Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
26. jan 2009

Ivi.
ta dobre, ze som o tych slivkach nevedela a ja mala po porode zapchu brutalnu..co moja mama uz bola v koncoch, bo ona tvrdila, ze ich z porodnice domov nechceli pustit, kym sa nepokadia... 😠
ta mne John musel ist kupit nieco na zapchu, fuj, taky jak olej mi kupil, to bolo bleee, ale pomohlo.. 😉

angienka
26. jan 2009

a aj na poradne jasne a na vsetky kontroly dokonca i k zubarke so mnou chodil bo som necela sama zo zaciatku 😀 ale zlostit vie tiez poriadne a nie vzdy sa mu teda do vsetkeho chce,ale upratat vie lepsie ne ja bo on mamcu ma taku puntu ja neee ja rada bordel,teda nevadi mi ked mam nadobi v drese a saty na kresle nemusim mat vzdy poriadok 😝
Ale oddychnuta mamina teda niesom ani nahodou,kedze mam moc aktivne dieta a ani v noci to nieje ziaden andilek 😒

jankando
autor
26. jan 2009

Hej, baby , no vidite, ze aj smotanove, niet cudo, tu su jogurtove.. 😖 😠

jankando
autor
26. jan 2009

Eni, ty cela ja... 😀 😀 😀 😀
a to moja mamina az prehnana upratovacka, stale vsetko do kominkov poskladane a ja neee...to musim mat dobru naladu.. 😉

angienka
26. jan 2009

nieee ani nahodou nic sa nemiesa jani s mliekom to chces ako mrkvu s mliekom zmiesat ta po tom sa ti isto pose.. 😉

jankando
autor
26. jan 2009

Eni
tak som zase raz citala od HIppu mam doma kopec letakov i ako ist na prikrmovanie a pise,ze sa to ma pomiesat, aby to boo hladke a riedke.. 😖
no a to posr....by bodlo.. 😉

jankando
autor
26. jan 2009

Idem kupcat a dat kasicku......... 😉

jankando
autor
26. jan 2009

Inak,
sto ludi , sto chuti ako sa hovori, zase som pocula novy nazor, ze kasicka by sa nemala davat skor nez prikrm.. 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨
to fakt asikazdy nieco streli a skoda, ze nie stale rovnako.. 😠

angienka
26. jan 2009

hmmm ta ja ked sa nastvem a si raz za dlhy cas vyskladam ta i tak za den dva je tam bordel a len ma to stve ze som tolko casu nad tym stravila tak jak ked cely den pratam nech je pekne cisto a dalsi den tu sme jak v chlieve ta ma to taaak stve a furt muzovi vravim ze na to uz kaslem a ze tu bude bordel bo vacsi sa uz neda spravit ta ma to nebude mrziet 😀 u nas doma tak akurat,mamka najviac ked navstevy mali prist abo len my ked mame prist abo segra dnes ted by mali dorazit niekedy uz k nam ta mamka prata tyzden dopredu bo nas baracisko kym cely vyprata,ale inac vzdy v sobotu sme mali zauzivane doma ze sa cely dom musel upratat a inac len ked bol bordel v tyzdni 😝 tu v cr ziadne soboty a nedele jak na sr neplatia 😠

angienka
26. jan 2009

hej hej jani asi tak ked jednemu decku takto nesadne ta uz sa to tak nesmie davat ale zas dalsim 30tim to vyhovuje tak...my sme davali kasu prv a ted nema problem s nicim vsetko papa krasne 😵 sikulka moja...

mukky
26. jan 2009

ja idem maleho ulozit...tak mame potom super chlapov nie,to mame ale stastie 🙂 jan.....hej tu stavu od hippu alebo tu slivku uvarit a popucit je od zapchy dobre,no i caste podavanie mrkvicky nieje velmi dobre,su zapchy a ja uz zajtra nedam,len zemiacik a kalerab,a uz yajtra si kupim brokolivu alebo karfiol a vraj dobra je i tekvica ci patizon,tak uvidim co budu mat no a potom uz masko aj budeme moct.maly sa mi az teraz pokakal 🙂 jank....vies jak ma potesilo ze ti to povedala aj sesterka a ze nad tym uvayujes???? 🙂 papa

angienka
26. jan 2009

jani ta u mi to ulozilo do menin mozes kuknut len bude na konci ale uz na to kaslem 😉

angienka
26. jan 2009

hmmm ja mrkvu nedavam as moc casto skor brokolicu a karfiol to som robila vzdy bo mu to hroozne chutilo aj so zemiackom a kuracim 😉

angienka
26. jan 2009

jani a mixer sa ti zide isto,ja som rada nakoniec ze mi ho rodicia kupili i ked som robila drahoty no vedela som ze tento robot uz vydrzi hooodne dlho mozno uz ho ani menit nebudeme i ked to su drahsie zalezitosti,no ja ho i na pecenie vyuivam bo tamten lacny co sme mali ta mi ani piskotu ako bielka nevyslahal 😖
mrkvu by som kupila teda nebudes mat jemnu kasu kym ju nerozmixujes,mna to odradilo dost ked sa mi spalila a pak mala kusky a tapala som ju vidlickou dlho a furt kuskata a vobec to necel 😒 ale vraj tie tycove su tiez dobre aj ivka tusim ho ma a ze stacia ta skus jani take kuknut tie budu lacnejsie 😉

angienka
26. jan 2009

este som zabudla k tomu ukamenovaniu preco?Nechapem sak od toho je ta tema ze sa tam mamce chodia radit a tie co nevedia ako na to ta citaju abo sa pytaju 😕 ja na tom nic nevidim preco by sme tam mali ist a kamenovat abo sa hadat a rozculovat ze niekto dava to ine zas su proti 😒 ja som tam tusim ani nebola abo len na skok a sa mi necelo citat ta radsej sa spytam tu kde som uz doma v tejto teme a mamce mi poradia 😉 abo naku brozurku a co sa mi paci to skusim co nie to neriesim 😉
Moj spinulka ale uz sa mi raz zobudil,no uvidime ako to bude 😒

angienka
26. jan 2009

babule a teraz predavaju slivky???Ja som uz nevidela tu nikde ja by som skusila pripravit doma kebyze najdem ale to asi len zavarane a tie uz nam dosli tak asi len kupit co???Ci vy ste kupili cerstve,alebo hotove viem ze ivka hej ale mukky ty ako kupujes aj teraz?hmmm to by mu mohlo chutnat a tiez naka zmena 🙂

malibuu7
26. jan 2009

no tak jozko mi papa mrkvicku takmer denne... vzdy aspon trosilinku mu davam, ale zase castejsie mu pridavam brokolicu alebo cuketu...

hej my mame tycovy mixer ale ma aj klasicky slahac a este nadobku s nozmi, no uzasna vec a maximalne vyuzita, takmer denne na vsetko, ci pomazanky, ci pre drobca, ci pecenie...

eni ja som kupila hotovku od Hippu, ale teraz ked sa daju kupit slivky tak to budu isto drahe a co je dolezitejsie tak budu nejake vies z dovozu, take skor umele... kedze tu nie je sezona... si myslim

eni ja dakedy tak doma nadavala na tie soboty doma, myslim to upratovanie, no teraz mi to aj chyba ☹

malibuu7
26. jan 2009

a este k tomu pridavaniu mliecka jani... dnes som pridala k brokolici, mrkve a kuraciemu (preto ze huste bolo) svoje mliecko, tak ako mukky tu tusim vcera spominala.... a mam pocit ze viac mu bralo, vcera mi to velmi nechcel...
a este otazka Eni, ty ked uvaris Timmymu jedla na 2-3 dni napriklad, tak sterilizujes pred ulozenim do chladnicky??? ja teda nie... to sa tomu moze daco stat v chladnicke???

malibuu7
26. jan 2009

no a este aj do ovocia som mu skusala pridat biely jogurt a naozaj to bolo jemnejsie a i mne chutnalo veeeelmi 😀 ale inak do nicoho som UM nedavala

angienka
26. jan 2009

nie nesterilizujem to,nic sa nemoze stat si myslim sak je to uzavrete a proste ma to trvacnost 48hod v ladnicke takze ani nahodou ale zvysky neodkladam to uz sa nesmie uz ked to proste tepelne spracujes,cize ohrejes a ti napr to nechce ta uz nemozes ochladit a zas dat do ladnicky ale cerstvo uvarene hej tak varim ze uvarim dam mu a este 2porcie doladnicky dam a ma na dalsie 2dni 😉 niekedy som davala aj do mrazaku ked mi vyslo na 4porcie ale ted nedavam, bo zemiak som sa dozvedela ze sa nesmie mrazit a ja do vsetkeho takmer vzdy dam zemiak 😒

angienka
26. jan 2009

hej a mne tie pracovne doma nechybali ale to bolo viac izieb aj ked kazda mala rozdelene co prata,ale tu tie 2izby by sa aj mohli upratat ale oni to tu vobec nepoznaju u nas nesmela pracka ani sit v nedelu tu ani neviem ze je nedela a prave najviac v nedelu pratame ked nevyletujeme 😀 bol to ale dobry zvyk aspon u nas ze sa vzdy muselo my sme nemohli vstat a sadnut na telku proste makat a pratat az ked to bolo hotove tak potom a tu vooobec,trosku ma to stve no co uz mozno casom s ami to podari presadit 😀

angienka
26. jan 2009

ja ked spravim kasu zemiakovu ta cem skusit pridat sunar namiesto smotany ci mlieka jak nam davam...ale este mam kalerabok v ladnicke ta az potom ked vssetko spotrebujeme 😀
hej no boli by drahe mas pravdu by sa neoplatilo sa s tym piplat ani 😖 a tu som ani nevidela prave nikde 🙄 no myslim ze to bolo tymi cucoriedkami isto tak zajtra abo o den to uz bude lepsie a on sa vykadi furt no ale nepaci sa mi to skupenstvo 😀 😉

malibuu7
26. jan 2009

no i ja tak robim, to viem ze uz sa nesmie ohrievat ohrievane, tak toto nerobim, to uz vyhodim zbytky... tak ok, dakujem za nazor

no eni u nas bolo toto iste doma... so segrou sme si podelili ktora co upratuje a uz sa ficalo... no spominam na to.. pekne to bolo a zboznovala som potom vsetko jak bolo vyvonane upratane hmmmmmmmmmmmmm chcem znova

ved prave ze by sa ti naozaj nevyplatilo, to radsej kup hotovku a v lete bude i slivky cerstve papkat... sa normalne tesim, az budu jahody a tak... jak mu to bude chutnat... ¨
i jozko ma teraz take cudne skupenstvo a hlavne total tmave... neviem ale z coho

angienka
26. jan 2009

hej a nedala si mu daco tmave?Bo ja to na tie cucoriedky zvalujem...
Aspon ja si tak myslim ivi to je moj nazor ale ta sak co by sa ti pokazilo na tom sak aj sebe ked varis ta ti neskysne za den...a sak mu to chutnas ta vidis ze to je dobre 😉
Hej hej popratane a vyvonane to by som brala ale do toho sa mi nece ist 😀

mukky
26. jan 2009

ja som vzdy davala denne cerstve jedlo,ale my este malo papame tak preto,ale odo dnes som uvarila viac nejak,ani vela nespapal ta k som zasterilizovala velmi jednoduche a rychle...a bude mat este na zajtra,hoci najradsej by som mu denne cerstve,no ale mrkva je rychlo v chladnicke skareda a kazdy den ist po jednu mrkvu do obchodu???Ja len tak viem z viacerych zdrojov ze varene jedlo uz v chladnicke oxiduje tak zasteriluzujem, a do 48 spapat a je to a mam pokoj na dusi kym je este taky maly a to vsetko v traviacom trakte sa este len vyvyja...inac ze vraj aj cvikla je velmi zdrava pre dietatko ved aj pre dospelaka 🙂 tak aj tu casom skusim

angienka
26. jan 2009

http://fotoalbumy.azet.sk/angienka20/ja-a-moja-...
pridala som par novych z dneska vacsina,som neodolala ked som videla ten dokonaly ksichtik mam ich asi 70 foto skoro rovnakych 😀

angienka
26. jan 2009

mnaaam mukky cviklu ja milujem ja ked som bola mala ta moj nebohy dedko ze ma vkuse napchaval ze spolu sme jedli kazdy den skoro 😀

mukky
26. jan 2009

len mam este velku dilemu v tom ci zamrazovat ci nezamrazovat zeleninu a ci vsetkz tie cenne latky zostanu v nej...ale myslim ze skor nie,este si prestudujem..no alebo obvarit ju a tak zamrazit???to my je este zahada.A uz ked budeme moct lepok tak skusim sama tie kase pripravovat v tom tkvie este to moje nerozhodnutie..vela sa sklonuje pohankova kasa,ze ju robievaju maminy....a nekupuju,,ved co mi kamoska vcere vravela ze 90 sk stoji kasa a vyjde ju na tri davky 😲 😲 z obchodu..na mesiac jej treba viac ako 15 baleni..to niezeby clovek chcel setrit,ale ak bude moznost robievat si kase doma a zdravsie,skusim to...Nase mamy nam robievali len krupicove a sladke 😀 z kravskeho mlieka co ja do roka nebudem davat uz zo znamych dovodov 😀 😀 😀

mukky
26. jan 2009

Savierko uz spi,odsala som mu nostek,vyvetrala a pojdem mu zapnut ten zvlhcovac,velmi nam pomohol.A ja si idem dat nanuk 😀 😀 😀

angienka
26. jan 2009

no myslim ze by mali ostat vsetky latky tam akurat tie zemiaky ze nielenze nasladnu v mrae to poznate asi ale ze maju aj skodliviny nejake...tak ja uz nemrazim zas tolko roboty to neni no ked si uvarim na 2=3dni...
Co keby len 90sk som mala dost timmy necel sunar ta jak sme boli na slovaci cele dni len kase jedol a 109sk ci jak stali my sme robili riedsie tak na 5pouziti mal jedno balenie a to jedno balenie cca na den bo mal aj zeleninku ta tak drahy spas--ale tu mam aj lacnejsie a ja kupujem za 29kc kase babydream su najlepsie podla mna vobec nehrudkuju a za tu cenu super 😎 ale na noc tie od hippu stoja 79kc taze tak no zas nic moc...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre