Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
16. jan 2009

a ty to mas ako externe studium>ci denne?

malibuu7
16. jan 2009

hej hej ZLATY si zasluzi...
presne, je to krasne, ked to pocujem, ako neviem ci si on uz uvedomuje ze ja som MAMA, no ale ked to čujem ta to neopisatelne 😵
hm akurat ena na azet pridavala inak neviem

malibuu7
16. jan 2009

mam to ako externe...
no jani ale matika je s informatikou ako sestra ... a na kazdej ekonomke je matika a co je horsie tak i statistika a to riadne haluze hnusne... no aeste horsie su snad matematicke abo statisticke metody v ekonomii... toto mam teraz a to je des bes

malibuu7
16. jan 2009

janus opustam ta, idem do pelišku k chlapcom a este si precitam umelu inteligenciu na dobru noc 😅 pa pa

jankando
autor
16. jan 2009

Ivi, viem..no ale ja nejak matiku nemala rada, na zakladke hej a na strednej vobec, akurat ze bol fesny ucitel....
no nie Slavi? 😀 😀 😀 😀
Eni sa asi nelubil..
tak to ja by mala asi do inej sfery zabrdnut... 😀

jankando
autor
16. jan 2009

ok..dobru noc prajem ..vsetkym..i nahodne citajucim.. 🙂

jankando
autor
16. jan 2009

kto je umela inteligencia?alebo respek. co je umela inteligencia? 😨

jankando
autor
17. jan 2009

No tak som kus nakukla do archivu , ale i tak sa neviem donutit citat vsetko
ale zareagujem...bo som pisala o dozach.

Eni, no tu to tak volaju..ze na dozy pocitaju..ale to myslia injekcie..takze dostal 3 injekcie....to bola zmes tych co doteraz dostaval...a vraj sa to najhorsie znasa..
no ..a ja tava som zabudla doma dudlik, tak si predstavte ako sme sa bali, ze spusti rev a nebude ho ako upokojit..no rev bol, utihol, i pokecal ..takze zvladol na jednicku pichanie..ale teraz nasledky..taky je plaksivy a teplotu ma vkuse.nepomaha ten sirup mu nic...
😠 vkuse je horuci ze az...no uz len cakam, kedy sa to zlepsi...ten sirup ani vypit nechce..a to jepritom take sladucke..mnam... 😝

slavka23
17. jan 2009

Oooooch...matika....to ani ja neznasala....ale pri Olim sa to dalo nejako "pretrpiet" 😀 skolu spominate,a mne az smutno prislo.keby sa dalo aspon na par dni zas vratit tak by som nevahala..normalne mi to chyba 😅

angienka
17. jan 2009

si robite prdel???Ta to co to ste sa tak rozpisali 😠 neviem ci stihnem docitat tatik letel ted do cinskej po nudle ze v tej sme este neboli a ze tam dobre robia ta ok bo sa mu nece varit nejak lebo ideme poobede na snowboard,kedze si kupil novu supravu snowbordacku,chce ma nahovorit aby som sla aj ja ze ma to bude ucit ale neneee necem sa dolamat alebo cem sa dozit timmcovej 18tky aspon 😉 tak mozno sanky ale asi len spravim garde 😀

angienka
17. jan 2009

jaaaj citam citam no niet konca,hej sak ja viem ze mas toho vela ivus,to ja len tak rypem sak i ja hned koncila bo sme si prezerali s muzikom videa na kamere co vsetko sme natocili 😉 tak az ted som tu dosla,ani som negimpovala no uz timmy protestuje tak ideme spapat polievocku 😒

jankando
autor
17. jan 2009

CAute baby
hlasim premna sibnuty den, rano som vstala a hned som vysavala..John sa smeje, ze ci som tehu,ze na mna taka upratovacia mania prisla... 😀 😀 ideme teraaz do obchodu, a budem varit..nieco kuracie..bud rezne,alebo nejaku omacku..podla toho ako osklbem maso.. 😀 😀 no a kolacky idem piect a tiez udingy robit... 😀 😀
to sija dneska davam, co?

Slavi..
to sa fakt dalo vydrzat pri Olim....ason pokukat, alebo miniml. odignorovat matiku.sak ja si uz ani nespominam, ze sme nieco niekedy matematicke preberali na matike..teda trochu hej, ale zvacsa len nejaky okec..vies , jak chlaci brdali do neho.....kamiiiiin... 😀 😀 😀 😀
no verim ti, ze by si sla do skoly i ja by som ...a presne na strednu, i ked ucenie neviem ci by ma bavilo, ale chybaju mi tie super casy pocas skoly..tyzden si posediet v skole, aspon doma nie nuda...a potom vikend niekam pojasit..boooze, to bolo super...no a niektori spoluziaci mi tiez chybaju.. 😉 😉

angienka
17. jan 2009

tak v tom nesuhlasim Oli nic moc mna brala zas ta matika 😀 😀 😀 teda robim si prdel jasne mna nebralo nic len ze si mozem napisat kludne smsky a najest sa cez jeho hodiny a pisat listocky abo kecat 😉

angienka
17. jan 2009

inac prave sme dosli z bobovacko snowbordovacky 😀 😀 😀 mam zmrzle prstiky a vyhladla som jakeby som sportovala 😉 snad vas stihnem docitat,kedze dnes robime romantiku bo som trosku predhodila ze kus romantiky by nezaskodilo 😀 ta dakde na hviezdaren do restiky na rozhladnu pojdeme a pak ked nam postrazi svokra timmynka tak pojdeme chlastat a trsat 😀 sa mi to zapacilo 😎

angienka
17. jan 2009

no ako skolu by som brala tiez na chvilku,ja som sa neucila tak s tym problema nemam brala by som tak na pokec inak hodiny by byt ale nemuseli bo to nuda a ted uz neviem spat v sede s otvorenymi ocami 😀 😀 😀

angienka
17. jan 2009

konecne som docitala ale dali ste mi zabrat 😠 heeej ja som pridavala a aj dalsie na azet 😉

angienka
17. jan 2009

no nic nikde nikto tak idem off ☹

katka755
17. jan 2009

ahojte baby hlasim sa konecne po dlhom case najprv som vas ale docitala mala som co robit zblaznili ste sa........tak sa nudite mali ste prist pomoct..... 😀 😀 😀 😀 😀
uz mam vsetko len naozaj vetrat a mozeme ist.....
este ze vam ivca o mne info podavala mala by som co pisat teda...

nestiham reagovat lebo mi deti nedovolia ale,som rada ze uz mam po tom bola to fuska a ja som bola unavena jak pes

katka755
17. jan 2009

jani tak ty si dnes riadna sikulka,len pec kym mas chut ja stale si vravim ze nieco upeciem a malo kedy sa k tomu dostanem...

ivi aj my si asi kupime nocnik mensi,basku sme ucili ked uz stala na nohach a to bolo vam poviem,na hlavu si ho davala ked sme ju tam posadili....

katka755
17. jan 2009

jeeeeej aha jak slavka citala ze o olim pisete az napisala to je opica jedna......
a mna taky stary dedko tusim 63rocny ucil joooooj ta ani matika a ani ucitel...... 😀 😀 😀 😀

katka755
17. jan 2009

eni aj ja by som sla na taku bobovacku joooj a len z marekom to by som sa salila jak male decko............

och to nase detstvo........chyba ze?
este ze deti mame ze si to s nimi kus zopakujeme....

jankando
autor
17. jan 2009

Katus, na zadok Slavke, neozve sa, len spehuje a jak sa spomenul Oli, tak hned zareagovala... 😀 😀 😀 😀 inak je skupa na slovo..

Eni, tak ste sa vysportovali, co?este tam mate rusku zimu, ci sa to uz zmenilo?

Kati, ty si tiez sikula jedna.....takto promtne sa prestahovat ..no a vymalovat....

Inak,mna Oli ako tak roomzyslam nebral vzhladovo, len to tam posobilo, ze bol najmladsi ucitel a on sam tak ako keby flirtoval..teda mal take reci cudne, ktore by na ucitela nemal mat, potom by mal moj respekt..tak ako napr. ..Koren...ten bol ucitel, ale najsmisnejsi.. 😀 😀 furt toho fuckera ukazoval, ta som mala dost.. 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
17. jan 2009

uz sme prisli z Obchodu, stretli sme kamosku, ktora so mnou pracovala a otehotnela tiez, ale davnejsie predomnou...ma rok a 4 mesiace staru dceru , nadherna,.blondavejsie vlasky som asi nevidela.. 😵 😵 a taky cervenucky nosik..no krasna bola, a to obkukovali Seana, ze jaky je maco...nas ma 4 mesiace a nieco a ma 7.60 kg a ich dcera ma 16 mes. a ma 9.5 kil.......

Inak neviem, ci som pisala, ze sme sa vazili, tak 7.60 kg a dlzka 67 cm.. 😉
uz sa mi nezmesti do prenosnej vanicky do kocika...chudacik ma nozky skrcene.....no ale tam este nejake decky su, tak preto.. 😠

jankando
autor
17. jan 2009

John ide varit, rezne a ja piect kolacky a asi i puding sfuknem......budem pribezne kontrolovat, ci niekto napisal.. 😉

malibuu7
17. jan 2009

čaute zenusky, tak my dnes s muzikom pracovali a uz je drobco doma, tak ho idem dat spinkat bo od pol 1 je hore... neviem co snim je, ale grcka... babca mu davala vcera jogurt, tak si myslim ze z toho... bo uz vcera blinkal...
janus ta ty riadna zienka domaca dnes 😀 😉
kati nocnicek dobra vec, aspon mam vzdy tak 5 az 10 min klud, ked tam sedi, ale uz vie z neho zliezt... 😅
a sankovacka, hmmmmmmmmmmm ked sme boli doma,to bolo super... sme sa boli sankovat s detmi nasimi,tak to stalo za to, sme sa vyblaznili poriadne... i korculovala som sa na jarku... no super proste, faktze pripomenutie detstva...

malibuu7
17. jan 2009

hej hej len staci Oliho spomenut a uz kukucka i daco napise.. 😀 😀 jani a ze mal take cudne reci? tak to preto sa tak slavke pozdaval, bo ona na take dvoj i trojzmyselne veci najlepsie v partii reagovala vzdycky... ze kukuc??

malibuu7
17. jan 2009

boze, pred chvilou viete co sa u nas stalo? drobco na seba stiahool tlaciaren... no ma uz klepne z neho... vyvratil sa na chrbat a tlaciaren mu na hrudniku lezi... 😅

majka225
17. jan 2009

ahojte täk ja sa dnes konecne hlasim 😉 poobede som mala jazdu bola som na cvicisku a skusala si cuvanie,parkovanie a takk...och to bolo na cvicisku kopu snehu smikalo sa jak zbesle dalo mi to fest zabrat natom 😠 😀

katka755
17. jan 2009

baby som tu len citam co pisete

malibuu7
17. jan 2009

no tak to sme sa tu uz dlho tak nestretli, co?

maji, to je dobre ze si si to mohla vyskusat na cvicisku na snehu... to ja tak takmer kazdu zimu idem niekde autom s manzelom a skusam si, jak to klze, aby som vedela co mam robit ked ma smyka na ceste...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre