• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Svidníka?

14. októbra 2014 
ale zas keby dakto prisiel daky selan ze toto a tamto ce a takym stylom ta by som nemohla zachovat uroven,by som ho prerazila cez sklo,ale clovek slusny a bezradny pride po info na ktore ma narok a zisti ze ich tym este obtazuje...
14. máj 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj lenoch to nejak s tym spankom prehana-fakt si mysli ze bude rusna noc :grinning:
14. máj 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeny ted ked kukam jake oblecenia maju niektore deturence v porodkach tak neviem ci nezbalim celu vybavicku-chudaka-no toto bol brutal co som videla v jednom albicku :fearful:
14. máj 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj prepacte s tou macankou....
prijmite moje ospravedlnenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kapusta sa nesmie, lebo po nej naduva, a drobca by mohlo boliet brusko. no ale nie kazde dieta na to musi trpiet, takze po trosku pomaly sa moze vsetko podla mna, vsak same prideme na to co mozeme a co nie
autor
no ved...a takto je to ai vsade ale na uradoch i ked je pravda, ze to musis mat stastie a natrafit na nejakeho dobreho parcovnika...tak to ti jedine pomoze, alebo to vezmes do svojich ruk
a eni, no to viem, ze sa nesmie kysla kapusta, vraj pak naduva brusko babaktu ak kojis..to viem, lebo sesterka sa raz zabudla, zjedla kapustu a pak celu noc nespali jak babo plackalo.. :frowning2:
no to vyskusam isto lebo sa na nu nesmierne tesim-ja neviem taky dobry segedyn ako maminka...a presne zistime same co nam deturence dovolia :wink:
14. máj 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej pozistujeme az nam krpci nedaju po nociach spat :unamused:
no tak holky, uz sa nerozculujte nad uradnikmi, lebo vam to skodi a oni aj tak ini nebudu
14. máj 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by si dala teraz ale mame nakupene zemiaky,hranolky,kuracie a polotovary ale na segedyn nic...takze si mozem nechat zarazit chut :cry:
14. máj 2008 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa nerozulujem, ja uz ich nerieism,to len konstatujem... :wink:
ja to budem mat dobre, bo ja i tak velmi kapustu nemam rada, len na vianoce taku surovu s cibulkou a solou a c.korenim ...tak to milujem ku zemiackom..ale inak bleeeeeeeeeeeee...ja ju vlemi nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak som rada ze aspon jednu etapu mam za sebou...ale ich hlupost ma zaraza a hlavne ted ked som preskolila cudzinecku a pridem tam ted a oni zas o nicom nevedia....a ja jej ze som vam vravela o tej vynimke co exisuje...a ona jaaaj no tak to som uz zabudla...ta by ma hamba fackovala ze ma nejaky bezny cloviecik skoly a ona vytiahne knihu a zisti ze mam pravdu a dalej si to nenastuduje...a pride dalsi a zas ho posle do prdele bo nic nevie...
14. máj 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja zas heeej aj polievku kapustovu so zemiakmi...hmmm to som este ani nerobila,ale mam to rada :wink:
14. máj 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak baby, anketa.....
:grinning: :grinning:
co vy jete na vianoce, co mate na vianocnom stole, zemiakovy salat ci zemiacky?
lebo my mame odjakziva zemiaky opecene v rure ale to tak asi nik nepapa..no tento rok som bola nastvata, bo hoci tu bola mamina, ale mala popalenu ruku tak varila svagrinina mamca a ta robi salat..bleee..tak som sa toho roku voobec nenapapala na vianoce. :angry:
no zase som skonicla pri jedle..ako staaale :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to vidim ale na kuracie s hranolkami a nejaka hermelinova omacka lebo moj muzik tie syry vsade pridava...no al hlavne ze nieco bude a ja asi budem musiet nieco upiect bo som zjedla vsetky rohliky a muzik nebude mat co na svacu do prace :confounded:
14. máj 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez robime pecene zemiaky v rure a k tomu kysla kapusta, presne tak ako vravis, ale toto mame akoze na obed, na veceru ine veci papame

a viete co, mne tak strasne opuchaju nohy uz asi treti den :angry:
14. máj 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni a co dobreho budes piect??? ale ja myslim ze skor nebudes, ked si bola leniva umyt pekac :grinning:
14. máj 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ze salat ale ako kazda povie-ten maminkin je ten najlepsi na svete takze ja ho milujem a na sviatky obzvlast...ale pecene zemiacky tieeez to robim vzdy ale na vianoce klasika proste...
14. máj 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej opuchaju???Mne nastastie ne ale pribrala om a stve ma to z mam az moooc vela,toho sa nezbavim tak rychlo :angry:
no asi len nejaky ten hrncekovy kolac-ked mi muzik umyje plech jasne :grinning: alebo listkove satocky...
14. máj 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi to mas z toho tepla asi...no sa divim ze ja nic,ale je to super...
14. máj 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vy jede 2x vo vianocny den? tak som rada, lebo som si uz myslela, ze to mamca si vymyslela tie zemiaky a vidim , ze nie....bo tu vsetcia skoro salt papaju..
u nas je eni zase klasika, ze opecene zemiacky a ja nie ze nemam rada salat, ale som zvyknuta na vianocny mamkin stol a toho roku sme mali iny..ani johnovi nechutilll..vraj minuly rok to bolo oovela lepsie , ze sa i najedol..toho roku len ochutnaval zo vsetkeho, lebo sa musi..sme mu nase tradicie nakecali.. :grinning:
14. máj 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, boze tak ma bolia ze strasne, tak uz sa modlim, nech to mam za sebou...
listkove satocky???? hm... dala by som si... a s cim robis?
14. máj 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mne tiez este neopuchaju nstastie nohy, ale viete co som citala a vlastne aj v telke videla (jedna celebrita robila reality show aj porod ...)a jej opuchli nohy az po porode, ale mala ich riadne napuchnute.. :angry: a to pisali aj tu na konikovi nejake babeny..tak dufam, ze mi neopuchnu, lebo jak budem chodit do mesta..si pamatam jak mojej kamosky segra bola tehu a ta sa v 6-7 mesiaci uz ani nezohla a nohy mala take spuchnute, ze len take slapky nosila... :angry:
14. máj 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne ja tiez teraz neviem ako to spravim ja tiez ilujem mamkin vianocny stol,ta robi tolko toho ze kazdy zalamuje rukami,z kazdehokuta sr nieco pobrala a mame milion chodov ale nikdy nie maso...a zas tu v cr oni jedi rizky a vinnu klobasu...a to ja neceeem...sak jak boli ted vsetci u nas a museli toto jest ta kukali...ze co to je...
jani hej, cez den len trosku aby s nami nekleplo :grinning: vecer poriadne, ale salat nerobime... my tiez toho roku boli u svokry a tam uplne ine jedla ako doma, no co uz...
a tie opuchy mozno aj z tepla ja fakt neviem, ale mam pocit ze uz zadrziavam vodu v sebe, bo sa citim taka velka, neohrabana... ani poriadne sa hybat nemozem,
autor
hej, maso sa nema jest na vianocny stol, sak to post ma byt, len rybky jeme..to akzoe postne... :grinning:
a na novy rok tiez nema sa jest kuracie, tokvoli poveram, ze aby ti neletelo stastie.. :sunglasses:
14. máj 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no robim so vsetkym-ja mam najradsej s jablkami do oho hrozienka a skorica jasan,alebo tvaroh+hr+skorica,ale muzik miluje dzem a ja nezjem nic robene a mixovane len slivkovy lekvar kupeny a jemu tiez chutna ide sa zadrhnut s tym a aj s nutelou ked uz nic neni...ale to neni az take mnaaam...vzdy musim ale z 2balikov cesta robit a tiez plnim stale niecim inym...
14. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas tiez masko nepapame a tu presne rizky klobaska, to ja by si nedala, zvyky su zvyky...

hej po porode sa to tiez moze stat, ale hlavne moja segra prekonala trombozu zil na nohach pri porode a vobec o tom nevedela, no a teraz ma take problemy ze az... tak toho sa trosku bojim, no vlastne riadne
14. máj 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi, tak my nie, my musime vydrzat nejest, tak sme museli ked sme boli mali, ale ted vies, ze sem tam nieco odstipnes, ale u nas take povery chodili, teda rodicia nas tak viedli, ze nie, nesmie sa...
joojm vianoce boli niekedy nadherne, teraz sa vsetko pominulo..myslim tie tradicie a tak mi je luto, lebo kvoli tym tradiciam som milovala vianoce zo vsetkeho najviac..to take pekne a ked sme na rusnacke chodli na dedinu k ujovi, tak to malo uuplne nadherne caro....(chodili sme sa umyvat do potoka..riadna sranda) :grinning:
14. máj 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eni, ta toto som doma este nerobila a to len normalne kupis cesto listkove hotove jasnacka naplnis a das upiect?? ci to len ja tak lahko si predstavujem?
no to ked sa ti zadrziava voda v tele...tak opuchas...
no mi citas myslienky ivi...mne vravela ze i ked mi este neopuchli comu sa velmi divi tak ze to s teplom isto pride...a ze i tak si ich am vykladat hore aaj spat tak ze podlozit daco abo napolohovat postel...no nic nedavam...
jani, presne to bolo dakedy o inom, aj my doma do potoka, to je fajne, ale toto sa u nas stale drzi, aj susedia chodia... ta sranda... ale uz to neni take jak dakedy
14. máj 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok