Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
29. jan 2009

tak ja vas opustam bru noc

mukky
29. jan 2009

mam kamosku co je z dediny z Vranova aj manzel a oni len do bytu chceli ist a su spokojni...no a s tymi obchodmi...ja vietnamcom zarobit nedam 😠 ani ponozky od nich nekupujem,nic..robila som u nich..kupia riflovu bundu za 50 sk 😲 a predavaju za 500sk najmenej... 😠 😠 robila som u nich za almuznu,pomaly ani narok na obed,ziadne dovolenky,8 hodin len stat v kuse na nohach..atd,,no vedela som dobre predavat,mam rada ludi a mama mi robila ekonomku,,,,tak musel dodrzat slovenske zakony..nehovorim ze vsetci su taky..ale 85% urcite co poznam jak to chodi..a tovar nekvalitny a zdravotne zavadny 😠 ale nie kazdy clovek si moze dovolit kupovat z butiku ci znackove veci..na slovensku je to tak... ☹

mukky
29. jan 2009

angie dobru 🙂 😔

jankando
autor
29. jan 2009

Eni, presne ja som vyrastla tak, tak som tak zvyknuta a na dom poschodovy si neviem zvyknut, ale tomu nasvedcuje i moj strach, takze ak dom, tak bungalov najradsej......a faaaaasa velky pozemok a bazen, a svoju zahradku, kde by som si pestovala paradjky, uhorky, zemiacky..ale len malu, nie pole 😀
Jooj, taky sen..furt hovorim, ze mozno raz lotto ked vyhram, tak sa postavi.. 😉

malibuu7
29. jan 2009

tak len tak narychlo som vas precitala, aby som toho zajtra nemala vela... i ked sovicky isto toho popisu este... 😀

idem do postielky zalahnut k chlapom a kniham 🙄

pa pa dobru noc vam

jankando
autor
30. jan 2009

No dnes asi fungujem sama...
dnes mozem, John si vzal dovolenu na zajtra, tak mame shopping day-nakupny den.. 😀 😀
sa tesim..konecne sa vraciame do starych kolaji a shoppingov hlavne.. 😀 😀 😀
tak mozem ponocovat a potom cely vikend ma volno a este i pondelok a utorok, ale to asi pojde na over..mozno, ak ho nepresvedcim, aby ostal... 😉

Ivi..som sa chcela spytat, aky je to ten tycovy mixer? to je myslene ako ten rucny, ten podlhovasty?ci aky je to ten tycovy?
no asi sa uz odpovede nedockam , neviem sa rohodnut ci ten rucny, ci normalny..a maju fasa zlavu na rucny... 😠

angienka
30. jan 2009

zdravim,jani i michal chce furt prizemny taky americky styl furt vravi bo oni doma maju otrasne schody a ze on uz nece take jak rebrik a ja take neznasam a v domoch na slovaci snad ani nikto take doma nema jak tu ted robia aj ten ruzovy mal ale ne zas take strme ta on ze nece schody...ja cem ale normalne a proste patrovy jednoznacne ale stacil by len podkrovny proste tak to ma byt ze spalne a detske hore podla mna 😠
A tie bungalowy na kluc tu su lacne no ako lacne ...to je diskutabilne je to malinke a prizemne no take cena uz od 1,2mil aj nieco no...jasan na vlastnom pozemku 😝

angienka
30. jan 2009

chcete slintat???Tak tento som myslela ten je najlacnejsi aspon na jednej stranke som ho nasla ze 1,2mil tu pisu do 1,5 som dala takze to asi aj tu bude odpovedat 😉 taky mini ale pri najhorsom 😀 by stacil
http://www.stavimedomy.cz/project/bungalow14/bu...

angienka
30. jan 2009

tento je napr lacny dobre rieseny aj 2patrovy ale zas nic moc nnevyzera
http://www.stavimedomy.cz/project/orion/orion.php

ten je pekny sa paci aj mne hoc je prizemny ale pri tych malych domoch by mi vadilo ze je kuchyna spojena s oobyvakom
http://www.stavimedomy.cz/project/fortuna/fortu...
http://www.stavimedomy.cz/project/praktik_58/pr... pekny...
Babule tak tie co chcete stavat staci si uz len vybrat... 😉

angienka
30. jan 2009

a tak nejak by mal vyzerat moj dom snov
http://www.stavimedomy.cz/project/pluto/pluto.php
http://www.stavimedomy.cz/project/milenium225/m...
proste dokonale a este aj bazen a velky plot koly zvedavym susedom jaaaj a uz ani more by netrebalo kazdy rok
😀

angienka
30. jan 2009

mukky ja mam napr nato kupovat si znackove veci ale na skole som nechodila moc v znackovych ked par kuskov som mala a tie co boli z butiku ta ani znacku nemali 😀 len cena bola pestra a ked som zacla makat ta som len do znackovych chodila a le ted tiez ked idem okolo a paci sa mi nejaka vec ta i od cinana si kupim 😉 teraz as az tak moc nenakupujem jak pred timmynkom kazdy vikend velke nakupy aby som mala co na diskoteku zobrat jasne aby to bolo nove 😀 ted skoro nikde ani nechodim i ked od prahy casto zajdeme a ked ta si aj ja nieco vyberiem...
Hej cinaci su vychcany oni tu vacsinou len stare babky zamestnavaju aby im cim menej platili tu ziaden mlady clovek nerobi a ked ta len na chvilku bo nik to nevydrzi 😝

angienka
30. jan 2009

jani ak to chces len petkovi na prikrmy tak ti na milion staci len ten tycovy 😉 a ivka vravi ze je dobry na vsetko-ale tiez zalei na tom jaka znacka tie obyc urcite nie na vsetko...najlepsie su moulinex podla mna aj my sme si robota kupili od nich a ted som videla tie tycove za 1500kc od moulinex 😉
A ked nemas mixer velky ze sa ti to bude hodit na pecenie ak budes viac piect tak si radsej kup velky ak niesu moc velke rozdiely co asi budu ja myslim ze ti ten rucny postaci 😅

angienka
30. jan 2009

uz aby sme byvali zas v baraku dakto preraba a trieska tu jak saleny som zvedava jak maleho uspim za polhodku 😠 este ze muzik ma medvedi spanok a nevadi mu to niekedy hej no ted pocujem jak si chrapka 😀 a timmy cumi na tv no len potichu ide a i tak nic nepocujem ked tu mlati jak divy 😠
Jaaj aj vam som narobila take chute s tymi domcekmi ☹ som smutna ze nemam i ked viem e som mlada a nemozem mat vsetko hned jak si zmyslim...

majka225
30. jan 2009

ahojte tak ja sa zas hlasim po dlhom odmlcani..v sobotu prisiel tatko tak sme sli domov a tam nemame ....no mozno ze co skoro budeme mat ked nam ho pridu zapojit po to katastrofa jaku maju ochotu 😠
jeee a musim sa pochvalit vcera som spravila vodicak bez problemov 😉 😀 ¨som si bola ista ze to nezvladnem ale podarilo sa 😉 juj asi namna nieco lezie strasne ma boli hlava, hrdlo a slzaveju mi oci asi som dostala vcera prievan ked sme stali vonku na cvicisku ☹ juj uz viem jak sa citi leuska ked jej niekedy slzaveju ocka je to hnusne 🙄 ....leuska je zatial pohode zdravucka..lozi si po 4 hore dole vsetko ju zaujima.. 😀 🙂

angienka
30. jan 2009

maji tak to gratulujeeeeem 😎
Aj mna to caka a neminie tak ted zrekapituluj ake to bolo,ci tazke ci nie...ja myslim tiez ze to nezvladnem a ked hej ta sa budem bat jazdit...no uvidime 😝 ted mam motivaciu dom tak u aj chcem 😀

mukky
30. jan 2009

ahojte,my sme teraz vstali,od 9.30 😀 takze krasne som spala aj s malym 4 hodiny 🙂 Ked ma citi ze som na posteli pri nom spi krasne,ak poobede niesom pri nom lebo mam robotu spi tak hodku...som hladna,rano som stihla len banan,maly ide papat a ja potom...spali by sme snad aj dlhsie len ocko nas zobudil,ja som yabudla vypnut vybrovanie 😒 ahojte a pekne rano 😀 😀

angienka
30. jan 2009

jejda mukky tak to by som brala,hmmm mna moze aj citit a nespi dlhsie max je hodka ale to len zriedka tooolko spi 😠 ted mi papa dlhy piskot tak je spokojny si mlaska a kuka telku a keca popritom zlato je to 😀 ale tatovi sa nece vstavat uz som ho budila a hned zachrapal zas 😝 a ja uz hladna timmcovi papam piskoty 😀

angienka
30. jan 2009

inac mi treba na zajtra varit i obed i ovocie i ked ovocia som nakupila par do zasoby,ale kupila som cerstve jablka a kiwi ta by som cela vyskusat ze ci bude papat som zvedava ale asi daco sladke by k tomu trebalo bo to asi bude kvasit ho 😀 a smotanu necem to taka divna kombi,nevem co to vymysleli teda i ked kupne som skusila 😒

mukky
30. jan 2009

angie ahoj,drobcek mi spi,tak som trochu nabehla 😀 a preco sa nenajes ked si hladna?? 😀 Ja idem manzelovi robit na veceru chlieb vo vajicku ale taky vynoveny recept,tak uvidim ake to bude...no ja si len kusnem 😒 na ochutnavku ☹

angienka
30. jan 2009

teraz som dovarila tak som jedla no ani nedojedla bo som musela ist este aj timmca uspat bo moj skvely muzik to nevie siel a po minute to vzdal si mysli ze ho chyti a timmy zaspi ta som nasrata 😠 az ma chut presla a ani to necem uz zimne 😝
Som mu vravela o 17,30 naj ho uspi bo uz bol protivny a ked ho nedame spat ta uz proste 18,30 sa s nim neda vydrzat ta musime ist kupat a spat a pak je o 6tej hore ta mi este ne.... zeby som este v noci vstavala ze on ma uz den 😠 ta ted som ho uspala za 5min bol tuhy ale nie to 5min nosit by ho nezvladol bo uz sa triasol cely na internet 😖

angienka
30. jan 2009

hmm a nevarim bo pre seba budem rizek a kasu robit a o hod muzovi ne,ta zas tolko casu ani chuti robit to 2x nemam proste cakam kedy vstane aby mal cerstve a ne odstate z mikrovlnky 😒
Hej a ja by mohla rohliky vyprazit bo mame asi 20 tvrdsich a furt len vyhadzujem a leniva som ich vyprazit 😝
dnes nikde nikto asi to tu zabalim tiez ☹

jankando
autor
30. jan 2009

Caute abby, tak sa hlasim po dennom nakupovani..
vela sme nenakupili, halvne ten mixer som chcela, kupila som rucny a je od Philipsu.. 😉
mne nejak znacky nevadia.. 😀

Eni, krasne domceky su poukazovala..take su uzasne, ja by taky chcela, ale niet penazi...monzno raz.. 😉
a ja len a len bungalovy, bo ja sa bojim v poschodovych.. 😉 tak to preto a tak som rychlo vsade ..no a poschodie, to pre mna strasidlo.. 😠

Maji....tak to gratulujeeeeme.........tak len vela stastnych kilakov prajeme.. 😉

angienka
30. jan 2009

taakze u nas sa o tomto pokrocilom case este lozi a spieva,kedze vstal o 19tej 😠 😠 😠 tak super som zvedava kedy zaspi bo hodku sme sa o to obaja pokusali a videla som e nebude ta som ho vytiahla ta sa hra...ted trieska dverami no co uz nech si to susedia uiju 😀

angienka
30. jan 2009

aj moj muz furt aj ked som mu ukazovala ta on ze nieee ze jednoznacne prizemny a ja ze nieee nai nahodou ale 2 bungalovy som nasla co sa i mne pacia a jeden je ten sendvicovy ta v prahe je vystava 26.2 ta pojdeme kuknut bo to riadna haluz a muz tomu nejak neveri ja neviem z mojich znamych to nik nema len stryko co zacina podnikat ta sa ma ist na to kuknut bo v oblasti stavebnin zacina...ta som zvedava bo su lacnejsie tie domy a prej setria viac energie...

angienka
30. jan 2009

jaaj ted mi tu jazdi v aute a uchmatol si piskotu zo stola a papa 😀 spadla mu ta hned druhu 😀
ta kde ste zeny?

mukky
30. jan 2009

ahojte,moj je v postielke,este nespi...ma yapnute cd s rozpravkou,v rucke psika takeho velkeho,co mu davam stale ked ide hajat,vola sa donna,ako moj kokrspaniel 😀.Ten chlieb som natrela na jednej strane s tavenym syrom,dala na to sunku,a namocila do vajicka s jednym strucikom cesnaku,bolo to ine a fajn 😝 Tiez nemam rada ohrievane rezne vzprazane ani fasirky,takze ked je vsetko maso obalene v trojobale,vyprazim len tolko kolko prave jeme,a obalene necham v chladnicke aj na druhy den,opat vyprazim ak chceme jest.Alebo robim rezne "naopak"

mukky
30. jan 2009

uz spi 🙂 😔 😔

angienka
30. jan 2009

aj mne kooonecne spi sa prehadzoval a protestoval ta som tam s nim lezala 20min a zaspal a tak sladunko 😵

Ja furt cerstve ci ma 3obal ci nie,ani omacky niesu dobre ohrievane a proste vzdy radsej kazdy den nam varim 😒

mukky
30. jan 2009

moj manzel jak som spominala nieje vyberavy a ked ma rad segedinak,tak aj cely tyzden ho je 😀 ale bryndzove halusky len cerstve,ohrievane neznasam 😝 😝 😖 asi v nedelu urobim,na maso nemame chut

angienka
30. jan 2009

ani ja uz som davno halusky nerobila,som nejak pozerala ci kupit bryndzu ci ne...no neviem mam nakaane volat svokru na obed ked budem robit halusky abo aj babca furt ked budem robit ze by prisla no minule sa mi nedarili jak sa na ne tesila ta slanina sa mi pripalila a bryndzu som moc rozriedila no ona ze su jak zo salasa 😀
No ja nejak nemam na ne chut som si na maso zvykla doma sme mali raz 2x do tyzdna a tu mame kazdy den 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre