Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
23. jan 2009

jani na rok som si to zaplatila tusim 1500kc na 2 pc officialne... a potom to stoji asi 1000 zase na rok.... linky ti poslem do IP 😉

jankando
autor
23. jan 2009

oki/.diky

No a keby som chcela na jeden pc, tak cena je rozdielna?ci nezalezi?

malibuu7
23. jan 2009

hej trosku je to lacnejsie asi... tu som nasla link kolko to stoji... http://www.eset.cz/ceniky/eset-nod32-antivirus-3 no ale su aj nelegalne cesty, ako si to zaistit... ale ja som sa s tym teda nechcela babrat...

jankando
autor
23. jan 2009

No to viem, to sme mali predtym nelegalne, ale neviem ci to aktualizovalo..vtedy som sa do toho ani takto trochu nerozumela

mukky
23. jan 2009

dievcata nechajme uz tuto temu tak,su to vase deti a len vasa vec osobna co a ako 🙂 veta jedli sme to a to....a sme tu..hej,ale dokedy,,,nadvaha,cukrovka,atd,,,,janka...nadvaha nie je dedicna to ti potvrdi kazdy lekar...to je tou stravou rodiny od mala a vsetkej rodiny co papaju 😀 ved to vies asi sama ..nadvaha..jedlo,jedlo,vacsi prijem energie ako vydaj....ale ked je ckovek chory,jasne to beriem..vid ja..do 20tky chude dieta az vychrtle,potom rapidne priberanie,zredli mi krasne huste vlasy,atd,,zistili mi znizenu funkciu stitnej zlazy..beriem lieky do konca zivota ☹ ale pri delenej strave som schudla krasne,25 kg za 8 mesiacov..na mojich povodnych 42 KG,NO HORMOny robia svoje a tie moje raz tak,raz tak..ale v tehotenstve som pribrala len 7kg a do troch tyzdnov kojenim boli dole...syncek velmi zaklanal hlavku a vytacal sa do pismena C..a padala mu hlavka dozadu pri zdvihani ruciciek do sedu ☹

mukky
23. jan 2009

a uz len posledna vec odomna uz len ked sa opytate ma 🙂 flasou sa strava nema podavat nasladla ani kase,atd,,,zastarale metody a hniju potom detickam koli tomu zubky...

malibuu7
23. jan 2009

jasne ze nechajme, ako nechcela som rozprudit hadku alebo cosi take 🙂 len som pisala co ja si myslim...
mukky to vazne si tolko schudla? klobuk dole... teda 🙂

malibuu7
23. jan 2009

mukky nema, trebars my s Enou to vieme ze sa NEMA, ale sme pohodlne, tak kasu na flasu 😝 ale caj pije Jozko na flasu - no ten som prestala sladit...

malibuu7
23. jan 2009

a este k tomu zdvihaniu ruciciek do sedu, to sa tiez nema robit... ved ked ditko nedrzi poriadne hlavicku,tak ani pomyslenia na dvihnutie...

malibuu7
23. jan 2009

ospravedlnujem sa za svoje dnesne nabrusene slova (niektore) ... ale taku nejaku naladu mam.... tak si to neberte osobne hlavne... 😉

malibuu7
23. jan 2009

hniju zubky... to je taka strasna kombinacia slov 🙄 ale uz som to velakrat citala... no ked to pocujem (citam) tak mi az zle je... 😒

mukky prosim naozaj si nemysli ze som teraz nejaka proti tebe, to skutocne nie... kludne pis dalej... ja rada precitam nazory vselijake, aj take co s nimi nesuhlasim, aj suhlasim, alebo sa priklonim k nejakemu 😀

malibuu7
23. jan 2009

a vidim ze monologujem... 😒 tak radsej sa poberiem, majte sa pap

mukky
23. jan 2009

hej schudla tolko,ja nesom jedak a mam pevnu volu 😀 len teraz po porode strasnu chut na sladke,ale strasnu a vecer ma to chyta,,,aj ked som bola tehotna a ak som napiejkla kolac tak som ani neochutnala ,co kolace a torty neboli moje oblubene,mamka mi vravela ze som ciganom z furika vypadla ze nesom jej 😀 😀 ale teraz si dam aj kolac aj tortu rada,nechapem to,chute zmenene 🙂 mam aj zamrazenu,som mala narodky 16teho...a ten vek radsej nepisem 😀 😀 😀 vraj nevyzeram a ani sa absoluuuuuuuuutne necitim 😀 mala som 30..joj strasne 😝 😀

jankando
autor
23. jan 2009

joj, baby..vsetky by sme asimali robit,co kazda uzna za vodne a tak...
bo to tu by dochadzalo do vybrusenych situacii stale.. 😉
ja robim, co mne pride vhodne, dieta som nikdy predtym nemala a len dufasm a pevne verim, ze bude vsetko v poriadku...

malibuu7
23. jan 2009

mukky tak vseeeeeeeetko najlepsie k narodkam... a tak to je spravne, ze sa na to necitis.... presne tak to ma byt... 😎 😉

mukky
23. jan 2009

ved ja sa nehnevaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀 absolutne 😀 😝 ved kazdy robi co uzna za vhodne,,,ja mam tiez prve babo a ziadnu skusenost s detmi,len psika som mala a mam u mamy 😀 😀 vsak ja som dlho dietatko odkladala som sa bala co snim budem robit a ako ho chytim atd 😀

mukky
23. jan 2009

a vy kolko mate a dakujem 😎 😎

jankando
autor
23. jan 2009

muky,
vseetko najlepsie a gratulujem taktiez k schdnutiu..mne ta pevna vola nejak nie je symaticka

inac ako si delila tu stravu?mas nejaky jedalnicek?
ak ano, tak bypotesil

malibuu7
23. jan 2009

no ja som mala v decembri 24... ale tiez sa necitim... 😀 az mi divne pride ze uz tak dlho tu som...

inak ja som mala skusenosti s detmi od svojich surodencov... tak som vedela do coho idem... 😉

mukky
23. jan 2009

a pri delenej je super to,ze jes a chudnes,len kombinujes stravu...ja som zivy priklad 😀 no ale teraz som nabrala za tie roky co som bola chora a nevedela som to..ale ked prestanem kojit,lieky uz nastavene mam tak zas delena...ale musim ist k lekarke lebo mi skace vaha ...po porode krasne dole a teraz ide hore...asi tou sekciou,a zmena hormonov...

jankando
autor
23. jan 2009

ja mam 23, v septembri 24..
dietatko som nikdy nechcela a je tu a som stastna.. 😉

jankando
autor
23. jan 2009

skusenosti nemam ziadne ale psika ano.. 😉

jankando
autor
23. jan 2009

existuje nejaky jedalnicek pre delenu stravu?skusila by som 😉

malibuu7
23. jan 2009

preco si vlastne bola na sekcii a nie normal porod?

janus ty nechcela drobca?

malibuu7
23. jan 2009

ech ale som sa tu s vami zasedela riadne... 😅

mukky
23. jan 2009

dievcata kuknite do mojho albumu posledne foto a komentar k nemu 😀 to bolo vcera o 23 vecer jak som od vas odbehla 😀 ja skusenost absolutne ziadnu s detmi,,,,sestra mala v juli 24 a tez neplanovane ma...ja planovane na prve muckanie 🙂 ved ma koli tej zlaze vystrasila doktorka ze mam neplodne cykly a som skusila s placom to ze co ak ma pravdu..no a v postielke zazrak 🙂

malibuu7
23. jan 2009

mukky, zlaty je drobec... krasne ocicka ma.... no pekne ta zacina cvicit asi co?

mukky
24. jan 2009

janka.. dik za blahozelanie...ved nerada citas 😀 napisem ti ale zajtra hej,nic som koli vam ine tu nestihla nastudovat 😀 a kukla si na tu temu co som ti dala???angieeeeeeeeeeeeenka bude mat rano co robit,pozdravujem taaaaaaaaaaaaa angienka 😀

mukky
24. jan 2009

mali...dik,pekny po mne 😀 sikovny po ockovi 😀 bola som nakojit.....tie rucky do sedu mu tahala pediatricka na poradni a hlavka padala dozadu...az asi do teraz nedavna,pred mesiacom prestala a sa aj kymacat..no bol ako handrova babika povedala neurologicka teraz na kontrolre,a le dodala ze rapidne zlepsenie uz 🙂 aj tvoj jozko zlatucky 🙂

jankando
autor
24. jan 2009

Mukky
nas petko tiez este nema stabilitu uplnu, ale ja myslim, ze to pride...my sme boli u lekara a vravel, ze je to v poho, e do toh oprideme..tak dufam....ak by sa mi dlhsie zdalo, ze je to rovnako, tak urcite nieco podnikneme...
on ma take rucky neposedne, ze az....jooj
ale hlavicku uz ovela lespie drzi nez predtym... 😉 ale este sa sem tam kymocne.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre