Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
11. feb 2009

Tak my nie sme kazdy den vonku, takze az tak nevadi.....ale teda vadiiiiiiiiiiiii vlastne..sak budeme musiet novy kupit..ale to uz len lacka nejaky ak....bo za ten sme vysolili az baaars vela ...
a auto sedacku mame doma i vanicku i tasku prebalovaciu i kryt na sport. veriu, i taacku.. 😠

jankando
autor
11. feb 2009

Tak som sa dozvedela, ze tu toho viac zmizlo....nie len mne..
i rozbili niekomu okno na aute..
takze tak..
o chvilu ma vraj dojst policia, tak mi maju zazvonit susedia... 😠
no toto.. 😠

malibuu7
11. feb 2009

ty brdo kriminalka Bradford 😀 (srandujem samozrejme) nebolo by mi to jedno, keby mi daco ukradli...

tak nech to hajzlika chytia 😠

jankando
autor
11. feb 2009

No..podla mna prd policia urobi..akurat sa ludia maju kde vystazovat a to vsjo
tak keby mi radsej chceli preplatit, to by som brala.... 😀 😝

jankando
autor
11. feb 2009

Poradte nejake dobre filmy
nech si stiahnem..bo nuda .. 😀
Ja az teeraz skukla Sex and the city ale film a super...to fakt...nemozem .......a tak lutujem ,ze som v kine nebola nan.. 😠 😠

malibuu7
11. feb 2009

hm ja niesom velmi filmova sa priznavam, takze moc neporadim 😒 nejak nemam cas na filmy

jankando
autor
11. feb 2009

Jaaj
no ja tiez velmi nie som..ale dobru komediu si rada pozriem....ja radsej ale citam knihy..len mi uz dosli...uz nemam ziadne doma, vsetky som spraskla rychlo...ked si predstavim, ze som od porodu precitala5 knih a to len ked som sla na wc tak som citala....to som sa ochodila.. 😀 😀 😀 😀

malibuu7
12. feb 2009

dobre ranko prajem

jeeeeeji jani tak to si sikulka, ked len na trone si tolko toho stihla precitat.... ja knihy citam, ale len skripta a ucebnice 😀 na ine mi neostava cas 😝

jankando
autor
12. feb 2009

Dobry den prajem

no ja stiham, hej...ja rada citam..velmi...

tak zo vcera ..policia do teraz nedosla..nema zajem asi.. 😠 hlavne, ze im platime za bezpecnost.. 😠
no tak ja dnes riesim aky kocik kupit..ale uz ani nahodou nie drahy..nejaky lacnejsi..a najradsej by som ho dnes objednala
tak radte ak viete o niecom dobrom.. 😉

katka755
12. feb 2009

aahoj baby.uz aj tamku mam chorucku,dr. ma upozornovala ze noc moze byt zla tak len dufam ze bude dobre......

jani mrzi ma ten kociarik je to strasne ze malemu dietatu nieco ukradnu.......
tiez by som sa bez kociara nepohla ako ivca pise...
jani linka hod co sa ti paci a my posudime,ja mam len z polska a staci hoci sa mi pacili ine nie ivi?ale co uz teraz su za rozumnejsiu cenu jak v tedy boli...

katka755
12. feb 2009

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

jani mne sa tento strasne paci v polsku nestoji vraj vela

katka755
12. feb 2009

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

jani tu mas aj z vanickou sak mozno aj tam take su sak kukaj ci nemas cas?

jankando
autor
12. feb 2009

kATI, DAKUJEM ZA tipy

nieco som nasla na ebai...a je lacny, novy...len za 100 lib a paci sa mi, ze je k tomu i autosedacka, taska, i take 'lehatko' ci ako to nazvat a tiez i taska prebalovacia a no aaaaa je od Macka Pooh... 😀 ..akurat farba sami velmi nepozdava..taka nepekna modra..

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-HAUCK-WINNIE-THE-POOH...

jankando
autor
12. feb 2009

Kati..pekny je ten druhy..
bo ja chcem i s vanickou... 😉 najradsej...teraz v poslku saleny kurz...len skoda, ze ako by som ho tu doviezla...oplatilo by sa... 🙂

jankando
autor
12. feb 2009

som asi svihnuta, ale mne sa pacia cervene kociariky
no...ale Daddymu a Petkovi by sa asi nepacil...keby som cerveny vybrala.. 😖

jankando
autor
12. feb 2009

hmm 😠
uz sa mi prestava pacit i ten macko vsade.. 😠
tak ja fakt neviem co kupime...
vy mate kociariky s vanickami?

jankando
autor
12. feb 2009

Baby, tak ja idem varit..
sice este neviem co...ale idem..
chcela som dnes robit nalesniky, ale uvedomila som si, ze nemam to sruhadlo na ne....len take ine miskove mam.. 😠

jankando
autor
12. feb 2009

Hej,a kamoska mi poslala recept na nepecenu tortu korytnacku..si viete predstavit, ze by sa mne pordarila? 😨

mozno cez vikend sa do toho pustim.. 😀 😝

adrianamickova
12. feb 2009

🙂 vsetko pojde,skus a daj recept aj nam.

adrianamickova
12. feb 2009

no a co si nakoniec ukuchtila?
ja som fazulovu polievku s udenym maskom,a to som dievcatam nestihala davat da pusy,masko myslim....jedna len polievku a amka masko...ale uz sme 2litre caju vypili,smedi ju moja,,,,zle jej nebolo... 😀

adrianamickova
12. feb 2009

jankando ....a ty tam mas take suroviny ako u nas.....kupis co potrebujes k vareniu....? |
vidis ja som temu varenie s brachom nepreberala, 😉

adrianamickova
12. feb 2009

a zenicky vasi chlapi nie su vybercivy v jedeni ????bo moj ano 😠

adrianamickova
12. feb 2009

to uz deti viac zjedia ako on,a vobec nechapem ako je v robote v jedalni 😖 tam tiez vsetko,ale stane sa ze donesie v obedari a mame my....a on si nareze slaninu 😀 😀 😀

adrianamickova
12. feb 2009

ahojte zatial .....idem na spravy 🙂

jankando
autor
12. feb 2009

Adi
tu mam kopec slovenskych obchodov, tak surovin je az az...
ale i oni maju vela surovin rovnakych, len sa tazko hladaju, kedze to iny jazyk...ale postupne odhalujem.. 😉 posledne som odhalila, teda nasla konecne mararin ich, bo som zo sl. obchodu stale kupovala a za prve je to lacnjesie v anglickom a stale..coz v slov. sa stava, ze akurat nemaju ked potrebujem.. 😉
No a nic som nenavarila...nedostala som ideu....a tak i na portest tatinovi..bo ho uz 2. den porsim, nech vezme dovolenku a ze si kludne pojdeme nakupit a cely den stravime spolu... 😠 a slubil, ze dnes vezme a stale je v praci..tak zrejme mu nedali..lebo su busy.. 😠

Inak, vcera sme mali mekaca a to by ste videli jak petko natahoval rucicky..a tato mi dal oliznut ten chliebik a jak lizal..ojojoooj... 😝 a tahal tatovi z ruky..tak mu dal do ruky a on hned ku ustam..frajerik jeden....som chcela odfotit, ale baterky som nemohla nabit.. 😠 neviem ci nabijacku mame pokazenu ci co sa deje.. 😠 😠

slavka23
12. feb 2009

caute baby...ja zas len tak na chvilocku,kym sa mi muzik vrati s pizzou 😀 taaaku chut som dostala....
och jani...to co za chudaka...ze malemu dietatu kociarik ukradne.....uz nevedia ti ludia naco sa zlakomit,ale petko aspon bude frajer 😀 ne kazd decko meni ferari ...a on uz druhe bude mat 😀

jankando
autor
12. feb 2009

Slavi
hej, bude mat druhe, bo ani do mesta nemame teraz ako ist.. 😠
pizzu z lordu budete mat, ci z lugana?
mnaam. 😝 dala by som si......a tu take blee pizze robia.. 😖

slavka23
12. feb 2009

No adi...ten moj je dost vyberavy,a mala je po nom v tomto 😠
u nas take jak pirohy,placky,buchty,nalesniky...ale muz ma aj tak zo vsetkej zeleniny mäsko najradsej
a mala rybky zboznuje...a ja som vsezrut 😀

slavka23
12. feb 2009

nee..v lorde uz je strasna pizza...taka jak bola dakedy vyborna tak to teraz dodrbali...strasne setria...nic na nu nedaju a cesto milimetrove....teraz robia dobru na bardejovskej benzinke,mnam..sa natlacim 😀

slavka23
12. feb 2009

so sa zasmiala na tebe jani...take plany ze co varit...a nakoniec to uuuplne perfektne vyriesis.... 😀 ja keby som daco nezbuchala ta mna zjedia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre