Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
27. jan 2009

Necnie sa mi za rodinou, pretoze tu mam brata,
druhy brat tu bol tiez, ale uz rok je inde..momentalne v Irsku, takze na skok od nas, sme v kazdodennom kontakte, sestru mam tiez v Irsku, tiez dennodenne v kontakte, a mamca je moment. doma,ale inak tiez pracuje v Irsku a doteraz bola tuna s nami..len teraz isla povybavovat nejake veci domov..
takze moja cela rodina je relativne blizko a necnie sa mi velmi..slovenskych obchodov tu mam milion, i cukrarne, zvykla som si uz tuna, len to pocasie keby bolo trosku lepsie.... 😉
no a lietadlom som za 2 a pol hodky doma, tak to sa moze hocikedy.. 🙂

jankando
autor
27. jan 2009

Ale sem tam mi chyba prejst sa po ulici alebo zajst do obchodu a pocut rozpravat navokol ludi recou, ktoru dokonale rozumies.. 😉

jankando
autor
27. jan 2009

Tak ja sa teda lucim
Dobru noc si prajem i VAm
trosku som prestudovala co moja sestra skomponovala.. 😀 je to o vedomi a podvedomi, tak mi to dvihlo trochu naladu....ale uz nevladzem dalej citat, tak idem radsej spinkat

pa a bru.. 😉

mukky
27. jan 2009

dobru a ahojte vy rano dievcata ked budete citat...

angienka
27. jan 2009

zdravim a hlasim sa ze som dosla od kadernika a hned zavisla si sadla na kona a citam 😀
MUKKY i ja som alergicka na bizutku,no co uz narobim aspon mi vzdy musel kazdy kupovat prave veci 😀 😉 ale stvalo ma to koly opaskom ktore nosim s velkymi prackami a na bruchu sa mi vyhodil pak ekzzem 😠
No mukky este ze ta alergia sposobila len vyrazky i ked v lete to bolo dost nepriijemne hlavne ked nevedela mudr z coho to je a trapili nas tak dlho az ho to svrbelo a sa obtieral hlavickou stale o nieco ☹

angienka
27. jan 2009

jeee jani ta to tam dobre mate,aspon nejaky prispevok este na papanie to fajne aj nam by sa tu daco take zislo 😵
Jani a hej pak dakedy pridam foto ted mam take divne bo mi fukala fenom a akoze do hladka vies jak tvoja segra fukala a nie zehlila no a take dajake divne si na seba nemozem zvyknut a mam tam jak 3farby bo to co nechytila ta mi chytlo do oranzova pak mam blond a hnede,snad to pri kuceravych lepsie ukaze nez pri rovnych az ta cena ma zaskocila-tak jak v tom salone som platila 😠 taze nabuduce to salon asi isti budem chodit kadetade jak som sa tam videla ta si vravim o tyzden si dam blond no neviem uvidim...niekde mi vidno odrast pol cm dakde mam same blond-no co by som chcela to uz nikdy kadernik tak nechyti jak po prvy krat 😒

angienka
27. jan 2009

nocne sovy jedne do rana tu klabosite a pak cez den so mnou nema kto popisat 😠

mukky
27. jan 2009

angienka ahoj,odfot sa s malym a daj foto 🙂 ,ja cez den nemoyem velmi si pisat,som s malym a radsej sa mu venujem..no ale potom to takto dopadne ze rano chodim spat a teraz som nevzspata 😲 😕 😔 manyel spi po nocnej tak musim fungovat 😀 potom ked vstane ideme na prechadzku a idem poyriet do zalozne 😀 kolko davaju za kociar 😀 lebo mam pekny ale potrebujem predat,mame novy a musim kupit polohovatelnu sedacku novu...mam ho aj tu v inzeratoch,ale aj by som si ho nechala pre druhe..no uvidime 🙂 kuk do inzeratov kociky..je to chicco 3kombinacia modry s detskym motivom..Angie,,, uz ked ty sama si alergik,mala by si byt este viac opatnejsia v strave maleho..ale to je len tvoja vec,mna do toho nic nomoze byt....ja mam zlaro i striebro..no i vela biyuterie peknej,ktoru si kupujem ale yasadne bez niklu,to sa treba stale opztat na predajni..ale je aj niekedy drahsia ale krajsia 🙂 idem prebalit zajka a pohrat sa trochu s nim a naranajkovat by sa uz aj patrilo mi 😀

angienka
27. jan 2009

mne ziadna bizu nerobi dobre ci s niklom ci bez,proste musi byt zlato abo striebro 😀
No to je taka laergia ze so stravou asi tazko nieco ma spolocne 😕
aj my sa dnes chystame von uz sa tesim a vyzeram aj jak clovek bo som sa primalovala aj oblecena som ta v pohode tak by som tu este v pyzame pobehovala a nikde by sa mi necelo 😀
Hej dnes je ta stolica uz super uz nalozil 2x a parada 😉 tak ivi asi aj jozko daco spapal take abo vela prikrmu a ma tuhe 😉 tato mu ted dal rohlicek ta zas tu je vsetko zacapane od neho vsade omrvinky 😝 a on az v noce ten rohlik mal 😀

angienka
27. jan 2009

mukky aj moj sdpi ale chudak behal koly autu bo gumy boli zle nasadene a v servise mu to dovrzali daco zle vyrezali tA NEDAVNO PRISIEL A LAHOL ☹

angienka
27. jan 2009

MUKKY AJ JA BY SOOM BRALA NOVY KOCIK I KED OBE MAME NOVE A FUNKCNE,ale stale cem ten bambino world skoda ze neni k dostaniu resp vtedy nebol ☹

snehovavlocka
27. jan 2009

ahojte, baby. co mate nove? 😉

mukky
27. jan 2009

angie...ma to suvis aj so stravou...som sa na to pytala ☹ ☹ ved vidis jak tvoj drobcek hned yareagoval vyraykou co si pisala...mna ked este manyel fajcil vanilkove dutniky stale bolela hlava,aj neznasam sladke vonavky,a mi yistili ze alergia na vanilku ☹ a aj keby som nieco zjedla kde je propolis ci nejake kvapky z borovice atd..tiez yareagujem tym ekyemom ☹ Nam sa pred tyzdnom rozsypalo yadne sklo na forde,cele puklo 😲 😒 6.tisic sk oprava ☹ a to este sme mali zlavu 1OOOsk ☹ nepotesilo ma to vobec 😠 ale kocik uz bol v plane...ideme von,pa

angienka
27. jan 2009

zdravim vlocka akurat vcera som myslela na teba len som nevedela prist na meno ze uz si tu dlho nebola 😉 skoda ze len tak strucne 😕
Mukky my sme kupili nove auto a hned dalsi den zadne sklo nam dakto rozbil ta viem co to je na kamere nikoho nevideli tak sme vsetko cvakali samy plus nejake drobne poistovna doplatila ale 5000kc mame spoluucast no my mame stastie nastasti eked nam asi pred mesiacom ci dvoma jedna baba naburala zadok ta policia nasla na kamere a aj svedok bol ta nam to preplatia len neviem kedy nam to spravia 😠 mame proste stastie 😝
Na tie alergie zo stravy nejak neverim ale toto je prvy detsky ekzem co ma neviem kolko percent deti ale je veeelmi casty 😉

angienka
27. jan 2009

pofotila som sa nejak take divoke fotky vlasy moc dobre nevidno no pridam,aby ste od zvedavosti nepraskli 😀 😉

jankando
autor
27. jan 2009

Caute babizne
akurat som vstala, tak sa mesto nekonalo....neviem sa kontrolovat v spani a tusim, ze som nakazila i JOhna... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
I my sme mali ten ekzem novorodenecky 😉

jankando
autor
27. jan 2009

pridaj, pridaj eni
ja vcera dodala nejake fotky.. 😉
heh, sa chvaaalim.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

angienka
27. jan 2009

hej idem kuknut tvoje len neviem do ktoreho alba ci tu na konovi?Idem kuknmut vsetky,my sme akurat dosli z vonku,ale som uz hladna mega a tatko bude az vecer vstavat bo siel poobede spat ☹
Jaaaj to ivka skuskuje dnes asi zato jej tu niet a ostatne kukucky len 😠

malibuu7
27. jan 2009

ahojte

tak ja dnes zase neuspech 🙄 😠 😠 😠 no co este mam jeden pokus 😖

teda ste sa zas rozpisali... no k tym alergiam sa vyjadrim asi len... podla mna nie je 100% iste ze spustacom alergii v neskorsom veku - napr. po 20. bola strava v kojeneckom ci batolacom (neviem ci sa takyto vyraz pouziva 😝) veku... to sa vobec nemusi tykat stravy z tohoto obdobia... ja nemam nastastie ziadnu alergiu, teda nikdy som nemala ziadny problem tak som ani nikdy na ziadne testy nebola... no kebyze teraz chytnem nejaku alerigu tak to urcite nebudem pripisovat niekdajsej strave... to je presne ako s rakovinou... kazdy si ju nosi vo svojom tele, len u niekoho sa prejavi skor u niekoho neskor, u niekoho vobec, lebo zomrie na nieco ine... 😖

eni u jozka no bude to asi hustejsimi prikrmami si myslim... alebo mozno aj tym, ze teraz papal teraz kupovanu zeleninku, lebo som sa potrebovala ucit... a preto mozno bola taka reakcia... i ja som dnes kupila s cucoriedkami vyzivku na probu...

a hej eni uz si parkrat pisala ze veprove maso... po slovensky bravčove 😉 jak si clovek rychlo odvykne od rodneho jazyka nie? teda nie uplne, ale mne dakedy totalne vypadne ako sa nejaka vec povie po slovensky...

malibuu7
27. jan 2009

tu som tu... uz sme prisli, ani som necakala na vysledky, bo som vedela ze nic z toho... no uz to mam i na nete, zas za 4 😠 😠 😠
idem i ja kuknut fotocky

malibuu7
27. jan 2009

eni ved pekne to mas urobene a tie nedostatky co si spominala nie je vidno, to len ty ich vidis asi 😀 no viac ti podla mna pristanu kucierky 😎

angienka
27. jan 2009

ivi no smola tak ta chlopi asi zamestnavaju a my tu tiez ze nemas casu sa ucit ☹
Ja som na testy ani nebola len som videl aze hned co si dam daco na seba take tak hned sa mi spravia svrbiace vyrazky a na bruchu furt som mala pracky ta sa mi neho jilo az sa ekzem urobil...
Hej ta daj znat ci mu chutnal potom ten cucoriedkovi...hej u nas dnes fajne len ukecany je sa nezastavi beha hore dole teda po styroch beha 😀 trieska vsetkym a zapina vsetky hracky a somre furt 😀
No ja do masa sa nerozumiem hnusila som sa ho,akop vege som nebola len som ho nerada videla surove a ak hej ta som ho pak nejedla ani sa ho nikdy nedotkla az ted kuracie prsia znesiem uz som sa musela pri muovi naucit i ked pouzivam vidlicku a noz ked rezem teda krajam ho surove 😀 😝

angienka
27. jan 2009

hej neni vidno len ked mi fukala ta som to videla kus, ale to ne vsade len nieke kde ma byt hnedy pruh...no bo to zle mam vyfukane a bola som aj von uz som zehlila,ale jak je vlhko ta sa mi stacaju zas ta ja nikdy nebudem mat uplne rovne 😠 ale na fotach mam tak tmave a ja ked sa videla ta skoro cela blond,,,som si nemohla zas zvyknut na seba ted uz mi pridu tak akurat 😖

malibuu7
27. jan 2009

jani, petko jaky zlaty, sa mi paci na tej fotke prvej co mu davas stavicku... jak velky chlop tam sedi... 😉

hm smola, ale to nic... i tak som na tom dobre ked len 2 skusky mi chybaju (prinajhorsom budem o rok ich robit) abo obmedzim kona a poriadne sa naucim (len keby to tak islo)
dam vediet urcite ako chutnal... myslim ze bude...

i ja som sa tak niekedy bala dotknut masa, no teraz no problem 😀 🙂

inak mame opravenu tlaciaren... oprava 500kc.... tak este 500 dolozim a bola by nova... 😠 😠 😠 joj mam ja doma zbojnika...

jankando
autor
27. jan 2009

Ivi..to s tou recou
sak ja sa milionkrat prichytim , ze rozpravam s niekym slovensky a anglinu do toho a to nechcem byt trapna, fakt to tak ide....uz mi hrabe doma, pretoze musim dennodenne komunikovat anglicky 😠

jankando
autor
27. jan 2009

Eni, tiez som si nevsimla ziadne nedostatky, teda pekne tam mas a kukam, ze mas i nejaky strih novy?tam na jednej fotecke vidno taku kratulinku ofinocku,..
mnesa tiez pacia na Eni kucierky...,ale ona stale tuzila mat rovne , ne?sak i ja tak, eni, i mne sa sem tam vonku skuceravia, ale to asi zalezi..jaked sa dam u kadernika spravit, tak sa mi neskuceravia ani bohu 😠

jankando
autor
27. jan 2009

Ivi..
dakujem

angienka
27. jan 2009

my nejak zlostime ani jest pri nom nestiham,ted sme sa museli hrat a i tak sa mu to nepaci aj papal,mal hlad o 45min skor ta dostal sunar no...inac neviem ci neprejdem na sunar plus i ked som celka aby mal to vsetko co potrebuje bo to je nahrada materskeho mliecka ta jednicka a aj mu chutna...no asi mu uz nestaci i ked to zeleninku jedol predtym 😕 no neviem takeho jedaka mam doma 😖

jankando
autor
27. jan 2009

Eni,
tak zeby bol po tatinovi Timmyk?s papanim? 😀 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre