• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
autor
Baby, tak my sme uz okupani, premasteni, faldiky premastene, ostrihane pazuriky, i ked stale su take ostre...pazrucek jeden moj ma nechty po maminke, take silne.. :grinning: , napapani, vypil 140 ml kasicky a uz aj zapsinkani...teda spinka Petko a ja mam chvilu klidanek, asi kym pride tatko.. :wink:
26. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nanuk???Hmmm my sme si dali vcera po polnoci teda zo soboty na nedelu ja neviem ani co za den je dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co to je za meno muky?Z jakeho kalendara a kedy slavite meniny?
26. jan 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a uz som stihla byt i na wc, a precitat letak, co mi dnes dosiel
nepocujem, neradim, len pisem , co som sa docitala, ale vy to iso uz viete
tak najvacsie rizika alergii:

oriesky a vsetko co obsahuje orechy, zvlast ak je historia alergie na oriesky v rodine
vajicka a vajickove produkty
mlieko a mliecne produkty
musle
a
ceralie,obsahujuce gluten
26. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj na to mame alergiu my :frowning2:
26. jan 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic je vela hodin rano o 7mej vstavam do kadernicky tak idem ku svojmu fesakovi :sunglasses: :dizzy_face:
Dobru noc a nenarobte mi vela citania :grinning:
26. jan 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa poberam do postele, bo chlapi mi nespia a idem daco naucit este na zajtra. tak sa majte pekne pa pa
26. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eni, pak hod foto, ake budes mat vlasky.
ja som na vsetko zvedava..
o chvilu idem kuknut na azet tu fotecku

Tak vam prajem dobru nocku
Ivi..vela stastia zajtra..ak som pozorne pisala, tak mas skusku? :wink:
26. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej tie kase mi vravela ze este v akcii je ta cena :frowning2: ked niekde otec v rodine nepracuje,a maju vyzit len z materskej :angry: :angry: :angry: a este ucty poplatit :angry: Aj ja lubim cviklu co robievam na velku noc s cukrom solou a octom,mnaaaaaaaaaam :slight_smile: :slight_smile: hej zemiaky sladnu v chlade.ja si zamrazujem napr brokolicu mam velmi rada,a ked je super akcia za 15 sk,kupim aj 3,rozoberem na ruzicky a mrazim,,,a potom sup von a bud v trojobale alebo zapekany so syrom mnaaam :slight_smile: a k tomu kasu mnamky,lacna som :slight_smile: no musim vydrzat ale nanuk si dam :slight_smile: Ja tiez nakupim napr 2 nakrajane chleby,ci rozky..uz roky len tmave koli linii,a biele pecivo nema ziadnu vlakninu v sebe ani vitaminy,len rychlo sa zdvihne cukor v tele cloveku,preto ani cukrovkari nesmu biele pecivo...a zamrazim lebo ja to casto nejem a tym padom mam stale cerstve a nemusim vyhadzovat 3dnovy clieb ked sa nepoje...a je chutne ako cerstvo upecene..ved asi aj vy tak robievate..takze ani malemu nedam biele pecivo ked nema nic zdrave v sebe :frowning2:
26. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mukky
ja nemrazim chlieb, ale kupujem predpecene rohliky a stale ked mame chut tak si napecieme, a fajne su.....cerstve , chrumkave.. :wink:
26. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Btw

ja som doma zboznovala kyjevksy chlieb, ale taky v takom obale, co malo zlte nieco po sebe, krajany, myslim, ze tam boli nieco ako luce a tam kopec kminu a to bol super,ale tu tamveho chlieba takeho niet..tu maju same tie ich hnusne toastove chleby, ktore ja vobec nemam rada...esteze poliaci tu taku prevahu maju...tak predavaju polsky chlieb klasicky v anglanskoom obchode a tak ten sem tam kupujem....
26. jan 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aj u nas sa tie rozky predavaju aj tie bagetky male,ten chlieb aj ja milujem je cely tmavy so slnecnicami,neviem co su to luce.....ale urcite ten istz myslime :slight_smile:
26. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby, ta vy ste rychle...
ja som si ani nevsimla, ze ste tolko totho predtym popisali.. :grinning:

Co sa ty :grinning: tmavych kaku, tak to my mame skoro stale...teda vacsinou... :angry: :cry:
no a viem,ze cvikla a melon farbia moc, tak ak nahodou podate babo, tak sa nedivte ked by malo babo cervenejsi moc...
som bola min. doma tetka dala vnuckovi (4r) svojmu cviklu a potom boli na wc a ona zlacknuta, ze ma krv v moci...boze, dobre ze nehystercila a nakoniec si spomenula, ze papali cviklu, tak to z toho...a tiez melon..cerveny... :wink:
26. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
luce,to luce, take slnecne luce....... :wink: :wink:
26. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru baby...ja chcem kuknut po asi troch tyzdnoch konecne film,vcera isiel na jojke ale sa ho bojim velmi pozerat...som len prepla a strasidelny bol ,koliska sa vola,zas dam retiazku na dvere potom :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj :grinning: slnecnica :grinning:
26. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eni,
ja pukam z Timmynka jaky je krasny vlasan, ta druha fotka tusim...joj...pusinka....take harko ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
on ale Eni presne tak vyzera, ze ja andilek pred druhymi a doma ti ani vyspat neda..tak sibal malinky... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
26. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biele pecivo nema ziadnu vyzivovu hodnotu a cukor,preto sa z neho tak pribera..Moja babka je vsetko s chlebom,aj v chorvatsku svagor ,oni aj hranolky s masom zajedaju s xchlebom :grinning: tam ho kruh volaju,velmi jemny jak skor vianocka
autor
Mukky
nie slnecnica....
na obale boli slnecne luuuuuuce..nevies co su to luce?
jaaaaaaaaaaaj na obaleeeeeeeeee,ja ze v chlebeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ip
26. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ip
26. jan 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jan...dobre si pisala,oriesky velky alergen a nejem ich ani teraz ked kojim...dievcata uz som a ja...pisala moj nazor na to vsetko....rok neni az taka dlha doba ked pisu co dietatko smie a co nie...ten rok sa ja osobne budem riadit tymito zakazmi a prikazmi aj ked to vyznie ze som svata a mudrujem..Ale ak by moj maly nedajboze dostal alergiu napr.na kravske mlieko ci lepok..nebudem si vycitat ze som o tom vsetkom vedela a aj tak som to dala malemu...ako moja znama...Mne teraz v 28 rokoch zistili alergie v praci ked som robila v masiarni...daco strasne,na rukach som sa vyhadzala,nebudem to popisovat...so savom som cistila stale bedne s krvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s inymi pripravkami...brali ma hned ako akutny pripad u lekara..nasledne mi robili testy ktore sa lepia na chrbat vsetky latky ...uz na druhy den som zreagovala na leokoplast,svrbenie.nanovo prelepili dacim,,,,,po 72 hodinach dali dole a som alergicka na nikel,chrom,kalafunu,peruansky balzam.,,a vypadli mi dalsie veci...nikel viete..bizuteria,mince,pribor...a ostatne..cistiace pripravky,zivica zo stromov,prach pri vyrobe peciva v pekarni,propolis,vanilka,....spusta veci...so,m na pracovnom lekarstve,po kojeni idem opakovane na testy,ci ma poriesia ako chorobu z povolania...
27. jan 2009 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem robit jedine direktorku :grinning: mi povedala posudkova lekarka...a pricina alergiii???zeby v detstve vsetky tie spustace o ktorych sa tu uz cele dni bavime????Tak ak je zakazany med do dvoch az troch rokov dietata,nedam mu ho...alergie sa prejavia i takto neskoro v dospelosti....a to nie su spustace len alergie na potraviny ako si myslite..ale atopicky ekzem napr,ako sa angienke vyhadzal maly z tvarohu...ja tvaroh proste do roka nedam a basta..je velky alergen.........mozte ma odsudit,ak nechcete nemusim tu uz s vami kecat ak budete chciet....ja tiez neodsudzujem nikoho,chcela som vasim detom a vam len poradit....rano budem matoha,nic sa zas nevyspim :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie svinstva vsetkz co mi davali vzorky na chrbat 2 krat mi davali kedsom este ani netusila ze nosim drobca pod srdcom....
27. jan 2009 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej idem povesat pradlo som nanho yabudla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 01:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby,
idem pridat foto,
dala som Petkovi stavicku z mrkvicky a jablcka... :wink:
len zo 2-3 lyzicky, a i to asi 3/4 vyplul,ale aspon spoznavaju jeho chutove pohariky nove prichute.. :wink:

NO mukky, ja neviem , ci to len vy, ktore kojite mozte dodat mliecko do prikrmov, lebo tu na Hippe letaku citam, ze sa pridava mliecko, ake normalne pije dieta...cize moze to byt i umele......

Sme sa teraz rozhodli, ze pojdeme vo svrtok na poradnu,odvazit Seana a nech mi potvrdia formu na mlieko a zeleninu a ovocie zadara...fasa, mam narok na 6 libier tyzdenne, cize 24 libier mesacne, to su 3 mliecka...no ale ked uz tam budeme, tak sa opytam vsetko na co si spomeniem ohladom prikrmov.....a budem o cosi mudrejsia ako tu anglanky vychovavaju dietatka.. :wink:
27. jan 2009 o 01:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aku formu na ovocie atd potvrdit ti maju..neroyumiem
27. jan 2009 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu mozes dostavat, ak poberas urcity prispevok ako zlavove kupony alebo ako ich nazvat..su to od zdravotnictva od 10 tt tehu az myslim do 4 rokov dietata...cim viac deti mas, tym viac dostavas..su to zlavove kupony, ktore mozes minut v hociktorom z obchodov na ovocie, zeleninu, mliecko, a Um.....
27. jan 2009 o 02:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a musis mat potvrdene od sestricky, ze mas vazne dieta a bllaaaaaa...tak pojdeme vo stvrtok ak vsatneme..
ja uz pojdem dnes asi zalahnut, kedze rano chceme ist do mesta na mixer a este opravit dvd mechaniku na pc, bo som pokazila,, samozrejme..ja nicitel pc's :grinning: :grinning: :angry:
27. jan 2009 o 02:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..a si tam spokojna,necnie sa ti za domovom a rodinou??
27. jan 2009 o 02:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok