Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
2. feb 2009

ja u tiez nemam sil 2dni sa obhajovat jakeby som svoje dieta tyrala ci mu ublizovala a hajila nieco co je kazdemu jasne ze nerobim len mukky ma asi este vacsiu predstavivost a asi nam tu zaviedla web kameru a videla jak timmymu davam namiesto caju colu 😕

angienka
2. feb 2009

asi to zas vyzera e sa malemu nevenujem co?Som tu nejak dlho pocitas minuty nop neviem asi ho odfotim aby si verila e stale spi...lebo take nezmysli jake si vyplula ta to fakt len ty mozes vymysliet,ale dalej si sladko spi,snad sa ti necikuta 😀
A co vyjadrenie na telku as vidi e len ja pustam telku teda ze s atimmy na nu sem tam zadiva ze kada pisala ze tiez jej deti poeraju skuste napisat ze aj vase a to uz budete zle matky aj vy ale ivka asi nie bo ta jedina sa jej zastava ta na tu bude teraz mila-sak aj na mna bola kym som jej nepovedala svoje nie...

angienka
2. feb 2009

a som netusila ze nova clenka nam zavedie take nieco ako kontrola ze budem teraz vzdy hlasit kedy spi abo sa hra ze mam cas pisat alebo fakt moem aj dokumentaciu robit-u mna neni problem za minutu napisat ked mam notas vzdy zapnuty aby bolo jasne ak som videla e niekto napisala maly bol v auticku a skakal si tak co som mala robit-tak uz neviem co sa tu riesi snad som nezabudla na nic a nechce sa mi novu citat lebo mi bolo az na zvracanie ked som citala tie mucne nazory a trapne prispevky.

slavka23
2. feb 2009

Zdravim...ja len tak kratko..lebo nikdy som tu nejako extra nepisala..a ani teraz nemam potrebu..ale musela som Eni zareagovat...ako nic v zlom,ale preco si myslis ze prave Ivca alebo ja sme nieco cez ip riesili??? Nemam rada ked ma niekto za nieo nepravom obvini....
s mukkysom este nemala tu cest vymenit si ani jediny prispevok,ani sme sa nepozdravili..
ja tiez nazdielam niektore jej nazory ale precitam a mozno sa aj niecomu novemu priucim
Aj ked nie vzdy sa mi paci sposob akym to mukky poda.
Paci sa mi ako to Janka napisala,ze planovane,neplanovane..chcene ci nechcene...viem o com hovori...ja som otehotnela v 18-tich,rozhodne som po tom tak skoro netuzila.......ale teraz by som nemenila za nic na svete...mam 4 rocnu dceru,ktoru nado vsetko lubim....aj ked niekedy poriadne zlosti 😀
Tak neviem....nechcela som sa miesat do vymeny nazorov.......ale .....len sa ma dotklo to,ze som bola obvinena z niecoho o com nemam ani sajnu......asi tak.....

angienka
2. feb 2009

ak este nieco mate na co by som mala reagovat a hajit sa ze to a to nerobim tak piste,snad to precitam kym nenajdem normalnu diskusiu kde sa as zaradim medzi normal ludi.

malibuu7
2. feb 2009

tak ja som skoncila... nebavi ma tie narazky citat stale dokola... ak mate zaujem pisat, tak piste, ale normalne k beznemu zivotu, tak ako predtym... a tuto kapitolu oficialne uzatvaram 😎 !!!!!!!!!!

My sme sa dnes dobre vyspinkali.... len uz mi dnes dvakrat hnackoval, neviem z coho... no ja to zistim...

angienka
2. feb 2009

slavi uz som to vysvetlila pretoze ona tvrdi ze jej pisete ip jedine ktore maju net a prispievaju sme my a janka mi poslala prispevky a vy dve uz ste len ostali a ona povedala mnozne cislo ze jej pisete tak a stale vyzyva niekoho nech sa prina e jej pise a vy ste to neboli tak som vravela ze bud klame alebo napiste co take ste ma mohli ohovarat...lebo ja si niesom vedoma zeby som dotera nejak prehnane na nieco reagovala a s niekym sa hadala ci mu ublizila zato mi bolo divne co tu pise...Tak ked ste to neboli vy comu verim tak kto???? 😨 Mukky tot otazka zeby si sa aplietla do vlastnych klamstiev?

angienka
2. feb 2009

vi si mudry clovek a som rada ze sme si rozumeli tak sa tu majte a piste si ako doteraz neviem mne tato diskusia poslednych dni znicila chut pisat a uz neviem co si mam mysliet nejak nas tu rozhadala a ja sa uz asi do starych kolaji nevratim...
Vravim ak precitam precitam ak uvidim ze amm reagovat e ma tu zas niekto uraza a pise klamstva tak reagujem,inac koncim...ale je super ze sme si tak popisali bola to moja denna zavislost kedze tu nikoho tak blizkeho nemam co by som ho poznala dlhsie len take ze muikovy kamarati ci pary co sa sem tam stretneme ale vsetko slobodne a vy ste maminy tak sme mali viac co riesit a tusim ze drogy a alkohol sme ani nikdy neriesili,ale na to tu muky bola kratko aby to zistila a vymyslala len same blbiny...

malibuu7
2. feb 2009

dakujem.

no ja sa len snazim riesit problemy v klude a diplomaticky 😉 za akychkolvek okolnosti...

eni uz prosim ta neobvinuj mukky, kedze tu uz asi nebude prispievat. jednoducho niktorej z nas nesadol jej styl pisania, i ked to myslela dobre,ci zle, je to jedno uz...

je velka skoda, ze tato diskusia takto konciiiii a mozno upadne do zabudnutia 🙄 ale mozno nie, mozno ja tu budem monologovat 😀

slavka23
2. feb 2009

mozem monologovat s tebou ivi? 😀

malibuu7
2. feb 2009

drobco mi zaspinkal, tak mam chvilu cas...

dnes mu asi zas pripravim to rybie file... len som niekde citala ze deti do roka by nemali jest rybky... neviete preco??? kvoli kostickam, ci nieco ine? ja mu to aj tak dam, len neviem preco by sa nemalo

malibuu7
2. feb 2009

slavi, hej tak to uz bude dialog... kludne mozeme 😀

malibuu7
2. feb 2009

verim, ze aj holky sa pridaju naspat... ked nie hned, tak casom... 😉 ked ich prejde zlost a hnev

angienka
2. feb 2009

😀 vy potvori jedne 😀 😀 😀 na slavku nezabral ani oli posledny co janka poslala odkaz a teraz sa prebrala 😉
Ivi mne dnes prdel jak divy a stale sa mi precurava aj cez den ja neviem ci to je tym cajom robia to i vam i janka mi pisala ze 4x ho prezliekala vcera,ale skusila som i fixies aj pampers aj tu helen harper a vsetko ma precurane 😠 vzdy cele bodo a pancuchy mokre 😒 a to som prebalovala pred tym curacim obdobim uz len 4x denne teraz musim kazde 3hod a dnes aj v noci bo furt ma budilo co to tu smrdi sa mi zdalo ze nalozil bo strielal jak velky chlop celu noc 😀 ale plakal zo spania atak vzlykal ale spal tak si myslim ze to budu zuby a cosi sa tam aj crta...
Tak babule skusim to teda ak to pojde tak na to zabudnem a ak nie tak proste uz neprispejem...pieseme tu skoro rok a taku radost neurobim nikomu zeby som sa toho teda vdala,ked mi tu bolo taak dobre...inac stale mi spi a uz som z toho nervna co to je???76minut chapete a cez den co dava max 40min 😕

angienka
2. feb 2009

ivi a zrovna dnes osm na file myslela i ja a ze skusim pozret na nete ci u mozem kedze uz sa tu normal nediskutovalo o tom ja neviem ale myslim ze koly kostickam ale netusim...tak som spravila len zemiak s mrkvou 😒 chudak bude z neho vegetarian zvyknuty na maso bol a ted nic ale papka pekne tak v poho...este to musim pomixovat a to uz aj papat mal no je to divne ale som rada ze spi...

slavka23
2. feb 2009

a mozno sa este niekto prida......?????
Ked som tak citala par desiatok stran dozadu zistovala som zaujimave veci....sice uz mam dieta..ale nikdy som nejako extra nezistovala ci moze to a to papat....pomalicky postupne som jej davala zo vsetkeho...a nikdy som nemala problemy..nechcem zakriknut,ale ani alergie,ani tvrde kaky..nejako to slo....aj pri druhom,ak bude zdrave budem robit to co pri Tinke...mozno trochu tu stravu vylepsim,lebo ste tu davali zaujimave rady a typy..

angienka
2. feb 2009

ivi i ja sa SNAZIM,ale nie vzdy to ide a keby to bola jedna narazka ale ja zo seba zlu matku nenecham robit a odsudzovat sa uplne cudzou osobou co o mne nema ani paru a uz mlcim necem sa vracat k tomu.

angienka
2. feb 2009

inac sa cem opytat ci ste skusali kiwi kupila som uz ale stale som nespravila no neviem asi dam vela jablk a len jednu kiwu a ked bude kysle ta i banan som kupila-co myslite dnes som mu dala teda jabko merunka a zjedol cele sklo a este pusinku otvaral 😵

angienka
2. feb 2009

je to slavi i o podvedomi ako neviem kto tu uz pisal tusim janka i ivka sa tym asi riadi ze mysli pozitivne a je to tak ja to viem ze hej lebo dieta je strasne vnimave a vsetko citi a je to aj v tej strave ked sa bojis a riesit dat ci nedat bude alergia a tak tak moze byt a je to zbytocne pak si vycitat ze to bolo isto tym,ale asi by ani nebolo proste je to v organizme kazdeho cloveka-moj nazor 😉

angienka
2. feb 2009

dnes ten cas ale bezi,som este dospavala bo jak som musela timmca prebalit ta sa o 6tej zobudil a uz nemohol abrat i ked sa snazil a ked pocul dvere ta hned na styri a cakal tatka tak si ho pak vzal a hrali sa a ja som pospala a potom som ho uspala vedla seba takze az 9.45 sme vysli z postele,hned je ten den kratsi a este ked mi tak hajka tak asi ani von teraz nepojdem naje sa a pockame na tatka a spolu pojdeme-ak sa mu bude chciet.

malibuu7
2. feb 2009

no paci sa mi, ze sa to zase rozbieha... 😉

slavi i ja tak robim jak pises, pomaly vsetko skusam... aj my tak sme urcite vyrastali... a mamky neskumali ci sa smie ci nie...

eni, asi to bude naozaj kvoli kostickam, no ale ten pangasius nema ziadne, tak sa toho nebojim....
mozno sa timcovi meni rezim, bud rada ze spinulka... a v noci sa mi tiez posledne dni furt vykruca a zistim ze je pocurany, ta to preto... ked ho vyzleciem tak pohodka spi dalej

malibuu7
2. feb 2009

eni i ja davam kiwi, ale len ho olupem a potom len tu zelenu cast, ten stredok s jadierkami mu do toho nedavam. Teda raz som dala a bolo to take jak trpke. tak vzdy len to zelene a jedno jablcko k tomu. alebo aj daco ine skus... ale same som nedavala, ja vzdy miesam aspon dva druhy ovocia.

my dnes od 10hore a to naozaj den strasne rychlo ubehne

malibuu7
2. feb 2009

idem mu nachystat ten obedik, lebo sa zobudi a nestihnem. Ale som stale tu. 😀

slavka23
2. feb 2009

pangasius je fajna rybka..mne to skoro jak kuracie prsia chuti...a tina zboznuje ryby...
no nase mamce urcite nerozoberali ci sa smie a ci nie...co bolo bolo a to nam dali..sice je pravda ze vtedy bolo kopu veci urcite zdravsich jak teraz...ale sme tu a sme zdrave...no...aspon ja 😀 aj ked teraz sa urcite neriadim vsetkym co mi mama poradi....ze daj toto alebo toto...sice tina uz vsetko zbasti 😀 😀 to ma po tatovi

angienka
2. feb 2009

uz sme hore a taky zlyty jak som ho vytiahla ta ma objal a zacal mi spievkat a tak sa tulil,tak ja mu idem pomixovat zeleninku kym si sedi a hra sa...schladila som zuby gelom pred spanim a aj si kusal ta snad ho prestali boliet no neviem tazko zaspaval ale spal krasne ale jak sa pretacal ta furt babvava urobil tak ee som myslela ze s azobudi no spal dalej...no to bola doba to v kocarku tak spavl vonku i 3hod ale ked bol mladsi ale tera vonku tiez len na 30-40min...

angienka
2. feb 2009

hej hej i ja robim min 2druhy aj zeleninu ked robim jedine vcera ci predvcerom to bolo co mal tu kasu s mliekom-sunarom tak bol len zemiak urobim ze uvarim jablka a pak pridam len to zelene s kiwi a ked bude kysle ta dam banan...

angienka
2. feb 2009

hmmm ja vobec si rady od mamky nepytam len svokra mi furt do mojej vychovi zasahuje 😠 sa riadim sama sebou a pocuvam nazory okolo seba a priklonim sa vzdy k niecomu abo co viem ze som citala 😉 ale som tak rada ze timmco vsetko papa a nevymysla a to furt sa tu divia ze z ich strany to nikto nejedol ani pocut 😀

slavka23
2. feb 2009

som sa tu nejak zasedela....od rana docitavam...a muz uz nervny....uz mi aj veci z pracky povyberal,bo vidi ze jakosi nestiham 😀 😀 😀 😀 😀
ale idem aj ja dat Tine obed..aj na mna jakosi hlad prichadza ked vy tu o takych dobrotach pisete...a ja som teraz straaaaasne nachylna na take 😀 😀 😀 😀

malibuu7
2. feb 2009

tak som stihla zelninku ocistit a uz je hore... hm 30minutovka a je uplackany, tak sa musim venovat...

baby, normalne premyslam ze si kupim nejaky hrniec na varenie v pare... mate niektora?

angienka
2. feb 2009

moja mamka ma ale to kupila taku sadu ale nhorazne to stalo na desiatky tisic 😕 takze ja nemam a cela mi dal alesom vravela ze necem bo jak svadobny dar sme dostali taku panvicu neviem jak sa vola ne teflon ale proste nemusis olej davat a vobec sa nepripali a aj zaschnute jedlo ide lahko dolu 😀
my sme pomixovali a keca ham ham stale dookola ale je sladky a hra sa tak este pockam,ivi mne sa tak budi casto z placom proste nerozkuka sa okolo a zle sa zobudi a to je najhorssie teraz tak pekne vstal ze sa na mna culi furt a bavi sa sam my tu mame obyvak utopeny v hrackach ta lozi a zastavi sa pri kazdej hracke 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre