Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
1. feb 2009

jedina ktora ma trable si tu ty-velmi rada sa hadam v tom mas pravdu ak stretnem ludi... ako si ty napr,poviem co sa mi nepaci sak to vidi kazdy ze som sa vzdy v slusnosti vyjadrila-nepocitam dnesok,to uz ma nebavilo citat odkedy si tu tie narazky priblbane 😝
Keby si bola prima tak vsetko pises na plac ne do ip,az odvtedy co som sa dozvedela o tej ip poza chrbat si sa mi znepacila lebo neznasam z celej duse falos...
Nekazala si nikomu ze musis ale tym stylom co vsetko podavas-tak mam dost ja jedina to robim spravne a vy vsetky ublizujete svojim detom...a odborne nazvy k tomu na zamaskovanie a je to...

mukky
1. feb 2009

myhotave v telke ,rychle kmytanie obrazu....tam na tej stranke su na lavo poradne...s pediatrickou Spankovou a nezda sa mi to smiesne

angienka
1. feb 2009

jani ted si to vystihla fakt,co nevieme tak s aporadime a dame na rodicovske rady a nie abby som vyvolavala pediatrom-sak ju musia mat jak strasiaka ulozenu 😀 a aj ja si myslim ze je to tym citom ze proste viem kedy co a jak,preto ma stve napr ked svokra rozhodla za mna ze mu da cokoladu som myslela e ma klepne a pak rohlik to bola hadka u nas doma ale...lebo ja som vedela ze este nebol ten cas 😖 a nepotrebovala som sa uistit mudrom...

angienka
1. feb 2009

kazda z nas vie ze asi male mimi by telku kukat nemalo a je jedno koly comu nepotrebujem to doloit nicim,ale mihotavy obra ma mimi zo vsetkeho nemyslis,ci ty robis pohyby ci ides autom svet sa mu miha pred ocami ty snad prelepujes malemu oci paskou?Ja neviem cele generacie tu ziju tolko rokov a na telke vyrastaju a ziju 😒

angienka
1. feb 2009

inac to Z si domyslajte-to je klavesa co timmy vytrhol z notebooku 😀

mukky
1. feb 2009

janka nedavas na radu a svoj cit ale na rady co pocujes alebo si pocula niekedy od ineho a tak aj vsetky ostatn e vsetko vam bud povedali mamy alebo kamaratky atd...aj u mna je to tak

angienka
1. feb 2009

nemyslim vobec nesuhlasim matka ma proste citit a tu vidno ze ty nic necitis riadis sa suchymi radami co niekto robieval pred 30rokmi abo teraz robieva alebo sa poradis este s 20pediatrami kazdy ti daco povie a ty si vyberies...tera akoze chces povedat ze ziaden materinsky cit nejestvuje hej???Hmmm no zamyslime sa 😕 🙄

jankando
autor
1. feb 2009

To teda nemas pravdu
davam na seba, i ked velmi rada si vypocujem rady od ludi, ktory maju nieco za sebou.....ako napr. moja mamca, tety a tak....
ale kedy a ci vobec vyuzijem rady, je len a len na mne....takze isto nerobim vsetko co druhi....
par veci ano, ale par veci robim ak ja uznam za vhodne..
aha, tak napr. mne tuna lekarka poradila na zapchu pomarancov dzus, ale nedala som....

mukky
1. feb 2009

malemu karfiol nerobi dobre tak mu ho nedam ..davam na svoj istinkt.....Mudry clovek sa uci na vlastnzch chybach a hlupak na chybach druhych......robte co chcete,davajte jest to co vase mamy davali pre 30 rokmi pomaly...ale vtedy bolo ine zivotne prostredie a v dnesnej dobe pribudli rozne ziarenia...ja Vam aj tak prajem aby Vase deti boli vzdy zdrave......

angienka
1. feb 2009

jak na chybach druhych mojmu karfiol robi dobre jedol by ho kazdy den to vsetko alezi od miminka a ked mu nebudes davat ta ani mu niektore potrvainy nikdy dobre nebudu robit abo bude mat s jedenim problem...ale to tiez na tebe je ty si tabulkova,my sa riadime tym co citime ze dame vyskusat to co sa ma jest a navykat na vsetku zeleninku ovocie...sak ani my ti ani tvojmu savierovi neprajeme choroby... 😕

jankando
autor
1. feb 2009

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mukky
tak to si sa riadne pomyyyylila..
Mudry clovek sa uci na cudzich chybach...logicky a ten hluposi na vlastnych....... 🙂

jankando
autor
1. feb 2009

Mne to bolo prizvukovane sestrou stale.....
uc sa na cudzich chybach nie na svojich vlastnych
Predsa ak niekto nieco urobi zle, tak je len logicke, ze to nebudem robit ja..pretoze som sa poucila na cudzich
a nebudem sa macat do nedobroty, aby som sa poucila...
aaaaaaaaale.............pravdou je, ze fakt som sa lespie ucila na svojich chybach...az kym som obrazne nepadla na dno, nevedela som , a to mohli padat na dno vsetci okolo mna.. 😠

angienka
1. feb 2009

vidim ze nik sa k nicomu u nema zaujem vyjadrit ako myslim na kukucky 😉

angienka
1. feb 2009

jani to by bolo jednoduche ucit sa na chybch cudzich 😀 a my aby sme sa mali dobre ale je fakt ze ked ti to ublizi ta viac si to zapamatas ale mudrostou je nechat tych inych nech vyskusaju 😀 😀 😀 ale riesime uz blbosti,ja som myslela ze s ai ostatne vyjadria k podstate konfliktu,ako to vidia ...

jankando
autor
1. feb 2009

No ved, prave som pisala, ze som sa stale na svojich naucila najlepsie, ale moja sestra tak mudro na to isla , ze radsej sa c=ucit na cudzich...a mozem sa nedobrote vyvarovat.. 😉

angienka
1. feb 2009

hej uz tyzden som sa cela pytat teda ze co kupujete alebo vyrabate na valentyna ja som tento rok uplne mimo-neviem co mu kupim timmyckovi som uz kupila 😀

angienka
1. feb 2009

hej soom cela este dodat e to presne k fylozofii tvojej segri ide 😀 ale ako v dobrom je to mudre len keby to slo v zivote vzdy tak 😒

jankando
autor
1. feb 2009

Eni
dobre ze si nacrtla,
ja zase raz musim pripomenut Johnovi,ze Valentin je vo februari, bo on nezna..on z planety Neznam kedy Valentin

a teiz nemam ani ideu...asi nieco take personalne mu kupim......mozno nieco s napidom daddy,alebo nieco take... 😀
v libraci maju i tangace pre chlapov a musim zajtra skusnut, co este..
ak by ste mali zaujem, tak dajte znat......zaran idem ..do mesta....a by som hned poslala, tusim , ze mali v libraci, ked som minule letmo kukla...to sranda nie, take cervene tangace chlapom.. 😀 😀

mukky
1. feb 2009

angie......chod na disku,do baru si vypit alebo inak sa odreaguj...si mlada a asi ti to chyba podla tvojho profilu....pises stale ze sa ti dviha tlak,ja som upne kludna a co ty pises jednym uchom dnu a druhym von po dnesku....a kalorie nepocitam pre maleho ale skor ty by si mala ak takto hazardujes so zdravim rodiny...co keby si skusila tu colu uz davat...no mozno si aj zacala....aj mne pisali IP niektori a maju nazor na Teba v tomto ako ja,ale ked Ti to takto zoci voci nepovedia j e to ich vec osobna a asi vedia preco....a ani nekoj,naco ved 8 mesiacov je vela,naco by si to robila...aj urcite malibuu napise co sa jej nepaci na mojich prispevkoch,ale myslim ze je z Vas najchapavejsia a vie co je spravne vo viacerych ohladoch pre dieta....je rozumna a scitana...a to nemzslim koli tomu ye studuje.....jej by ste sa mali na vela veci pytat....malibu a aj ja kojim a budem a budem robit vsetko preto aby som si nevycitala ze som nieco zanedbala...a to ked niekto kojit nemoze lebo sa neda tak to chapem

jankando
autor
1. feb 2009

Sak ja viem Eni
ona vie na to tak ist, len ja som furt radsej padla na hubu aby som sama vedela ako to boli

jankando
autor
1. feb 2009

Inak , vsimli ste si, ze sme prekonali 8000 covku? 😀 😀
Gratulacie..

angienka
1. feb 2009

ty si hlupana poriadna 😀
to vies ze mi to chyba lebo nemam viac nez polovicu zivota za sebou ako ty 😀 tak mi napis kto co pisal ked si taka ferova a vyzyvam aj ostatne ab sli s pravdou von no netusim co take to mohlo byt,asii len dalsi z tvojich vymyslov...
Ano najchapavejsia je pre teba a vieme jani aj preco ze-kedze ti zatial nic nenapisala a je jej to jednop ano su aj tipy ktore nemaju potrebu sa vyjadrit a riesit konflikty inych...

angienka
1. feb 2009

colu by si do svojho liala jedine ty samozrejme ak by ti to pediater potvrdil 😀

mukky
1. feb 2009

angie...ty chces aby sa vyjadrili kamosky aby si vysla s cistym stitom....a asi by si tu uz ani nedosla keby Ti niekto povedal nieco ine...si na to zvyknute...ved dostanes vzdy co chces...ja len nechapem ako si mohla dat malemu tvaroh ked mal alergiu na kravsku bielkovinu ako si pisala..tym skor by si mala kojit i nadalej..kukucky mozno pozeraju ale pozrite si dievky aj ine diskusie ci az tak velmi od veci rozpravam

angienka
1. feb 2009

a myslim ze 8mes je postacujuca doba ano to si presne myslim a aj ovela menej-to by si musela o tom daco vediet aby si mohla pisat k veci ale ja som to pisala v tych jani 8000 prispevkoch niekde a nebudem to KOLY TEBE pisat este raz,ak tak rada citas tak si to najdi a uvidis preco prestavam asi kojit 😖 asi keby som mala mlieko tak by som kojila ale to je jedno taky clovek to nikdy nepochopi,zbytocne ti ja tu budem nieco vysvetlovat som myslela ze na svoj vek budes mat i patricny rozum a este jedno-o inteligencii by som an tvojom mieste pomlcala 🙄

jankando
autor
1. feb 2009

Mukky
ze malibuu a ty kojite, tak preto ste akoze mudre amy nie?
lebo nie ze by som si nemyslela, ze Ivca nie je mudra.....to nieeeeeeeeeeeee..studentka jedna
ale nechpem z coho si tak usudila...
je na kazdej mamke ako bude vychovavat svoje dieta,,.ci uz koji, ci nie..je to jedno..aspon nam naokolo by to malo byt jedno

angienka
1. feb 2009

hej hej som bojovnik a dostanem co chcem a to je uuuzasna vlastnost 😵
ty nechapes vela veci-uz som to tu pisala asi preco ale to by trebalo poriadne citat 😒

angienka
1. feb 2009

nie len ma zaujima ci aj oni maju podobny nazor na teba a ci sa im paci ako si zautocila na janku a ted si to zvalila na nu ze ona si uznala chybu a sa opravila,to ty si do nej cely cas rypala a este aj napisala taku sprostarnu ze toto sa fakt nerobi ze ona si svoje neplanovala a v tom je velky rozdiel medzi vami dvomi lebo ty si si naplanovala tak si asi myslis ze si lepsia matka a ze milujes ho viac ci co a este kopec blbych narazok k tomu...
Nenapisala by som tu keby si mi tymi tvojimi prihluplymi prispevkami nedvihla tlak a to jedine koly tebe lebo so vsetkymi vychadzam dobre...a teraz v pripade ze by som sa dozvedela ze je tu viac falosnikov tak to jasne s pokritcami s aja nebavim ani v reale ako nahle poznam aky je ten clovek ci je to naj kamos manzela tak je koniec a nemam zzaujem viac.

angienka
1. feb 2009

jani nam to aj bolo jedno bud sme si vzali rady a vyskusali abo sme ostali pri svojich metodach,mne len vadilo jak nam predhadzuje ze vsetky to robime zle vratane ivki len jej to nevadi a mne proste tiez nevadilo az kym to nebolo v kazdom jednom prispevku som si tu chodila pokecat pobavit sa a poradit a nie pocuvat jak a co robim zle a ze je tu pani dokonala 😝

jankando
autor
1. feb 2009

Mukky
ty nas i tak odcudzujes, za to, co davame nasim malym....
tak ked uz takto...co povies na to,ze ivca skusila dat i kapustovu polievku, hoci vie,ze moze z toho nafukovat brusko?
teda, nie ze by mne bolo nieco do toho..ja si tiez myslim, ze treba vsetko posstupne vyskusat....
a vobec si nemyslim, ze Ena urobila zle, ze dala Timmcovi tvaroh..skusit moze.....co ak to vobec nebola ta alergia, z coho mal vyrazky
a ohladom Ivi sa ani nedivim, jej Jozko je taky rychlik, ze sa ani nedivim, ze uz tak papaju vsetko...a preco nie?
ak mu to neublizuje, tak ho to len posilni.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre