Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
28. jan 2009

citam citam no nedocitam asi,babule hladam dom,asi sme padnuty na hlavu mangel kupi len tak nove auto,sused nas nasere ta my ideme kupit dom 😀 tak hladam,do jedneho sme sa zamilovali a este je aj ruzovy tak mame zajtra uz dojednanu schodzku ideme omrknut 😉 tak len nakuknem a ak ma to prestane bavit ta docitnem,len aby ste vedeli co so mnou je...

malibuu7
28. jan 2009

eeeeni to co to za rozhodnutie? ty brdo, dobri ste... 😀 len tak vas napadlo ze idete kupit dom?

jankando
autor
28. jan 2009

Eni
wawko..vy ste rychly... 😀
tak vela stastia zajtra 😉

jankando
autor
28. jan 2009

I ja zdravim Katku,
a davam si predsavzatie, ze uz nebudem ponocovat, ale pojdem pekne o 23.00 alebo najneskor 24.00 h spat..bo to mam trosku pomylene......neda sa tak zit a ja po porode som bola pekne naladaen, pekne som vstavala o 7 rano, a vyspaata a nie jak teraz.. 😠 😠

Inak , my sme uz vykupani..mliecko nechcel, lebo predtym pil a cajik sme dali, ale nechcel, tak som ho posadila do stolicky a na lyzicu....

Baaaaby, ja som ta snad najstastnejsia mamicka na svete..sak moja zlato normalne pusku otvaral na lyzicku..vypil cca 50 ml, ale nieco skoncilo na podbradniku, ale predsa.....joj, tak my rastie ten moj synacek.. 😵 😵 😵
DEti su uzastne stvorenia..
inak, teraz sa mi trapi na deke na zemi, ale by ste neverili, ze sao par mmm posunul sam, ani nevie ako.. 😀

mukky
28. jan 2009

ahojte,angie.. dala som uz ten zvlhcovac do albumu...moj uz pekne spinka 🙂

mukky
28. jan 2009

jankado..jej to je ale sikovny 🙂

jankando
autor
28. jan 2009

No to je..
uz vypil mliecko a spinka...zlaticko moje..

jankando
autor
28. jan 2009

Eni,
daj viac info o tom vasom velkom a cerstvom rozhodnuti..nie?

mukky
28. jan 2009

to si presne napisala ze su uzasne stvorenia 🙂 aj ja som si davala take predsavzatie 😀 😀 😀 no sa dajak mi nedari 😀 ja teraz len nechapem ako som mohla dovtedy zit bez neho 😲 🙂

jankando
autor
28. jan 2009

Ale aj zivot bez deti, teda predtym bol pekny
Zivot pocas skoly bol krasny....ziadne starosti, len co si obliect do skoly, a ci ma vyvola a ci nie, a aby som stihla i vymenit knihy....joj, som zboznovala , ked som rano vymenila knihy a malokedy sa mi podarilo trafit aj do rozvrhu...
take takze knihy sme mali.. 😠
a potom len tak pretrpiet tie hodiny a prestavky som zboznovala a potom po skole do Korza....
Slavi, pamaras? jak sme raz boli, co sme sedeli jedna na druhej, bo miesto nebolo a pytali peniaze na caj... 😀 😀 😀 a desiate nam strojari davali.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
28. jan 2009

Slavi, ty tiez by si mohla pisnut, ako sa citi cerstva tehu, nie>? 😠

jankando
autor
28. jan 2009

http://www.spsosvid.edu.sk/fotogalerie_2008_200...

Toto je len a len pre Slavku... 😉 😉

jankando
autor
28. jan 2009

ta bude dnes moja cela strana, ci ako?

malibuu7
28. jan 2009

no tak uz ked na toto slavka nezareaguje, tak ja teda neviem 😀

mukky
28. jan 2009

hej iny bol ten zivot,ved nedavno mi dali obciansky 😀 😀 ved uz s manzelom budeme mat vo februari vyrocie co sme 13 rokov spolu 😝 😝 😀 😎 od mojej 17tky...strasne rychlo to ubehlo 😝 😝 😎 ale dovtedy som si dost uzila 😀 mne vsetko sa paci,som stastna,nic mi nechyba,krasny zivot....len ked sa mi dakedy chce zdriemnut aspon na pol hodinu tak nemozem 😀 lebo sa neda ked je malicky hore 😀

malibuu7
28. jan 2009

mukky a ako dlho ste manzelia?

mukky
28. jan 2009

od sedemnastky sme spolu chodili,od devatnastky spolu zijeme 😀 a manzelia sme spolu 3 roky aj nieco..manzel sa chcel zenit 😀 jej konecne nespis 🙂

slavka23
28. jan 2009

pane booooooooooooooze......ta zahlusim karkulko.....jak ja mam teraz zaspat..hmm???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malibuu7
28. jan 2009

no ved ja nikdy tak skoro nespim, ale o takom case zvyknem uspavat chlapcov a ja potom idem do knih... no manzel teraz prisiel domov, tak sa este hraju... my sme na tom tak trochu podobne... sme spolu od mojich 16. od 19 spolu zijeme a manzelia sme trosku viac ako 1,5 roka... 😀 no nemenila by som...

malibuu7
28. jan 2009

jeeeeeeeemine Slaviiiii ti nezavidim vobec 😀 budes mat o com ci o kom snivat... 😀

slavka23
28. jan 2009

nooooo...to hej.......
vy ste trafene riadne..jedna streli daco a osatne sa hned chytia 😀 ale sak sranda musi byt 😀

jankando
autor
28. jan 2009

Slavi,
tak som as rozhodla,ze ta budem privolavat..
este viac fotiek posposielam.. 😀 😀 😀 😀

mukky
28. jan 2009

a vy ostatne baby ako ste spolu so svojimi polovickami dlho?? 🙂 jankan..ja som nebrala teraz 10 rokov antikoncepciu a ked sme si povedali ze babo tak bolo hned na prve ci druhe mojkanie 😀 len po porode mesiac lebo som si vravela co ak nahodou 😀 😀 tak som brala ale uz vobec neberiem,este mam doma na 2 mesiace,,,ale som z nej 10 dni krvacala tak som prestala brat ..ja aj tak by som prijala aj teraz babo 🙂 🙂 a aj manzel 🙂 ja aj tretie 😀 sa kamosky smeju zomna ze ja posledna mam dietatko oni nechcu uz a ja aj 3 😀 asi toto mi chybalo v zivote a taky smutny kusok co bol v dusi,tak proste uz neni 🙂 savier mi ho vyplnil 🙂 🙂 🙂 taaaak ho milujem 🙂

jankando
autor
28. jan 2009

Bo sama od seba sa nevies ozvat..
nenapises, ako tehu prezivas, ako sa ma mala Tinka....nic nepises...jak keby si ani deti nemala a nas nepoznala..sak tu poznas skoro vsetky, len Mukky, este osobne nepozname.. 😉

slavka23
28. jan 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 opica

jankando
autor
28. jan 2009

Slavi, a by som odporucila poslat im maila, a oni tam maju absolventov, ze ak by ta nahodou chceli skontatkovat ost. spoluziaci, tak posles ako sa volas, ak si zmenila prezvisko po vydaji a maila, ja som poslala a som prva z nasej triedy..
no a kto vie, mozno by ti oli napisal, ze co a ako.. 😉

jankando
autor
28. jan 2009

No a ja som so svojim priatelom 3 roky a tiez 3 roky spolu zijeme..
Mali sme to pestre... 😉
A vzati nie sme, a myslim, ze ani tak skoro nebudeme......mne to k zivotu nechyba, ale nevravim, ze som proti...
mozno raz..az to bude vhodne.. 😉

slavka23
28. jan 2009

ok,tak ja sa polepsim...ale az od zajtra....musim Tinku uspat lebo sa mi prebrala s placom..sa jej zas cosi snivalo..my mavame asi nejake skarede sny alebo co,a potom je uplne mimo..ani nevie kde je a stasneplace ze chce mamku a pritom je pri mne... tak sa lucim baby...zajtra som tu jak na koni 😀
a nepiste vela lebo ja nestiham dohanat potom.. 😖

mukky
28. jan 2009

malibu 🙂 pockaj akych chlapcov uspavas?Ty sa asi ucis..myslis tie knizky..a ja som zas strasne rada citala,som bola knihomol,spustu knih preluskala,no hnevam sa na seba ze teraz nic..od kedy tolko programov v telke a teraz internet....som asi aj 2 roky ziadnu neprecitala....len casopisy aj 3 tyzdenne no teraz ked tu je konik som v .......... 😀 😀 a nemam cas po veceroch citat 😝

malibuu7
28. jan 2009

mukky i ja by som chcela druhe... a nevadilo by mi aj keby hned... teda nieeeeeeeee lebo mam dost zo skolou toho, tak mozno buduci rok 😀 😝 ani ja nic neberiem, a ani som v zivote ziadnu anti nebrala... a mimi sa nam podarilo hned ked sme chceli 😎 na svadobnej ceste 😀
a ako sa vlastne volas krsnym menom?

slavi no napis napis ako prezivas... lenosko jeden...

idem dat chlapcov spat, tak neprehanajte s pisanim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre