Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
14. máj 2008

no ved prave, ked sa neozyva, tak mozno uz aj isla... joj jak s nou sucitim... ty kokso ale fajne bude to mat za sebou

angienka
14. máj 2008

ale nesla-tu som 😀

angienka
14. máj 2008

no hej byk...mne uz susti 😀 a vanu bych si dala zas...no naco ja ju vlastne vypustam daky ohrievac vody by sa mi zisiel...len najest sa a zaliezt zas do vane 😀
Len ste nikto episali a mna zacal bolet chrbat a nudim sa tu kedze vam to dlho trva 😉

angienka
14. máj 2008

kiezby som to uz mala za sebou...sak uz rodim 3tyzdne... 😠

jankando
autor
14. máj 2008

joj, sak ja pisem eni pravidelne..ale sem tam monolog, tak .. 😠

angienka
14. máj 2008

no ja monolog stale...ale nebavi ma cakat znas polhodku na odpoved sa tu nudim-uz sa mi nece nijake clanky citat az tej nudy ma chrbat boli....

angienka
14. máj 2008

no nejaka som uz nervozna-asi zato ze som nevyspata...a nevem co ci budem rodit ci ne-uz ma to stve,chcem to brusisko mat uz konecne prec a nezrat stale jak prasa 😠

angienka
14. máj 2008

aj na rodinku som hnusna zas mi kazdy pise ze co jak sa mam a mne to uz leze na nervy...neviem co ma caka a kedy to pride,ale zas mi ide ta zatka krvava-muzik si siel zas lahnut ze sa pripravy na porod aspon on,ze si oddychne a vezme to zamna...kiezby to slo 😝

jankando
autor
14. máj 2008

hej, chapem...ani mne sa nechce nic citat, no sem tam kuknem niekomu do alba, na insipraciul.. 😀 😝
eni, to pride, uvidis...a kontrakce nemas?

angienka
14. máj 2008

uz to ejak preslo...poslednu hodku nic az ted jak som si sadla ta zas take jemne ale hned to preslo...

malibuu7
14. máj 2008

juj babky ja nepravidelne pisem sa ospravedlnujem, ale mi pisal veduci bakalarky tak robim posledne definitivne upravy... huraaaaa a zajtra vytlacit.... no a jaky zlaty bol, ze dufa, ze bude medzi prvymi co dostane foto nasho drobca 😀

angienka
14. máj 2008

no ked som bola v 5mes tak som citala jak svihnuta vsetko...od zakonov po porodnice,vsetky priznaky a pribehy a blbosti kazdy den aj do 3tej rana...ale uz mam vsetko asi precitane a uz ma nic nezaujima,len nech za vyzeram jak clovek... 😠

angienka
14. máj 2008

heeej Ivi-taze protekcia 😀

jankando
autor
14. máj 2008

a ja radsej nic necitam, bo pak haluzim zo vsetkeho, pak tesne pred porodom snad nieco precitam..i tak je vsetko individualne.. 😉

angienka
14. máj 2008

normalne uz ze idem varit a pak ma napadlo ze mam spinavy pekac bo vcera som vecer neumyla,tak na to kaslem 😠 to je lenivost,co???

malibuu7
14. máj 2008

no mozno trosicku som si spravila, ale neviem ani ako... lebo aj v nedelu pisal vsetkym ze je chory a ze nebude s nikym konzultovat, no a ja mu napisala a on mi do hodky odpisal, vsetko skontroloval a este dopisal take, ze vie ze ma teraz cakaju ine povinnosti, ta zlaty je

malibuu7
14. máj 2008

Eni , Eni, to je teda riadna lenivost

jankando
autor
14. máj 2008

no to teda...a sa ti neche umyt co?
ja dnes neviem co papat skor...john bol rano v meste tak mi kupil z jedneho oblubeneho (ked sme v meste) obchodu bagetku s tunakom a zeleninou...mnaam..jednu soom hned spraskala a ted predo mnou strasi este jedna a krici a krici na mna..a ja neodolam a este zo vcera halusky tam v kuchyni tisko lezia..a prosia aby som si dala aspon trosku..tak sa neviem rozhodnut.. 😠

angienka
14. máj 2008

no to je,ale mna to zaujimalo,nemam rada ked som uplnebez info a to je situacia-pri ktorej nikdy nevies co moze nastat,tak som chcela vela info a ma to zaujimalo a dobre ze som to vtedy vsetko preluskala,teraz ma to uz netrapi a nezaujima ma to...

malibuu7
14. máj 2008

hm, na mna tiez tak stale zmurká vsetko v chladnicke 😀

jankando
autor
14. máj 2008

ivi, tak to mas protekciu.... 😉
tak to foto pak nezabudni vazne dodat.. 😉

angienka
14. máj 2008

no to je,radsej budem hladna a dam si este 2keksy a pockam kym sa mangel zobudi a pak zaleziem ze nech ma polutuje 😀 a urobi on 😎 snad to zaberie 😉

malibuu7
14. máj 2008

no babky a ja konecne po 2 dnoch uvarila polievku, bo manzel vcera uz bol hotovy ked sme 2 dni nemali polievku, to my musime stale... a ten karfiol bude dneska, len kto ho obali...

jankando
autor
14. máj 2008

eni ja luskat uz nic nemusim, bo co to si poradila ty a naco luskat este raz ked ty si tu.//no nie? 😀 😀 😀
idem asi na tie halusky, bo mi ich luto jak v kuchyni same placu.. 😢

malibuu7
14. máj 2008

Eni, no ale potom sa necuduj ze tak priberas, ked to same keksiky 😉

angienka
14. máj 2008

no Jani tak to mas super...my zas stle cestve varime,bo moje detatko nechce nic 2dni po sebe taze vo velkom sa u nas nevari-inac vsetko skonci zakvitnute v zachode 😝

malibuu7
14. máj 2008

no u nas tiez varime malo, aby nezostavalo, akurat polievku, to sa mi nechce kazdy den, tak vzdy tak na dva dni navarim

angienka
14. máj 2008

to mas super-ja som vzdy neznasala polievky no ted by som aj jedla,ale muzik moc nece a ked tak zje 1tanier a na 2den uz nece a i tak sa z toho nenaje...takze zbytocna praca...
no Jani tak-tak,ja citala a teba zatazovala tymi humusovinami co som objavil a teba to vtedy este ani netrapilo ze daco take za 8mes pride 😀 no ale aspon si informovana 😒

jankando
autor
14. máj 2008

sak ja eni tiez nemam rada jedla z chladnicky, my sme najk doma takto nejdeli tak nie som zvyknuta, jedine macanku som tak milovala az na druhy den. ale inak niee..ale task mi luto , ze som vcera tolko energy dala do toho a dokonca aj john praskal, chapes, co on halusky, ze bleeee... 😠 a poprvykrat sa mi vydarili halusky aj dobre osolene...tak mi luto vyhodit, musim dopapat..setrim...ekonomika.. 😀 😀

angienka
14. máj 2008

no tak keby to i mojmu stacilo...tak by som rada bola,ale moj masozravec by jedol vzdy...
No jasne to su tie akcie...pak to bereme na kartony-zas mame 3kartony keksov a pomaly ich likvidujeme-no....pomaly-kazdy den aspon 5 kazdy 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre