Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

jankando
autor
12. feb 2009

Ta ty varis Slavi?
mamina nevari?
co dobreho si dnes varila?nech mam nejaku inspiraciu.. 😎

jankando
autor
12. feb 2009

Jaaj, Slavi
viem o Lorde ze tam uz hnusnu pizzu robia, bo chceli usetrit na zaklade, ta dajaky asi len kecup zacali davat..a chuti otrasne..to pravda..mam vyskusane..ale mne vcelku chuti pizza a vlastne skoro vsetko co som doteraz jedla v Lugane.. 😝
dobre vediet , ze robia pizzu i na benzinke tam na smer do bj..
jak pridem domov, tak skusim.. 😉

jankando
autor
12. feb 2009

Inaj mi pisala Tonka, ze ako sa mam, ze pocula, ze mam chlapceka, a ja som jej uz davno pisala, ze mam chlapceka.no nevadi. 🙂
a ze ona je tiez tehu ...

slavka23
12. feb 2009

moja mama uz skoro ani nevie jak kuchyna vyzera....ani vykendy sa jej uz nechce...uz sa iba ja s igorom realizujeme...a oni len papaju 😠
des sme mali hribovu macanku na sladko..mnam a parene buchty 😀

jankando
autor
12. feb 2009

Joj, Slavi.nerob chute..parene buchty by som dala, ale neviem ako sa robia
a hribovu macanku zboznujem.....ale ja na kyslo..mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaam.....ale ani toto neviem ako sa vari.. 😀 😀 😝 😝

adrianamickova
12. feb 2009

slavka ahoj 🙂 no tazko viem co to aj na mne je varenie,ale vzdy to zachrania pecene zemiaky 😉 toto moj muz moze,aj deti tak chvala panu....ze mame rolku na sadenie aj zahrada...ale tota robota 😠

slavka23
12. feb 2009

no ked prides ta sa ozvi....pojdeme obidve...aj katku stiahneme 😀 urobime babsku jazdu 😀
hmmm..sama sa tak ozvala? nechcem byt hnusna ale asi jej zacinaju chybat kamaratky

adrianamickova
12. feb 2009

a zase ja sa s cestom nemusim....radsej kupim parene buchty z obchodu 😒 lepsie su domace,a to ked v kuchyni 3 baby....pohroma 😉

adrianamickova
12. feb 2009

a langose sme minule preberali s babami na clube,,,,ta co zeby som skusila???zajtra....asi...ze take cesto co moze stat v chladnicke 12dni....idem zavolat a popytat recept 😉

slavka23
12. feb 2009

aj ja buchty len kupene...rychlovka 😀 no ideem ja pizza zu tu

jankando
autor
12. feb 2009

Slavi, ta my sme obcas predtym pisli, ked sa vlastne rozchadzala s Jancom a zacinala s tym novym.,,,
ale potom to preslo, lebo ked som bola doma, tak ma volala na kavu a som nebola..nevyslo nejak
no a teraz sa po dllllehj dobe ozvala...tak mozno jej niekto chyba..sak sa divis..sama vo sk ..
no a vy sa spolu uz nestretavate?

Adi..
i ja mozem zemiaky na kazdy sposob..mnamm...ale moj zemiaky nema rad..eee...
Adi mne tiez nevadi, ci su domace ci kupovane, hlavne nech chutia.. 😀 😀

Slavi
uz sa tesim domov..uz sa neviem dockat, vazne..tak beriem ta za slovo..tusim ze nejak koncom maja dojdem..az budem vediet naisto, ze mam uz rodny list a vy my date info o pocasi a dojdem..lebo chcem prist na leto..na slniecko prve.. 😉

malibuu7
12. feb 2009

jejda zienky ale ste sa riadne rozpisali teda... snad vas potom preluskam

jankando
autor
12. feb 2009

Vitam Ivi

jankando
autor
12. feb 2009

Adi

langose i ja mam rada, ale domace som nemala rada, lebo mamca robila take hrube, ze az..mohli by ste nimi hlavu obit.. 😀 a ja zboznujem take predavane..take tenucke.....myslim, napr. ked su nejake trhy a tam predavaju...boooozinku..ja so syrom a tatarkou..mnaaaaam...
Fuuuj 😝 vy ste zle.e.....take chute ste mi narobili a ja varit nic neznam.. 😠

Adi..a ty si priamo z PO? mala som tam kamosov...na Sekcove...i segra tam chvilu byvala, tak som tam travila prazdniny..

😉

jankando
autor
12. feb 2009

Mna raz ked chyti take sialene obdobie ta si stale hovorim, ze zacnem varit, teda ucit sa a budem si tlacit recepty a fotky ak sa mi podari..no a samozrejme, ze dnes ma zase chytila ta salka....
kvoli tej torte korytnacej....ak chcete, tak poslem mailom..tiez som ju dostala mailom , vraj tam je i fotka, ale mne sa neda otvorit..som rada, ze aspon ten text.. 😉

adrianamickova
12. feb 2009

no jankando.....som ano riadny patriot aj na sekcove som byvala poklial som sa vydala.....

adrianamickova
12. feb 2009

ty si taka podarena,normalne sa smejem...ked docitavam za vami ... 🙂
ide pekny film na markize.....a aj cosi net mi strajkuje,od 21 sa stratil signal.. 😠 ,az teraz mi naskocilo 🙂
co mu sibe?

adrianamickova
12. feb 2009

ja vobec nie som technicky typ.....hruza .....uz som mala obavy ze co??sa??deje?? 😖

adrianamickova
12. feb 2009

no a koho mas v presove?????svet je maly nidky nevies?

adrianamickova
12. feb 2009

a nedvihla mi kamoska ...asi ma daco prijemnejsie 😉

adrianamickova
12. feb 2009

takze langose nebudu....... ☹ aj ja som a stale mam taku zalubu ze od slkoly zbieram vystrihujem recepty z kazdeho casopisu co sa mi dostane pod ruky...ale malo co z toho som varila,teraz v tom stale pokracujem a to uz necham dievcatam... 🙂 😉

adrianamickova
12. feb 2009

ahoj malibu 🙂

jankando
autor
12. feb 2009

Ahoj Adi..

no neviem ci poznas rod. Diskantovych..tak chlapcov som poznala...boli 3 ....s najstarsim chodila segra, a ten najmladsi..Gabriel..tak ja ako 14.rocna som do neho bola paf..ale to uz preslo.. 😀 daaavno

jankando
autor
12. feb 2009

Adi
ja som videla jeden film, kde sa jedna zenska snazila chudnut..sposob takym, ze pozerala bud nejaky porgram, alebo to mala ako dvd, kde sa varilo, ona podla nich varila a urobila fotku , zapisala do diara a dala to jest detom..ona nemohla jest..v tom bola dieta...
no a super nie..ze take chcem..ze to co som uz navarila a podarilo sa..tak to sa mne osobne oplati viest ako zoznam..pretoze naco ja budem viest vsetky recepty, ked ja vlastne voooobec varit neviem....
norm. som si urobila zlozku v pc , ze moje jedla, a uz tam mam 1 fotku.. 😉
min. som sama robila zemiakovy salat..... 😀 teda uz som viac jedal varila, samozerjme......ale len toto stalo za fotku..ale to bolo davnejsie..tak ma to inspiruje, ze zacnem asi tak viest zoznam...

adrianamickova
12. feb 2009

to veru nepoznam......skoda,ale take lasky......na to sa nezabuda..... 😅

adrianamickova
12. feb 2009

ja som este rok po svadbe,byvala u nasich a nevarila som,mamka bola kucharkou a vybornou.....vidno na mne
takze diety....nehrozia ja sa najem aj vecer,ak mam chut....sak co umrem hladna??? 😀

adrianamickova
12. feb 2009

a ked sme sa stahovali,tak so slzami v ociach ma vyprevadzala....viem si vas predstavit.....polievky v sacku,a pasteky 😖 ....chudak mamka no bala sa o mna,lebo vzdy varila ona....a mna to akosi nezaujimalo 😒
a kolko veci skoncilo v zachode....to predtym...teraz mame macku a sliepky....oni dojedaju
ale zivot nauci.....uvidis 😉

adrianamickova
12. feb 2009

aj psov 4 mame,rybicky,zajace,kacky,kozy,vtaciky no spadla klietka a uleteli....ale zacinam konkurovat stropkovskej zoo 😅

adrianamickova
12. feb 2009

jankando.....moja koncim,posielam pusu malemu dobru noc prajem
zajtra tuknem...papa

jankando
autor
13. feb 2009

Dobry den prajem,

Adi, tak to mate raidnu divocinu doma, ze? 😉 😀
zo spomenutych zvierat sa mi najviac pozdavaju len psiky.. 😉 i my mame jedneho.. 🙂

No a veceer jem i ja...a sem tam to je hlavne moje jedlo ...bo ja dokazem cely den i vydrzat a v noci potom brutal..
a pocas tehu som absolutne nemusela jest ....cez den vobec a veceer uz tlacilo na zaludok, ale den...a potom v nemocke mi zistili, ta John bol nasrany, ze preco nejem..ze dehydorvana som bola a v moci mi zistili nejako , ze mam maly prijem jedla.. 😉
preto sa fajne chudlo v tehu.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre