Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
2. feb 2009

uz len kvoli priprave jedla pre maleho napr. file, varit vo vode mi pride divne...

viete co mojmu jozkovi velmi chuti??? rezanky z polievky... take tenke male, to si ich riadne pyta, az krici mu davam a spapa, ze uz nema 😀

angienka
2. feb 2009

babule a povem vam ze ja som toho pangasiusa ani nejedla 😲 😉 ale pocula som tu tiez boli na navsteve muzovi kamosi co i ja som poznala z prace trochu ako par su a tiez my hostinu narobili a oni ze jedli toho pangasiusa ze su najedeny a ze taka mnamka to bola,ja neviem ryby pripravit jedine obalit minule v tehu som cela ze len na citrone mi svokra radila a zapiect a hnusne to smrdelo a aj bolo nedobre ta uz od vted ysom nerobila rybu 😝 ale chcela som ho kupit ale mali sme mega zasoby kuracieho tak som nekupila a je uplne bez kosti???a jak sa pripravuje???Skusila by som ted nemame zasoby nicoho tak mozem experimentovat...

angienka
2. feb 2009

fakt??? 😀 ten jozi tvoj to jak velky chlop to ja som ani neskusala nic take este ani vyvar zatim kym papa mixovane ciste neochutene ta som spokojna,len rohliky a vcera lupak sme mu kupili a tote zvuky jak si pochutnava ja sa sulam normalne 😵

angienka
2. feb 2009

dnes budem varit len dukatove buchticky no varit len puding bo mame polotovar po dlhej dobe take jednoduche daco len 😉 ale poviem vam ze som taaak hladna mala som len velkeho pribinaka a kafe 😖 a uz mi tu kruci v bruchu ale ta este hodku musim vydrzat kym muzik vstane ☹ ale asi daco vylovim z ladnicky.
Slavi a jak to ze nic nepises o babatku jak priberate???Jake je uz velke?Ja uz neviem zda s ami to tak davno ze som bola tehu...ty uz po druhe ta to uz tak asi neprezivas no ja pamatam taky divny pocit ale krasny a aj tak tomu nechapem jak sa to moze udiat taky zazrak v tele a po par mesiacoch akoby nic 😀

slavka23
2. feb 2009

Ani neviem poriadne Eni.Zajtra idem po mesiaci na poradnu ta sa tesim..sa mi zda ze nejako extra ani nepriberame 😀 brusko take mini..ale to este len 17 tyzden,potom zas budem jak slonica 😀
No uz druhykrat..ale mam pocit ako keby po prvy krat som bola..sak to uz 4 a pol roka..nejako nepamätam ako to pri Tinke bolo...zas sa len ucim co a ako...len uz sa neviem dockat kedy zacne kopkat..nejako sa mu nechce 😀

angienka
2. feb 2009

neboj teraz niekedy to prijde asi bude lenosko 😀 alebo sa rozkope jaaaj si teraz pri tebe spominam jake to bolo dostavat take rany 😀 krasne ale niekedy az bolelo a jak mi brucho skakalo timmy divel uz vo vnutri sa nevedel do koze zmestit 😉 ted sme s ablaznili a je to uzasne jak ma chce zozrat jak pusinku otvara ked ho pusinkujem a stale sa mi do brady abo do nosa zakusi a ajku radost ma a sa smeje,jaaj slavi az avidim v dobrom to cerstve miminko 😵 mojho uz je velky chlap asi o chvilku zas zacneme snazilkovat 😀

angienka
2. feb 2009

inac sa asi dobre vyspal tu beha v aute a hlada co by stiahol ta mu stale na stol naukladam take veci co moze a on ma radost 😀 teraz uz ale vsetko zhadzal tak skace a jak chce na nohach stat jaaaj uz aj u nas to acina ivi-pomaly mi zacne chodit uz to nejde ho prehovorit nech si sadne zaprie sa a stoji 😒 a ja si cora viac uvedomujem ze to uz prestava byt moje male miminecko 😀 no ale co tak rastie a ja starnem no 😉 tak ja idem krmit to bude zas mrkvicka super znicime dalsie veci 😠

slavka23
2. feb 2009

No vidis 😀 😀 😀 len sa pekne snazte,Timmy by urcite chcel malu sestricku aby mal koho ochranovat potom..a ked sa bude nudit aby sa mal s kym byt 😀 sak to uz fakt velky chlop..booze tie deticky tak rastu...

angienka
2. feb 2009

no ty jo plnu misku spapal a este by chcel dnes ma zas papaci dnik 😀 a potom co je tak velky a tucnucky 😵
jeee a to uz o chvilku tatka budime aspon si hodim vanu a konecne sa najme bo chipsy tu tlacim ted 😀
Slavi aj by sme uz pomaly zacali i ked muzzik raz tak raz tak no sak i ja ked vidim jak rastie tak chcem dalsie no uz mi to lezie na mozog a chcem ist strasne pracovat a keby bolo dalsie tak min 3roky nepojdem makat 😠 tak aj koly tomu 😒 ale uvidime...zas potom by bolo tolko stastia naraz a cely ivot pak nic len by som cakala na kamosky kedy sa im narodia a to sme hned tak po sebe zacali skoro vsetky co mam 2su dokonca este stale tehu jedna uz s druhym ta fajne veselo len skoda e vsetci tak daleko aj tie kamosky z cr slovenky ta odisli na slovac bo vsetky maju chlapov ci muzov slovakov ta to take aspon som ich mala v pardubiciach tak bolo blizsie,teraz uz len ked domov dojdem a skoro vsetky z inadial su...no rozlietany sme no co narobime ☹
Slavi co moj ale tvoja kristynka sak to uz slecna velika za chvilku uz do skoly pojde 😕 to bude zabava 😀 ja som teda na nas zvedava cechoslovak ci nebude mat problem 😖

angienka
2. feb 2009

slavi mas sa na co tesit je tak krasn esledovat jeho pokroky najprv teda miminko co len spi kadi cura a papa a pak ja som cakala na to pretacanie a od kedy sa pretaca ta kazdym jeho pokrokom si uvedomujem jak rastie a cem naspat svoje miminecko taky koblizek maly to bol a ted sa nestacime s tatkom divit no ma byt po kom taky obor no...

angienka
2. feb 2009

hej maly mi tu zacal robit poriadky doplazil sa do kuchyne a tam pri kosi mame metlicku a smetak a on smetak v ruke a nad hlavou si mava 😀 nejaky je zas akcny ale furt sa smeje zlatusik vyspal sa a ma energiu,zato tatka sme budili a bol jak ocapeny,kecali sme a on podoprety o ruku zrazu zaspal behol minuty 😀 tak nic nechame ho teda este chvilku i ked od hladu asi nechty poobhryzam 😒

malibuu7
2. feb 2009

juj babule i ja chcem malinke mimi, toto co som si porodky priniesla... ved ja ked ho kojim na rukach, minule som siho tak drzala, tak nohy mu total visia dole... kde su tie casy, ked sa mi cely vosiel na rucky 😵
takze vy sa chcete snazilkovat??? i ja by chvilami brala druhe miimi... no predstava, ze sa zopakuje to co pri bc.statniciach ma uz nelaka... takze az ked budem mat istotu buduci rok, ze skoncim skolu v termine, tak by sme sa tiez posnazili, asi... no i take myslienky som pred par dnami mala, ze by som isla do prace a aj som na nete hladala uz daco 😀 je to tazke no...

eni pangasius je normalne jak rybie file, klasika... pre nas to robim normalne v trojobale, vyprazit, ale pre maleho to neide takto,tak som mu to dala uvarit na tu zeleninku, vela vody tam nebolo, takze viac menej sa to v pare varilo... a spapal mi uplne vsetko.. a co je najlepsie na tej rybke, ze ju vobec za rybacinou necitit... inak my papame casto pstruhy este... mnam....

angienka
2. feb 2009

ja som kupila asi pred 3dnami asi file zmrazene a take na kocky je ta tiez ze to obalim ale asi az na zajtra to necham dnes len dukatky ked muz bude chciet tak uvidim na co bude mat chut alebo este sekana moze byt to mame tiez doam a aj knedle slivkove co on uz nemusi 😀
Ked uvazujem rozumne tak by som to mimi odlozila o 3roky cca aby som mohla byt este chvilku s timmynkom a pak ked mi znizia matersku tak v jeho 2rokoch aby som zacla makat aspon na pol uvazok nech som medzi ludmi no niekedy ma to tak chyti ze strasne chcem dievcatko a ked vidim koblizka jak rastie no tak chute su este vacsie 😖

angienka
2. feb 2009

a uz vies ivi co by si chcela po skole robit?Ja uz ani neviem strasne ma to bavilo v pardubkach na jednom oddeleni vlastne aj na dvoch ako praca a ako kolektiv tak toho tam bolo viac bola som tam spokojna ale tu nic take v okoli neni a zas odbornik uplny do pc niesom tam to bolo take no nie uplne do systemu a stale nieco nove tak neviem ale nieco s ludmi isto bo ja rada kecam 😀 a vidim stale nove tvare ziaden stereotyp v kancli to neni pre mna 😖 jedine ze by sa tam nemakalo vobec a mala som kona cely den zapnuteho 😀

angienka
2. feb 2009

teraz mi to tu timmyk asi rozmlati bucha po stole jak divy robi paci paci ja mu stale ukazujem ked mu spievam tapi rucky tapi a ze ma robit bac bac bac 😀 tak mi to tu predvadza 😀 😀 😀 a pak sa hodi dozadu v tom chodaku a hlavu az na strop dvihne a smeje sa a toto dookola no pekne sa zabava,nove hry si vymysla....
A uz mu tak kus vidno ten zubok horny 😖 ale je nabuleny cely biely vacok tam ma ☹ chuda male...uz nech su vonku 🙄

malibuu7
2. feb 2009

tak my sme boli na nnakup v bille, no je tam sialene pocasie, hrozna fujavica... drobco mi este spinka... my si dnes budeme robit zemiakovy salat a rezne, mame chut na to... i ked neviem kedy lebo manzel este neprisiel ...

neviem presne co budem po skole robit, len viem ze ju chcem co najskor dokoncit... ale v lete, ked budem mat viac casu, tak by som chcela skusit financne poradenstvo...

inak ja v kancli mozem.... pred tehu co som chodila do prace, tak to bolo super, v kancli, bolo nas tam asi 6, no v kuse sranda... ale ako makali sme stale, no srandu sme si zo vsetkeho robili... a dalo sa stihat aj kona citat aj pisat... no vtedy to skor mojasvadba.sk frcala... konik az neskor pred tehu 😀

aj ja mam pocit ze jozkovi ide niektory zub, len neviem vobec kde... do pusy si neda sahnut... tak nech uz aj vy mate vsetky vonku...

musim potom pridat fotku jak mu krasne vidno horne zubky.... take ziletky 🙂

angienka
2. feb 2009

no mne sli chlapi von sa kocarkovat tak som si dala hodinovu vanu akurat som vysla a idem sa pustit do uklidu i ked ma to uz nebavi stejny kolotoc stale dokola 😠 neviem co tolko jeme ale kazdy den mam plne umyvadla riadu 😠 😠 😠 jaaaj jak ja nerada umyvam 😀 tak najprv upratam ten neporiadok co mi tu cipisek narobil jeho hracky a snad to stihnem kym pridu nejak na tie buchticky uz nemam chut a muzikovi to je dnes jedno tak neviem pri com skoncime...vcera robil francuzske zemiaky vlastne a este jedna porcia zvysila to vacsinou vyhadzujeme ale som to odlozila do ladnicky ta mozno si niekto da,skoda ze ma to nenapadlo ked mi tu skrucalo brucho od hladu 😖

angienka
2. feb 2009

ani timmco nechce do pusy nech mu strkame rucku a sliedime ale pred tym nez odisli ma tak zahryzol do nosa jaaaj az anjelicky som videla a on ma z toho ohromnu prdel 😀 a najhorsie ale ked mu nedovolim ze uz som dokusana a on utoci jak pyrana 😀 😀 😵 a pak sa zacne zlostit a nervnit ale kusatka nechce kuse vsetko len nie hracky na to urcene,no idem ja bo zas sa tu zapisem ze uz mam pocit ze dvere dolu buchli a ze uz idu 😖 ja sa zas ale ozvem,janka este z nakupou nedosla...divne 😕 asi sa rozbehli 😉
Inac co vy babule dajte nejaky tip na valentina i ked asi mu kupim klavesnicu 😀 😀 😀 blby darcek na valentyna ale to jedine ze ma nic lepsie nenapadne stale chce novu i ked mame dobru ale najnovsie chce ciernu a s nizkymi tlacidlami tak s apo niecom pozriem,no to som mu vravela e na narodky co bude zas mesiac po valentakovi...tak co mate uz nieco vyhliadnute?

malibuu7
2. feb 2009

ja rada umyvam riady... teda poslednu dobu sa natahujeme o to kto bude umyvat, lebo ja si chcem oddychnut od drobca a a ked je drobco mrzuty, tak i muzik radsej pojde umyt, len aby ja som sa s malym hrala... 😀

valentyn??? u nas to bude asi pri bonboniere... nic extra nevymyslam, ani nemam chut vymyslat nejak...

eni ani u nas uz kusatka nefunguju... najnovsie plysaky mu chutia.. stonozke nozky odtrhava 😀 a zuje...

slavus, bude nova fotka zajtra??? uz by si si mohla aj foto malickeho mimi dat do albumu

malibuu7
2. feb 2009

pridala som par fotiek, tak kuknite akk chcete, ako nas drobko rastie 🙂

angienka
2. feb 2009

super idem juknut do alba hej slavke som dnes nazrela ci nepridala a ona nic sukromnicka 😉 😠
ted mi mangel kupe milacicka a pak idem uspavat ta som zvedava aky boj to bude s nim...

angienka
2. feb 2009

prekrasny je ten chlapak rastie fakt do krasy 😵 a tie zubaky no fakt pecka 😕 to som cumela 😀
a v siltovke s ami tiez pacila no vsetky s ami pacili,sikulka jedna tiez jak velky chlop uz vyzera ivi a take divne to je i joi presne taky ked je v pyzamku abo v dupackach ta jak male miminjko a v tych rifliach uz jak chlapak 😉

angienka
2. feb 2009

jani halooo kde si?Muzik ma odhlasil ta ani neviem ci je na skype ale uz sa ani neprihlasujem bo chlapi uz koncia s kupanim ta idem robit kasicku a uspavat 😉

malibuu7
2. feb 2009

no dost zalezi na oblecku, ale ked ma rifle ta i mne sa lubi jaky frajo no... no a s tymi zubakmi naozaj hryzie brutalne

angienka
2. feb 2009

ivi tak to ti verim mne staci ze ma zahryzne s tymi 2 spodnymi a uz ma to boli nenormalne no ale ta do nosa to je jasne,hrozne co ten nevymysli-inac doteraz som ho uspavala 😠 potvorka vymyslal a tocil sa nakoniec asi zaspal no ale v takej poze co nechapem jak moze spat ale ta on ted casto vymysla take ze cumime 😀

angienka
2. feb 2009

aj ked mu dam mikcu a teplaky ta sa mi zda taky dospelejsi jak 2rocny vyorovo ale ked mu dam dupaky abo overalek ta je to miminecko 😵

angienka
2. feb 2009

haloo tak kde ste vsetky? ☹

angienka
2. feb 2009

tak ja som si predsa ohriala francuzzaky teraz no co uz sak sa uz pacit nikomu nemusim 😀 slavi mas podobne chute?bo ja v tehu som i o druhej rano sla pict zemiaky bo som dostala chut 😀 a to vazne myslim 😉

malibuu7
3. feb 2009

dobre ranko prajeme.

vcera som uz pred desiatou, alebo tak nejak isal do postele, trosku som sa este poucila, ale bola som total brutal unavena.... no a drobco tiez spal nejak nie dobre, stale sa šil, vrtel, mrncal.... no divna noc, a casto som bola hore... tak aspon teraz sme si este kusok podriemkali...

angienka
3. feb 2009

zdravim,ivi viem presne o com pises on sa tak vrti a fnuka a aj ked on spi a robi to zo spanku ta nema miesto a mna budi ta ja stale v srehu ze co ci pojdem papu robit ci uspavat...no ale svokra mala vcera dovcu ta chcela timmycka a kede sa muzikovi rano nechcelo spat tak na obed jej volal ze ci ho nechce uz,tak siel tam a my sme si lahli tatko teda spi a bude a do vecera a ja som uz hore a musim ist prataaaat 😒 zajtra pride segra so snubencom 😉 tak aby to tu bolo tip top,mala som ist s nimi no ale necem muikovi zdrhnut na valentyna a nijak raz nam to nevychadza bo potom sa oni musia hlasit na urade a zas par dni na to ja musim byt u zubarky takze take nijake no 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre