Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
14. máj 2008

eni, ja sa len nechcem stresovat zbytocne..a zistovat ako to tu chodi v uk, tak by ma kleplo jak hrozne..takze radsej som to vzdala, nech si so mnou robia co chcu...ale nieco vies ,ze odkuknem..samozrejme..aj tu na konikovi..nieco mamca doda...a ty tiez... 😉
baby, ja polievky zboznujem, ale nema ich kto varit, ja neviem... 😠

malibuu7
14. máj 2008

jani a ja vcera mala macanku, aj mam este trosku v chladnicke, chces poslat? 😀 ne ne nevyhadzuj to skoda, vsak to este dobre, a este ked aj tebe samej chutia, tak to je super

angienka
14. máj 2008

no jasne-to my zas doma sme boli zvyknuty ze vo velkom a sa dojedalo aj 2-3dni ale moj neceee na druhy den ohrna nos uz 😠 len si daj i segedin dobry na dalsi den-mnaaaam.

malibuu7
14. máj 2008

hej u nas doma to tiez tak bolo, ze vo velkom vzdycky navaarene a jedlo sa az kym sa nezjedlo 🙂

jankando
autor
14. máj 2008

no ivi....mnaaam, ja zboznujem macanku od srdiecka..mnaaaaaaaaaaam.. 😝
aj to sa raz naucim varit.. 😉 a ked nie, tak si pockam do porodu pak tu bude mamca, tak mi navari..lebo ja lubim jaku ona robi..mnaaaam
no chitia, chutia tie halusky...sak tak po troska, uznajte, ked uz john vcera do nich zdubal, tak musia byt dobre..

angienka
14. máj 2008

janu tak to by si mala,mna to rocne behanie po uradoch nieco naucilo-ze vsetci su blby a nikto ti neporadi a nepomoze,co si sama nezistis-to nedostanes 😠 je to krute ale zial-je to tak!!!!
Tiez som myslela ze ked mi mudra pani uradnicka povie ze to proste nejde tak to nejde...a posielali ma od dveri k dveram,kazdy daco ine tvrdil...no kedze mam takych rodicov akych mam...tak to bolo o inom-lenze oni nemali az take info zo slovenska...takze to trvalo,ale ked som par veci zistila tak ma to nutilo ist dalej a hladat az som nasla-a zrazu slo vsetko 😎

angienka
14. máj 2008

zeny vy ma seriete,ani netusite jak by som si dala macanku 😢 🤐 😠 chceeeeeeeeeeeeeem...

jankando
autor
14. máj 2008

u nas nie...u nas mama i ked vela navarila, tak 4 hladosi to spasali hned..nanajvys ostalo este aj na veceru.. 😀 takze sme zvyknuti skor na cerstve nez na jedla z chladnicky 2/dnove.. 😉
juuj, baby, ale piseme jak dive ani nestiham 😀

angienka
14. máj 2008

sak konecne sa to rozbehlo...stacilo sa trosku postazovat a hned pisete jak dive 😀 😅 😀

jankando
autor
14. máj 2008

no eni, o uradnikoch mi tu ani nepis, ja som si svoje uz s nimi odzila a chodila az na urady pre obcanov a zahrnicnych a tam mi tiez tak poradili ze az...a to tu okolo domu co mam vsetko riesit tak riesim len a len ja a to bracho vie ovela lespie po anglicky, ale o vsetko sa ja staram..takze urady, telefonaty a take..no to ja mam prax v tom, uz sa ani nehanbim jak predtym
zistujem kazdu blbost a nie je mi ani trapne.. 😠
a ze nik nepomoze, sak samozrejme, to tak asi vsade je

jankando
autor
14. máj 2008

no a pozri na ivku...sak ta sa nejak dnes rozpisala... 😀

angienka
14. máj 2008

no ale znas ja blba im verila a oni ma z litaku do prahy ze tam mi to hned spravia,prisli sme tam a oni ze to tak neni ze potrebujem z tamade toto a ze to trva tolko a chapes...taze vsade zbytocne sme chodili a uradnici sa nas len zbavit chceli a tak tresli koko...y aby sa nas zbavili 😠

angienka
14. máj 2008

sak pozeram...bo sme sa tu zisli konecne vsetky 3,tak to bezi-konecne to ma grady 😀

angienka
14. máj 2008

i ja uz tu po meste sama chodim,al my sa tu prestahovali a ja nic nepoznala,taze vsade som musela s michalom taze sme sa nalietali a pak som sa na to vybodla-vyhladala zakony,zistila z ktoreho uradu co potrebujem,ci mam na to narok a bolo to...

angienka
14. máj 2008

no ale som to nejak zakrikla...zas nikto... 😕

jankando
autor
14. máj 2008

no to ma... 😀
eni, to nie len ty blba,sak aj ja im verila, a cakala a cakala a furt nic, tak som musela pak uz do svojich ruk vziat vsetko ..ted zase cakam, davam im cas a jak nic do pondelka, tak zase sa pojdem niekde postazovat.. 😠

jankando
autor
14. máj 2008

si velka zena... 😉 vseeecko si pozistovala a vyslo ... 😉 gratulujemmm. 😵 😵 babo je isto pysne na svoju mamku.. 😉

angienka
14. máj 2008

tak tak na nich len po zlom,ja vsade slusna,nikomu som problemy necela robit,ale to bola chyba...na nich to neplati hlavy maju vykradnute,nic nevedia-len kedy vyplaty dostavaju asi... 😠
zato ma prekvapilo jak som prisla na sr a tam taka mila zenska mi este poradila-no som cumela...a ted ked som bola s bruskom tak tiez uz mile boli-no ale to uz videli,ze viem viac nez oni same...zas som preskolovaa personal-tentokrat na urade prace 😀

jankando
autor
14. máj 2008

no teda...tak to zase Holikova by bola pysna na teba.. 😀 😀

angienka
14. máj 2008

no uz ma to stvalo a to este ze som hladala a ten paragraf na trvaly som nahodou objavila...inak y som ted na sr bola bez muzika 😠 co vsetko by spravila nevedomost uradnikov...hruza,nedost ze ma o peniaze obrali,takmer by som platila tych 60tis za porod-to som tiez zistila nahodou ked som sa hrabala v zakonoch a bola som sa pytat a oni ze ne ze porod je nevyhnutny-len zabudli povedat ze len vtedy ked je predcasny a ked nie ze to bude za 60tis-no to by o tom museli nieco vediet 😝 😠

angienka
14. máj 2008

jaaaj zas som sa rozculila,no ale fakt by som ted bola doma a chudak muzik by s nami nemohol byt cele 3mesiace minimalne a dalsie problemy na uradoch bo to by bol uz slovak maly...no ani pomysliet 😠
no tota hej...cez leto pojdem prednasat na skoly o zakonoch 😀

malibuu7
14. máj 2008

joj baby, tak ja dnes taka aktivna..len na chvilku odbehnem do kuchyne a uz nestiham vas docita, to je strasne s vami

malibuu7
14. máj 2008

a nerozculujte sa na uradnikov, keby ze ste na ich mieste, tak tiez to tak neriesite si myslim

angienka
14. máj 2008

no vies-nas prstoklad 2prstami 😀

jankando
autor
14. máj 2008

no ....vidis, vyska bez chodeni do skoly...a co tam hrincko ci mira...nechkuknu na teba, ci toto dokazu, ne? 😎

angienka
14. máj 2008

no ja myslim ze keby som na to mala byt uradnickov tak to robim asi inac,ale ja by som nemohla,lebo som nervak a mna hlupost rozculuje...a tam kadejaka zmeska ludi chodi a kazdemu by som isto nevysvetlovala vsetko...no prave tam maju robit ludia vzdelany a nie taky co sa tam dostali ze travili par minut denne pod sefovym stolom a...

angienka
14. máj 2008

ale tak zas zo mna taku vzdelanu nerob 😀 ale je to ono-fakt clovek tam ide ich poprosit o radu ze ako to je a oni si z teba robia prdel len aby si ulahcili pracu 😠

jankando
autor
14. máj 2008

no a hlavne by tam mali robit ludia, co maju ochotu poradit, ved na to su tam..a oni co..len tam sunky vyvaluju a radsej ti nic neproadia, aby si sa nahodu nemal dobre..ja by tiez tam nemala nervy orbit, lebo tak ako pise ena, ja nezvladam hlupost a vysvetlovacky.. 😠

angienka
14. máj 2008

ste ma riadne nastvali s tou macankou...uz som nasim domov pisala ze sa tesim az mamca navari segedyn a macanku i ked som zas citala ze kapusta sa pri kojeni nesmie 😖

angienka
14. máj 2008

ja rada vysvetlim zas ked daco viem...ale oni som mala pocit ze su 100rokov pred mimozemstanmi...ze zakony pouzivaju tie co platili pred 40timi rokmi a tresnu hocico len nech sa ta zbavia a presvecia ta ze je to tak a ty prides a kukaju na teba jak kebys ty spadla z lietadla 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre