Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
16. feb 2009

meteo sprava.....pekne slnecno 😵

malibuu7
16. feb 2009

dobre ranko,
tak u nas teda snezi i prsi dohromady a je tam pekny mraz.... ja uz neceeeeeeeeeeeem zimu ☹

jani my sme dokonca viac nez 3 mesiace cakali na rodny list, ale mame ho to je zaklad

snehovavlocka
16. feb 2009

ako sa mate? je tu este niekto?

malibuu7
16. feb 2009

ahoj vlocka...

dobre sa tu mame 😀

jankando
autor
16. feb 2009

Ahojte baby
Zdravim Vlocku
Viutam spat Adku

Maji, dorbec teraz nema obcianstvo, cakame na rl a tym padom bude slovacik...no Ivi, ja viem, ze sa caka i dlhsie, no dufam, ze pride do 3 mes...uz je to mesiac co cakame, tak uvidime. 😉 a az ja tuna poziadam o obcinastvo, ak sa tak rozhodnem, tak potom i malinky moze, a to by som si nechala slovenske..chcela by som dualne.. 😉

Baaaby
zajtra ma prist kociarik..uz sa neviem dockat...aby sme konecne uz i vonku mohli chodit...t
meteo od nas..tuna je skaredo vonku ako stale....zamraceno.. 😠

jankando
autor
16. feb 2009

Idem dat Petkovi papu, len cakam na flasky, aby som mala i mliecko pripravene pre nahodu. 😉
Inak papa karfiolik jednym supom...tato mu varil, ta sa ohana, z eon ked vari, ta malemu chuti .. 😝

adrianamickova
16. feb 2009

ahojte zenicky tak som tu 😉 novy tyzden sa zacal v celku dobre,3xsom prala po vikende pradlo mam na susiaku,po radiatoroch aj snuru nad piecku som natiahla,zivot na dedine...aj ked je sneh....ale gazdovsky dvor plny blata,a aj ked mame doma divocinu ako povadala janka...tak nase deti az do chlieva za malymi prasiatkami...tie doma nemame....zatial 🤐

adrianamickova
16. feb 2009

snehu tam bolo vyse kolien ani sane nechceli ist.... ☹ ale prechadzky,a krajina ako v rozpravke 😅

adrianamickova
16. feb 2009

dnes poobede som bola na takom seminari o dotykoch a masazach deti......superne 😵,tak radim aj vam radsej akykolvek dotyk ako ziadny,je to velmi vyborne na stimulaciu,na rozvoj dietatka....mne sa to pacilo....aj ked sa vzdy po kupeli akoze mastime olejcekom,tak teraz som pochytila nejake tahy a triky,hned to zavadzam do praxe 😉

jankando
autor
16. feb 2009

Toolko snehu mate?
to vazne?
uz sa ani nepamatam ako vyzera tolko snehu naraz
teda tuna bol teraz, ale az tooolko zas nie

jankando
autor
16. feb 2009

Co ste dnes babule varili?
dajte nieco , nech sa aspon online najem.. 😀 😀 😀 😀

minule robil John spagety, tak som si k tomu urobila tu surovu omacku a mnam, fajne bolo.. 😉

adrianamickova
16. feb 2009

caj caj jankando vazne isto.....kopec snehu a to som nebola v lubovni ale vo vranovskom okrese,cez vikend v lubovni mali 1stupen kalamity co tak snezilo 😠

adrianamickova
16. feb 2009

ja mam uvarene,ale bola tu mama pri malej,tak zaprazena polievocka a halusky so syrom...fajne bude aj na zajtra

adrianamickova
16. feb 2009

cez vikend som nevarila parada.....bola som host a vsetko mi dali na tanier.....

adrianamickova
16. feb 2009

tak take vikendy by som brala castejsie 🙂 a obed bol ako zvykom rezen zemiacky salat...slepacia polievka....

adrianamickova
16. feb 2009

a ako ste vikendovali vy?

adrianamickova
16. feb 2009

jankando a dakujem za pozvanie,tak ano do svidnika cesta autom tak do hodiny.....no neslubujem......... 😉

jankando
autor
16. feb 2009

Adi
tak to super vikend nie?
mnam halusky
my sme vikendovali doma v rodinnej pohode.. 😉 skukla som par filmov zaujimavych...tak tak
v sobotu tie spagety so syrovou omackou a v nedelu mi bracho doniesol obed, povodne sme mali ist tam , ale svagrina je chora tak aby sa Petik nenakazil, tak sme nesli , a obed nam zabalili
fajny rezen s kasou zemiakovou..mnaaam.. 😉

jankando
autor
16. feb 2009

Adi,
no vidis...to tak blizko ... 😉

adrianamickova
16. feb 2009

jankando ta ty tam mas aj brata?
tak radsej nie sanuj maleho...a ja som rada ked som doma....ja som sa taka unavena vratila aj ked som nic nerobila 😉

adrianamickova
16. feb 2009

moj brat s priatelkovu ziju len neviem ako sa to pise v laichestri,no momentalne je doma lebo ma zdravotne problemy ☹

adrianamickova
16. feb 2009

uz su tam 4 roky ked sa nemylim....a ty ako dlho?tam si sa vydavala?

malibuu7
16. feb 2009

ahojte...
no teda adi pekny vikendik si mala... naozaj... 😉 i my sme mali fajnovy... rodinkovy... ked budem mat cas tak hodim foto nejake valentynske 😀

jani, my mame opilcovu pochutku s takymi zvlastnymi zemiak.plackami... od vcera... sme si robili podla jedla, co sme mali v restike... tak kusok ine nez tamto, ale da sa... /pol litra pivka sme tam dali 😀 😀 😀 /

juj aj tu v kuse snezi a ja idem rano do Pardubic na skusku, chjooooooo 😖 to je pocasie...... uz neceeeeeem zhimuuuuuuuuu

jankando
autor
16. feb 2009

Ivi
co je to ta opilcova pochutka?
a ake su zvlastne zemiakove placky?nalesniky? 😕

jankando
autor
16. feb 2009

Adi vydata nie som
prisla som tu za pracou...v oktobri budu 4 roky tiez...
no myslim, ze leicester je dalej odomna..my sme tak zadrbani tu hore.. 😠

jankando
autor
16. feb 2009

Adi
no mam tu brata, predtym sme byvali spolu, a este s druhym bratom, vsetci..3 pary sme spolu byvali, ale ten najstarsi to zabalil a siel domov, skusali podnikat, ale neslo to nejak, tak su teraz v Irsku, i segra, i mamka ide v marci.. 😉

malibuu7
16. feb 2009

jani, ta opilcova pochutka - sme robili hovadzie a bravcove na kocky, k tomu trojfarebna paprika a na pivku a tie placky som robila normalne z uvarenych zemiakov urobene cesto a opecene na oleji, take sme si vymysleli 😀

jankando
autor
16. feb 2009

aha..
mnam,no to muselo byt odbre, len ked vylucim to bravcove a hovadzie a skor dodam kuracie.. 😉 😀

malibuu7
16. feb 2009

no ved prave ze my stale len kuracie kuracie a kuracie tak som chcela zmenu a urobili sme si toto no 🙂

malibuu7
17. feb 2009

ahojte ako sa mate? ja som uz bola v pardubiciach na skuske... no nerobim si absolutne ziadne nadeje 😀 nabuduce snad... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre