Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
19. feb 2009

dobre rano pekny den....svieti slnko 😉

malibuu7
19. feb 2009

bre rankooo

jankando
autor
19. feb 2009

Dobry den
tak ako baby?
ja uz varim papu Petkovi, tato nam siel do prace po 2 dnoch volna.. ☹
tak sme zase dvojka len

majka225
19. feb 2009

ahojy niejak je to tu prezdne 😒

jankando
autor
19. feb 2009

no maji pravdu mas.. 😠

majka225
19. feb 2009

co ste dnes porabali??

jankando
autor
19. feb 2009

no ja som dnes varila len petkovi a dostala som chut na zemiak. salat
tak az vstane tak nieco na ten sposob urobim snad 😉

jankando
autor
19. feb 2009

a vy?

majka225
19. feb 2009

ta nic rano sme vstrali napapkali sa leuska isla spinkat ja som si poupratovala troska...a potom sme sli na trosku vonku ale bolo dost chladno 😠 😒 uz jak bude jar a leto 😀 vcera ti ena pisala ze sme sa minuli v tej nasej dzedzinke 😀 😀

jankando
autor
19. feb 2009

hej, pisala ze ste sa minuli
a dnes cely den sa mi neozvala..tak neviem co riesi..mysllim, e ani nebola na skype ci co.. 😕

jankando
autor
19. feb 2009

ale uz je online
🙂

majka225
19. feb 2009

juj jaka nuda tak sa mi dnes nic nece 😒 ☹ uz mi lezie na nervy to pocasie 😠 tatko nam isiel na pivko..i ja by som sla 😅 ale nemozem po to sa nesmie zeby mamicka isla na pivko na dzedzinke 😝 😝 a aj tak nemame s kym nechat malu

jankando
autor
19. feb 2009

Maji
jak ze sa nesmie....jooj
sak vy ste v modernej dedinke, ne? 😉
Ta pri starych rodicoch...pri babuske by som nechala..joj, keby som tu mala svoju ...tak hned idem niekde na veceru, alebo tak nejak.. 😉

ja uz varim... 😀 mne tak riadne smyka v hlave, dostanem na nieco chut a ked sa na to i citim po kucharskej stranke, tajak svihla hned varim...a potom mi i tak nechutii.. 😀

majka225
19. feb 2009

aaa este pred vianocami som si vysla s kamoskou raz vonku na pivko na 3 hodky iba....a potom mal niekto narazky pre manzela...... a ze ty ju pustas do krč...atd. 😝 😝 a preco by som nemohla ked nam to tak vyhovuje a nemali sme kde nechat malu pretoze moji rodicia boli pri mojej segre v anglicku a jeho rodicia boli tiez v anglicku pri jeho segre..no tak co on si tiez sem tam vyjde na pivko napr.dnes ale chodi malo kedy lebo mne sa to nepaci ja budem s malou doma a on bude na pivku ta ne 😝 😀 ale potom mu poviem dobre bol si ty ta chcem ist aj ja 😝 😝 tak sme si potom kvit 😀 😀 ale uz poslednej dobe uz sa nad tym nezstavujem ide ta ide 😎 😀 😝

jankando
autor
19. feb 2009

maji...dobre vyriesene.. 😉 😎
ja nepustim johna nikde, radsej spolu... 🙂 ale on i tak nikde nechce ist..bo je uz tato vraj.. 😀
ale potom mi smutno jak vidim fotky ze vsetci z prace boli niekde a on chybal.. 😠 tak radsej nech ide...ja nikam nechodim....bo tu nemam kamosku...takku no...tak my sme si tiez kvit..inak by sme tiez tak riesili ako ty.. 😉

majka225
19. feb 2009

hmm tak je to najlepsie...sem tam si vyjst vonku ked nemame s kym nechat deturence..aj ked mi mame ale neceme velmi otravovat starych rodic.aby nam s nou boli....niekto si urcite povie ze to je pubertacky sposom ze ides ty tak chcem ist inokedy ja...

jankando
autor
19. feb 2009

Nie, ja si nemyslim ze je to zle.....
keby som mala kamosku tu, nejaku slovenku, tak by som isto chodila von..taka dievcenska noc....isto iste..ale tu nikto taky nie je.. 😠 tak vtedy nech ide i John si s kamosmi..ale musi vediet, ze s mierou vsetko.. 😉
sice on nepije... 😀
Sak sme mlade, a co ze mame deticky z nas stare kofy nerobi...a ani nam zivot neskocil, lebo mame deti..

majka225
19. feb 2009

hmm tak to mas pravdu ze ked mame deticky to neznamena ze sme stare...ale vies jak to na dedinkach chodi jedna baba povedala a bolo..ale ja nato kaslem kto co povie ja mam svoj vlastny zivot a hoto.inych to nemusi zaujimat..ale co spravis niekomu to robi dobre starat sa o druhych a klebetit 😝 😠

jankando
autor
19. feb 2009

To mas pravdu...si viem predstavit jak stare babky ohovaraju.. 😀

majka225
19. feb 2009

no keby len babky aj mladych sa najde..ale co sa budem nad takymi ludmi zamyslat jak im je tak dobre jak je 😀 😝

jankando
autor
19. feb 2009

tak tak........ 😉
ena je na skype.. 🙂

majka225
19. feb 2009

viem pisem si cez pokec 😉 🙂 dnes bola na nasej ulici a zas sme sa nestretli 😀 😀 mne tak je smiesno jake my tu mame velkomesto clovek ma problem natrafit na niekoho ...ale uz sa musim s nou dohodnut..po nechame to na nahodu ze kedy sa stretneme a nakoniec bude musiet uz ist prec

malibuu7
19. feb 2009

čaute zenusky.... tak ste to tu trosku rozbehli...

ja dnes varila zemiaky na kyslo s volskym okom a opecenou spekackou... mnamka bola... a jozkovi som robila zeleninku s ryzou, no a toooolko vela mi zjedol... ta fasa... a poobede papal jahodky s jablkom mix... som dnes kupila tak ze mu dam skusit... no a chutilo tiez velmi...

joj viem si maji predstavit ako to na dedine chodi... v meste sa o teba nikto nestara ci si vyjdes von ci nie, ci mas male dieta ci nie... 🙂

adrianamickova
19. feb 2009

caute vsetky online kamosky
dnes som si dala den bez pc,no den teraz je uz vecer,
tak sme sa my spolu hrali boli sme vonku,aaaa kosa ozaj,cez okno sa zdalo ze pekne...aj slnecno,ale vonku
tak sviezo 😠

adrianamickova
19. feb 2009

a po 100rokoch som oprasila sijaci stroj,minule moj stano doniesol ani neviem odkial,take zbytky latok,
tak som dievcatam posila sukne,ziadne vzory,len tak od oka,klasika na gumu,tak potom do vecera behali v sukni
behali aj sa hrali 🙂

adrianamickova
19. feb 2009

aj tancovali 🙂

adrianamickova
19. feb 2009

vcera som zacala druhy album,tie fotky s cenculami,a malym havom,cerstve dnesne....
mozte sa pozriet 😵

adrianamickova
19. feb 2009

hej a sonka chce suknu co sa kruti 😀,este dajaku spichnem zajtra...mozno,lebo take sitie to mi tak sibne a sijem,niekedy a tiez uz davno ma bavilo vysivanie=nic ine len vysivanie,a podobne to bolo aj s pletenim 😝

adrianamickova
19. feb 2009

ahojte....kofy 😝

jankando
autor
19. feb 2009

Ahojte babby

Ivi...task Jozik uz papa raidnu ryzu,hej?
joj, ale to rast tie nase deturence.. 😉

ADI
I ja rada sila, hlavne ked som chodila do skoly.. 😀 i bez vzoru i sem tam rucne.. 😀 i nohavice som si rucne usila..verili by ste tomu dievcatka.. 😀 😀 😀
ale to preslo.. 😀
Babule museli byt rady..si viem predstavit..v suknicach poletovat. 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre