Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

angienka
3. feb 2009

ale janka mi nejde do hlavy uz 2den neni ani na skype 😕 zeby jej zas pc blbol?No nic musim ja ist obed spravit i kked muzik bude mat ohrievany ale ja uz rohliky do seba cpem a to nedobre 😝 a zas ma caka horda nadobi ja mam pocit ze umyvam nadobi z celeho baraku teraz kazdy den to robim a min 30min sa tam zdrzim stale 😖 a to sme traja a timmy toho zas tak neumaze 😒

malibuu7
3. feb 2009

no presne tak jak pises, toto mi robi... to taky spanok na figu... no ja si stale myslim ze zubky, lebo aj ked sa pekne hra, tak znicoho nic sa rozplace a ide hned ku mne...
takze navsteva vam pride, ta fasa...

no janka aj mne je divne, ze co s nou vlastne je... zeby tak zanedbavala kona? no ale fakt ani na skype nie je...

malibuu7
3. feb 2009

ja tiez az teraz varim polievkocku, teda drobcovi som uvaarila na obed a to uz aj vsetko spapal... a my mame salat a rezne, vcera vecer sme este robili... mnamka...

angienka
3. feb 2009

hmm ta moc som toho nestihla akurat nadobi umyla a dala prat a ted na mna hlasi error bo pipa ta idem kuknut co sa deje a maly mi uz spi bo ho priniesla o 15tej taze sa toho ani nedalo moc stihnut 😒

angienka
3. feb 2009

hmmm tak ja som vybrala file ale ted si varim ryzu a tuniaka neviem ci ste jedli toho z lidlu taky v konzerve a na kadejaky sposob neviem ci mexico teraz mam tam olivy kukurica hrasok a taky nalev a s ryzov to fajne chuti a moj muzik to nema rad tak si to robim 😉 javascript:addEmoticon('😉','vBody')

angienka
3. feb 2009

hej maminy to aj vase deti tak chrapu??? 😀 😀 tera pocuvam ze tatko po tichu a timmy si chrape jak velky chlop 😀 😵 a to viac krat dakedy len tak dycha hlasno ale ted chrape 🙂

malibuu7
3. feb 2009

ja tuniaka moc nemusim... neviem, neprisla som mu na chut... 😖

jozko mi nechrape, obcas sa teda stane, ze take slabe zachrapkanie, ale inak niee 🙂

angienka
3. feb 2009

tak to bude mat timmyk po tatkovi ten dakedy ani jakeby nedychal a dakedy tak pili ze mamka tu vobec ani spat nemoze ked su u nas 😀
Ja som ho tiez nikdy ani doma sme ho nemali vobec ale toto je celkom dobre viem ze kamoska mi to varila na ubytovni v pardubkach a od vtedy mi zachutil ale obyc nie len v naleve so zeleninou...ale tiez len raz a cas 😉

slavka23
3. feb 2009

caute 😉
konecne mam chvilku casu tak som nakukla..vidim ze len vy dvojka tu oxidujete 😀 😀 😀
s Janulou co?
No dnes som bola na poradni...normalne ma seklo ked mi sestricka povedala ze som o kilo a pol lahsia...neviem ci daco s vahou maju abo co ale sa mi to nezda. Sa napchavam vzdy a vsade a ona mi povie ze chudnem... 😕 😖
Aj Katka sa mozno za par dni ukaze..uz otravuje dajakych chlapov co im to mali prist napojit,kazdy den im vyvolava tak sa mozno zlutuju nad nou a pridu... 🙂

slavka23
3. feb 2009

hmmm...ze fotky mam dajake dat? no ja by dala, keby som vedela jak 😠 😠
to musim s Igorom nech vysvetli... 😅 😅

slavka23
3. feb 2009

Ivi som akurat fotky pozrela....jaky uz Jozko frajerisko 😀 😀 😀 uzasny je v tej siltovke 😀 😀 😀 😀

angienka
3. feb 2009

slavi ta tak jak si tote tam dala 😉 ci to katka ti radila jak nato?len si ich musis zmensit a pojdu ti tam nahrat hned musi to byt do 700kb 😉
No uz sa tesim na katku naj hodi fota noveho bytiku a tiez aj slecny jak rastu a aj zubanu malu 😉 ja sa furt zlaknem jak mu nazrem do pusy ked sa smejka ze to take zubisko tam ma a to ten biely vacok obrovsky tam je ☹

angienka
3. feb 2009

fiiiha a le sak to tak daktore chudnu hlavne ked blinkaju,ty nemas nevolnosti???
Mne nastastie dlho netrvali ale bolo to najhnusnesie obdobie jasne az na injekcie tie boli najhorsie ☹ za prve 3mes sa moze schudnut pak uz musis naberat jak ti mimisek rastie a aj plodovky sa viac tvori a aj viac musis papat hlavne vitaminky ja som nejedla prve mesiace vobec 2-3dni 😉 bolo mi le zo vsetkeho 😒

angienka
3. feb 2009

taka som leniva vobec sa mi nece pratat ale uz sa tesim na segru sak sme sa i pekne dlho nevideli-od krstin 😕 a to je uz doma,ale v anglicku uz koncia sa rozhodli ze ani spiatocnu nevyuziju tak ostanu na slovaci,tak ted sa snad castejsie uvidime a snad sa nam rychlo o sesternicku postaraju 😀 😀 😀

angienka
3. feb 2009

no asi janke fakt ten net abo pc zlyhal bo vcera na obed bola na skype naposled a mala ist do mesta a pak vravela ze sa ozve ale neozvala a furt je off ☹ 😕

angienka
3. feb 2009

a spravili ti slavi fotecku?Ja nemam s timmyskom z utz 😢 tak mi je to luto tak si to teraz vynahradzam a fotim si ho skoro kazdy den 😀 len asi novy disk abo rovno pc kupime na tie fota 😉

slavka23
3. feb 2009

kurnik...tak som sa rozpisala a ono si to len tak kludne vsetko vypadne....jooooooooooooj 😠 😠 😠 😠

slavka23
3. feb 2009

Dufam,ze Janke fakt len pc strajkuje....bo tiez pozeram ze ani skype nema zapnuty... 😠
Neviem jak je mozne ze sim schudla...ja len sa utesujem tym ze oni tam maju blbu vahu....sak ani beblinkam a tlaci vsetko co mi pod ruky pride....sak uvidim za mesiac... 😉
Uz mam fotku z utz,aj ked spred mesiaca...ale pekne tam lalo vidno...furt nato pozeram jak na zazrak 😀 😀
A tie prve fota tiez muz daval...ale mne to musi 10 krat vysvetlit 😀 😀 😀 a aj tak tu mame asi daco blbo nastavene....to musim katren dakedy na kavu pozvat nech ma zauci.... 😀

slavka23
3. feb 2009

paana... 😀 😀 jak tatar pisem 😀

angienka
3. feb 2009

slavi pohoda-dobra rada necitaj po sebe 😉

angienka
3. feb 2009

sak co dobre pises aspon ja som nic nepostrehla ja citam rychlstou blesku tak si to ani nevsimam len ked mi nieco nedava suvis bo dakedy ked niesu ciarky ta tazsie sa to cita ale to len ked dlhsie prispevky,pri takych to ide jak po masle...
Inac babuchen som robila este aj to file s kasou mnaamka sa podarilo fakt moje prve obalene file 😀

angienka
3. feb 2009

uz mi miminecko spinula zas bojoval jaaaj a kolko nervov v nom je ze ma a desi jak aspava a ce byt na bruchu lenze tak nezaspi a mu nedovolim sa pretocit jeeis to by ste mali vidiet 😨

angienka
3. feb 2009

hmmm slavi ted pisem ja jak tataaar to z hej si domyslite ma tam byt ma az desi jak zaspava 😀 no sak vy to pochopite 😉 no cakam do zajtra keby to bolo pc abo netom tak sa isto u janky prejavi abstak a pojde k bratovi a z tamad nam napise 😉

malibuu7
3. feb 2009

dobry vecer prajem

my sme si trosku podriemkali pred chvilou, tak sme hore este, este ani kupany nie je... chjo... nejak ho poslednu dobu neskoro kupeme...

slavi ta ty taaaaak chudnes??? si si to nepoplietla kusok???

ludia, moje deturko sa mi dnes dusilo... mame take hracky gumove do vody, take lodicky a daju sa za seba zapojit na suchy zips... no a on ich ma velmi rad.... stale to kuse.... a odkusol ten suchy zips (kusok asi tak 1x1cm) 😠 a len som videla jak nemoze daco hltnut.... och 😅 tak som mu strcila prst do hrdla, no mal to teda uz pekne hlboko, ale vytiahla som mu to nastastie 😕

angienka
3. feb 2009

jeeeisi ivi no toto to je zivan teda este ze si rychlo zasiahla ma tu az mrazi ☹ tak janka zije len ma nieco z pc 😉

jankando
autor
3. feb 2009

Caute baby,
tak som vas tak zbezne schrupla
mala som pc v oprave a debil mi zabudol naistalovat spat wireless softwere,ci co to je..ale dvd mechanika uz funguje..tak som rada
Tiez nechapem Eni, co to furt tymi ip chce povedat..ja ip nemazem, tak ja nemam problema...
ale som rada, ze je to uz za nami

No a .......
chcela som , ze dnes sme dali zemiak..fuuuj.to by som ani ja nejedla......som zomixovala s vodou a take blleeee to vyzeralo a i tak chutilo Petkovi..ze bleeeeee.. 😖 ...nechcel....velmi...ho natahovalo.. 😠 ..to mrkvicku basrtil oproti tomu....

no a vcera sme jedli s JOhnom hrusky take fajnovky, a tak na mna taaaake veeeeelke okaane kukali, no ta nedaj mu ku ustam, ne?
ta dala som mu, raz, furt na mna pak kukal, ta zase a on moj mudry chlapisko vytiahol jazyk a olivoal...frajer jeden..na sladke by ho bolo..jak jeho mamka.. 😀 😀 😀 😀 😀

jankando
autor
3. feb 2009

Ako to je u vas? ako vase deticky bastili zemiak samotny?chutil?
bo ja sa napr. ani Seanovi necudujem, ze nechcel bars..bo boha, ani ja by t odo ust nedala.. 😀 😀 😀
no ale pravda, ze ani tu mrkvu by som eee..ale ta mu ocividne chutila ovela viac ako zemiak....
co sa moze pridat ako tretia? karfiol?kalerab?

jankando
autor
3. feb 2009

Fuuu..Ivi..
tak to pozor..
ja tiez vcera jak davala olizovat tu hrusku malemu, tak tiez tam taky maly kusok bol, som si nevsimla..a kukam a nieco biele v ustach, hned som prst pchala, ale mal to len na jazyku, tak este dobre.. 😉 😉

angienka
3. feb 2009

je jani to je cukrus 😵 no zemiak tak este sam s vodou som ani nedala ja som sla ze cista mrkva pak mrkva zemiak a pak mrkva zemiak kuracie spolu ale robila som zemiak ako kasu ale ne s tou vodou ale so sunarom som zmiesala 😉

jankando
autor
3. feb 2009

takze som uz nemusela davat cisty zemiak?
mozem mu to rovno ulahcit a dat mu do toho mrkvu..chudacek moj..nechcel ani za rit toho zemiaku... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre