???Mne ted tiez kamoska chodi sak vlastne asi aj poznas gabiku zo sitnik 😀 😀 😀 mozno i spolu chodite bo sme sa stretli a akurat isla na vodicak ta sme kecali a ze ju to taak bavi,no ta ja nevem ja by som sa bala a kor s malym ted 😒

majka225
13. jan 2009

eni..no hej s gabikou mame spolocne hodiny na vodicaku ale ja sa s nou osobne nepoznam

majka225
13. jan 2009

no to aj mne luska bola vysmiata ked bola chorucka...sak na silvestra skoro celu noc nespala¨lebo nemohla hlieniky ju dusili..sak celu noc nas zabavala chudinka ocka spuchnute ale spat nebude..zaspala az o pol 7 rano pri babke...ja som tu kus prehnala na silvestra ale bola som pohode horse bolo potom cez den ani s postele som sa nevladala postavit az potom po kupeli som sa prebrala...hm to tak to dopadne ked idem s chlapmi pit a zeby som nevymeskavala ani jedno kolo 😀 😀

majka225
13. jan 2009

juj jak sa mi nechce ist zajtra rano o 9 ist na jazdu ja truba som si to mohla dat niekedy kolo obeda 😠

angienka
14. jan 2009

hej maji i vam bolo veselo 😀 😀 😀 jaaaj ta to hej hlavne ked so sitnicanmi si sla ta to muselo vyzerat s nimi sa nechodi sadnut do karcmy ale pit pit a pit 😀 😀 😀 i ja som pila ale zas sa neopila ale nechcelo sa mi nejak viac do seba dusit ale zabavili sme sa aj tak a ted sa tesim ked segra dorazi ta zas dame timmca asi k babi a my pojdeme bo uz sa ma jej snubenec pytal ci uz mozem chlastat ta vravim ze uz hej bo nekojim teda len raz v noci a to nemusim,bo dakedy ked nemoze zaspat ta i tak mu utekam este sunar robit 😉

angienka
14. jan 2009

jeee no a my sme dnes so 9.50 spali no ale zas o 23tej isiel spat divoch jeden 😉 ale v celku dobra noc spal pri nas a pak medzi nami a nebudil sa az tak len poskrucany furt bol a kym som sa sla vycurat ta ma podlahol ze som pri nohach tatovych na polzadku lezala ale on tak sladucko na boku prevaleny cez celu postel bol ta som bola rada ze spi a spal si tak peekne dlho 😀

angienka
14. jan 2009

maji taka dochadzka u teba sa mi uz paci 😀 davam jednicku so zvezdou 😵 😉

angienka
14. jan 2009

nikde nikto,nemam ani co docitat pri kaficku a ranajkach no co uz sak ja si na vas pockam 😉

malibuu7
14. jan 2009

ahojte a dobre ranko...
zienky ja hlasim druhy uspech kakania do nocnicka (i curania samozrejme) 😀 😵 😀
eni i my tak dnes vstavali... spinkal vcelku kludne, ved som sa ucila do 2.00, no rano o 7 sa zobudil a taaaak plackal, som nechapala preco...

angienka
14. jan 2009

fiiiha ta vy taky uspesny,my nocnik este ani nemame kupeny som cela v polsku bo som nasla s mackom pooh a nakonec sme ho zabudli kupit bo furt autosedacka a pak sa zabudlo 😠 😠 no i tak u nas este skoro bo timmy chodi len v chodaku sam nie,a sediet sa mu nece ta ja myslim ze my este hoodne dlho nocnik nebudeme potrebovat 😒

malibuu7
14. jan 2009

eni nevadi ze nechodi... hlavne ze sedi... a tiez som si myslela ze neobsedi, no dakedy sa mu nechce ale dakedy si pekne sedi a bavka sa... ved nech sa uci a zvyka si...

angienka
14. jan 2009

jaaaj a s tym placom to ja neporadim,bo mne place v noci casto a take ze spi a prebudi sa s placom sa nam stava hlavne cez den ked spi ale i v noci a mega rev to ked sa mu asi daco sniva zle aspon ja si to tak vysvetlujem bo srdce mu busi a hned ked pojdem k nemu a prilozim ruku na srdiecko ta ma obijme oboma a pohladkam a je dobre niekedy dakedy ani ked na ruky vezmem ta furt je prelaknuty ☹

angienka
14. jan 2009

jaaaj ale timmco este aj slabsie sedi on nema taku rovnovahu bo furt daco so sebou robi 😒

angienka
14. jan 2009

inac babule dnes sa mi prvy krat pretocil v spani aj nazad na chrbatik lezal pri mne a tak sa otocil a nalepil sa na mna uplne chrbatikom zlaticko sa chce tulit ta zrazu mu to ide 😉

malibuu7
14. jan 2009

eni ved ja davala jozka sadnut na nocnik, este ani sam nesedel poriadne...
no a ten plac, fakt neviem co mu bolo... ale najskor chcel asi curat... mal uz plnu plienku a ked som ho prebalovala, ani som nestihla dat zapnut suchu a uz bola mokra... rano som ho na nocnik nedavala, bo som chcela aby este pospal chvilu... mne sa fakt zda ze jemu sa zle cura do plienky abo co...

majka225
14. jan 2009

ahojte tak ja sa hlasim teraz nedavo som dosla domov z jazdy....och celu hodinu vkuse som jazila po stropkovskych krizovatkach 😀 😀 ta to bola sranda 😀

angienka
14. jan 2009

fakt???Ta tzo divne jak sa mu zle moze tam curat sak pusti a no problem 😉

angienka
14. jan 2009

my bojujeme so soplikami a furt zabudneme lepsiu odsavacku kupit ta len mu to utirem plienkou stale a tycinkami detskymi vatovymi 😠 sa mi zdalo ze uz lepsie no ted kazdu chvilu musim ist za nim bo vidim jak sa mu leju ☹ ☹ ☹ chuda male a zajtra zas mame ist k tej nasej super mudr 😠

angienka
14. jan 2009

hej maji a co zvladla si to dobre hej???

angienka
14. jan 2009

mne dnes nece jest jedol 7.10 a ted do nho hustim od kedy sme vstali teda az o 10.30 som zacla ze uz zacal byt mrzut tak ze je hladny no on ani nahodou vobec ani par hltou necel ta furt ohrievam ze si da a on nece ta to mozem vyliat 😠 😠 😠

angienka
14. jan 2009

no skusim mu aspon cerstvy caj spravit ci si da povedat 😒

malibuu7
14. jan 2009

eni ved no problem, i ja si myslim, len nechapem, ked ho rozbalim tak hned cura, tak to uz nemoze pustit do plienky? proste nechapem

ahoj maji, tak to je super ze taky pirat z teba v stropkove... 😉
my pojdeme na chvilku von, vymrznut, bo skysneme doma... jak dakto, ze Slavi???? nie len citaj ale i daco napis 😠

angienka
14. jan 2009

neee ta to kazde mimco robi proste ho zoblecies ta zimka na nho pride a cura sak ja furt tak opatrne idem len nazrem ci mozem a rychlo bo to furt si cural ta uz som opatrna 😀

angienka
14. jan 2009

hej aj my kysneme doma asi dnes bo nam zakazala chodit s nim v tych mrazoch von a my frajeri vcera do prahy ta uz konec dnes zadny vylet doma budeme 😝 ale lezie mi to na mozog 😖

angienka
14. jan 2009

no tak caju vypilll teda dost keby i papat cel no aspon tekutiny sa radujem no 60ml na raz to neviem ci v celej historii sa stalo 😕 😕 😕 no tak asi si nechava miesto na obedik ta som zvedava kolko spapa 😠 no najprv ho skusim uspat a uvidim 😒

majka225
14. jan 2009

neviete babenky jake ma byt tam v cz pocasie das do pondelka ci sa ma oteplit alebo bude chlado

malibuu7
14. jan 2009

no maji, teraz im ta predpoved nejak nevysla, na vcerajsi vecer hlasili tusim -6 a nam to ukazovalo -12... ale oteplit nejak extremne sa nema, co ja viem...

majka225
14. jan 2009

juuu ta dobre dobre 😀 nezeby som vam tam priala zimu velku...ale ked bude nadalej tak chladno jak je teraz mozno nam tatko pride niekedy zaciatkom tyz... a ked bude teplejsie ta ostava v prahe 😠 😖

malibuu7
14. jan 2009

no tak to nech je zima, aby ste ho mali pri sebe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre