Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
13. máj 2008

tak kukam eni, ze si sla dat tu vanu, tak ja idem upravit postel, bo hroza tu... 😠 😝

jankando
autor
13. máj 2008

no postel mam hotovu, tak idem asi do kuchyne urobi t tie palacinky a asi urobium i halusky..dufam, ze sa vydaria...bryndzu nemam, tvaroh tiez nie, tak urobim so zemiackami..tak lubim najviac halusky..no c oma to dnes chytilo? to tehu mi nejak prospieva (alebo skodi?) ze ja sa do varenia pustam...inak neviem, ci som sa pochvalila, ze som robila minule ryzovy nakyp a tak som myslela, ze john to neodmietne, sak to len ryza a to ju ma rad...no hej, baby, chutilo mu , ale dal si k tomu parky.... 😀 😀 😝 😠
a bracho dokoncil zbytok..mne nejak nechutilo a oni to zmlsali..tak som rada, bracho ma i pochvalil..no toto...
oki..idem ja varit, ale som tu stale..pc beriem do kuchyne..tak piste, bo tu nuda

angienka
13. máj 2008

Janu zazrela som,ze vediesmonolog-tak sa pridavam a idem docitat 😀

angienka
13. máj 2008

Cozeeee?Parky-tak ted neviem kto je tehu... 😕
No dala som vanu...dnes som sa tam zabudla na este dlhsie ked tak pozeram na cas 😀 fiiiha tak to ti zavidim,ja musim prat odznova,kedze uz moc netopime tak je tu fakt jak v jaskyni a pradlo nam neschne ale tak zatuchlo a smrdi!!!Ide ma porazit!A to som sa tesila ze uz len 2farby vyperem a mozem rodit a muzik bude mat prazdny kos...no idem ho ja asi zobudit nech sa dame do prace-si ma kus nabudila ked tak lietas a pratas...ze som jediny lenoch... 😠

angienka
13. máj 2008

no halusky by som i ja mohla ale tiez bryndzu nemam,takze nic z toho-ale dala y som si a to ma rad prekvapivo aj muzicek 😉

jankando
autor
13. máj 2008

no vidis..ja nemam rada s bryndzou, skor s tvraomhom, ale ten nemam doma tiez...tak so zemiackami...ja ich milujem takto..teda halusky
tak idem na to..

angienka
13. máj 2008

heeej,ja najradsej s bryndzou a slaninkou,s tvarohom bleee ale kapusta a zemiaky to mam tiez rada 😉

angienka
13. máj 2008

tak drzim pasticky...no kedze net s kym pokecat idem zobudit moje velke babatko 😀

jankando
autor
13. máj 2008

oki..ja uz robim cesto na palcinky, ale zabudam stale aka muka tam ide, tak idem kuknut nejaky recept.. 😝

malibuu7
13. máj 2008

juj baby tak vy stale len o jedle pisete. a mne sa teraz taaaaak nechce varit.... uz vcera som mala robit karfiol, no ale manzel sa bol najest vecer so sefom a pre seba nema zmysel no a dnes ideme na veceru tak to necham az na zajtra.
babky vy sa mi cudujete ze sa musim ucit??? niesom bifla, neviem si to nasypat do hlavy. ked ja strasne chcem skoncit skolu teraz v juni, lebo by som dostavala cca 6-7 tisic k materskej naviac,tak to je slusna motivacia. ale keby ste vedeli ako sa mi nechce ucit. no o nejaky mesiac nam to mimčo vyslo skor, no čo už... 🙂

jankando
autor
13. máj 2008

ivi..len sa uc, uc...aj za nas...bo by s enou sme lenosky..doma len papame a lenosime a ty sa poctivo, motivovano ucis.. 😎 😝 😉
bbay, ja uz dopiekla palacinky, fajne su, uz som aj jednu spapala, uz aj bracho a svagrina ochutnali..a ze dnes si zasluzim rad palacinkovy...ffff..no toto...jaka ja zacinam byt zienka domaca.. 😀 😎
idem ted na halusky , uz mam cesto urobene, uz len hodit ddo vodicky..ale sa mi nechce po tej jednej palacinke/ 😝 😠

malibuu7
13. máj 2008

hej chcem nechcem musim ☹
jani tak to je super ze si sa tak dala do varenia, len keby aj muzik toto papal vsetko co mas rada, ze?

jankando
autor
13. máj 2008

no moj nie...absolutne...ten nejak nemusi nase jedla a cudno ani zemiaky nema extra rad..chudak pri mne.. 😀
ale aspon ze chodi do prace a tam sa v jedalni naje....inak si doma sem tam nieco navari..ale ja pre neho skoro nic..no co..sak ja varit voobec neviem, to nie ze len pre neho , ale ani nase jedla extra neviem.. 😀 😎 😝
ale ucim sa postupne...to sranda...keby ste videli niekedy moje vytvory, ale mamca na mna pysna, ze sa aspon ucima snazim a stale mi hovori, ze skusis raz, dvakrat a pak uz budes vediet a uz sa bude aj darit..tak dufam... 😀 😀
co inak porabate?
ena asi zobudila manzilka.. 😠

malibuu7
13. máj 2008

stava sa z teba zienka domaca 😀 ja zase varim len take co bude chutit aj manzelovi, len obcas si urobim nieco co on nemusi, ale ked jem ja tak aj on ochutna, potom ze hm, dobre a zje mi to.
no ja som si citala nejake porody na konikovi, tak som taka vselijaka z toho ale uz sa tesim, neviem sa dockat drobca...a cakam ze za chvilku pride manzel a pofrcime na tu veceru so znamymi

jankando
autor
13. máj 2008

no tak to hej...ja este radsej nic necitam, aby som sa zbytocne este nestresovala, i ked sa mi to tiez pomaly blizi, ale to vy uz budete svoje ratolesti volat asi trojmesacne.. 😎
no ja bych tiez varila pre manzilka, ale on nic nema rad take co my..a to co viem navarit...
jjaaaj, tak dobru chut..na tej veceri.. 😉

angienka
13. máj 2008

zenyyy,tak my sme sa pustili teda do upratovania-stihla som len kuchynu aj t ladnicku a podlahu som ani nevytrela a mala som dost...a muzicek este aj okna umyl a vsetko povysaval...a este som aj navarila-no dnes som si dala,ale jak som tak stala 😀 tak som citila uz dolu tie panvove kosti a funu ze sa tam nieco deje-ono keby som ted rbila take hodinove prechadzky tak isto porodim...no uvidim zajtra co mi povie-snad ma neposl uz na sal 😝

angienka
13. máj 2008

a malibu tak to hej mas riadnu motivaciu a Jani dnes 2chody a pak tyzden nic 😀 si si o rozdelit mala,ci to len taka narazova jednorazova chut nieco robit a pak zas nic 😉

jankando
autor
13. máj 2008

eni... 😀 😀 no to len jednorazova a narazova chut...a to mas uplnu pravdu, ze dnes 2 chody a cely tyzden nic..ale pochvalena som bola i palacinkami i haluskami..no toto, skoda, ze som nespasala viac..teda, ze nevladzem..(alebo dobre?) ja ked varim tak mi pak uz tak nechuti, lebo to ja varila, ono to i dobre je ,ale ja tym varenim nejako stracam chut.. 😠 asi s tym nadobro prestanem.. 😀 😎 😎
a ty ted eni chodis kazdy den ku gynke?

angienka
13. máj 2008

No to i ja tak mam-najme palacinky stale ich idem robit ked uz mam na ne brutal chut a pak spravim a ax 1 zjem a potom uz necem ani vidiet...to vzdy tak...ja som robila zemiacky zapekane s kuracim askom a zaliate omackou nejake maggi dobre napady s bylinkami a smotanou 🙂 no bolo to fajn...

angienka
13. máj 2008

neee co si kazdy tyzden-no uz len to by mi chybalo kazdu stredu ted na 20min na monitor a pak na prehliadku 😝 😠 som zvedava ci ma zas nenastve...minle som ani chodit nemohla 😒

jankando
autor
13. máj 2008

no teda eni, ty sa normalne nezdas..ako ja.. 😀 😀
jaj, to ides za tou uchylnou, co do teba stale sprta..hej.. 😠

angienka
13. máj 2008

no to hej...raz za cas ked je tu uz svinec,tak zahlasim velky uklid...ale pratame obaja i ked muzik sa nafrfle ze dost maka v praci no vzdy mi pomoze a rozdelime si to 😀
No hej sprta ta to este pohoda,ale ne tak jak minule...to som myslela ze mi chce uz sama vybrat to mimco z tamad 😠

jankando
autor
13. máj 2008

no tak jej nieco povedz, ze to boi alebo co..to ja sa vidim s mojou citlivostou, ze uz bych stukala od bolesti..nech vie.. 😠 😝
nno ja si rada popratam sama, neviem preco, asi som to po mame nejak zdedila, ta tiez nemal vlemi rada ked sme jej pomahali, to za mnou este raz utierala riad.. 😀 😝 a taka som ja ista..ja chcem radsej sama a viem ,ze dobre nez niekto iny a budem musiet za nim este raz.. 😠 tak to po mame..zistujem, ze co sa tyka uklidu tak som cela mama, len keby sa mi tak stale chcelo jak jej.. 😠 😠

angienka
13. máj 2008

no u nas furt mamca hucala zas ze ja vsetko rychlo rychlo a vsetko hala-bala len som zasuchtala i ted tak polovicato robim ale ked uz velky svinec ta poriadne,ale to zas moj muzik ne-on vsetko poriadne,bo jeho mamca taka pedantna tiez 🙂 ja ne ja furt mala rada svoj bordel 😀

angienka
13. máj 2008

no ta co ja jej budem hovorit ona sa vo mne vrta a zistuje co kde a ako mam a rozprava popritom co a ako je...sak musela vidiet ze zo mna pot lial az a oci som mala vytrestene a uz som nevedela jak sa tvarit 😠

jankando
autor
13. máj 2008

aj ja mala furt rada svoj bordel a najhorsie to bolo s oblecenim do skoly a piatky ,,..to som kreslo v detskej mala furt pohadzane vsekovakym oblecenim..
ty jak v horore si vypatrala a on afurt smatrala a smatrala.. 😀 😝 😀

angienka
13. máj 2008

no asi tak 😝 😠
no dost sa obavam ako to bude zajtra chapes ked mi chce tak "pomoct" urychlit to...
a to poznam pod mojim oblecenim sa lamali stolicky 😀

jankando
autor
13. máj 2008

a ty chces? ak hej, tak ak vies, ze dobre prechadzak by ti pomohla, tak daj... 😉

angienka
13. máj 2008

no chcem to mat za sebou,ale necem tomu nejak ja prispiet moc...teda minula streda bola hrozna to som nachodila peso km tolko sak ma az ti poslovia zaskocili na namesti a odvtedy ma len michal vozi na aute nechodim peso nikde no u zubarky som bola...a ted jak narokom furt si mobil zabudam fakt som uplne mimo v tom tehu...a stale ked ho potrebujem 😝

angienka
13. máj 2008

noooo...nevem isto ci by to zabralo ale si myslim ze by to pmohlo urychlit a mzno by to aj prislo,bo od vtedy fakt malo co chodim a ked ideme tak autom a len malo co prejdeme pesoa dnes jak som drhla tu kuchynu a stala som dlho-tak som to citila...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre