Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
20. jan 2009

hej taky lenosko je leuska???ale aspon v chodaku sa tiez zabavi 😉

majka225
20. jan 2009

no tak to hej v chodaku beha jak kula len sa mi zda ze uz je jej melicky a pritom je nestaveny na najvisie..no budeme ho musiet prestat pouzivat jak sa nauci aj sama troska lozit abo chodkat....ona tak postoji kolo postely pekne dlho a aj si pochodka ale musi sa niecoho drzat sa boji sama este pustat

angienka
20. jan 2009

ani predtym nelozila po zemi???ta ja taka som rada ze hej sa poplazi poskace si a aj v chodaku bo mam viac casu i ked musim davat pozor kde zas lozi abo co stahuje ale mam klud a nemusim ho po rukach nosit a tolko sa mu venovat 😉

angienka
20. jan 2009

maji to je normal ze sa este boji sama sak este ma casu habadeeej daktore deti zacnu az v roku a to len s oporou 😉

majka225
20. jan 2009

no to hej niektore zas po roku alebo az kolo roka a pol zacinaju chodit..to dieta kazde inak....hmm ja si myslim ze lea zacne chodit az kolo roka a pol..po ona jak chodi tak po spickach baletka mala 😀 dneska je az barz nervozna hmm nezvykne byt taka ale sak nemoze byt stale dobrucka 😀 akurat isla moja segra s leuskou vonku sa prejst tak si mozem v klude robit testy 😵

jankando
autor
20. jan 2009

Caute baby, hlasim sa po vypadku netu...idem Vas docitat, ak ste nezaplnili milion stranok 😉

jankando
autor
20. jan 2009

No baby, napisali ste tu toho riadne dost..aaaa..aj Slacka sa ozvala..jak videla OLi temu..

Tiez si nemyslim, ze Oli je stary..cca ma rak teraz okolo 37...to vobec nie je stare, ked si predstavim, ze ja mam 24 skoro.. 😉

NO a k tym rohlikom, eni...neviem, ci mu tovja svokra davala jest alebo len tak do ruky..lebo to pocuvam odvsadial a i Ivca tak tusim dava Jozkovi...sudiac podla dotky...i mamca mi spominlaa, ze nas ujo nam furt daval rohlika do ruky.je to dobre i na zubky ...no ale neviem ci na jedenie..ci to dokaze uz stravit....

ale zas kazde dieta je rozne...napr. moj brat zacal rozpravat az v 4 rokoch...niekto zacina skor...napr. vcera tu bola Johnova svagirna s deckom, 2r. a z toho by ste sa posikali....on si vymyslel svoj jazyk a tak rozprava, ze turuturkuk..a tak..a vsetci mu odpovedaju len Qui...lebo oni su francuzi.. 😉 ta to sranda..som sa s nim nakecala, bo ja som rozprvala jeho vymyslenim jazykom a on tak ako keby ma rozumel..to bolo sulania.. 😀 😀 😀

jankando
autor
20. jan 2009

No a ja hlasim , ze Petko zacal zlostit az az..ale zase napr. on vie zaspat sam..sem tam..halvne, ked sme sami doma, dam ho lahnut pred telku a on chvilu pokuka a zaspi....a v noci to vypije mliecko a pokracuje v spanku..ale teraz bol John doma 5 dni..ta to sa smarkac navyvadzal..v nedelu sme mali cely den plaksivy..mala som dost..a to nie len ja, ale i JOhn.... 🙂

jankando
autor
20. jan 2009

Ok..vidim, ze nikoho nikde, tak idem inde..
inak , Maji, skukla som ti foto na azete...mas tam ssuper fota..taky fajny prierez.. 😉

jankando
autor
20. jan 2009

Hej, este som chcela k tej kasi..
Si Eni spominla, ze davas do kase i smotanu?hm.....to moze dobre chutit, ale este som take nepocula..

moja mamca robi najlepsie kasu na svete..ona dava i kusok masla i mliecko..a tak aby ziadne hrudky neboli..mnaaaaaaaaam.. 😝
a ja jem smotanu ku kasi...a chuti..tak moze byt zaujimave ju mat priamo v .. 😉

angienka
20. jan 2009

jani hej davam dakedy ked mam ale nie pochutkovu kyslu ale tu slahackovu smotanu vies mnamka je to a ked nemam ta dam mlieko a maslo 😉 najlepsie to obyc to ma fajnu maslovu chut...
No rohlik prej jest mu davala neviem na detail som sa nepytala ale tak mi vravel ze mu davala rohlik jest a ja hned krik spustila ze co si o sebe uz myslia ze ci su oni matky ze naj si spravia deti a nerozhoduju za mna 😠 😠 😠

angienka
20. jan 2009

ludia no co som dnes uvarila sme sa prezrali a este mame aj tortu som robila tu piskotovo bannanovu-jani ked pamatas ktoru sme robili v skole kazdy rok na sutazi o zdravu vyzivu a posledny rok aj prve miesto vyhrali 😀 😀 😀 tu sa na mna ted smeje ale nemam miesto v bruchu 😝

angienka
20. jan 2009

tusim ze uz bude mat viac oli ted sak my mali po 17rokov a on 34 ci jak ja nepamatam ale je to dedo proste hnusny oslizly dedulo co ted picha 15tky 😝 🤐

malibuu7
20. jan 2009

eni ale takyto vek teda nie je na dedula... tiez som tak dakedy vraveli, ze to uz stari ludia... no ale co mam povedat o takych sedemdesiatnikoch?? mne uz teraz nepridu ludia do 4O. stari...

angienka
20. jan 2009

hmmm stary mne aj hej,taky co uz maju vacsinu zivota za sebou a tiez pre mna nepritazlivy ked som mala 14 tak som sla po 30tnikoch ale teraz radsej mladych sak ja budem mat 27 a dedulo by uz salta do truny nacvicoval,mne teda hej k sebe by som teraz uz tak stareho necela a netusim co je na nom sexi teda ani krasou a ked vidim tak oslizle typy ta ma natahuje az,ze by f.... aj upratovacku 60rocnu na zachode 😝

angienka
20. jan 2009

nikde nikto??? 😕

mukky
20. jan 2009

jaa,kuk 😀

jankando
autor
20. jan 2009

Eni, ta ty si....och, ked to precita...ta koneeec.. 🙂

Pre mna nie je stary, ale ani nie je pekny....bolo v nom nieco...no ja som v nom nieco videla,ale krasu isto nie...ale to bolo take hlupe blaznovstvo..to zakazane ovocie sa hovori, ze chuti najviac..no a nie ze by som mala chut..ale vieete....tak bol predsa najmladsi na skole..ale to je uz davno passeeeee

jankando
autor
20. jan 2009

No a ja som stale na Starsich..mne by nevadilo, ze by nacvicovali ako Ena pise hopsy do truhly....
najlepsie som sa citila pri Stars. chlapcoch, len skoda, ze som s nikym takym nic nemala...ale ich spolocnost som mala rada..
ja som zvyknuta na take..so surodencami doma, oni su odomna o dost starsi..takze som zvyknuta..a v ich spolocnosti som sa citila fasa......ale samozrejme , ze to zavisi od kazdeho zvlast..ale zase starsi neznamena u mna napr. 50tnik.. 🙂

jankando
autor
20. jan 2009

Ahoj MUkky..

jankando
autor
20. jan 2009

Baby...radte................

citala som ake su naznaky, ze ditetu treba zacat ponukat norm. jedlo..no my uz vela splname...myslim, ze je este skoro, ale je uz povolene od 4m+ i ked odporucaju od 6m...no ale co mam robit....Petko je kazde 2 hodiny..a on nezvykol....on jedol kazde 3-4 hod. a v noci dokazal prestat i dlhsie...a teraz nevydrzi ani 2 hodiny a spusti brutalny rev......neviem ako houtisit len mlieckom a vyije 150 ml a este mlaska ustami..a predtym som stale sice robila 150 ml ale len malokedy vypil cele......

jankando
autor
20. jan 2009

Tak davam anketu....nech sa tu nenudime.. 😉

Ake ste davali prve jedlo a v ktorej casti dna ste zacinali????????

len dufam, ze sa nietko ozve na anketu... 🙂

jankando
autor
20. jan 2009

Ech, ale som sa rozpisala..
dnes tu nejak mrtvo , nie?

jankando
autor
20. jan 2009

Tak to vanze nikoho nikde?
😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mukky
21. jan 2009

jankado ahoj...mam tak vela tem rozcitanych ze nestiham nejak ..ahoj angienka...a\hej som nocny vtaak 😀

jankando
autor
21. jan 2009

ahoj muky..zase som tu..som trochu pratala v kuchyni, bo sme mali vybuch tam... 😠

mukky
21. jan 2009

jankado usudzujem ze asi nekojis..Po ukoncenom 4 mesiaci mozte papat a to napr.takto...zacnes obedom mrkvickou,ak by si zacala ovocim..mohla by mu zachutit ta sladka chut a uz by ti mohol odmietat zeleninu 😒 takze 3 dni mrkvu popucenu na kasovitu hmotu,neodporuca sa mixovat,no na 1krat skus a uvidis..no mozno som ta nepochopila ako to prve jedlo myslis..prvy prikrm asi nie??Takze 3 dni na obed mrkvu,prvy den par lyzic napr,dve,tri,druhy den pridas ak bude chciet...Potom ak sa Ti nevyhadze ani nic podobne,skus cisto len na obed zemiacik....potom ak aj yemiak bude ok,skus kalerabik a zemiak spolu..vzdy po troch dnoch aby si videla reakciu. samozrejme po takom malom jedle este asi dosytis umelym mliekom len trochu menej ako robievas..tak po 10 min po prikrme...po mesiaci zacnes davat aj desiatu a to formou ovocia..po mesiaci aj to masko uz mozes dat..nesol absolutne,nekoren,nepridavaj maslo ano krav.mlieko aby nemal alergiu na bielkovinu..to az ked bude vacsi,ziaden lepok ano piskoty..ale to je len navod na prikrm,nepoucam 😀 ale ak ti ho bude velmi napinat a papanie odmietat,este nieje pripraveny,niet sa kam ponahlat a skusis opat o tyzden ci dva 🙂 ahoj

jankando
autor
21. jan 2009

mukky,velmi pekne dakujem za rady...no som rozmyslala, ze asi skusim prv nejaku kasu...skusim najst..urcite ju tu maju a skusim dat..zacala som mu robiy 180 ml mliecka tak uvidim aky bude o tom,,ci bude este mlaskat po jedle.. 😉

mukky
21. jan 2009

jankado s tou kasou no...skus sa poradit aj s inymi mamkami ale ja osobne som sa este nestretla s tym zeby niekto zaccinal nejakou mliecnou kasou...ale so zeleninkou.A maly moze byt teraz v rastovom sprute takze je normalne ze catejsie i viac papa 🙂

jankando
autor
21. jan 2009

mukky, no ja teda neviem, len viem, ze tu baby davaju tie kasicky....tak som myslela ze to skor sa ma davat ako tie prikrmy..neviem fakt...prve dite moje a mamina povedala, ze miuz nic neradi, lebo vsetko je teraz i tak naopak nez ona robila... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre