Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
24. feb 2009

janus, my mame pracku v kuchyni pri chladnicke... sice mame len kuchynsky kut, ale da sa v pohode... do kupelne by sa nam v ziadnom pripade nevosla... a i tak, ti co tu byvali pred nami, to tu mali takto zariadene, tak naco robit zbytocne prerabky 😉 no je to aj vyhoda aj nevyhoda... nevyhoda, ze pracka ktoru mam, je skvela, ale pri 1000otackach ju je dost pocut a nevravim keby som to dala na 1300 😅 to pocuju aj susedia o 5poschodi nizsie 😔

adi, tak to dobra cesta k bezdudkaniu 😵

mukky
24. feb 2009

ivi tak to mi je luto zlatusika maleho ☹ prajem skore uzdravenie,isto zubky.savier este nemal teploty,ani nekaslal,ako sa poznam,bola by so vylakana velmi.No deti s chorobami vzrastaju ach jaj.Hovori sa ze preto su v detstve stale chore,aby boli potom 30 rokov zdrave.Ja som uz davno tusila ze jozko napreduje a vymyka sa z priemeru 😀 Aj mne to pediatricka a neurologicka i na rehabke uz pomaly v 4 mesiacoch vraveli,ze napreduje,ze je velmi spolocensky a zvedavy 😀 a yive striebro 😀 No ale po motorickej stranke koli chrbatiku teraz troska zaostava,preferuje len pravu stranu,tak sa otaca len na jednu.No dali nam novy cvik a do 2 tyzdnov by sa mal pretacat aj do druhej strany.Ale kazde dietatko je ine,a tabulky su len orientacne,netreba sa nimi do bodky riadit,no nie...hlavne ze su deti zdrave,usmievave a stastne.skor ci neskor aj tak deti vsetko dobehnu,co maju.

mukky
24. feb 2009

Chlapci uz spia,ocko mal tazky den v praci,tak tu strasim opat.Idem na tu strechu posmirovat.Aj temu som tam hodila,no nikto este nic 😀 Zajtra ideme na klbiky,uz hadam naposledy.Musim zapisat maleho do nasich pasov,neviete dokedy tam dietatko moze byt,ci urobit mu novy..ak nebudete vediet poradit,tak poguuuglim.Lebo mozu to brat ako unos dietatka ak nemam doklad totoznosti.mam len karticku a rodny,a to isto v zahranici nestaci.

jozino24
24. feb 2009

adi ja mam cumlikov doma kopu...darujem aj vsetky... nam ich nikdy netrebalo...ved som ti pisal.... len musime dat stretk niekedy....

malibuu7
24. feb 2009

peti, neberiem to nijak tragicky... dufam ze to je len chvilkove, aby sme mohli ist zajtra plavat 😝 teraz si pekne spinka... teda obaja uz 🙂
vy este na klby chodite na KO? my sme boli len 2razy a raz v porodke, inak ok
my ho mame zapisaneho v pase, ale len kvoli tomu, ze ho potrebujeme zapisat aj do cz pasu... inak neviem ako to je na sk... no ked pojdete do zahranicia tak isto musi byt... mozes mu dat spravit aj svoj vlastny, ale tusim plati len na pol roka pre male deti

mukky
24. feb 2009

No boli sme na klbiky minule pred viac ako mesiacom,a este to nebolo ono.Ale uz plienku nenosime 2 tyzdne,kedze rehab.sestra potrebuje vediet co drobcek robi a co nie..a ze mu to neuskodi ak ich uz nebude mat.Nazory sa na to roznia.Chceme opat do Madarska,no ja nesom za to ist tam s malym,aale asi len na potraviny a drogeriu a natankovat,..hmm neviem no.A v lete do Chorvatska na dovolenku k moru,a potom este k svagrine do Chorvatskahttp://www.tegel.hu/akcio2.php tam aj chodimehttp://www.michalovmalinska.sk/index.php?id=uby... a tu mame objednanu dovolenku do domu c.2.To kolegov znamy tam ma 3 domy a chodi tam roky a je tam super vraj.No ja sa tak bojim cesty,a maly aby bol v poriadku atd,no viem ze chodia aj s mensimi babatkami,uz bude mat rok v lete.Ja nechcem ist,no manzel to uz potrebuje tak chcem mu urobit radost,a sam ist nechce ☹

malibuu7
24. feb 2009

ako vravis, nazory na balenie nasiroko sa roznia... napr. nam uz v porodnici povedal ze je to ok, a ziadne balenie nasiroko ani nespomenul, a bol to teda stary pan - ten ortoped... ja som ho napriek tomu obcas takto zabalila (dokopy mozno tak 5-8krat) a na dalsich dvoch kontrolach to bolo tiez ok. ale viem ze Katka musela pouzivat take divne nohavicky na malu, aby mala nozky v poriadku.
no pekne tam budete mat na dovci... aj my mozno pojdeme do Chorvatska v lete... ale neviem naisto... to len muzik spominal ze by sme mohli ist s kamosmi, tak uvidime ci to vyjde

jankando
autor
24. feb 2009

Nemame prave velku kuchynu Adi, pretoze mame tzv 'open plan' to je ze je kuchyna spojena s obyvackou....teda nie je spojena, ale dvere tam nie su..len klenba
a tu su samozrejme linky uz vyrobene aby fitli pracku, niektore i susicku.....ja mam len pracku v kuchyni, susicku mam oddelene.. 😉
hodim linka na byt, ale ako nezariadeny.. 😉
ja mam 2 kupelne, jednu so sprchovym kutom a jednu s vanou...

adrianamickova
24. feb 2009

dobry vecer co riesite???ortopedia,klbiky?
nase mali dobre,len so sonkou chodim 1 rocne....v kolene jej puka strasne...a hlavne v noci
a ked sme u lekara tak nic,velmi nam neveri aj na snimku sme boli ze je to v poriadku,ale nie je...

mukky
24. feb 2009

Tak nech Vam to vyjde 🙂 Ja nerada chodim autom na dlhe cesty,odked y manzel havaroval pred rokmi,on jazdi opatrne,hlavne teraz,ale ostatni vodici niektori su jak utrhnuti z retaze ☹ ale verim ze vsetko dobre dopadne,budem mysliet pozitivne.Este nespis....ja cakam na Esmeraldu 😀 No my mame staru ortopedku,je strasne mila,no ja som radsej balila,padam maly je hore

jankando
autor
24. feb 2009

Ivi
mne vobec nepocut pracku.. 😕
a otacky neriesim , samo sa to nejak nahadzuje, podla programu. 😕

Ja som zase pocula, ze vraj sa neoplati robit takym malym babam pasy , pretoze su vraj na kratko.. 😝 neviem, jedna holka mi tu radila, ze radsej do pasu....ale to sa smie len do zelenych.... 😉

jankando
autor
24. feb 2009

Ja som vobec nebalila a tu ani nekontroluju nic ohladom klbikov...ale ma to uz sere
ale verim,ze sme ok .. 😉

jankando
autor
24. feb 2009

My ideme na leto na slovaaac..to bude dovolenka
ale kto vie ci neskocime i na cypre...kamosku treba uz ist pokukat, len sa bojim na take horucavy s Petkom... 😖
tak to asi necham zatial tak.. ☹

mukky
24. feb 2009

Som teraz citala ze do pasu radsej zapisat,tak asi tak to aj urobim.My sme este nemali vyvynute jadierka tusim,tak to vravela.A je dolezite to sledovat,nazorne mi to ukazala,babo pred tym to vyvinute uz malo,malo tam take dve velke gule,nechala tam schvalne ten obrazok na monitore na porovnanie.Lebo potom mozu davat az tie remene a to musi byt strasne pre to dietatko.. ☹

adrianamickova
24. feb 2009

jani....vazne nie???
myslim si ze u nas su ortopedicke vysetrenia povinne....
nepamatam sa ale bola som asi 3x,kym neusudil ze je ok

adrianamickova
24. feb 2009

tak veru...mukky

mukky
25. feb 2009

jezkove oci,totu esmeraldu posunuli az na 01.30 😠 jedine co manzel pozeraval to bol Divoky anjel,a obcas Yago,mne sa velmi paci ten herec 😀 ked ma manzel zlostil tak som ho mavala na mobile ako tapetu 😀 😀

jankando
autor
25. feb 2009

Adi
nie
my sme boli len ked sme mali 2 mesiace na prve ockovanie a vtedy ho prezrela kompletne, od hlavicky po paticky
porovnavala ci su nozky rovnake, kolienka na rovnako rucky, halvicku , vsetko , prsteky na nozkach ci skrca, no ruckach a vsetko proste , a od vtedy nic, len sme chodili na ockovania..oni tu nejak nic extremne neriesia... 😠

jankando
autor
25. feb 2009

I ja najviac lubila Divokeho Anjeela..Yago uz mi nebol taky zaujimavy.. 😠

adrianamickova
25. feb 2009

a budes cakat???
aj mne sa pacil...ale tie telenovely nemusim...
aj ja pozeram joj plus,mam rada ceske filmy a serialy,aj krimi si rada pozriem 😲 🙄 😵

mukky
25. feb 2009

😀 😀 😀 Ahoj Adi,hej pockam ved je to coskoro 🙂

adrianamickova
25. feb 2009

jojojoj.............len popozerat 😉 😉

adrianamickova
25. feb 2009

mukky tak si to vychutnaj,ja idem spat a budem len snivat.....
maj sa dobru noc 😔

mukky
25. feb 2009

jani ale tie klbiky normalne sonom musia vysetrovat,aspon tu sa to tak robi,tak ako na gynde ked ultrazvukom babo pozeraju,Vam ako baby,nie tiez tak...ani mne sa yago az tak nepozdaval,ani ja vsetky telenovely nemusim a ani casu neni teraz,teraz chodi Cigani a mne sa to nejake dobre nezda.A kacora sa mi nepacila absolutne,kachora ci jak sa to pisalo>aj ja milujem stare filmy,take aj zo 4otich rokov,oldrich novy,atd...no snad vsetky ich poznam naspamat,to manzel trocha trpel ked som kukala,ale buriana si kukol.A andel na horach,a taa trilogia joj,co tam hraje aj ruzickova..a formanovci dvojcata,atd atd a insenacie stare,joj dobry komunizmus socializmus 😀 😀

mukky
25. feb 2009

uz ide 🙂

jankando
autor
25. feb 2009

http://www.rightmove.co.uk/property-to-rent/pro...
tak takto vyzera nas byt bez nabytku
kuchynu hlavne kuknite..mala ale pre mna akurat

jankando
autor
25. feb 2009

tak asi vam to neotvori... 😠

jankando
autor
25. feb 2009

tak nie no.. 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre