Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
2. feb 2009

Tak mne to nedalo
predsa len som zavisla
Mukky
ja nechapem, preco stale tocis o tych ipckach? ak tym narazas na mna, tak ja vazne neviem co som tam napr. zle na enu pisala, ze stale pises, ze v ip sa ohovarame....Lebo ja nemam problem zverejnit svoje ipcka, co som ti pisala...Eni, sak som tu uz skopirovala, nie? 😉
Inak, pre mna je v poho, ze radi Mukky, mne to nevadi..Sak da sa povedat, ze mna posurila , alebo v dobrom zmysle slova donutila zacat varit sama Petkovi a som rada, ze som zacala..tak za to ti dik....
ale niektore nazory podavas inak...mna sa napr. velmi dotklo , ze si napisala, ze no ved v 24 r by si ani ty nebola pripravena...takto by si sa vyjadrovat nemala, podla mna, ty nemozes vediet, kto a kedy je ako pripraveny..
Ja by som len dala za priklad napr. mojho priatela..ten je o 4 mes mladsi nez ja ale v zivote ma toho preskakaneho tolko, ze ja do 40/tky tolko nebudem mat..a co sa tyka skuesnosti, tak ichma ovela viac s niecim ako ja....
a tiez to s chcenim a nechcenim ...skor by som to nazvala planovane a neplanovane...pisala som, ze Petko nebol planovany...on vlastne bol...Ale o com tocim , to vie iba Ena, a tak chcem aby to i nadalej ostalo....

jankando
autor
2. feb 2009

NO a ze preco som sa ohradila, ked si napisala ze Ivka je rozumna a mudra, pretoze ste neprisli ido konfliktu, i ked ti napisala kritiku, ale len taku jemnu..😉.
..ale kto koji a kto nekoji a ci prestane teraz, ci v v 8 mes je len a len jeho vec.....i keby to malo mat nedajbozinku nasledky, je to uz len vec matky..a ta bude trpiet...takze ja len , ze mne je jedno, ci kojite, nekojite, chcete prestat atd....

jankando
autor
2. feb 2009

A ja nechcem urazat, fakt nie, len si tiez nemusela take ze tak mu daj rovno colu, bo i keby dala, tak to nie je nasa vec, ale len jej...
zdalo sa mi ze srnka sa uz nevie ako branit, tak vytaihne hocico....

jankando
autor
2. feb 2009

A ja si fakt nemyslim, stojim si tvrdolavo za svojim, i ken nie som baran, ze kojenie je o chceni.......
lebo ja som veeeeeelmi chcela a nedalo sa......nevim ci to mam este viac krat napisat, ze by som svoje dite nenechala bez jedla..nebolo mi povoli prejst na um a vobec nie som pohodlna, ze by som vonku chcela chodit, lebo i tak som doma stale s nim a na disky som nechodila i par rokov pre Seanom.. 😉

jankando
autor
2. feb 2009

A vy ste asi fakt dve tvrdohlave, rovnake povahy....ktore sa asi neznesu.. 😖
sa mi zda

jankando
autor
2. feb 2009

A ano, pravdu mas Mukky, nechcem pisat na nikoho nic zle....chcem viest strednu cestu, zadobre so vsetkymi....
lebo zivot mame len jeden, treba si uzivat naplno , nie sa hnevat....ale treba vyberat slova..
mozno sa ti zda, ze tocim stale o inom, lebo prave ja mam rada ludi , ktory chapu o com tocim..a takych je fakt velmi malo....
Tak sa vsetky pekne ukludnime a vratme sa spat do zavislosti.
a pridajte spat albumy svoje.........
A zaregistrujte sa na facebooku..ja ho zacinam mat velmi rada.....

jankando
autor
2. feb 2009

Aby si si Peta nemyslela, ze za to ze tu mame taku vymenu nazorov prajem Tebe alebo nedajboze Tvojmu Malemu nieco zle...nieee...tiez Vam zelam nech ste zdravi....... 😉

jankando
autor
2. feb 2009

tak som sa rozpisala na dobru noc..... 😀
to aby spehulovia mali co citat

no a stale mi je smiesno, ze nechapete o com tocim.....nechcem vyzerat, ze nadbieham Eni, ale predsa par rokov na strednej sme spolu prezili..a to nebolo len o skole..i par domasovaciek...a este kopec inych akcii.....no a ssak Ty Eni vies jak sme furt tocili o inom, tie nase reci..ja som sa tak nakazila, ze doteraz stalae tak rozpravam a bracho ma opravuje.. 😀 😀 ..holit si nechty... 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
2. feb 2009

a pridavam sa do klubu, ze i mne chybaju disky, dobre casy
ako som uz pisala, ze som stastna, ze mam Petka, ale nepopriem , ze bolo dobre aj predtym.. 😉
a ja nie som VAZNE zla mama.. 😉
sak sa mi zivot spolocensky neskocil len preto,ze mam dieta.. 😉

o,.tak ja uz vazne idem, lebo budem leniva vstaat do mesta..

jankando
autor
2. feb 2009

este..
PS: Eni, to ked budes len kukuc robit, tak to aby som ta nedobehla s pocte prispevkov.. 😀 😀 😀 😀

mukky
2. feb 2009

jani ahoj ja len narychlo som rada ze som ta poposunula.....a mas svoje nazory ok.....ale precitaj si spatne ako renata uz zacale sklonovat meno mojho syna a miesat ho do toho vsetkeho,aspon na zaciatku ked som ju este citala.....ale ze mojho maleho tahala do toho to sa mi nepacilo a reagovala som ......tak ako som....niekedy hovoris pekne a s citom a niekedy je z teba iny cllovek hlavne ked sa renata rozpisala a ty a tie tvoje smajliky na nesmiesnzch veciach...a som aspon 2 krat napisala ze ta espilepsia sa tzka TV obrazovky a ty stale svoje ze kolotoc atd....trosku aj citaj.......preto som povedala malibu ze ona vsetko pochopila,,,citala a le aj rozumela...a kludne si o tom precitaj na tej stranke,mne sa to smiesne nezda a ano moj syn telku nepozera tak sa smejte aj na tom.....oci mu maju sluzit este mnoho rokov a nerozumie co v telke ide......a radsej sa snim pohram a lebo inak zabavim....... hej a o ip .....ja nikomu nepoviem co mi kto pisal a koniec.....a aj ja si viem ip vymazat i ponechat a to sa jai teraz teba preto taky odstup ale vseobecne a kazdy vie o tom takze o nicom to je Je daco priserneeee ako matka nayzva svoje dieta ktore nedavno bolo pod srdcom,to ako nepochopim nikdy aj mna isto bude syn casom zlostit atd ale v 8 mesiacoch i skor pouyivat take vyrazy......to aj od chlapa je hnusne....ako slova nejakeho pohonica...Lutujem iba to dietatko pekne,,,,,Nech ho rovno vola zlosyn ,aby nemusela tymi vsetkzymi nadavkami a pomenovaniami aj spatne dozadu......alebo nech skusi zalozit temu Ako hovorim svojmu malemu dietatu.......bola by na prvom mieste isto iste

mukky
2. feb 2009

takze to co davate a nedavate a budete a nie,nie je moja vec a ani Vasa co ja ano co nie...a kludne aj kukucky piste nadalej aj mne aj ip lebo na sklo asi reagovat nebudem kedze tato tema patri angiee a urcuje pravidla o com sa bude pisat,kto tu bude atd.......a ano som bola par krat tu cez den ale malo,ked mi dieta spalo alebo bol s nim na tu chvilu muz alebobol s babkou von atd...ale pocas dna som sa snim hrala a venovala sa mu atd a nesedela ya pc ako niekto ....a kedze jej manzel spava po nocnej a je sama,dieta bolo same tiez a asi kukalo na telku ako bolo pisane v prispevkoch ze citujem..cumi na telku......preto asi ten chudacik maly stale place a je nervozny lebo mama radsej si bude pisat na pc.....a potom maly si vzpocuje krasne oslovenia typu ani nepisem....a urcite je to tak,ved pisala ze cez den maly nespi,manzel spi po nocnej do obeda a nikoho tam nema...jedine ked sa maly zobral a siel na prechadzku....takze to je to o tej pripravenosti na dieta.....a spatne som si naschval dala tu namahu a precitala clankzy dost starsieho data.....som tu bola po nociach a s cistym svedomim ze dieta uz spinka.....a nie cez den tu tolko casu travit....aj o tomto si isto myslite svoje.....moje heslo zvyklo byt kto do teba kamenom ty donho chlebom,aj ked ste ma zvozili pod ciernu zem ye co pisem atd..ale tu som uz yareagovala lebo yacala lutovat mojho syna atd.....a maly ustrachany nie je,je velmy zivy a zvedavy a na svoje mesiace co ma niekedy je az neuveritelne co hovoria ludia ze co robi a ako reaguje,,,ano pochvalim sa s nim a tesi ma to...od narodenia sa s nim vela rozpravam a kazdy den mu hovorim ako ho lubime

mukky
2. feb 2009

a jasne viem ze renata pisala vcera ved to vidim a ze to necitam ano,lebo je malej,drzej rozmaznanej fracek,,,,asi admimi to vymazu ale je to moj nazor...keby len moj...idem sa venovat mojej laske,uz ho pocujem ako sa budi...len kedy uz na mna bude kricat mamaaa??? 😀

mukky
2. feb 2009

a ten fracek patri na dospelu osobu a nie preboha na to dieta len abyy bolo jasne...ze zase aby sa niekto nechztal slovicok

angienka
2. feb 2009

zdravim-ale jasne len tu normalnejsiu cast prispievajucich 😉
Uz som spominala ze jediny chudacik je tvoje decko a ja pochadzam z novej skoly za tvojej ery este ani pc asi nevyrabali,co?Mne trva 2min napisat dlhokansky prispevok nie jak tebe pol dna...fakt?Takze svata muka ani nespi chudinka sa cele sni hra so synom a vnoci s amontuje do zivotou inych a cita si na nete asi aby doplnila tu zakladnu a strednu co vynechala...podla mna si pisala ze tebe spi pekne takze mas cas a pak ze cez den je s nim muz a ty si chrapes-tak neviem kto sa s nim hra asi len ten dalsi chudak...a ty mu mozno tak robis jedalnicek a navaris a to je vsetko...
Moj syn mimochodom cez den spi 2x kym mu vstane takze mam dost casu a za tu pol hod co 40min co spi mam dost casu pisat tu a aj ked sa sam hra ale to ty nepochopis-moj sa sam v 6mes tiez moc nehral-teraz sa zabavi na dlhsiu dobu a ja ho len sledujem,ale skoda slov ako janka pise naco pisat ked to tu nik nechape ako sa to mysli.
A na telku pozeraju deti vsetkych mamin co su tu aj mudrej ivanky-je to v tom ze ivca je kludna povaha a ako som pisala jej nevadi ked ano este doplnim zo aciatku to boli dobre mienene rady co som brala vsetko citala a vedele ze ja som si to uz citala predtym aby som bola pripravena ked pride timmycek,takze som vedela ze vacsina je pravda,ale ked na dalsie dni uz narazala ze to uz pisala a my sme ju akoby nepocuvli a ze nase deti budu chore a pak si to uvedomime ze sme mali dat na nu-uz tobolo trapne,no co uz ale ked sa zacla hrat na pani dokonalu a narazat este viac mne to vadilo s tymi citrusmi a vsetko co spominala lebo som to davala aj ja jasne ze ivka viac a skor s tym zacala ale jej to bolo jedno alebo nemala cas citat mne to jedno teda nebolo ze zo mna robi husu co si neprecita clanok alebo vie ze to nesmie dat a da to 😝 a ked tak utocila na vsetko co kto napisal najprv na janku pak tie ip a pak ze z nicoho nic zacala pisat o tom ze deti niesu zle a ze by to nikdy nepovedala tak to isto nebolo na kamaratku ale tiez uz vtedy na mna-co potom zatlkala a teraz sa to prevalilo,ale to je jedno niekomu falosny nevadia ako mne takze pohoda...asi sa ti ivi pacilo aj ostatnym ze ako utocila na janku ze neni pripravena a ze bude kupovat a jak tym ublizi petikovi a ze v 24 ani ona nebola pripravena a je to rozdiel ked sa jej len smyklo a ked ona si urcila ano tuto noc budem matkou...musim ist podotykam idem sa hrat malemu-ja len som to nepisala ako ty aby si mala cisty stit keby sa chcel dakto pozret na historiu-napr teraz mi poplakava tak idem k nemu tak by ste ma tu ani za inych okolnosti nenasli-ale to je jedno mukky isto nespala uz 6mes a hra sa teraz so savierom...takze isto len cita 😀 aby nebolo ze ma cez den cas...

malibuu7
2. feb 2009

vidim ze najlepsia obrana je utok 🙄

krasne ranko vsetkym prajem 😎

Eni to vacsia cast prispevku patri mne? co ja som zatlkala... nerozumiem tomu... asi si zle precitala moje prispevky... vysvetlujem znovu: kedysi som si tiez myslela ze zle deti nie su... (slovo "zle" to nevystihuje) ze tak ako sa ja spravam k malemu,tak on sa sprava ku mne. Ked ja som kludna, je aj on. Ked ja som bola nervozna,tak aj on. Toto sa len nehovori, u nas je toto pravda. No ked mi jozko vymyslal, ze som uz nevedela co snim (niekolkokrat sa nam to stalo) tak som zmenila nazor.... je to proste tak, ze kazde dieta je ine... jedno place len ked sa pokaka,alebo je hladno... no ine place v kuse z neznamych dovodov... ani lekar nevie pomoct s tymto...

ale ako vidim tu je zbytocne vysvetlovat, ako som co a kedy myslela... i tak si to kazda vysvetli po svojom a urobi si vlastny nazor...

angienka
2. feb 2009

hlasim ze timmy mi spi aby ste ma neukamenovali,asi nam idu zuby zato je protiva 🤐 och pardon za vyraz ved deti niesu nikdy zle.
Ivi to nie tebe ona ze zatlkala ze to pisala na kamosku a pak z nej vyslo ze to myslela na mna cely cas tak neviem no ale to asi kazdy prehliada co ona pise len mna chytate za slova a o tej diskoteke chapem ze 30rocnu uz to nebavi sak ma decko az teraz tak si uzila ale ja som toho nazoru co janka dieta je najkrajsia vec v zivote ale je to darom a tym sa pre nas mlade zivot nekonci a som stastna e som mala moznmost ist na diskoteku na silvestra a potom este raz uplne som sa stastim rozziarila sak si pisala ivi ze to chapes a normal ludia to i chapu proste 2roky som tu zavreta a nikde nechodim a ked som vysla tak uplne proste zabavit sa vypit zatancovat ved to je uzasne po tolkych dnoch nejaka zmena nechapem co je na tom,ale jasne ze to nieje pravidlo ze chodim na disky sak to bola nasa spolocna prva diskoteka od kedy sme s muzom chapete to tu ci zas pisem zbytocne?

angienka
2. feb 2009

tak to teraz nemas pravdu ivi tomu ja rozumiem ved pisem to iste co ty prave 😕
napr aj teraz bol taky ale ja z neho takeho mat nechcem neraz som videla mami vonku ako nevedia dat rady s detmi jak im robia fanty na verejnosti a toto ako malynkaty mi zacal robit aj dnes chce proste ovladace vsetky a vzdy nieco pobabre a pak tatko steluje jasne dam mu na chvilu ked je zle ale pak vezmem a jak sa acne vzpierat ze proste ked to chce tak to musi byt chapes u jak 8mes a nerva do nho uplne vojde a zavrci on vrci teda uz od mala aby ste mi rozumeli neviem ci si ten zvuk viete predstavit ono sa to ttotiz neda napisat ivi a zas suhlasim ze je to zbytocne tu uz pisat proste vzdy kazdy cita asi kazde druhe slovo a pointa unika aspon ked ja pisem ta mam pocit ze tomu nerozumiete tak ako to pisem,jasne pisem niekedy jak tutko lebo pisem velmi rychlo...a necitam po sebe tak nemam moznost sa opravit ak to blbo vyznie.

angienka
2. feb 2009

a ty to vidis inak ivi?ze tu mam na seba nechat kydat nezmysli ktore som nikdy nepovedala ze robim?Ze mu davam colu a ze budem davat tvaroh nadalej ked vidim e sa mi osypal a ze budem na diskoteky a neni pravda ze ona chudera sa len brani ved ona tu utoci od kedy prisla,len vy to asi nevnimate...skus si jej prispevky precitat nie myslim tie opisane rady pediatrov ale to co potom prislo,jak kazdej vyhadzovala nepriamo ze to zzle robi aj napriek tomu ze vie e to nesmie-mne to vadi proste ja si zas myslim ze ona robi zle ked mu vsetko upiera a neutocim ako ona ze nicoho nic nezacnem pisat ako sa mate a pak no ja by som nikdy nerobila to ze upriem dietatu telku a ze mu budem davat len vyrobene vyrobky proste to sa nema a ja to robim spravne ved to sa vydrzat da davat peniaze dost velke za tie kase a podobne...rozumiete co tym chcem povedat?Asi tazko lebo tusim e mi o chvilu napise ze ona sunar nekupuje a kase ze su drahe...tak to uz fakt potom neviem o com...ivi aspon ty snad rozumies,janka urcite 😉

angienka
2. feb 2009

a slovo zly som pouzivala hlavne ze noc bola zla hrozna priserna abo ze bol v noci zly a ja som s aopat nevyspala-ze mam priserne dieta to nie,je najkrajsi a najlepsi a najdokonalejsi pre mna ale vie aj zlostit ako vsetky detii okrem mukynko.
A narazky akoze som mala pouzivat ochranu su asi tiez v pohode a janke zze sa smyklo tak neviem co by na to slavka s katkou povedali ze sa im smyklo v 16,ci 17tich asi by s takymi narazkami tie mkmoc nesuhlasili ze su zle matky lebo sa nechranili a nepplanovali deti.

angienka
2. feb 2009

a este ma napadlo k tym kamoskam som pisala ze my sa osobne moc nepozname a jak furt pise ze ma ohovarate v ip a v mnozznom cisle tak mi to vychadza len na teba a na slavku-jasne pokial hovori pravdu lebo ja som s nou ani jednu ip nevymenila ani nedostala...a janka mi skopirovala co na mna pisala a co ona jej na to 😝 a nic tam nebolo len ze ona sa rozhodne co bude davat svojmu,co je normalne...
A pise ze asi ste falosne teda sme ze sa tak ohovarame a nepoviete mi to na plochu a ona furt kjaku ma super kamosku a tiez tu kecala jak hovori skarede svojmu dietatku ze to sa nema a podobne a tiez ze pak malo klucnu kost zlomenu a ona mu tak hovorila tak neviem kto ohovara a pochybujem ze ona ma viac kamosov ta jedina a asi jej podobna to je a tiez ju tu spomina nie len v dobrom-ked nieco ta to o kamoske pisala ale spomenie az ked sa ohradim nikde ani zmienka o tom a pak zatlka a nakoniec sa prizna ta to kde sme...som myslela ze si tu budeme pisat vsetko otvorene nie sak ja som aj tak robila vzdy napisala co sa mi paci ci to i ja robim tak abo sa spytala ze jak to mate a pod sak vieme vsetky jak to bolo ak sa to niektorej dotykalo ze pisem normal veci ta mi to mala hodit na obrazovku ze nemam pisat ci to robim i ja tak i ked ved od toho tu sme 😕 tak cakam ivi a slavka co ste take zaujimave riesili cez ip a tak strasne ma ohovarali 😒 ked ste nachadzali poza chrbat spravne slova tak to mozte aj ted prezradit ked to uz na vas bonzla nie?

angienka
2. feb 2009

a madam teraz spi-pardon ze ju prezradzam ved ona sa venuje synovi tak nepise a vlastne sa hra na kamosku tak nebude bonzovat len nenapadne naznacila ze ste jej pisali 😝 jaaj takych ludi ja nemam rada...

malibuu7
2. feb 2009

eni slavku do toho nezatahuj vobec!!!

nemam teraz cas pisat

angienka
2. feb 2009

ja ju nezatahujem ale katka a majka to byt nemohli a pise v mnoznom cisle tak potom klame 😕

angienka
2. feb 2009

ok tak neskor mne aj tak o chvilu bude maly vstavat...

malibuu7
2. feb 2009

eni mas velmi bujnu fantaziu a veeela si domyslas... ja tiez neviem ake ip mukky myslela, lebo to nechce povedat (jej vec)

angienka
2. feb 2009

ja a buj nu fantaziu?To mam ale teraz sa len pytam prave to som cakala co mi napisete a teraz je jasne ze si vymysla a stale toci svoje len aby ma dorazila ze tu niesom vitana ze ma vsetky neznasate a ohovarate co si myslim ja o nej e tu nieje vitana a janka jej to jasne napisala aby odisla...

malibuu7
2. feb 2009

jasne katka to nemohla byt, majka tiez nie... slavka nevie co je IP 😀 takze kto zostal? no jasne ze ja! a ja nemam sil ti nieco vysvetlovat, bohuzial 😒

angienka
2. feb 2009

a nemyslim ze je to jej vec trosku trapne teraz nie mukky ked nikto nevie o ip a este mnozne cislo davala a tak nechce prezradit kto to bol a co pisal tak a uz viem preco som si to aj myslela-pretoze slavka tu moc nepise a mi bolo divne ze by ma riesila cez ip a ty mi prides moc rozumna ako nato aby si ma ohovarala ked mi to vies slusne napisat a vieme sa bavit otvorene.

angienka
2. feb 2009

uz som to vysvetlila tak sa nevyjadrujem ze to nevalujem na teba len nik sa k tomu nevyjadroval co to tu kvaka za nezmysli o ip tak som musela uviest mena ze bud mi napisete ano bola som to ja a ja a ja alebo napisete ze o nicom neviete ako som cakala-tak tolko ivi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre