Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

malibuu7
1. mar 2009

jej tak nech vas ta choroba uz opusti... kurnik 😠
tak to mas naozaj drobco, Amka malicka zlatucka... to moje drobco 9mesacne si myslim ze tolko maaaa.... ked nie viac nahodou... zajtra dam cerstvejsie info, ideme na poradnu 🙂
no hlavne ze aspon pije, moja zlata

adrianamickova
1. mar 2009

ako bolo na plavani....pisala si uz 😕 ?
nevsimla som si

mukky
1. mar 2009

Ja som nikdy nejak vela nepotrebovala spat,maly sa budi okolo tretej na kojenie,teda skor len na take cuckanie a pritulenie,potom hned zaspi,vstane okolo pol 6tej,to kojim aj nutrilnon papame, potom este spinka asi do tej pol 8smej,alebo okolo 7mej potom papame a spinkat ide okolo 11tej,12tej,a vtedy spime spolu na posteli aj 3 hodky ako dnes,a som fit opat az do rana 😀 Ale od kedy sa narodil to mam taky spanok cez jedno oko 😎 ,asi to poznate...

malibuu7
1. mar 2009

na plavani poslednom nie velmi dobre... Jozko plackal cely cas, tak sme si to neuzili vobec... snad nabuduce bude lepsie no... hej pisala som, ale to nic

malibuu7
1. mar 2009

spanok cez jedno oko i u nas, ale prejavilo sa to az tak mozno 1 az 2 mesiace po tom co sa jozko narodil... zo zaciatku som bola niektore noci taka unavena, ze som ani nepocula ze sa budi, tak iba manzel mi ho dal na postel a budil ma... no teraz mam niekedy pocit, ze cele noci nespim a stale davam pozor ako sa prehadzuje po posteli..
ale dnes som nejaka velmi unavena, tak idem spinakat, majte sa pekne, dobru noc papa

adrianamickova
1. mar 2009

ak budem mat cas....zalistujem s5 😉
tak nabuduce mozno....bude s vodou kamarat 😵
dobre babky idem aj ja lebo uz zase polnoc?boze no leti to strasne
den za dnom a mame marec 😕

malibuu7
1. mar 2009

ozaj Peti, prikrmujes Nutrilonom? nestaci mu uz tvoje mliecko? to ja mam niekedy pocit, ze mam taaaaaak malo mlieka, ale ked on taha taha a asi mu stale tecie, i ked mi pride ze prsia totalne vyzmykane a prazdne 😖

adrianamickova
1. mar 2009

dobru aj vam ......sak dnes sme tu a zajtra zas len tu budeme 🙂 😵

adrianamickova
1. mar 2009

moje pili bebu a sunar...
uz naozaj paaa 😉

mukky
1. mar 2009

ivi ja prikrmujem uz od 1mesiaca ☹ ☹ ☹ ☹ nepriberal vobec,tak mi nakazala prikrmovat,ale mohla som to robit uplne inak,a mozno som nemusela...ale je krasne ze kojim uz tolko,co pocujem ze deti prikrmovane uz potom skoro vobec nechcu prsnik,lebo z flase ide ovela lahsie...

mukky
2. mar 2009

Ahojte,dnes som si vymyslela vylet do Presova,zajdeme do Maxu,do mesta na prechadzku a potom na bryndzove halusky alebo taku misu so vselicim...mame v meste taku oblubenu restauraciu,dobre tam varia.Idem sa pomaly chystat,maly sa este napapa a vyrazame.Tesim saaaaaaaaaaaa 🙂 ,ahojte vecer

adrianamickova
2. mar 2009

super,no skoda ze sa neuvidime
prides aj ked budeme zdrave....
odkial si ?

malibuu7
2. mar 2009

ahojky,
peti vlastne ty si to uz spominala ze prikrmujes... moja hlava derava... vela info, a nestiha vsetko registrovat 😅
takze vy si vyletujete len kukam 😉

my dnes ideme na poradnu tak som zvedava kolko vazime a tak no... inak dnesna noc katastrofa... brusko ho bolelo, plackal... tak sme po 2hod boja kakali do nocnicka... no celkovo sme boli hore vyse 3hodin i tatka sme rano odprevadzali do roboty, to uz sa jozko vyškieral 😀 len ja jak mrenka bola aj som

adrianamickova
2. mar 2009

jozinko.....mojko...a vy uz viete do nocnika???

malibuu7
2. mar 2009

adi hej, ja ho davam od kedy sam sedi, vies aby si zvykal a aby sa naucil co sa tam robi vlastne.... takze vzdy ked ho prebalujem tak ho polozim a on si curkne vzdycky a kaka takmer stale do nocnika, to sa mu tam lepsie tlaci, ako do plienky 🙂

adrianamickova
2. mar 2009

tak vy ste nas predbehli,ja davam amku,no nechce posediet aj ked jej dam hracky,knizku..
aj ked somarinky robime spievame ne a ne 😝

jankando
autor
2. mar 2009

Caurte baby
o spanku na oko by som vedela rozpravat..ale v pohode, sak co

no ale dnes som maximalne unavena, vcera som v noci kukala film Marley%me a nadherny, som plakala jak mala na koniec..bo to presne moja tema... 🙂 No takze som sla neskoro spat a rano sme vstavali skoro do mesta

Uz sme spat aj napapani...dnes som len kupila vyzivku, ze zelenika... 😉
ffrajer a spapal polku sklicka.. 😝
teraz sa hrajka a ja sa musim ist musitt do riadu a zehlenia, lebo sa mi to tu vsetko prevaluje

INak som dnes konecne kupila to puzzle na zem, ta to take super velke a lacne sa mi zdalo.... 😕

Adi, prajeme skore vyliecenie... 😉

jankando
autor
2. mar 2009

Rozmyslam, ze by som nieco uvarila, napadli ma tie cinske rezne, ale to asi musi cez noc postat, tak sa mi nehce cakat.. 😀
tak to asi chlebom nahradim.. 😀
a bude...a uz som spominala, ze som totalne unaverna..jaj, no kukam, ze hej.. 😀

Inak som si nasla super potreby pre Seana na plavanie.... 😉 tak uz iba rychlo zaobstarat a budeme mat na letko.. 😅

jankando
autor
2. mar 2009

Baby, som fakt unavena,
ale tusim, ze hrasok je strukovina , ci nie? 😕
no ja som dnes kupila tu jednu vyzivku, kedze sme sa zdrzali v meste, a Petik taky stastny bol jak som sa objavila pred nim s papu... 😝 no a tam , ze zlozenie- mrkva, zemiak, karfiol a hrasok a orag. slnecnicovy olej....papal ostosest a tusim, ze sa uz i poaaal.. 😀
Inak, uz som zaobstarala olej slnecnicovy, tak budem pridavat.... 😉 kolk ostaci na male mnozstvo ..jedna kavova lyzicka je dost, ci vela?
NO a k tomu kalerabu, sme jak svihnuti s brachom hladali v slovnikoch online ako sa povie kalerab po anglicky a predstavte si , ze sme nenasli ani za boha..a to ja ani neviem ako vyzera, ale bracho mi ukazal foto online, tak uz viem, isla som teda na vlastne riziko kupit a prd.nic take som nenasla..tak neviem..mozno na trhoch niekde maju, myslim taky market, ale v obchode som nic take ani podobne nenasla.. 😖
tak som kupila mrazeny spenat....
tak to asi zajtra alebo pozajtra skusime. 😉

jankando
autor
2. mar 2009

Baaaby
o 3 dni mame 6 mesiacikov za sebou.... 😉

adrianamickova
2. mar 2009

puzzle.....jej ja to rada 🙂
6mesiacov...to je uz veeelky chlap 🙂 😵

jankando
autor
2. mar 2009

adi
no to uz je velky chlapisko.. 😵 😀

Hej, puzzle ale na zem, to taka 'akoze hracia deka' ci ako to nazvat.. 😉

adrianamickova
2. mar 2009

mne dajak nezapaluje? 😕

adrianamickova
2. mar 2009

presne si pamatam...a dufam ze nezabudnem ako mala sona 6mesiacov
😵

jankando
autor
2. mar 2009

Jaj,
drobusik dnes taky nespokojny, bo zaspinakal na chvilu a potom uz len plaackal a plackal, tak som ho nechaala sa vyhrat az do unavenia a teraz zaspinkal, tak snad pospi dlhsie.. 🙂
Uz mam kuchynu vypratanu..fuuuuu..to bolo riadu

Este by mi trebalo zehlit , ale sa mi do toho nechce, dnes som si kupila osobitny kos na veci na zehlenie, takze uz je plny.. 😀 .polo no... 😀 😀

majka225
2. mar 2009

ahojky..tak ja sa hlasim 😉 😀 my uz sme naspät na slovac..jee dnes bol ale nadrehny den krasny slnecny 😀 😀

jankando
autor
2. mar 2009

Maji
zdravime
Kocka, pocuj, vy nejak casto cestujete, ze ja ani nestiham reagovat kde ste.. 😀
tu tiez uz vela dni slnecno, ale teplo neee..to take zubate slnko..ale dobre, ja som sa az vcera uvedomila,ze to jar prichadza, uz som si myslela, ze zima tu dozivotne bude.. 😠

mukky
2. mar 2009

Ahojte,tak my sme sa nedavno vratili z Presova,strasne vela sme sa nachodili po meste,po nakupnom centre,boli sme na plnenu celozrnu bagetu,neskor na brynhdzove halusky a aj s pirohami,zmrzlinu sme nenasli nikde ☹ ,bolo super,som v aute cestou domou zaspala posediacky 😀 😀 ,to nechapem 😀.Adi som z Kosic,ale chodime aj do Presova ak chceme zmenu,tak sa tam chodime najest a poprechadzat,ale s malym sme boli prvy krat a zvladol to super,takze uz aj do Madarska pojde s nami na druhy tyzden.Adi a kupili sme si tam pirozky ak vies kde.... 😀 dnes mali lekvarove 😉

adrianamickova
2. mar 2009

kde....v maxe ci v meste pri frantiskanskom kostole?my iba na makove chodime
po 1x ste boli v maxe?ci uz viac krat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre