Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
27. jan 2009

waw,
eni..mas doma takeho vdacneho papacika..je to super ked tak vsetko spapa a neprotestuje 😉

angienka
27. jan 2009

hej uzasne len kto bude na jeho plienky a sunar a kasicky robit 😀

angienka
27. jan 2009

aj ja uz mlsam 😀 to mi chybalo,no mohla som aj skor,teraz na noc sa precpem jedlom a cely den na suchej strave joooj 😝

angienka
27. jan 2009

hmmm tak ted som tu uz asi sama 😒 ja mam dopapane tak chvilku cakam a pak idem do hajan...som unavena jak pes 😝

angienka
27. jan 2009

no nic babuchen vy dorazite asi neskor tak popiseme asi az zajtra,prajem dobru noc 😉 😔

mukky
27. jan 2009

ahojte,my este niesme v postielke,manzel prebaluje,ja pojdem uspavat...musim vas pocitat

mukky
27. jan 2009

joj,som kupila dnes masko a dala pomliet viac jak 2,5 kg tak idem pobalit do sackov a zamraziit,zajtra budu fajne zemiaky prekladane mletym maskom a postruhanym syrom a zaliete fajnou omackou,mnammmm...tak odchadzam zas..zajko este nespi 😲 ,spal do 19.30 aj s mamkou 😀 😀 😔 som svieza ako rybka..co budem v noci robit???Ale rano skoro ideme po novy cvik na rehabilitaciu tak nesniem tak dlho konikovat,to je zavislost..a ja niesom rada na niekom ci niecom zavisla 😝 a vy co ste dnes varili alebo zajtra budete??

jankando
autor
27. jan 2009

Ja som rada zavisla na konikovi a rada som zavisla na priatelovi a na synovi
ale inak nie.. 😉
My tiez este nespime...
daali sme dnes zase stavicku a dnes uz i viacej papal, nie len vypluval... 😀 😀
som rada, nech si zvyka na mrvovu chut predtym ako mu dam mrvku.. 😎
My mame tatina uz doma, lebo nemaju vela prace, tak prisiel skor
Petka sa teraz vykecava o dusu.. 😀 😵 😵

mukky
27. jan 2009

to nie je u mna zavislost ale laaaaaaaaaaaaaaskaaaaaaa velkaaaaaa k malemu 😀 😀 😀 hej,i k manzelovi 😀 som tu o 20 minut

mukky
27. jan 2009

trosku budem aj ja reagovat,no sme dospele 😀 aj ked sa tak necitime 😀 a kazda aj tak nech robi co a ako chce..je super ked si napiseme co a ako robime,preco to robit nebudeme atd..proste ucime sa navzajom 😀 a ked to vyznelo tak,ze moje rady boli nejake nasilne tak sa ospravedlnujem...ja len kazdemu dobre chcem,odkedy som porodila milujem deti 🙂 nikoho nenutim ani netlacim...som tu najstarsia asi 😝 😝 😝 a ked som mala ja 24,netuzila som este po babu,bala som sa zodpovednosti,rodicovstva..a chcela som aby sme mu najprv vytvorili domov,predierali sa pomali no podarilo sa,sme vo vlastnom 3izb.byte,bez hypoteky no jasne ze s uverom ☹a zacinali sme podnajmom v garsonke pred 11 rokmi...Kazda chceme to iste,to najlepsie pre nase deti a blizkych,len sa riadime kazda inak,bud radami nasich mam,alebo vlastneho rozumu,ci ako skor ja,podlozenymi lekarskymi nazormi,ved na to su,aby ludi nasmerovali...jasne ze ani ja sa uplne do bodky neriadim vsetkym...napr balenie deti na siroko....v niektorych krajinach za hranicami si ludia poklepu po cele,ze oni balenie na siroko nepoznaju..ja balim,este stale musime,no pocas dna mu aj na niekolko hodin nedam,aby som pekne videla ako a co vie robit s nozkami,kedze je u saviera dolezite sledovat co uz robi,ake pokroky..

mukky
27. jan 2009

ako som vcera pisala,ze nerada by som kupovala tie umele kase...su drahe,vyrobcovia krasne zarabaju...ved ked aj ja si varievam jedlo a nekupujem instantne 😝 preco by som neuvarila aj malemu..nasla som krasne recepty na chune a zdravsie varianty...pohankove ci z ovsenych vlociek,pridate si cerstve ovocie a je to 🙂 pripadne ine..instantne kase su sladke vacsinou..vela kase na noc na zaludok posobi ako silna zataz,deti ju v noci dlho spracuvavaju a mozu sa i castejsie budit koli tomu ze sa im rychlo v krvi zdvihne cukor..vecera by mala byt lahka tak ako aj u dospeleho cloveka a nie tesne pred spanim...ja kase nedavam zatial vobec,tak isto ani caj,kojim a to je postacujuce od smadu,maximalne prevarenu cistu vodu...caje do roka sa vobec neodporucaju,a samozrejme nie sladene....aj ja som nevedela o tomto,a malemu som kupila hipp feniklovy..no a potom som ho pila ja,bol velmi sladky a to mal 3 tyzdne,az potom ma na to upozornila pediatricka na poradni ako to s cajikmi je..

jankando
autor
27. jan 2009

ten feniklak mam i ja a davali sme to
je to vec nazoru a skusenosti
mne tu jedna porodna baba-alebo aku nazvat-sestricka povedala, ze ano , ze feniklak je dobry ,len aby som nikdy nedavala kamilkovy caj
no a zasa druha povedala ze feniklak nie, lebo vela cukru v nom.. 😖
obe pracuju v zdravotnicvte, nie su to zubrienky, tak ja neviem
vec nazoru a kazde dieta je ine...

jankando
autor
27. jan 2009

Mozno jedmemu prospeje kasa cez den, inemu v noci...

mukky
27. jan 2009

malibu...ahoj 🙂 napisala mi ze si nemysli ze ze za taketo ekzemy moze jedlo...moze a to aj jedlo dojcacej mamky ktora pojeda alergeny a koji..preco sa asi neodporucaju?Pekne som si opisala jeden z asi 30 tich clankov....priciny atopickeho ekzemu u dojciat a batoliat ...alergeny>>mlieko,vajcia,psenicna bielkovina,orechy,citrusy....atd..asi u jednej tretiny ludi je hlavnou pricinou alergicka reakcia na niektore potraviny...samozrejme,moze to zavisiet aj od dedicnej predispozicii a prostredia v akom zijeme.....moji rodicia ani stari rodicia tento ekzem nemaju...angienka je alergicka na nikel,atopicky ekzem...to iste mam aj ja,ale i toho ovela viac 🙂 ja som napr mojmu gynekologovi o tomto povedala,a pekne mi vysvetlil co a ako papat a potom aj nepapat ak budem dojcit....verim ze maly to po mne nezdedi,len budem opatrnejsia......takze tolko len dobre mienenych rad,nic za tym nehladajte,nikomu nechcem radit ....

mukky
27. jan 2009

jani fenikel je super,ale mali by ho skor pit kojace mamicky,potom prechadz do mliecka a dietatko poprdkava tak ako i moj,i ja 😀 😀 😀 pocas celeho dna 😀 nas nikdy nebolelo brusko,nepozname koliky..a prave tie sa najviac tykaju chlapcov....ja pijem denne caje s feniklom a kminom...su super na prdkanie a na tvorbu mlieka...to su caje pre kojace matky..urcite ich tu dievcata pijavali tiez..aj o chvilu si idem nocny urobit 🙂

jankando
autor
27. jan 2009

Mukky
i ja som sa opila i feniklaku i koko cajov donevideia ked som kojila a zebe mi nejak extra pomahali na mliecko nemyslim, ale na popradkavanie maleho ano.. 😀 😀

mukky
27. jan 2009

taaak cajik som si uz zaliala,manzel uz spi,aj dietatko 🙂 a ja zas tu 😎 a to chcem este poslat dajake maily a precitat casopisy a postudovat dalsie prikrmy,den by mal mat aspon 50 hodin 😀 😀 😀 dnes som kupila karfiol cerstvy...pro cesky mluvici holky kvetak 😀 😀 😀 😎 😎 😎

mukky
27. jan 2009

Si sa opila z caju???????????????????????? to aby som si davala pozor 😀 😀 😀 mne tie caje pomahaju a striedam ich,a pijem vela vody,ja len cistu z vodovodu uz asi rok 😝 😝 ale uz som si zvykla 😖 z bubliiek mam stale neskutocne anginy ☹ a sladke nepijem koli linii..ale sladkost si dam 😀 😀 len ak by som mala aj sladke vody pit jak som ja milovala colu a fantu na litre pit,a aj sladke si dat....nechcem priberat...mojmu sa pacim ci som taka ci taka 😠 nezeby mi povedal schudni 😠 aspon by ma popohanal vpred 🙂 🙂 😀 ale myslim ze keby mi to povedal,asi by ma to zabolelo ☹ ☹

mukky
27. jan 2009

jani ako sa povie sportovy kociar anlicky??Nech nehladam v slovniku...inac aj my sme mali suchy vzduch a maly nonstop dookola sopliky..no pred 2tyzdnami sme kupili zvlhcovac Pinguin taky pekny ako tucniak fakt vyzera a ja na 3,5 litra vody ....a je super,malemu uz sopliky nehrkocu,len raz za cas odsajem,nie jak vtedy i 2 krat za den pomaly..a manzelovi sa dobre dycha...mne sa nejak vzdy dobre dychalo..uteraky som davala ale to tak hnusne zatuchnu 😝 a aj nadobky s vodou ,no to nerovnomerne odparuje,,,ale ja aj casto vetram,mne je stale teplo,ja aj v zime len tricko s dlhym rukavom,maximalne niekedy sveter,a to uz som nervozna a rozopinam sa vonku...ked som bola tehotna tak som nosila silonky ,som myslela ze umriem 😝 minuly rok prisla ku mne sesternica a hovori mi....tu ti dam stovku na stol len prosim ta zakur 😀 😀 😀 svvokor hovori ze mame doma zimny odchov 😀 😀 no teraz koli malemu kurime..ja som velmi setrna,s vodou,kurenim,atd 😀 ale niesom skupa,to vobec nie 😀 minuly rok som mala preplatok za kurenie 16.240 sk 😀

mukky
28. jan 2009

😕 😕 😕 😲 😲 🤐 🤐 😎 😎 😀

mukky
28. jan 2009

ja,jenom ja,jaa,jenom jaa...

mukky
28. jan 2009

angienka kde si,ahoj 😀 ja len na skok,kuklasom ci yiadne maily a hned z rana 2 a chcem kupit malemu takeho hrocha z fisher pricu od kamosky z mimibazariku tak som manzelovi ukazala,pekny den,idem k malemu a velkemu 😀

angienka
28. jan 2009

zdravim,tu som len sme sa s malym hrali bo aj mangel siel az ted lahnut ta sme vsetci boli spolu a aj som varila timmcovi obedik 😉

malibuu7
28. jan 2009

ahojte asi vas idem docitat

angienka
28. jan 2009

jani nie nekuckal sa prave aj ted som to tak psravila davala som tu marhulu so smotanov prikrm a zapijal kojo vodou v stolicke ale on chce pit ale mu to tecie a tak po papani som mu dala caj a z flase ani 10ml nevypil ta sup na lyzicku a 30ml bolo fuc 😀 a ani kapka mimo,mam taku vacsiu plastovu lyzicku modru a on uz ju len vidi a uz sa tesi bo z nej len pit dostava 😉 a krasne pije vsetko 😵

angienka
28. jan 2009

mukky hej jasne pekne si napisala ten prispevok 😉 a spravne zmyslanie ale ja som vzdy chcela byt mlada mamicka ked som bola mensia ta blazon uz v 16tich som cela mimi potom ma to preslo ze vobec a nakoniec mam teraz a som stastna nemame svoj byt i ked budeme chciet ale mame podnajom no co uz co by sme chceli v takom veku,zato sme kupili nove auto takze postupne casom bude snad vsetko 😎
Hej drahe su tie kase na slovaci keby som bola ta by som i ja hladala lacnejsie varianty ale tu ked kupim tu za 29kc a mam na 5pouziti ta to je super cena ale kludne mukky ak mas nejaky lahky recept na kasicku porad ja by som vyskusala 😵

angienka
28. jan 2009

inac nie len fenyklak nieje dobry ale ziaden granulkovy caj by sa nemal davat-ale bylinky 😀 to som sa dozvedela az ked bol timmco vacsi no nie velky mozno mesiac mal alebo neviem kedy som zacla s cajom najprv len koly prdikom ale si zvykol nan a ked mi zubarka povedala ze nemam a koly comu ta som kupila bylinky co mi odporucili tiez v bylinkarstve fenykel a skusala ale bol dost silny a tmavy a horkejsi jasan jak granulkove co hned ukazalo tie sacharidy a mnozstvo v granulovych no ja davam lebo bylinky mi moc nechcel ale to mi pripomenulo ze ich este mam tak to zajtra uvarim,alebo ked mi vypije ten co som nedavno uvarila 😉 ja striedam ale granulkace mu chutia ale i cista voda,ved ja si tiez raz dam len caj a raz dzus ci kolu takze i on raz nic moc vodu a raz nieco lepsie nemusi vzdy len zdravo treba zvykat na vsetko 😉 pomaly a postupne a v malom 😀

angienka
28. jan 2009

hej mukky i ja toto rada mala tie vody len bublinky mi nedobre robi atiez na hrdlo aj naduvaju a ja nerada ale u nas je muz na cole a pepsine zavisli takze sa na kartony berie tak semtam si aj ted odsrknem a v tehu nenormalna chut na colu to asi poznate aj taka tema tu bola som ju citala 😀 kolko tehu zavislaciek 😉
A najme jak som v pizerke robila a tam sme zadara to mohli pit ta ja furt len toto a moj muz pribral z tej coly 25kg od kedy je so mnou 😀 😀 😀 a nekecam 😉 snazila som sa mu to vyhovorit aby s tym prestal no to nejde zavislak jeden,tak jak mne by nikto neuprel kaficko 😒

angienka
28. jan 2009

hod odkazz mukky co ces kupit a ten odparovac ci zvlhcovac by som tiez rada videla i ked tu sa to da len semtam nas to stve ale keby dobra cena bola ta by sme mohli kupit 😉
Hej jasne ze by sa to dotklo kazdej zeny moj pribral takze by nemal namietky ani na mna,stale mi vravi ze pre nho budem vzdy krasna a aj ted mi povie ze som vobec nebola skareda tlusta gula ako si ja hovorim ked som bola tehu ze som sa mu pacila i tak a ani malovat sa nemusim a ked sa malujem ta ze zas koly komu a take...no ja sa citim lepsie a ked mam cas aspon raz za cas sa kus primachlit ta mi to az sebavedomie zdvihne ze sa sama seba nelakam 😀 skoda e takych dni je tak malo 😀 no idem uspat detatko moje sladucke bo mi tu v aute skace ale uz je unaveny a piska 😝

angienka
28. jan 2009

nikde nikto cipis mi hajenka tak si idem hodit vanu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre