Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
26. jan 2009

Baby, tak my sme uz okupani, premasteni, faldiky premastene, ostrihane pazuriky, i ked stale su take ostre...pazrucek jeden moj ma nechty po maminke, take silne.. 😀 , napapani, vypil 140 ml kasicky a uz aj zapsinkani...teda spinka Petko a ja mam chvilu klidanek, asi kym pride tatko.. 😉

angienka
26. jan 2009

nanuk???Hmmm my sme si dali vcera po polnoci teda zo soboty na nedelu ja neviem ani co za den je dnes 😝 a co to je za meno muky?Z jakeho kalendara a kedy slavite meniny?

jankando
autor
26. jan 2009

No a uz som stihla byt i na wc, a precitat letak, co mi dnes dosiel
nepocujem, neradim, len pisem , co som sa docitala, ale vy to iso uz viete
tak najvacsie rizika alergii:

oriesky a vsetko co obsahuje orechy, zvlast ak je historia alergie na oriesky v rodine
vajicka a vajickove produkty
mlieko a mliecne produkty
musle
a
ceralie,obsahujuce gluten

angienka
26. jan 2009

jj na to mame alergiu my ☹

angienka
26. jan 2009

no nic je vela hodin rano o 7mej vstavam do kadernicky tak idem ku svojmu fesakovi 😎 😵
Dobru noc a nenarobte mi vela citania 😀

malibuu7
26. jan 2009

aj ja sa poberam do postele, bo chlapi mi nespia a idem daco naucit este na zajtra. tak sa majte pekne pa pa

jankando
autor
26. jan 2009

Eni, pak hod foto, ake budes mat vlasky.
ja som na vsetko zvedava..
o chvilu idem kuknut na azet tu fotecku

Tak vam prajem dobru nocku
Ivi..vela stastia zajtra..ak som pozorne pisala, tak mas skusku? 😉

mukky
26. jan 2009

Hej tie kase mi vravela ze este v akcii je ta cena ☹ ked niekde otec v rodine nepracuje,a maju vyzit len z materskej 😠 😠 😠 a este ucty poplatit 😠 Aj ja lubim cviklu co robievam na velku noc s cukrom solou a octom,mnaaaaaaaaaam 🙂 🙂 hej zemiaky sladnu v chlade.ja si zamrazujem napr brokolicu mam velmi rada,a ked je super akcia za 15 sk,kupim aj 3,rozoberem na ruzicky a mrazim,,,a potom sup von a bud v trojobale alebo zapekany so syrom mnaaam 🙂 a k tomu kasu mnamky,lacna som 🙂 no musim vydrzat ale nanuk si dam 🙂 Ja tiez nakupim napr 2 nakrajane chleby,ci rozky..uz roky len tmave koli linii,a biele pecivo nema ziadnu vlakninu v sebe ani vitaminy,len rychlo sa zdvihne cukor v tele cloveku,preto ani cukrovkari nesmu biele pecivo...a zamrazim lebo ja to casto nejem a tym padom mam stale cerstve a nemusim vyhadzovat 3dnovy clieb ked sa nepoje...a je chutne ako cerstvo upecene..ved asi aj vy tak robievate..takze ani malemu nedam biele pecivo ked nema nic zdrave v sebe ☹

jankando
autor
26. jan 2009

Mukky
ja nemrazim chlieb, ale kupujem predpecene rohliky a stale ked mame chut tak si napecieme, a fajne su.....cerstve , chrumkave.. 😉

jankando
autor
26. jan 2009

Btw

ja som doma zboznovala kyjevksy chlieb, ale taky v takom obale, co malo zlte nieco po sebe, krajany, myslim, ze tam boli nieco ako luce a tam kopec kminu a to bol super,ale tu tamveho chlieba takeho niet..tu maju same tie ich hnusne toastove chleby, ktore ja vobec nemam rada...esteze poliaci tu taku prevahu maju...tak predavaju polsky chlieb klasicky v anglanskoom obchode a tak ten sem tam kupujem....

mukky
26. jan 2009

hej aj u nas sa tie rozky predavaju aj tie bagetky male,ten chlieb aj ja milujem je cely tmavy so slnecnicami,neviem co su to luce.....ale urcite ten istz myslime 🙂

jankando
autor
26. jan 2009

Baby, ta vy ste rychle...
ja som si ani nevsimla, ze ste tolko totho predtym popisali.. 😀

Co sa ty 😀 tmavych kaku, tak to my mame skoro stale...teda vacsinou... 😠 😢
no a viem,ze cvikla a melon farbia moc, tak ak nahodou podate babo, tak sa nedivte ked by malo babo cervenejsi moc...
som bola min. doma tetka dala vnuckovi (4r) svojmu cviklu a potom boli na wc a ona zlacknuta, ze ma krv v moci...boze, dobre ze nehystercila a nakoniec si spomenula, ze papali cviklu, tak to z toho...a tiez melon..cerveny... 😉

jankando
autor
26. jan 2009

luce,to luce, take slnecne luce....... 😉 😉

mukky
26. jan 2009

dobru baby...ja chcem kuknut po asi troch tyzdnoch konecne film,vcera isiel na jojke ale sa ho bojim velmi pozerat...som len prepla a strasidelny bol ,koliska sa vola,zas dam retiazku na dvere potom 😀 😀 😀

mukky
26. jan 2009

jaaaaaj 😀 slnecnica 😀

jankando
autor
26. jan 2009

Eni,
ja pukam z Timmynka jaky je krasny vlasan, ta druha fotka tusim...joj...pusinka....take harko ... 😵 😵 😵
on ale Eni presne tak vyzera, ze ja andilek pred druhymi a doma ti ani vyspat neda..tak sibal malinky... 😵 😵 😵 😀

mukky
26. jan 2009

biele pecivo nema ziadnu vyzivovu hodnotu a cukor,preto sa z neho tak pribera..Moja babka je vsetko s chlebom,aj v chorvatsku svagor ,oni aj hranolky s masom zajedaju s xchlebom 😀 tam ho kruh volaju,velmi jemny jak skor vianocka

jankando
autor
26. jan 2009

Mukky
nie slnecnica....
na obale boli slnecne luuuuuuce..nevies co su to luce?

mukky
26. jan 2009

jaaaaaaaaaaaj na obaleeeeeeeeee,ja ze v chlebeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

mukky
26. jan 2009

ip

jankando
autor
26. jan 2009

ip

mukky
26. jan 2009

jan...dobre si pisala,oriesky velky alergen a nejem ich ani teraz ked kojim...dievcata uz som a ja...pisala moj nazor na to vsetko....rok neni az taka dlha doba ked pisu co dietatko smie a co nie...ten rok sa ja osobne budem riadit tymito zakazmi a prikazmi aj ked to vyznie ze som svata a mudrujem..Ale ak by moj maly nedajboze dostal alergiu napr.na kravske mlieko ci lepok..nebudem si vycitat ze som o tom vsetkom vedela a aj tak som to dala malemu...ako moja znama...Mne teraz v 28 rokoch zistili alergie v praci ked som robila v masiarni...daco strasne,na rukach som sa vyhadzala,nebudem to popisovat...so savom som cistila stale bedne s krvou 😝 a s inymi pripravkami...brali ma hned ako akutny pripad u lekara..nasledne mi robili testy ktore sa lepia na chrbat vsetky latky ...uz na druhy den som zreagovala na leokoplast,svrbenie.nanovo prelepili dacim,,,,,po 72 hodinach dali dole a som alergicka na nikel,chrom,kalafunu,peruansky balzam.,,a vypadli mi dalsie veci...nikel viete..bizuteria,mince,pribor...a ostatne..cistiace pripravky,zivica zo stromov,prach pri vyrobe peciva v pekarni,propolis,vanilka,....spusta veci...so,m na pracovnom lekarstve,po kojeni idem opakovane na testy,ci ma poriesia ako chorobu z povolania...

mukky
26. jan 2009

mozem robit jedine direktorku 😀 mi povedala posudkova lekarka...a pricina alergiii???zeby v detstve vsetky tie spustace o ktorych sa tu uz cele dni bavime????Tak ak je zakazany med do dvoch az troch rokov dietata,nedam mu ho...alergie sa prejavia i takto neskoro v dospelosti....a to nie su spustace len alergie na potraviny ako si myslite..ale atopicky ekzem napr,ako sa angienke vyhadzal maly z tvarohu...ja tvaroh proste do roka nedam a basta..je velky alergen.........mozte ma odsudit,ak nechcete nemusim tu uz s vami kecat ak budete chciet....ja tiez neodsudzujem nikoho,chcela som vasim detom a vam len poradit....rano budem matoha,nic sa zas nevyspim 😀 😀 😀 😝

mukky
27. jan 2009

a tie svinstva vsetkz co mi davali vzorky na chrbat 2 krat mi davali kedsom este ani netusila ze nosim drobca pod srdcom....

mukky
27. jan 2009

jeeeeeeeeeeej idem povesat pradlo som nanho yabudla 😝

jankando
autor
27. jan 2009

Baby,
idem pridat foto,
dala som Petkovi stavicku z mrkvicky a jablcka... 😉
len zo 2-3 lyzicky, a i to asi 3/4 vyplul,ale aspon spoznavaju jeho chutove pohariky nove prichute.. 😉

NO mukky, ja neviem , ci to len vy, ktore kojite mozte dodat mliecko do prikrmov, lebo tu na Hippe letaku citam, ze sa pridava mliecko, ake normalne pije dieta...cize moze to byt i umele......

Sme sa teraz rozhodli, ze pojdeme vo svrtok na poradnu,odvazit Seana a nech mi potvrdia formu na mlieko a zeleninu a ovocie zadara...fasa, mam narok na 6 libier tyzdenne, cize 24 libier mesacne, to su 3 mliecka...no ale ked uz tam budeme, tak sa opytam vsetko na co si spomeniem ohladom prikrmov.....a budem o cosi mudrejsia ako tu anglanky vychovavaju dietatka.. 😉

mukky
27. jan 2009

aku formu na ovocie atd potvrdit ti maju..neroyumiem

jankando
autor
27. jan 2009

Tu mozes dostavat, ak poberas urcity prispevok ako zlavove kupony alebo ako ich nazvat..su to od zdravotnictva od 10 tt tehu az myslim do 4 rokov dietata...cim viac deti mas, tym viac dostavas..su to zlavove kupony, ktore mozes minut v hociktorom z obchodov na ovocie, zeleninu, mliecko, a Um.....

jankando
autor
27. jan 2009

no a musis mat potvrdene od sestricky, ze mas vazne dieta a bllaaaaaa...tak pojdeme vo stvrtok ak vsatneme..
ja uz pojdem dnes asi zalahnut, kedze rano chceme ist do mesta na mixer a este opravit dvd mechaniku na pc, bo som pokazila,, samozrejme..ja nicitel pc's 😀 😀 😠

mukky
27. jan 2009

aha..a si tam spokojna,necnie sa ti za domovom a rodinou??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre