Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

majka225
14. jan 2009

juj dakujem ze nam tak doprajes 😉 🙂 no uvidime ze ako to dopadne..leuska mi akurat spinka tak som zvedava ze ako dlho po zvykne iba pol hodinku

angienka
14. jan 2009

ako maji oni hlasili ze oteplenie no to oteplenie ako ivka pise ze z minus 20 na minus 6 ale ta zima je tu nenormalna horsie jak v rusku taze cakaj doma muzicka a budete sa stahovat zas 😀 😉 ale to isto radi 😉

angienka
14. jan 2009

inac som ted nafotila svojha zivana ta pak ked bude casik ta pridam fotecky 😉 aby ste sa nenudili 😎 sice ted si nasiel zas zabavu rozmlatit choditko ta mozno stihnem poupravovat 😝

angienka
14. jan 2009

hej maji i mne len polhodku spi malokedy sa stalo ze hodinu alôe ted zas max 40min 😖

angienka
14. jan 2009

http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/pokracovan... tak stihla som aspon tieto kym mi spi,za par min by sa mal zobudit tak uz asi nestihnem no uvidime 😉
Jeee a som sa potesila bo i majku mame na azete uz 😵 😵 😵 😵

jankando
autor
14. jan 2009

Ahojte zienky
ja len tak na skok...lebo pc nemam..nejde mi..tak som na mamcinom chvilu...tak vas chcem pozdravit
zajtra rano ideme na vakcinaciu.....och, to bude..,.,tri dozy dostane.. 😢
ani vas necitam, lebo nestiham..

angienka
14. jan 2009

jaaaj a ja sa potesila ze konecne niekto dorazil a ty len na skoka ☹ a ja furt nakukujem ci niekto nenapise 😝
jani jakto ze 3dozy???To co to za blbost???

Inac bambule neviete jak sa tu meni pismo zas ten moj maly technik sa tu hral a zrazu mam take male chude pismena a to taaak nedobre aj tie smajliky tak male a rozmazane-neviete jak to vratit do povodneho stavu???

angienka
14. jan 2009

tak my uz sme vykupany tak dlho som tam dnes bola ze sa unavi a on nic zas reval jak som ho vyberala a to uz mal rozmoknute prstiky 😠 ta ja neviem ci on tam spat chcel a 3x som dopustala teplu vodu bo uz zimna bola jak sme tam dlho boli 😝 a ted divie s tatom na velkom pc no len kym mu tam daco nedobabre,uz mu tam taha kable ta o chvilu si ho isto odlozi 😀

malibuu7
15. jan 2009

ahojte divozienky,
tak vidim ze od vcera vecera tu len same kukucky chodia... 🙂

ako ste sa vyspinkali? ja tak vselijak... o 3 som isla spat, asi do 2 som sa ucila a potom drobcko plackal, tak som ho uhojdavala, neviem co sa to s nim deje...

malibuu7
15. jan 2009

özaj hlasim dalsie uspesne kakanie... do nocnika 😀 😎

majka225
15. jan 2009

ahojte tak ja som mala zas jazdu po stropkovskych krizovatkach 😠 😀 uz mi to lezie na nervy 😠 v sobotu budem mat jazdu medzi kuzelkami po som este nemala a pondelok mam zase rano o 9.00 jazdu.....hmm pondelok je najlepsie natom ze pojdem rano do sp na jazdu a potom poobede o 16.00 zase do sp na hodinu..no a len tak zaplatim 60 korun po cetovne islo hore...keby ze som bola na sitnikoch ta i peso by som presla do sp.
😠 😠

angienka
15. jan 2009

hej kukucky jedne na prdel dostanete ta ja tu sama ci co to???Ma nechavate tak napospas nude,no ani nie nude ale potrebujem aspon popisat ked tu uz nikoho nemam ☹ a niet ani s kym 😝 😝 😝
No zas som fotila tak budem makat na scrapoch lebop ted si svokricka zmyslela ze vstala skoro ta naj jej prinesieme po tyzdni maleho ta prave ho tam siel muzik zaniest,inac sme boli u mudr a ze ma vyrazky ta mu zmenila sirupy zas prechadzame na ine tie mu uz nechutia tamten pil a pil aj cely by ho vypil 😀

angienka
15. jan 2009

no ale co ten u mudr nestvaral ta som zasla a ona tam ma kamery nie a sleduje na obrazovke obe cakarne ta vravi ze dnes je dajaky nekludny ne ta jej vravim ze sa predvadza co vsetko dokaze ten ani sediet nechcel kym ho pocuvala sa staval na nohy sa vzoprel jak som ho drzala ta som ho na ruky musela vzat a traja sme ho drzali bo on kopal a divel s rukami nohami a sa smial ta mali show tam 😀 😀 😀

angienka
15. jan 2009

jaaaj maji ta to az tak zdrazelo???Hruza no hej sitniky ta to blizko,2km lavou zadnou 😒 no ta vidis konecne budes mat vodicak ta uz sa im na dopravu vykasles ta za 4km z breznice chcu 30sk hej? 😠 😠 😠

angienka
15. jan 2009

ivi ta vy sikulky ste riadne,ja som asi pohodlna ze sa mi nece s tym nocnikom zacat bo co tak plienku vyhodim ale hovienko s nocnikom uz asi nie 😖

majka225
15. jan 2009

tak to ste mali ale riadnu srandu pri doktorke 😀 😀 😀 my ked sme isli minule ku doktorke a sme cakali v cakarni zacal tam niekom zvonit mobil a leuska takoj zacala s dupkou hybat ze tancuje 😀 😀

majka225
15. jan 2009

sak to tak isto i zo sitniokoch stoji 30sk

majka225
15. jan 2009

eni..my tiez este sme nezacali pouzivat nocnik ani nas to nenapadlo ale musime niejaky kupit a zacat

majka225
15. jan 2009

no nic idem ja dat leuske papkat polievocku tak zatim caute

angienka
15. jan 2009

hej taka tanecnicka 😀 😀 😀
Si robis srandu ta co im je.. 🤐 nacisto???Kreteni blby ta sak to uz nik nebude chodit busmi hlavne ked benzin ted tak lacny ta naco sak preplatis tak nehorazne 😠 😠 😠

angienka
15. jan 2009

hej aj my sme davali polievku som mu varila vegetariansku xixi len brokolica zemiak a mrkva bo maso sme zjedli vsetko vcera a sekanu mu predsa nedam 😉

angienka
15. jan 2009

ta normalne si ma sokla s tym cestovnym 😠 az mam nervy 😠 😠 😠

majka225
15. jan 2009

a si zhober takych ludi co kazdy den cestuju busom do prace kolko zaplatia...zo sitnikoch tolko dobre ze si zbehnu peso po chodniku

malibuu7
15. jan 2009

my sme boli vonku, na poste a take drobnosti pokupit co som potrebovala... drobco bol zlaty, spinkal, potom vstal, vykecal sa a zaspal zase... tak mam chvilu cas...sice by som ho mala vyuzit na ucenie na zajtrajsiu skusku ale taaaak ma to nebavi...
maji, ta sranda ked taku tanecnicu mate doma 😀 to muselo byt zlate...
maji ty uz asi leuske davas riadne polievky co aj pre vas varis, ci este nejake speci? bo ja som mu v pondelok davala normalnu kuraciu s rezankami, a jak mu chutila, ved plno jej zjedol...
inak aj kurca s ryzou uz so mnou jedol... a palacinky vcera... proste mu davam vsetko co ja jem... a najlepsie je ze i ked sa naje a potom sa hra, tak na polici mame pecivo v sacku, stiahne to a bude s tym šermovat dovtedy kym mu nevypadne a zacne papat... ale vziat mu nemozem, bo zacne kricat...

malibuu7
15. jan 2009

ty jo maji ta i mna si sokla jake drahe cestovne je uz.... sa zblaznili asi fakt 😠

malibuu7
15. jan 2009

ale viete co? vonku je dnes perfektne, u nas je len -1... supiš počasie na prechadzku

angienka
15. jan 2009

jaaaj babule neznam co s tym synkom mojim,ted spi ale inac krical jak divy asi to bude tou chorobou no,bo pak vykaslal teda vyblinkal hlieny ale i tak reval ☹
No u svokry bars dlho nebol ta ani film sme nestihli pozret no co uz 😝 aspon par foto som spravila novych 😉

angienka
15. jan 2009

http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/blizi-sa-v...
http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/pokracovan...

no idem este robit nejake kym spinulka bo to uz len par min bude 😖

malibuu7
15. jan 2009

eni jaky timmco zlaty ale mne pride ze cim dalej ta viac na teba 😉

angienka
15. jan 2009

hej a mojej rodine zas ted ze na michala sa zacina podobat 😀 a ja neviem mne raz na mna a raz na nho inokedy na nikoho 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre