Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
23. jan 2009

hej hej jani my skusame naozaj vsetko, i ked ja viem, vsetko co pisete je pravda, vsetko z mudrych knih...
dokonca i kyslu kapustu, macanku jedol.... naozaj vsetko (okrem strukovin, zatial)

jankando
autor
23. jan 2009

Milion inych nazorov citam........a som z toho uplny debil......a len viac a viac sa odrzadzam od prikrmovania... 😠

jankando
autor
23. jan 2009

Este si sem tam spomeniem, ze my ked sme boli deticky, tak nic nebolo take prehnane ako teraz..toto nie , tamto nie , tu alergia, tam hento a aha..sme tu a zdrave....a
teraz sa tu predhanat s jedlom, ci ano a ci nie........ 😠
mama mi akurat pise, ze nam napr. vobec mrkvu nedavala, len stavicku z nej....

malibuu7
23. jan 2009

jani neodradzaj sa. cosi... ved toto su najkrajsie chvile, ked ho vidis ako sa tvari, prave ze si to vychutnavaj, daj mu co ty uznas za vhodne a bude to... nic nepokazis mrkvou, zemiakom alebo kasou... a uz ked prejde tyzden co mu budes davat daco, tak potom uz to bude brnkacka 😉

jankando
autor
23. jan 2009

No vidis, Ivi..,
asi fakt treba pomaly vsetko skusat..nie?
ja som sem tam za stare zvyky, lebo sa mi zda, ze tie nove sa dobre nepo...u zo vsetkeho..toto nie, tamto nie........lezie mi to na nervy,,,,... 😠

malibuu7
23. jan 2009

jani presne tak, ved my uz urcite od 4. mesiaca (mozno, neviem 😝 ) papali kde co a tu sme no... i ja toto tvrdim, no ale ked teraz citas vsade ze to zatazuje, oblicky pecen a tak... no neviem no...

jankando
autor
23. jan 2009

Asi tak...
Ivi, esteze si tu.....lebo by som to vzdala uplne
Kadu davam uz druhy den,ale len trosku...a budem davat do flasky, tak vypije viac...
a lyzicou sa bude ucit pri tej mrkvicke.. 😉

malibuu7
23. jan 2009

hm je to tak ako pises... ja som si tiez myslela ze mu nebudem davat citrusy bo to az od roka a neviem co vsetko... rohliky, chleba a tak... ale tym sa dieta aj uci... a davat mu stale to iste? tak to tiez nie... a skusame pomaly vsetko... a hlavne jozko ma takmer 8 mesiacov, tak uz to je ok, nevidim v tom az taky veeeelky problem... i u dr mi povedali ze to je super, ked ho ucim na riadnu stravu 😎

jankando
autor
23. jan 2009

Ono , je to tak, ze na jednu stranu si hovorim, boooze, nas mamca kojila a po kojeni dam davala klasicke kravie mliecko a sme prezili..klop, bez alergii...
a zase pozeram aj na tu druhu alternativu...viete...sak nechcem nic zle pre svojho synacika...no ale nemozem byt tiez zlaknuta, bo chudacik mi bude papat len mliecko do konca zivota.... 😀 😠 😠 😠

malibuu7
23. jan 2009

ja som kasu davala tiez lyzickou ale ked to na dlho bolo a vzdy vsetko naokolo spinave, tak na flasu pohodlnejsie ...

eni nic nevzdavaj, ale naozaj si to uzivaj... lebo Petko vyrastie ani nebudes vediet kedy...

ja kukam Dom voskovych figurin.... 😅 😒 😢 bleeeeee to je humáč...

jankando
autor
23. jan 2009

Sak toto.....,....
uvidime co zajtra bude v jedalnicku v mojej hlave... 😉

mukky
23. jan 2009

janicka chod prosim ta do temy...vegetarianske dieta....a pozri si stranu 10 co mi tam radi tu stranku stvura.....ale neboj ja niesom vegetar.len som tam zabludila aprecitaj si tu stranku mas presne napisane co kedy sa dava atd....neni to na dlhe citanie ,no ak chces sa dozveddiet nieco musis si aj pocitat 🙂 ..vidis napr ja som antitalent technicky...mam net len mesiac a absolutne ziadne skusenosti s pc tak neviem ani kopirovat aj fotky do albumu som jak dlho davala 😀 😀 no stoja zato 🙂 a ucim sa od inych ...a nesmej sa,som z tejto galaxie 😀 😀 ale ma to strasne tu chytilo a kamoska ma druhe dietatko a mna sa pyta informacie a vola ma pani doktorka 🙂 asi som sa minula povolanim 😀

malibuu7
23. jan 2009

jani suhlas s tebou... vsak sme na kravskom vyrastli... a my este teple, cerstvo nadojene (ked sme kus vacsi boli) 😀 a jasne ze nechces nic zle pre synatora.... ale nikdy nevies ci toto co si myslis ze je dobre, je naozaj najlepsie...

jankando
autor
23. jan 2009

ivi...to som ani este nevidela......
musim........teraz mam na muske jeden super film, to je parodia na vsetkytie nove filmy..vola sa to po anglicky Disaster movie...tusim a uz je to na dvd..ale ja si chcem staihnut ten film..musi to byt super sranda..lebo kukam v tv reklamy... 😀

malibuu7
23. jan 2009

mukky a ak sa smiem spytat kolko mas rokov? iba ak chces odpovedaj 😉

malibuu7
23. jan 2009

eni horor to je... a riadne humusny... ale vies co? na nete uz je Bathory.... super filmik... teda len polku sme zatial skukli 😎

jankando
autor
23. jan 2009

Ivi..ja pamatam, ze moja sesterka dennodenne chodila k jednym dobrym ludom, co mali farmu doslova stale nadojit kravku aby mala pre synacika mliecko.....a v pohode....a niekto daval i kozie mliecko... 😉

malibuu7
23. jan 2009

jani kukam na ten film co pises Disaster... vyzera zaujimavo teda, asi si ho stiahnem... snad ho najdem 😉

jankando
autor
23. jan 2009

Ivi.....
Ena tu nie jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...ale Janka... 😀 😀 😀

Inak ja som stiahla Bathory, ale taky hlupy americky film, kde z nej urobili lesbu doslova..a nebol to ten novy film od Jakubiska...
Stahujete filmy?

malibuu7
23. jan 2009

jani ved moj bracho a segra co maju deti (7,6 a 4 roky) tak tiez na kravskom... a skusali im tiez davat UM no nejak nie velmi dobre bolo pre nich, tak kravske a pohodka

mukky
23. jan 2009

vela z nas ma zaludocne problemy a preco??ani nie stresom,ale jak nas mamky stravovali..v troch mesiacoch pomaly polievky,sadat nas davali ,ked este chrbtica bola krehucka..a sa divim preco ju mam krivu a ploche nohy...atd ale je to kazdeho osobna vec a jeho dietatko..ale aj pekne angienka napisala ze si nepraje aby svokta ci mamka uz neviem podavaala pecivo uz jej babu a vie preco..a dietatko ma sediet az ked samo vie sediet bez opory..ma to cas..najprv lezi na brusku,potom sa plazi a na kolienka a vtedy je teho cas...ja som bola na sekcii a a s malym cvicime Vojtovu metodu,mame oslabeny chrbatik,vela sa naplaceme no uz sa to lepsi 🙂

malibuu7
23. jan 2009

joj Janus prepac... dajak som sa pozabudla... to z toho fillmu mi asi hrabe... hej hej stahujeme, ale len ked sa mi chce a mam cas... ale hlavne pesnicky... detske a ludovky a tak

jankando
autor
23. jan 2009

Ja hlasim, ze nemam ziadne zaludocne a ani ine problemy, okrem toho , ze chcem zhodit kila...ale ja to mam tak trochu asi aj dedicne po mamkinej strane....to cela family taka je..... 😠 😠 😠 😠

Mukky, ako si zistila, ze mate oslabenu chrbticu?

jankando
autor
23. jan 2009

Aky program mate?
len porovnavam..ci i my taky mame?
teda ja uz nemam, lebo mam cely windows preinstalovany, ale chcem si opat stiahnut ten program ale bolo mi radene nestahovat, lebno sa vraj kopec virusov da staihnut nim..no ale.....zase niekto mudroval.. 😀 😀 😀 😀

Inak Ivi..aky anitvirak pouzivas?alebo anitspyware?

malibuu7
23. jan 2009

mukky tak praveze v tom nemas pravdu podla mna, ze v 3 mesiacoch davali sadat... praveze do 3 mesiacov sme boli pobaleni v perinke a len lezat.... to ja som drobca uz v porodke hore drzala a ked som domov na sk prisla tak starsie zeny ze co robim take neviniatko tak hore drzim, ci som normalna... no ale doba sa zmenila proste... zaludocne problemy? nie kazdy ma... ale to moze byt cimkolvek... aj terajsou stravou, ja by som to neprisudzovala LEN strave v detstve ....

jankando
autor
23. jan 2009

Ivi....
i ja si myslim, ze nas mamky balili riadne do periniek a rucicky dnu, aby sme lepsie a pokojnejsie spali
sak ste mali vidiet rodeo co mamca nam tu robila, za kazdy dvih Petka a sed.... 😠 😠 😠 nadavala, ze sa mu chrbtica pokrivie a blabla a my i tak nepocuvali.. 😀
no a jak uz mal ku 4 mesiacom tak no uz ho sama dala sadnut, ze uz sa musi pomaly ucit.. 😉 😉

malibuu7
23. jan 2009

JANI myslis program na stahovanie? ja cez fora stahujem... a pouzivam Nod 32 Antivirus... pre mna jednotka...

jankando
autor
23. jan 2009

ivi..mne ten debil co mi instaloval novy windows nainstaloval i AWG na rok zadarmo... 😠
a ja pouzivala Nodko ale len skusobnu verziu a ta nie je aktualizovana som pocula, tak vraj nevie detektovat nove viry a tak...
no a ako sa da cez fora?zadara?
ja mam , teda mala som Strong DC++..pzonas to?

malibuu7
23. jan 2009

hej strong som pouzivala, ale nic moc... cez fora zadara jasne, ako inak 😉 len sa musis zaregistrovat... no a mam Nod, no ja som si ho normalne zaplatila,takze mam aktualizovany kazdy den 😎 takze pohodicka

jankando
autor
23. jan 2009

kolko si zaplatila?ak mozem vediet, ci sa mi oplati a na ako dlho to je?navzdy?
a tiez daj linka na to forum, ci ako sa to robi.....nie?nebud skupa... 😝 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre