Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. jan 2009

hej a cem tam ist skor obzret obec aj ludi a co jak tam je uz som kukala na nete fotomapu a hladala ho tam no cakala som ze to bude malicke ako nasa dedinka na slovaci,ale celkom velke je to 😕

angienka
29. jan 2009

uz sa tesim za 2a pol hodky sa mame stretnut jeeee 😵 i ked ta predsien mi tam vadi no uvidim nazivo ci by to slo tak prerobit jak si myslim 😀

angienka
29. jan 2009

zas nikto 🙄 zrovna ked som tu ja 😒 asi si to vezmem osobne 😝 😉

malibuu7
29. jan 2009

ahojte... no my sme mali tiez taku divnu noc... jozko s ami o pol 5 zobudil a plackal, no neviem preco... prebalila som, nakojila a zo sna plackal... tak na rukach som ho hojdala...

eni a to preco tak narychlo zhanate domcek? nehnutelnosti urcite pojdu s cenou dolu, no ako som pocula nejakeho odbornika, tak len tie co su predrazene (myslim luxusne vily,byty a tak) inak sa ceny VRAJ az tak menit nebudu... resp. ked pojde vsetko dole, tak urcite aj mzdy ludi,resp. budu stagnovat.
Ale eni prajem vam, ked ste sa tak rozhodli, nech si vyberiete to po com tuzite a co najlacnejsie a v co najkratsej dobe. 😉

slavi, ja som zacala citit pohyby tusim niesom si ista okolo 18-19tt. ty si mala lahky porod? ja som si vzdy myslela ze tazky, lebo si vzdy spominala ze uz nikdy viac, ze to bolo strasne a tak

slavka23
29. jan 2009

nee..ja som mala porod vcelku lahky..teda rychly,aby som bola presnejsia..bolesti zacali okolo piatej,do siestej som sa este smiala..nejako som to neprezivala..az ked uz trebalo ist do nemocnice,na tu cestu nezabudnem,uz som myslela ze v aute porodim..chudak Igor..o pol siedmej sme dorazili,do siedmej ma prijimali,bo este si doktori menili sluzbu..a o 8:25 uz bola Tinka vonku..ta tak.. 😀
hej,uz som studovala..tiez som sa docitala ze tak od 18 tyzdna citit..sa tesiiim uz 😀 😀

no Eni...ja som furt zaskocena este z vas...my o domceku uz 5 rokov snivame a nit bozicka sa odhodlat k niecomu....a vy tak z hodinky na hodinku....az ma to zlosti 😀 😀 😀 😀

slavka23
29. jan 2009

Jani a ty kde si?? Si nevravela vcera ze si na mna pockas? 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
29. jan 2009

ivu, ,myslim konzSlavi, tu som
som varila mrkvu a to taka haluz ju len pucit, to by som sa nedopucila na taky vyzivu , myslim na taku konzistenciu

Eni, a to vam banka pujci tolko penazi? tu nechcu ani zanic pujcit kym nedas 10% dopredu..kvoli krize sa banky poistuju takto, aspon nam tak povedali, ked sme mysleli, ze kupime dom, alebo taky byt jak sme v nom, ale tu su ine ceny ako doma......
a tiez by som najrasdej chcela domek , nie poschodovy ale bungalov a s velkym pozemkom..tak to mozem leen sniiiivat i viac ne 5 rokov.. 😠 😠 😠

jankando
autor
29. jan 2009

slavi,
ja som pohyby neskor zacala citit, asi okolo 20 tt..no ale hlavne, ze prisli.. 😉

jankando
autor
29. jan 2009

No ale v cz asi lacne su domy, ci nie?
Bo sesterka ma agenturu v tepliciach, tak sem tam zbehnem obkukat ceny a fakt super ceny za byty, lebo ja len byty pozerali, nie domky......

jankando
autor
29. jan 2009

Och, Eni, to svata pravda, radsej nepozerat na svoje prispevky, bo sa zhrozujem
strasne mi skace kurzor, cize pisem a zrazu mi skoci inde a pisem tam, zato i tak vyzera ten prvy prispevok...
ksakru, neviem co sa podialo..sak bolo ok, a odkedy mi naistaloval ten new windows,tak mi toto robi.. 😠 😠

mukky
29. jan 2009

ahojte,ja som v 16 tzydni zacala citit pohyby tak som sa aj dokiho pztala ye nejak skoro na prvorodicku,ci nesom dlhsie tehotna.....tucniacik stoji u nas 1400 sk,u vas tusim v cz 900 korun,je super,nemame uz take sopliky,super vzduch a malo yerie elektriky .len jak jedna ziarovka,padaaam ahojte

mukky
29. jan 2009

😲 😕 🙄 u nas je uz druhy den velke ochladenie,strasne silny vietor a dazd so snehom,tak ani von 😝 nemozme ☹ 😒 bobacik mi zaspava,ocko mi siel kupit kysle jablka a kysle cukriky 😲 😝 😀 ja by som tiez chcela byvat v dome koli tomu ze rano vyjdes von a si v prirode,dat si ranajky ci kavicku,vecer grilovat,bazen,dieta na cerstvom vzduchu...ja byvam na sidlisku na konci,z okna pekny vyhlad mame na lesy dookola a dedinu..v nej by som chcela byvat,v meste ste za 7 minut autom....neboli ste nahodou v Ke??Ja len velky bojko som a si neviem predstavit mat okno tak nizko 😲 😲 jedine s mrezami 😀 😀 aj som vravela doma ze ak dom,tak jedine taky kde su okna az na prvom poschodi ci druhom 😀 😀 😀 taky asi nieje 😀 😝 a clovek sa uz potom nenudi aspon 😀 lebo v dome stale treba nieco robit...to by bolo nieco pre mojho 😀 ked sme na chate stale nieco robi,neobsedi...bobacik spinka tak mam cas chvilu....v pondelok chodila poistovna stastia,v utorok ordinacia,v stredu modre z neba,,,,a teraz take ........ 😝 davaju len...my budeme cvicit ked vstane,potom papat a sup spinkat 😔 manzel ma zajtra dennu tak kmytam jak fretka od rana,,,,ziadne ponocovanie 😀 😝

angienka
29. jan 2009

zdravim tak z domu snov nic,na fotkach uzas,dolne patro super bombove som si bola ista ze ho vezmeme ked som to videla a hore ked sme vysli ta katastrofa a este mi pride ze aj slabo zateplene abo vobec hore ☹ som z toho nestastna i ked to bola nejaka dzedzina a my moc neceme na dedinu ist ale bol ruzovy a dokonaly a 5+1 tak aj velky konecne a s krbom az dvomi teda jeden dnu a jeden vonku 😝 len to bola robota straaasne narychlo niekto ho cel velmi predat a neviem preco a tak to odflakli nehorazne hlavne ten vrch 😢 tak idem hladat dalej zas dopolnoci,ale dnes by som mala i zdriemnut bo zas sa mi horucky vratia 😖

angienka
29. jan 2009

slavi ta ja dom to je zaklad taze pre mna v podnajmoch to je hruuuza a cela som teda my sme celi furt domcek na kluc a to by nebol taky problem keby bol pozemok ale tu pozemky nehorazne drahe ta by nas to na 4melka pri najmensom vyslo ☹ takze nerealne 😠 😠 😠
Slavi ale to nech ta nezlosti to my vieme ze by bola chyba ale proste my chceme a ja som zvyknuta dostat co chcem 😀 a hned najlepsie 😉 takze za akukolvek cenu-ale ted uz ani nie proste musi byt dokonaly lebo bude na cely zivot a ten bol dokonaly z vonku aj tam mal nedostatky ako nedobre urobene to bolo,nekvalitne 😠
Takze tak,nie eby ste si mysleli ze mame miliony po koberci rozhadzane ale prooste vsetko na hypo a splacat cely zivot...takze vy vajhate bo asi byvate v rodicovskom ta neplatite,lenze my najom platime bo ja som u svokry necela 😝 tak to je jedno ci najom ci uz svoje splacat a v tom to tkvie ivi ze preco 😀 sused co nam to prenajima prisiel ze mame nedoplatok za plyn 3 000kc za 5mes co sme tu v tomto byte,ked sme byvali dolu v prizemi ta nam este vracali za plyn a to sme mali nizsie zalohy,ta sme sa nasrali ze za prenajom tak maleho bytu tolko platime a kukli na net e ceme proste svoj a zistili ze pri dome snov by nas to vyslo len o 2tis mesacne viac a po 30rokoch by bol nas 😀

angienka
29. jan 2009

jani nam neviem ci pujci a tolko jak stal tento tak to neviem na byt asi hej a nemusi sa 10% dat ale vyjde to o tooolko menej ze by sa oplatilo dat tych 10% a pak by to uz bolo skoro leharo...ale nam sa nece cakat a sporit 😝 sme nerozvany no a ja si to uvedomujem...no co s nami 😖

angienka
29. jan 2009

mne uz spinulka a vy nikde ta idem hladat domy...
Mukky ci peti,inac ja som renata ale vsetci ma volaju ena,angie a tu renca tak si vyber co sa ti hodi 😉 presne tak jak pises to je uzasny pocit a ten bazen jaaaaj a proste to sukromie a v lete to furt robime doma ladove kaficka a vonku popijame abo grilujeme aj obed si dame dakedy vonku to je super tak krasne 😵 ja to potrebujem a necem nech timmy vyrasta v podnajme ako lepsie ne u svokry ale cem veeelky dom 4+1 najlepsie...ludia jak som sklamana z toho ruzoveho si neviete predstavit ☹

malibuu7
29. jan 2009

hm eni to je jasne ze najlepsie davat korunky do svojho... i my sme boli pred koncom roka v realitke, sme tiez cosi riesili, no nechali sme to tak zatial... najom neplatime az tak vysoky (7tis. za 2+kk) a uvidime co vymyslime. tiez sme chceli domcek, a teda aj chceme, no najskor asi novy... ale sme stale na vazkach... az skoncim skolu tak budu sny realnejsie... aby som mala zamestnanie,to bude o inom... ale teraz je to vselijake no... my prave premyslame trosku inak nez vy... lebo to je naozaj do konca zivota taky zavazok 😒
eni ale to vam velka hypo asi nevyjde, co? ked ty si na materskej, a pracu tiez nemas ziadnu (teda myslim ze namas trvalu zmluvu nikde)

malibuu7
29. jan 2009

eni nebud sklamana, najdete urcite este krajsi, nez bol tento...

angienka
29. jan 2009

neviem ivi ci by nam dali tolko fakt ale oni su svine vies daju skoro kazdemu aspon tak som citala tu na nete ze ani vypis registra nechcu e ci nemas pozicky ze ani nekontroluju proste pak neplatis ta ti vezmu dom ne sak jednoduche
😒 my platime ivi so vsetkym asi 8tis a este chce nedoplatky ta cakam e s elektrikou kedy pride 😝 bo to sme i dolu mali nedoplatok riadny...
Chceli sme i chceme novy...len problem je s pozzemkom,bud je drahy milion myslim ze je dost za kus placu a este je v okrajovych miestach kde su polia abo ahrady proste v centre uz volne miesto nenajdes jasne 😖
A ten bol novo renovovany vsetko nove tam bolo len nekvalitne rychlo ho proste celi predat a vse urobili na oko len aby vyzeralo krasne ...no co z toho zadlzit s ana cely zivot a postupne vrazat dalsie love do toho...to neee 😠

malibuu7
29. jan 2009

no ved jasne, to zbytocne take... narychlo... neuvazene... radsej hladaj, urcite najdes daco...

praveze teraz su banky velmi opatrne v tomto... jak je ta kriza, tak nechcu len tak davat korunky... tak ja neviem... nebola som sa pytat v banke... ale snad vam daju kolko potrebujete 😉

angienka
29. jan 2009

no neviem ivi ja len e oni si to preveruju aby ti ostalo to ivotne minimum nie???A ked si odpocitas najom ze u nebudes platit ta mame 8tis volnych na hypo a splatka vyjde 7tis jasan este energie k tomu ale my mame internet s kablovkou za 1700kc taze mas to u navrch ta keby tak to brali ta nam to daju ze na najom nam muselo vzdy zvysit a to chodime kade tade a nesetrime tak aj na hypo by nam muselo...no neviem...idem hladat ale som uz precumena uz som jani i v tepliciach kukala jak si poradila a su tam lacnucke domy a byty nehovorim to rovno rozdavaju 😀 ale muz nece dalej od rodinky svojej bo i tak by otravovali a musel by tu chodit 😠 a aj tu to pozna vsetko mame mudrov a tak on kamosov a i ja uz som kus zorientovana tu a zas dakde a ked bud emaleho treba postrazit ta hodku autom tu rychlo dat babci abo svokre maleho a my ist vybavit to na prd,proste musi to byt blizko 😝

angienka
29. jan 2009

a ja necem do bytovkyyyy len to nieeee 😝 a to by nam dali bo tu len 780 tis kc stoja bytovky aj 3+1 ale s povodnym jadrom 😖 tie prerobene uz 1,2mil a panelak to neni zivot proste ziadna zahrada ani sukromie...no tak hladam a len v dedinach su domy co nukaju za dobru cenu ale vacsinou ze potrebuju este ludsku ruku a to nejde proste my musime u mat na nastahovanie ihned aby sme si neplatili najom a este aj hypo a prerabali si to 😝 ocino tiez vravel ze sa predpoklada ze do 24mes este pojdu dole 6-24mes mi tusim pisal no ale enviem no...

angienka
29. jan 2009

zatim ivi cakame zas do hocicoho nepojdem sak amm uz miminecko ta musim na nho mysliet 😉 a tiez aj na nas aby sme to i v dochodku stacili platit 😠

mukky
29. jan 2009

tesi ma renata,nebud smutna,ver mi,malo to tak byt....aby prislo nieco lepsie,,,a apon budes vediet porovnavat....my sme zacinali garsonkou v podnajme,potom sme si kupili1izbovy,,,taku kuticu,aj pre jedneho maly byt,tym architektom by som asi po rukach treskla 😠 no boli sme stastni 🙂 a potom 2izb.pekny velky no vzdy bez balkona a pred dvoma rokmi konecne velky 3 izbovy s balkonom 🙂 balkon bol prve co som chcela zrekonstruovat,a nechcem tam ani snuru na bielizen aby nebol tam bordel 😀 😀 A byvame na 8mom celkom hore,a je to super,nikto mi neskace po hlave 😀 lej jedny susedia oprotim,s nikym nic nemame 😀 vsetko postupne,pomaly..pred porodom konecne kuchynu sme komplet urobili...za peniaze tych 25.tisic za maleho sme dali urobit plastove do zspalni a detskej..tak este hned druhe babo,aby sme dali urobit aj druhu stranu 😀 😀 😀 je to strasne ze dnes mladi ludia nemaju kde byvat,za totality mojej mame ponukali 4 izb,byt a nasi nechceli,zdal sa im velky..ze naco??Tak maju 3ku... ☹ to keby clovek vtedy vedel jak bude,ta si nakupi byty aj 5.ale nasej mensine ci skor vacsine v state daju domy..3o%si odpracuju a zbytok im stat da 😠 😠 ja by som cely den murovala,aj omietku hadzala..len nech mi 70%zaplatia 😠 😠 😠

angienka
29. jan 2009

hej peti mas pravdu je to tu svinstvo 😝 a dakeedy bolo lepsie sak ja viem ze svokra ten dom odkupila za 45tis vtedy to bolo mozno jak ted 100tis no co to i tak zadarmo i ked ho prerobit musela cely,no oplatilo sa ted by stal aspon 2mil hoc je to stara rakovina 😠 ale domy su pekelne drahe len na dedine su dobre ceny ale to zas su skoro vzdy stare domy to ma stve ze bude treba okna i dvere menit aby sme neboli na tom stejne ze 5tis dame na energie 😝 a podlyhy a je s tym babracka no...chce to hotovku...jedine keby sme byvali na sr tak to by slo postupne bo mame velky dom a mohli by sme tam byvat a postupne si robit a paltit hypo ale tu obe naraz to nejde... ☹
Ten dom necem je hrozny ale tak na fotach som si slubovala od neho jak bude super proste a tak ma to zaskocilo co to za cuda tam porobili 😝 a este viac tuim po domku ted 😒

angienka
29. jan 2009

a sak ke krasne mesto ja tam kazdy tyzden chodila kym som este na sr byvala-bo ocik tam chodil na sluzobky a my sme si zvykli a furt na nakupy sme tam chodili bo v sp a sk nic nemaju tam len cinaky a aj tetu tam mae tak uzasnu ta aj na prazky sme tam so segrou chodili 😉

jankando
autor
29. jan 2009

Zdravim baby
Eni, i mna to mrzi, ten domcek myslim, sak sme pisli na skype
Ivi, i ja tak dumala, sto banky teraz opatrne velmi kvoli tej krize..
No ale zase fakt ze je dobra idea radsej platit sebe samej, nez cudzim..bo pak raz je to tvoj dom a tak ked platis cudzim, nikdy tovoj nebude..
tiez by som chcela len a len novopostaveny, ale kde tak islo vsetko hore...boze, zadrbany svidnik a hore u nas na Duklianskej 3 izb, byt i 2. izb. nejde pod milion..sa zblaznili..
moji bratia pokupili v bardejove, ten prvy fajne, za 600 000 a nejake drobne a druhy uz za milion..sa zblaznili.sak tam ani prace niet , a chovaju sa , jak keby tam bol taky obrovsky dopyt do bytoch..tak ceny stupaju neznam com....sialenci no a vo Svidniku Bracho mal super pozemok kupeny, tam pri nemocnici,ale predal ho, lebo to cely pozemok mal moj byvaly svagor a rozdelil ho na 4 casti, bracho mal jednu 4 a predal, lebo niekto chcel kupit cely ten pozemok a on sa nakoniec rozhodol, ze nema z coho sa staviat a oni hypoteky nechcu....oni za cisty cash kupovali..
no ja cash nemam, tak hypo by som brala ajajaaaaj
ale tu tak takzo a ja nepracujem, nemam zmluvu, tak by dali Johnovi len 3 ci 4 krat jeho rocneho zarobku, coz vychadza okolo 70 000 libier, takze ani na dom tuna..len na taky shit a to nechcem....a byt john nechce, i ked ja lubim byt, bo ja od mala vyrastala v byte...

mukky
29. jan 2009

len hladajte dalej,vela si pokukajte...nahoda je blbec,dakedy sadne aj na vola 😀 😀 😀 😝 to ako na mna 😀 ja taku strasne super nahodu som mala s nasim bytom....kamoske som len tak naznacila co som ju roky nevidela ze hladam,a ona mi dala jedno cisla na pani co na bytovom robi..som zavolala a hned v ten den sme sli kuknut a nevahala som...bol za 1.ooo.ooo,sk72m..jedna ukrajinka lekarka predavala ona sama tam zila ci skor nezila lebo v Madarsku a inde vzdy robila...a este 10.000 sk som stiahla dole,lebo my sme mali hotovost a on asurne potrebovala 🙂 a nemala pojem jake su ceny,,uz vtedy isli tieto po 1.400 000,dnes stoji okolo2.ooo.ooo 😠 😲

mukky
29. jan 2009

hej aj u nas same cinaky 😀 😀 no to niesu cinania ale vacsinou asi 90%vietnamci

angienka
29. jan 2009

jaaaj babule hrozne to je ty jani hej to ine ked vyrastas v tom cely zivot ta ti to nevadi ale ja strasne som proti bytovke necem tam byvat ja cem proste sukromie 😒 smola je len s tymi poemkami ten keby bol ta uz som vysmiata napol 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre