• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
citam citam no nedocitam asi,babule hladam dom,asi sme padnuty na hlavu mangel kupi len tak nove auto,sused nas nasere ta my ideme kupit dom :grinning: tak hladam,do jedneho sme sa zamilovali a este je aj ruzovy tak mame zajtra uz dojednanu schodzku ideme omrknut :wink: tak len nakuknem a ak ma to prestane bavit ta docitnem,len aby ste vedeli co so mnou je...
28. jan 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eeeeni to co to za rozhodnutie? ty brdo, dobri ste... :grinning: len tak vas napadlo ze idete kupit dom?
28. jan 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eni
wawko..vy ste rychly... :grinning:
tak vela stastia zajtra :wink:
28. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
I ja zdravim Katku,
a davam si predsavzatie, ze uz nebudem ponocovat, ale pojdem pekne o 23.00 alebo najneskor 24.00 h spat..bo to mam trosku pomylene......neda sa tak zit a ja po porode som bola pekne naladaen, pekne som vstavala o 7 rano, a vyspaata a nie jak teraz.. :angry: :angry:

Inak , my sme uz vykupani..mliecko nechcel, lebo predtym pil a cajik sme dali, ale nechcel, tak som ho posadila do stolicky a na lyzicu....

Baaaaby, ja som ta snad najstastnejsia mamicka na svete..sak moja zlato normalne pusku otvaral na lyzicku..vypil cca 50 ml, ale nieco skoncilo na podbradniku, ale predsa.....joj, tak my rastie ten moj synacek.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
DEti su uzastne stvorenia..
inak, teraz sa mi trapi na deke na zemi, ale by ste neverili, ze sao par mmm posunul sam, ani nevie ako.. :grinning:
28. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,angie.. dala som uz ten zvlhcovac do albumu...moj uz pekne spinka :slight_smile:
28. jan 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankado..jej to je ale sikovny :slight_smile:
28. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to je..
uz vypil mliecko a spinka...zlaticko moje..
28. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eni,
daj viac info o tom vasom velkom a cerstvom rozhodnuti..nie?
28. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si presne napisala ze su uzasne stvorenia :slight_smile: aj ja som si davala take predsavzatie :grinning: :grinning: :grinning: no sa dajak mi nedari :grinning: ja teraz len nechapem ako som mohla dovtedy zit bez neho :astonished: :slight_smile:
28. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale aj zivot bez deti, teda predtym bol pekny
Zivot pocas skoly bol krasny....ziadne starosti, len co si obliect do skoly, a ci ma vyvola a ci nie, a aby som stihla i vymenit knihy....joj, som zboznovala , ked som rano vymenila knihy a malokedy sa mi podarilo trafit aj do rozvrhu...
take takze knihy sme mali.. :angry:
a potom len tak pretrpiet tie hodiny a prestavky som zboznovala a potom po skole do Korza....
Slavi, pamaras? jak sme raz boli, co sme sedeli jedna na druhej, bo miesto nebolo a pytali peniaze na caj... :grinning: :grinning: :grinning: a desiate nam strojari davali.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slavi, ty tiez by si mohla pisnut, ako sa citi cerstva tehu, nie>? :angry:
28. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jan 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta bude dnes moja cela strana, ci ako?
28. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz ked na toto slavka nezareaguje, tak ja teda neviem :grinning:
28. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej iny bol ten zivot,ved nedavno mi dali obciansky :grinning: :grinning: ved uz s manzelom budeme mat vo februari vyrocie co sme 13 rokov spolu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: od mojej 17tky...strasne rychlo to ubehlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: ale dovtedy som si dost uzila :grinning: mne vsetko sa paci,som stastna,nic mi nechyba,krasny zivot....len ked sa mi dakedy chce zdriemnut aspon na pol hodinu tak nemozem :grinning: lebo sa neda ked je malicky hore :grinning:
28. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky a ako dlho ste manzelia?
28. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od sedemnastky sme spolu chodili,od devatnastky spolu zijeme :grinning: a manzelia sme spolu 3 roky aj nieco..manzel sa chcel zenit :grinning: jej konecne nespis :slight_smile:
28. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pane booooooooooooooze......ta zahlusim karkulko.....jak ja mam teraz zaspat..hmm???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja nikdy tak skoro nespim, ale o takom case zvyknem uspavat chlapcov a ja potom idem do knih... no manzel teraz prisiel domov, tak sa este hraju... my sme na tom tak trochu podobne... sme spolu od mojich 16. od 19 spolu zijeme a manzelia sme trosku viac ako 1,5 roka... :grinning: no nemenila by som...
jeeeeeeeemine Slaviiiii ti nezavidim vobec :grinning: budes mat o com ci o kom snivat... :grinning:
nooooo...to hej.......
vy ste trafene riadne..jedna streli daco a osatne sa hned chytia :grinning: ale sak sranda musi byt :grinning:
28. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slavi,
tak som as rozhodla,ze ta budem privolavat..
este viac fotiek posposielam.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vy ostatne baby ako ste spolu so svojimi polovickami dlho?? :slight_smile: jankan..ja som nebrala teraz 10 rokov antikoncepciu a ked sme si povedali ze babo tak bolo hned na prve ci druhe mojkanie :grinning: len po porode mesiac lebo som si vravela co ak nahodou :grinning: :grinning: tak som brala ale uz vobec neberiem,este mam doma na 2 mesiace,,,ale som z nej 10 dni krvacala tak som prestala brat ..ja aj tak by som prijala aj teraz babo :slight_smile: :slight_smile: a aj manzel :slight_smile: ja aj tretie :grinning: sa kamosky smeju zomna ze ja posledna mam dietatko oni nechcu uz a ja aj 3 :grinning: asi toto mi chybalo v zivote a taky smutny kusok co bol v dusi,tak proste uz neni :slight_smile: savier mi ho vyplnil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taaaak ho milujem :slight_smile:
28. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bo sama od seba sa nevies ozvat..
nenapises, ako tehu prezivas, ako sa ma mala Tinka....nic nepises...jak keby si ani deti nemala a nas nepoznala..sak tu poznas skoro vsetky, len Mukky, este osobne nepozname.. :wink:
28. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: opica
28. jan 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slavi, a by som odporucila poslat im maila, a oni tam maju absolventov, ze ak by ta nahodou chceli skontatkovat ost. spoluziaci, tak posles ako sa volas, ak si zmenila prezvisko po vydaji a maila, ja som poslala a som prva z nasej triedy..
no a kto vie, mozno by ti oli napisal, ze co a ako.. :wink:
28. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No a ja som so svojim priatelom 3 roky a tiez 3 roky spolu zijeme..
Mali sme to pestre... :wink:
A vzati nie sme, a myslim, ze ani tak skoro nebudeme......mne to k zivotu nechyba, ale nevravim, ze som proti...
mozno raz..az to bude vhodne.. :wink:
28. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,tak ja sa polepsim...ale az od zajtra....musim Tinku uspat lebo sa mi prebrala s placom..sa jej zas cosi snivalo..my mavame asi nejake skarede sny alebo co,a potom je uplne mimo..ani nevie kde je a stasneplace ze chce mamku a pritom je pri mne... tak sa lucim baby...zajtra som tu jak na koni :grinning:
a nepiste vela lebo ja nestiham dohanat potom.. :confounded:
28. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malibu :slight_smile: pockaj akych chlapcov uspavas?Ty sa asi ucis..myslis tie knizky..a ja som zas strasne rada citala,som bola knihomol,spustu knih preluskala,no hnevam sa na seba ze teraz nic..od kedy tolko programov v telke a teraz internet....som asi aj 2 roky ziadnu neprecitala....len casopisy aj 3 tyzdenne no teraz ked tu je konik som v .......... :grinning: :grinning: a nemam cas po veceroch citat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jan 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mukky i ja by som chcela druhe... a nevadilo by mi aj keby hned... teda nieeeeeeeee lebo mam dost zo skolou toho, tak mozno buduci rok :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani ja nic neberiem, a ani som v zivote ziadnu anti nebrala... a mimi sa nam podarilo hned ked sme chceli :sunglasses: na svadobnej ceste :grinning:
a ako sa vlastne volas krsnym menom?

slavi no napis napis ako prezivas... lenosko jeden...

idem dat chlapcov spat, tak neprehanajte s pisanim...
28. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok