Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

mukky
31. jan 2009

jani a ak mozem vediet ako ide petkovi to papanie a ako mu chutilo..si mu uvarila jak sme si pisali,ci nie..no ak nechces odpovedat nemusis..

mukky
31. jan 2009

nam podl a vsetkeho yatial karfiol nerobi dobre,od kedy papal nemohol sa vykakat,papal ho dva dni a dnes mal strasne tuhu kaku,takze karfiol vynecham momentalne,ale ani neplackal ani sa nepucil,poprdkaval si ako vzdy,aspon ze tak

jankando
autor
31. jan 2009

Mukky,
hej , uvarila som sama, i moj perfektny mixer pekne rozmixoval, i som mu do toho supla tu vodicku kde sa to varilo a pekne papal..vela nie, ale sak nemozem od neho cakat, ze mi zje vsetko..i ked som urobila fakt len pidi mnozstvo...
ale fajne....
skus mozno len pridat viac vodicky..to mu zriedi pravdepodobne kaku..teda taky redsi ten krafiol..
😉

jankando
autor
31. jan 2009

tak teraz asi zo 5 dni budem davat cistu mrkvu , som sa rozhodla, a potom skusim cisty zemiacik a pak ak bude vse ok, tak zmiesame..
teda neviem ci az 5 dni mam skusat, ci menej, niekto radi tyzden, niekto len 3 dni... 😉

mukky
31. jan 2009

jani super,tesim sa 🙂 on mal ten karfiol s vela vodicky,dnes skor jak polievku to mal 😀 😀 ja som davala po 3 dni vzdy,vzdy sa pekne vykakal len po karfioly nie,od kedy sa narodil sa to nestalo...to tymi prikrmami,musime si zvykat...takze 2 dni karfiol mal,zapieklo ho tak viem ze karfiol nateraz niee...zajtra dam asi mrkvu a yemiacik,cochvila uz masko budeme i ovocie....ja mam tiez tycovy mixer ale som ho dala reklamovat mi odspodu praskol 😒 ja som ho zvzkla pouzivat ked so robila hrachovu polievku,tu ja lubim..a ten hrach som roymixovala,bola potom fajne kremova akokeby...moj muz vobec neni polievkovy,ale tuto zje

mukky
31. jan 2009

a jasne ze pomaly papa...ved to len par lyyiciek nazaciatok,takze uz je velky chlap 🙂

mukky
31. jan 2009

a ze to bolo lahke varenicko?? 😀

mukky
1. feb 2009

idem pozerat postu pre teba,v telke zacina Dracula tak prepnem,jak sa bojim.. 😲 😲 😝 ahojte

jankando
autor
1. feb 2009

No
uplne lahke....uvidim ako zemiacik poriesim.. 😉

mukky
1. feb 2009

vidiiiiis 🙂 ja prave teraz studujem pokrocilejsie prikrmy..a pustim tu postu,varim si caj a malemu vodu na nutrilon

mukky
1. feb 2009

zemiacik presne tak isto,aj skor to bude hotove,pridaj trosku kminu aby ho nenafuklo..nemusi,no prdkat je dobre 😀 ale ked nechces tak nedaj..a vodicku si yas nechaj,aj viac nech ide mu dobre dole 🙂 jani uple ti staci po 3 dni,tak radia vsetci pediatri..a na siedmy ak bude ok vsetko spolu 😀 vidis,nam karfiol nedobre,,,tak ani brokolicu teraz neskussim...ale hadam tekvicu

mukky
1. feb 2009

joj taka som hladna,a som pisala do fora este recepty,,,,sa tesim yajtra na obed...kuraciu pecienku v zemiakovej placke vyprazanu,mnam..ja len kuraciu lubim,bravcovu ee 😝 to som neynasala v jedalni v skole blee 😀

mukky
1. feb 2009

z posty nic,idem pozerat SHREKove prve vianoce 😀 😀 mame dama vela cd..a ja stale som kukala len shrek 1 a shrek 2 😀 😀 milujem tu roypravku 😀

jankando
autor
1. feb 2009

Mukky,
i ja som frcala na shrekovi
ale o vianocach som este nepocula...to nieco nove? 😕
Ja tiez len kuracinu..ine eeee..ale napr. parky jem.. 😀 no a pocas tehu som zacala jest len big mac z mekacu-to je kravie maso...beef...tak to jedine mozem, inak v inej fore nie..ale opakujme, parky a salamy hej.. 😀 😀 😀 😀
tak asi v utorok skusim zemiacik.. 😉
a nedavate do nho ani maslo?

Inak som citala, ze v 8 .mes teda, tak pre vas som skukla, ze moze nastat zapcha, tak len viac tekutin treba ....vody najlepsie a na zapchu som tiez pocula , ze ak sa prida do mliecka len troooolilinku masla, tak vraj premasti cirevka fajne. 😉 ...to ale to zas iba ucebnicovo..nie kazde dieta je rovnake a musi ist podla ucebnice, no nie? 😉

mukky
1. feb 2009

som kojila maly samrvil tak ani som nesla spat..jani prosim ta urob aako chces,ale uz som vela popisala o tom ye mlieko a mliecne by sa vobec nemali podavat detom do roka,kravske mlieko obsahuje KAzein co je alergen v mlieku,pre cloveka nestravitelny 😒 ...prosim neber to ako ze ja kazem a tak...dnes prave so kukala jeden link ,tam milos buban lekar a moderator rozpravaju aj o tomto,lenze ja neviem to skopirovat,som samouk..nejak sa mi to nedari....jani ked ten yemiacik popucis viacej s vodou,bude ako kasa 🙂 takto som si to robila aj pri delenej strave ked do zemiaku nesmela som mlieko 😀 hej a je to nove,ten shrek ale asi len 2o minut to slo,asi to takto llen urobili,neviem....alebo nejaky kusok natocili k vianociam

mukky
1. feb 2009

jani dik za tu prvu informaciu 🙂 o zapche...budem si to pamatat..ale my este len budeme mat 7..uz padam,papapapapapa 😎

angienka
1. feb 2009

jani ty provokater 😉 ale kedy ja vstavam a kedy ty 😀 ty cerstva pak mi este muzik ukazoval fotecky z bazenu ta som vstala a o polnoci som u alahla,noc nic moc teda 😒

mukky
1. feb 2009

ahojte,ja len na skok...som total mrtva 😖 😕 🙄 😔 maly je hore od 6.30 a spala som pol hodinu,lebo sa otacal na brusko a ked som sa poyrela nanho tak mal tvaricku yaborenu do madraca..ale neviem ci to akurat alebo dlhsie,hned som ho otacala.....bola som mrknut,hraje sa s ruckami,myslim ze tak do hod zaspi 😔 😔 je zlatucky,nemoze za to ze mama nevie v noci spat a ponocuje......ja som este nikdy nepouzila vyraz ze maly bol zly,alebo protivny....atd a verim ze nepouzijem.....ako moze byt male dieta zle....ono nie je zle,len nepokojne,nekludne,zacina si uvedomovat zivot okolo...poznava svet...je este male a nevie co je spravne a co nie,co moze a co nie....jasne potom ho trebe neskor spravne smerovat.....aby nebolo rozmamaznane...tak len tolko jani 🙂 zlate ze kravie maso 🙂 hovadzie 😀 hej mate to tazke,hovorite inou recou tam daleko....majte pekny den 🙂

angienka
1. feb 2009

ja som vcera robila zemiakovu kasu s mliekom-so sunarom myslim teda jasne 😀 a chutnalo len som vela spravila a necela som mu odkladat na 2dni sak kasa bleee nemam rada nic z ladnicky zato varim kazdy den,ohrievana kasa to u neni ono 😝

angienka
1. feb 2009

nepokojne,nekludne-cize protivne...
u nas pouzivam dost casto tie to pomenovani a aj ine je to jedno ze si to este tak neuvedomuje ale moj napr zlostny je a aj 50% deti isto-proste je moc mudry nedostane to co chce a uz si to vyzaduje a vrci a zlosti sa...
Aj nmase deti su zzlatunke ale tiez aj nervne a zle ako kazdy clovek ja tiez viem byt dobra ale aj tak zakerna ze sa sama seba nie desim ale divim ze ako sa to da 😀 ale som aj rada ze som taka a nie ticha rozmaznana a ustrachana a budem to ucit aj timmycka aby si presadil vzdy svoj nazor aj ked nieje mozno spravny ale to je uz nepodstatne 😉 teda jasne ze nie na mne ale aby sa v zivote nestratil a nebol ticho...
Tak to je povaha a povaha teba dostava snad vsetko co tu napiseme,lebo sudis vsetko podla seba a tvojho saviera,ja ked som sama s timmcom cele dni a muz na chvilku len tak uz mam toho dost aj ked ho milujem nadovsetko tak ked zacne vystrajat tak u mam nervy a kor ked nespim-tak neviem ako to ty mozes zvladat s takym kludom ale asi vela robi to jak si pisala ze si oddychnuta mamina ze ti manzel vela pomaha,lebo inac si to neviem vysvetlit.
Pre mna je radost sa starat o svoje miminecko krmit varit mu hrat sa s nim ale nie nonstop potom som uz aj ja protivna a zla aj on lebo i dieta potrebuje zmenu a tiez ma ma dost vidim jak ked tato vstane a vidi ho ta je cely hotovy z neho i ked len na 5min pak uz je to normal 😉

mukky
1. feb 2009

reni neviem preco si to zobrala takto na sebe,ja som to pisala vseobecne 😒 ze aj kamosky maju 5 mesacne i vacsie deti a nelubi sa mi ten temin 😒 ☹ ja podla maleho neporovnavam a ani si to nedovolim,ved len papa,smeje sa,spi ,kaka,place,mrnci,prdka...atd..robi to co deticky ine...ako sa da porovnavat...je to este male deta....ja som mala tazke detstvo,....ale mam skvelu mamu,naj kamosku....len nedovolim aby moj syn bol smutny ci nestastny...a nechcem aby bol rozmamznany...to yziadna z nas...

angienka
1. feb 2009

lenze asi ziadna z nas nema chut citat ked nieco napise ze to je zle a ty to proste nerobis...
Ja si zas myslim ze deti su protivne,jedine ze by som s nim bola 3hod denne tak si to asi nemyslim to by som si ho vychutnavala kazdu sekundu aj keby plakal,ale ked som s nim nonstop a nic ho nebavi ani nosenie na rukach tak mi nepride ze je proste dieta a je dokonaly...proste je zly aj ked je maly 😖
Mukky tak som to vzala lebo ja to pisem proste e je zly a hrozny v noci tak myslim ze to bola narazka nielen na janku jak si to tam napisala ale aj na mna.

angienka
1. feb 2009

a jasne ze niktora nechce mat rozmaznaneho fracka prave preto vzdy ked vymysla a vidim jak si to vydobija to co chce a ja mu to proste nechcem a nemozem dovolit tak mam zlost lebo vsetko co skusim nie najnovsie sa mi zacal vzpierat a robit fanty jak rocne ci dvojrocne deti ta si myslim hosanku toto teda nie...snazim s aho uz od teraz smerovat aby taky nebol a ze toto u mna neprejde...ale to neznamena ze je anjelik ked takto zlosti-teraz tu pisem len jeho zle vlastnosti ale je to moj milacik proste no kazde dieta vie aj zlostit a ty si to napisala ze ty to svojmu nikdy nepovies jakeby to bolo odsudenia hodne ze keby si mu povedala ze je zly...
A ako ho budes ucit co je dobre a co zle???ja mu napr vzdy hovorim musis byt dobry chlapcek toto nesmies robit aj ked tomu nerozumie...ale to je jedno 😒
mono ty mas zaracne dieta ze sa vzdy smeje a zaplace len ked nieco potrebuje ale moj a myslim ze aj 99% mamin ma deti s ktorymi je nievzdy sranda proste,kamoska ma takeho ze kde ho da tam sedi a cumi ale moj je tak akcny ze sediet ho nebavi proste chvila a zas chce nieco riesit a uz ked nevie co by ta vymysla stale s nim musim daco robit...len ked si lozi po dome vtedy mam klud ale tiez vzdy v strehu kde co stiahne alebo o co buchne hlavicku 😕 je to krasne mat mimi a nemenila by som urcite-snad zas nepisem jak hotentot a porozumiete mi co som tym chcela povedat 😉

angienka
1. feb 2009

inac som cela dat radu ze v kaufe maju ten tyzden akciu na sunar no majka je na sr ted a ivi ty asi este nedavas vobec ale m ozno aspon do kase ked mas nemliecne,tak sa oplati a 185kc je 😉 som vzala aj premium uz aj bananovy ta som zvedava...
Ted mam chvilku kludu,asi mu idu dalsie zubky ze je tak protivny aj ted sa mi zobudil s takym placom a neslo vobec ho utisit ani na rukach no nic...ale svokra ho chcela po dllllej dobe zas na chvilku tak ted relaxujem asi zas fota pojdem robit ked tu nik neni bo muzik mi ide varit 😀

mukky
1. feb 2009

nemam to precitane...ja na janku som absolutne nic nepovedala.....ja lenze jani,,ze zlato nazvala to maso ze kravie....tamten clanok pred tym skoncil a potom som napisala ze jani,,,,a ohladom toho masa...nie ze janky sa to tyka 😠 😲

angienka
1. feb 2009

citujem,ci lepsie povedane kopirujem:..ja som este nikdy nepouzila vyraz ze maly bol zly,alebo protivny....atd a verim ze nepouzijem.....ako moze byt male dieta zle....ono nie je zle,len nepokojne,nekludne,zacina si uvedomovat zivot okolo...poznava svet...je este male a nevie co je spravne a co nie,co moze a co nie....jasne potom ho trebe neskor spravne smerovat.....aby nebolo rozmamaznane...tak len tolko jani

mukky
1. feb 2009

angie ja si tu pisem i ip a ak by mi niektora nieco chcela povedat,uz by mi povedala,ja viem prijat kritiku...a moja naj kamoska ma malu bude mat 5 mesiacov,,,,a je moja nevesta 😀 a stale ona na nu joj jaka je zla,hnusna atd,,,jasne ze som jej povedala ved je mala atd.....a nedavno jej zistili ze ma chudatko zlomenu klucnu kost ☹ preto stale plackala a nespala a bola podrazdena ☹ a kamaratka velmi plakala a lutovala tie slova na malicku...ja som myslela ze som v diskusii a sa normalne rozpravame,ajpostrehy a nazory.....nikoho neosocujem a nenadavam mu....a to vtedy nedorozumenie s jankou sme si vydiskutovali,,,ze nespravne volila slova,,,,chcela napisat ze planovane a neplanovane dietatko a napisala to inak..a vtedy som sa dozvedela ze ten kamarat ma rakovinu,preto som reagovala trosku podrazdene lebo som si vazila zivot a aj vazim,,,,uz dnes zodpovedame za zdravie a zivot svojich deti,preto som vtedy pisala o tom stravovani v detstve....ved aj ty tu pises co robis a co nie a je to v pohode

angienka
1. feb 2009

hej pisem ale ked ty napises ze ides manzelovi urobit chlieb vo vajci ta ti nepisem ze nerobila by som nikdy chlieb vo vajci bo to je nezdrave mast skodi a vajcia by sa tiez nemali a to a to proste hned co napise ktora kolvek ta ty napises narazku ze ty by si to a to nerobila...
Ja viem ze ty rada cez ip riesis a poa chrbat ale ja som priamejsi clovek a kludne to hodim na plochu...
Nie kazdy je taky ze ked s amui nieco nepaci ta hned to riesi...niekomu je to jedno a pozeram ze radsej tu u ani nik nechodi 😒 neviem cim to je 😕

angienka
1. feb 2009

este jani som ti cela napisat ze tie vianoce davali minuly rok na vianoce a isto to je toto bo to malo len 20,ci 30min a hej pekne to bolo toto jedine som pozerala ja ropravky nejak nemusim co moj muzik ich zerie ale toto sa mi pacilo 😉

mukky
1. feb 2009

sme sa minule rozpravali o tom slovosldede ze ked sa ponahlame jak piseme piate cez deviate,tak som napisala teiz to rychlo a jani ze len tolko k tomu nazvu masa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ze zlato to povedala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre