Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
21. jan 2009

no to hej, mozno i napad pre nich na zajtrajsi obed ci veceru.. 😉

mukky
22. jan 2009

a manzel ma rad slovenske jedla?co take halusky...joj som spapala keksy od hladu 😝 a ako volas maleho,obidvoma menami..

jankando
autor
22. jan 2009

Priatel ma rad niektore nase jedla, ale len maloktore. Halusky skuskil, ale nema ich rad. Kedze chcel potesit moju mamcu, tak ich zjedol ... 😀
Ja, ked s nim rozpraval po slovensky, tak ho volam Petko a ked po anglicky, tak Sean...Ono to zavisi, v akej spolocnosti som. Ak som s mojom rodinou, tak rozpravame slovensky a vsetci ho volame Petko, ale ked som len sama s priatelom, tak rozpravame vylucne anglicky, vtedy je vylucne Sean.. 😉

jankando
autor
22. jan 2009

Idem pridat nejake fota som teraz stiahla do pc 😉

mukky
22. jan 2009

preco nespis 😀

mukky
22. jan 2009

aj ja som pridala jednu 🙂 Zase budem yajtra jaj vymleta..no mozem zato ked mam prehodeny biorytmus?Ale budew tazky den lebo manyel pride po nocnej a potom ide opravit auto hned aked pride bude spat a poobede sa ide lyzovat tak nebudem spinkat moje 2 hodky ☹ len ak maly pospinka,dufam ze ano

mukky
22. jan 2009

jej,moj je pri tvojom albume 🙂 tiez

jankando
autor
22. jan 2009

Sme hore cela rodinka....
tak sa mi nechce este

mukky
22. jan 2009

a maly ti nespi celu noc a kedy zaspi a ako potom vy spite ??

angienka
22. jan 2009

zdravim,ivi ja teda netusim preco sa nema mixovat ja mixujem vzdy vsetko este stale i ked dnes som zvedava bo som mu dala malo vody asi len 2lyzicky ani mi to necelo pomixovat jak tuhe to bolo ta som dnes zvedava i na zeleninu i na ovocie ako bude papat...inac svokra mi ho vcera priniesla a dala mu zas rohlik a vravi jak ho miluje ta ze zjedol cely len ten okraj na konci nechal 😒 ta ted jak som jedla a on sa mi natahoval ta som mu dala kus ho natiahlo ale pozul si to 😀 ale serie ma ze ja som mu ho mala dat prva a ja som este nechcela 😠 😠 😠 no co uz ked zacala nic s tym nespravim len som na nu nabrusena 😝
Jani aj my sme spekaci dnes ideme na kontrolu a aj na poradnu cize nas zvazia konecne 😉

angienka
22. jan 2009

Jani sak toto presne tak to bolo u nas sak vies ja som bola nachladena ale timmy to odo mna nechytal aspon som si myslela sak som plne kojila a nic nebolo poznat a zrazu reval a ked som mu dala po 2hod ked som uz nevydrzala jest ta na polhod klud ta furt ze mam slabe mlieko svokra hucala a na dalsi den mu zacli sopliky stekat ta to bolo tym ze zacinal byt chory a nevedel co to a bol nervny asi...furt furt jedol hoc um necel ked bl zvyknuty na kojenie az pak svokra ho naucila kym som tam nebola ta nemal na vyber 😝 a zacal a pak uz odo mna necel a zacali sme aj kasu davat na vecer pak 😖

angienka
22. jan 2009

myslim ze to moze byt aj chorobou,ale kludne zacni kasu mas to jednoduchsie ved moze uz vsetko ci das zeleninu ci kasu obe su spravne rozhodnutia,len zacni 😉

angienka
22. jan 2009

jani mi so stolicou nemame problem len raz bolo take obdobie ze sa 3dni nevykadil a to mi caj nepil vobec od leta az ted posledny tyzden zas davame stavu.
Jani je to individualne je to na tebe len zemiak a mrkva sa dava najbeznejsie lebo napr kalerab a take mozu naduvat vies tak ci zacnes zemiakom a pak po 3-7dnoch pridas mrkvu alebo naopak je uuuplne jedno on bude hadzat ksichty vzdy ted ked budes skusat daco nove je to sladke a postupne ked mu to bude chutit ta este sladsie napr timmco ked ho krmim ta mi vravi mam ham,a dakedy mu musim povedat ham a on hned pusu otvori abo sam si pyta ked nestiham a on uz drzi pusinecku otvorenu a on haaam 😀 je to uzasne sa nasmejem a ked mu chuti ze vsetko papa ta ma mamina taku radost sak to poznas 😵

angienka
22. jan 2009

tak taku znacku jani nemame a je to fakt divne vacsinou je to na stejno alebo skor tej kase viac u nas vsetky pisu 5-6polievkovych lyzic...
MUKKY- mne sa straaasne pacil sportiak od bambino world a este strasne po nom tuzim videla som ho len na nete je to rakuska znacka a tu neni k dostaniu to ma mrzelo bo cez net sa jeden kus dal objednat teda 2boli ale v tej farbe bol jeden jediny na celom nete ale som sa bala kedze nebola moznost si ho vyskusat a pak som ho tu videla jedna mamca mala a je dokonaly ☹ tak lutujem ze ho nemam 😢 😢 😢 tak sme kupili obyc coneco lebo sme chceli skladny na prenos autom,aby aj do sedana vosiel-to splnil a aj jazdenie s nim je super taky lahky 😉 ale farba sa mi teda vobec nepaci a jake kociky si pozerala???Ja by som najradsej oba moje predala a kupila iny mne sa ich paci tolko kazdy mesiac iny 😀 😀 😀

Jani k tym cumlikom ja pouzivam len avent flasu skoro vzdy a mam len ten jeden dudel tam a pije cez nu i mlieko i kasu,mam pak sklenenu a tam je velka dierka ale len semtam pouzivam a pak malu na caj a este jednu malu ale tu uz neuzivam ani,ked robim hustu kasu ta davam na lyzicu takze ziaden problem a v pohjo ti prejde aj cez normalnu 😉

angienka
22. jan 2009

hmmm babule v tom nesuhlasim myslim ze prve prikrmy by sa mali mixovat kor ked tam je mrkva tu nepopucis do hladka ani nahodou moj teda nechcel skusala som ale vobec to necel ta hned som kupila a bol jemny ze sa olizoval aspon a snazil sa len nevedel jak na to 😉 a divne ze s kukuricou sak ta nafukuje 😕
Jani sak vies ze ta od chicca sa mi pacila safari je bozska ale i dost draha teda o tisic drahsia nez ta co sme kupili a aj ta je pekna a plny funkcie vsetky sme s nou spokojny 😉
Inac tu fabulu ma majka asi aj niekde v albe ju zazries,je pekna jani a ked pojdes na slovac ta zbehni do polska ted ich tam maju skoro zadarmo 😉

angienka
22. jan 2009

Len ostan mukky sak ani ja niesom zo svidnika len do skoly som tzam chodila ale par km dalej 😉
A aj ja rada tie jedla jak pisete,no ale pozeram ze ja vasu diskusiu dohanam a zapisem celu stranu 😝 asi som moc zakecana a dietatko sa mi krasne hra,zas nasiel novy kabel ta ma zabavu,ani jest si nepyta a uz mal pred pol hodkou 😕

angienka
22. jan 2009

jeee babulky este vam idem pochvalit fesakov a uz sa odmlcim aby ste ma neukamenovali ze som tu toho tolko popisala 😀 🤐

angienka
22. jan 2009

neda mi a musim sa este pochvalit prave som davala prvy vlastnorucne robeny ovocny prikrm a ludia dala som ho do flasticky od toho vcerajsieho takze viem ze to bolo 190g a za ani nie 2min bol zjedeny ten hltal jak divy,bleee a to som mu ho ani necela davat lebo mna predstava a smrad rozmixovanych bananov natahuje no ze dam vyskusat a ked som videla jak papa ta mam radost,asi bol teda precpany tych jablkovych ze uz mu to nechutnalo stale to iste a tie robene boli zle uskladnene ta zato no mam radossst 😵

malibuu7
22. jan 2009

ahojte babenky...
hej vy dve, chutky v noci na take mnamky robite??? no teda.... ja by take jedla mohla mat kazdy den, co pisete...
mukky, i ja bola raz na Ukrajine a ako pises, je to tam hrozne... len co som videla ten zivot, tak som mala dost... a ako vravis my sa stazujeme, takych ludi treba poslat na tyzden na ukrajinu aby zazili ako sa tam zle zije... ale ich pesnicky tiez milujem... joj i tu si ich pustam 😀
zienky, tak my sme dnes boli odniest tlaciaren do opravy, lebo moj zlatucky drobcek mi ju dokantril... urval tam nejaky pohon, takze nic nerobi, neskenuje, nekopiruje no a ani netlaci 😒
Dnes som kupila jozkovi susienky od Hami. Dala som mu jednu hned ochutnat, by ste neverili ako rychlo ju zjedol... oni su tvrde, teda take fajne chrumkave, ale rozmokne sa to... aj mne chutia 😀 aj stavicku od Hippu som kupila, tak som mu dala hned ochutnat, urcite mu chuti, ale dala som mu ju do pohara na ucenie, s tym makkym pitkom... no proste mi z toho nechce este pit, ale chcem ho naucit... ale stava chutila, potiahol asi 3krat, inak mi vobec netahal z toho...

eni tak aky je timmco uz velky?

angienka
22. jan 2009

hej a mne dnes hnacku dostal spal 10min a zrazu plac a krik a zrazu teroristi do plienky a pak kukam ze ja mu nedala stavu do ladnicky zato mi ju ani necel pit ale par kapiek som do nho asi vtisla ta myslim ze z toho to bolo ☹
Este sme neboli na poradnu,rano sa mi necelo a nejak nam nenapisala hodinu co zvykne abo rozmedzie ze odkedy do kedy a ted nic ta pojdeme az o 14tej no vtedy zobudim muzika a kym sa vyprdelime ta pred 15tou tam budeme snad 😀

angienka
22. jan 2009

hej?Taka bieda je na ukrajine?Ja som tam nikdy nebola ale furt straaasne cem ist bo ze tam lacne znackove veci su,no ale zas vela na hranici sa caka ☹
No to ovocie mi zjedol jak prd ale obed mu moc nesiel asi moc huste bolo a hrudkate,ta furt som mu davala kojo vodu na lyzicku a prvy krat co sa tak tesil ze sa na nu az triasol 😀 no spapal polovicu misky ta neviem ani odhadnut kolko to bolo,no neni na to zvyknuty a ku koncu ho uz natahovalo za kazdou lyzickou ☹

angienka
22. jan 2009

ty mu tak ivi usrkavas??? 😀 a uz z poharika hej,no parada my mame tiez ale macka poooh ale to uz taky velky na slamku a pak nejaky tiez taky jak flasticka na pititko,ale nedavam 😉

malibuu7
22. jan 2009

no my sme boli na ukrajine zo skoly a stacilo to nato aby som videla ako sa tam zije...
eni, vraj uz nie su take lacne tie znackove veci, ze uz pekne podrazeli, vsak chapes, ked tolko ludi chodilo nakupovat tak coby nezdvihli ceny... 😒
hej hej, ja vsetko co mu davam tak ochutnavam, nech viem co mu vobec davam... minule som mu kupila ryzu s kuracim, no to bol taky humac, ze sme to vyhodili, bo ani jemu to nechutilo...
no mame ten magicky hrncek na ucenie od aventu, len mu nie je sympaticky asi ☹

majka225
22. jan 2009

ahojte my sa pripajame az teraz lebo sme mali problem s pc este stastie ze neodisiel komplet...zavolala som kamosa suseda tak¨to niejako opravil....neviem co to bolo asi niejaky virus alebo nebolo zamknute firewall..tak nam to hnet zacalo posielat niejake hluposti 😠

majka225
22. jan 2009

jeee leuska nam dnes zacala lozit po 4... 😀 😀 hmm este jak pride nato poriadne neberie tempo az vtedy to bude 😀 😀 ale som rada ze uz zacina lozit aspon sa toska zabavy aj sama no aj ked budeme musiet davat vacsi pozor 😉

mukky
22. jan 2009

angienka ahoj,rada si pises sama so sebou?? 😀 😀 aspon si stihas citat svoje prispevky 😀 😀 😀 ako ja v niektorych temach 😀 😝 potom precitam neskor co si pisala aj ostatne maminy...jankadoeste asi spi 🙂 ja len tak na skos,maly si ma vyzaduje 🙂

angienka
22. jan 2009

mukky rada ani nie,ale co mi ostava ked tu nikdy nikto neni 😠 tak sa mi nechce cakat kym niekto dorazi aby som to potom napisala,to skor to zabudnem,no to je jedno uz som si zvykla ze my s janu tu monologujeme a ostatny nakukuju a ked daco ta napisu 😝

angienka
22. jan 2009

a este ja svoje nikdy po sebe radsej necitam bo ja premyslam moc dopredu a ja pisem a myslim uz na nieco ine a niekedy ked som to precitala ta pre tych co nevedia co chcem napisat ta to musi byt zvast nezmyselny 😀
Ivi aj ja cem ten od aventu hrncicek ale u nas taky problem ze ja cem a kazdy kupi kadejake len nie ten co chcem ja ale tie co sa im pacia taze i tak sa pak raz nastvem a kupim si aj tento-teda nie sebe 😀 ale timmcovi 😉
No vidis to maji ja som rada ze timmco lozi bo fakt mam pokoj niekedy ja na polhodku sa sam zabavi a nahana hracky 😎

jankando
autor
22. jan 2009

Caute babeny

ja nespim, len som doteraz zehlila a to ma este 3-4 varky cakaju ... ☹
cakam na JOhna, volal, ze mozno pride skor domov, tak ak pride, tak skusime dat kasu dneska.....

ja ked tak citam vase prispevky, tak som z toho uplne prdlajs...
vobec sa do toho prikrmovania nevyznam..

Eni, aku velkost cumlika mas teda na tom avente?
ja mam len dvojkove a trojkove zatial, ale potrebujeme uz 4 kove

jankando
autor
22. jan 2009

Inak , baby, som sa dala na chudnutie..tak som zvedava do kedy mi to vydrzi, bo ja neviem..teda nemam pevnu volu v tomto
raz doma som schudla a na podiv jedla som len smotanu kyslu s rohlikom stale , vody vela a cigy..tak teraz skusam zase takto..dufam, ze ma nic nevyrusi v tom.... 😠 😠
drzte palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre