Je tu niekto zo Svidníka?

jankando
19. apr 2008

niekto zo Svidnika? 😝

adrianamickova
29. mar 2009

nie,skoda...chcela som vam jedne superne satocky ukazat
ja som si ich supla do obrazkov...a to asi neukaze...nic sak potom dam fotky
ak najdem,ale verim ze urcite mi nieco cinke do nosa 🙂

adrianamickova
29. mar 2009

idem hladat dalej...dobru noc 😔

malibuu7
29. mar 2009

no netocia sa, teda trosku ano, ale to by jej asi bolo malo 😀
dobru nocku prajem

malibuu7
29. mar 2009

joj vlastne som zabudla odpisat, ze ano nevesta som ja 😝 uz ani nepravda. a v maju uz bude teplo... ved ja som koncom maja rodila a to boli take hicy, ze v porodnici sa ani dychat dobre nedalo 🙄

mukky
1. apr 2009

Ahojte,ja len na skok,nas maly sa dnes sam postavil v ohradke 🙂 a ako Vy,co mate nove?

malibuu7
2. apr 2009

ahojky.. no nas pomaly ale isto opusta viroza... tak snad zajtra pojdeme aj plavat... sme vymeskali dve lekcie a uz len dve nas cakaju 😢 a na poslednu tu i tak nebudeme, lebo budeme na slovaci...
mukky tak to je super, ze sa uz tak pekne postavil, blahozelam... sikulka to je...
u nas uz nastalo behanie a uz aj po vonku po trave sa mu velmi paci chodit... takze to uz je super, a hlavne ked tam je tak krasne teplucko, parada

adrianamickova
2. apr 2009

zeny caute...cucala som na film....ukryt na markize....
celkom dobry...vydrzala som az do konca...aj som sa kus bala
uz mame doma saticky,ale obe su tak na sonku,este musim nieco pohladat amke,aj ona kce kjutit 😀
pocasie ...rozpravkove,prijemne
pradlo uz vesiam vonku
pre svidnicku temu z presova .....adrianamickova 🙂 🙂 🙂
dobru noc 😔

adrianamickova
5. apr 2009

zeny ta co s vami.....ja 2 dni bez pc......a vy nic?
mame sa dobre a vy?

adrianamickova
5. apr 2009

malibuu...uz mam saty pre moje slecny,listovala som mimibazar,minibazar,babybazar
ale nasla som take tociace,krasne a sonke az dvoje 😵

malibuu7
7. apr 2009

ahojte zenusky,
tak sa hlasim... boli sme od sobotnajsej noci do vcerajsieho poobedia v nemocnici... ☹ uz sme doma a je to lepsie no... teda jozko nam v sobotu spadol z gauca a v noci strasne vracal, tak sme pre istotu isli na pohotovost a nechali si nas tam... v nedelu sa pridali hnacky... takze parada.... pre istotu som zacala hnackovat vcera aj ja... a dnes uz aj babca a manzel... no tak sme si virus rozniesli po celej rodine... 😠 takze tak nejak na figu sa mame..,
adi, to je super ze si nasla take saticky, tak posli link ako vyzeraju 😎

adrianamickova
7. apr 2009

malibuu.....jojojojoj,mojko.... ☹
tak vam drzim palce....vyzdravte sa,to muselo byt neprijemne 😨
ked sa mi podari.....poslem,
sonke som 3 dobra cena,a ma kto ponosit....aj brata mam este slobodneho 😝 😉
amke som 1 a jedne mi pozicala kamoska

adrianamickova
7. apr 2009

tieto su dlhe....dnes v nich chodila po dvore ako princezna 😀

adrianamickova
7. apr 2009

a teraz pozeram,no uz nie su na sranke v ponuke,lebo ich mame doma... 😀
tak az na fotkach ich uvidis,priamo z miesta cinu a modelky na živo....to vam dam info 😉

adrianamickova
7. apr 2009

ake vysetrenia robili Jozinkovi,...
drzte sa,posielame bosšu

mukky
7. apr 2009

ivi jezisi,vies jak mi bije srdce jak som to precitala,slzy mi tecu ☹ ☹ ☹ jozinko zlaticko....smutna som z toho...uz je v poriadku???Mal otras mozgu ked tak vracal???Pobozkaj ho za mna prosim Ta,ja som taka citliva od kedy som porodila co sa deti tyka,no a vlastne aj celkovo.....Si viem predstavit ako si sa zlakla...mne vcera tak vypadol z lehatka,len co som odbehla popratat kupelku,nozky sa mu vyvliekli,za nich visel,kym som dobehla uz lezal na zemi a lehatko sa prevratilo....ale neudrel sa,leste stastie...nohy sa mi triaski aj srdce,lebo som pocula buchot.. ☹ ☹ ja s...m na poriadok doma,radsej budem pri nom stale,lebo postielku ma nizko,musime upravit,v ohradke este sem tam sa smykne a do tyciek si hlavku aj licko bucha,na lehatko o uz nedam,a na cestovnu postielku este cakam,mam ju objednanu.... Ja ked si ho beriem rano na postel,ci doobedu,steny oblozene vankusom,paplon nahulany jemu pod nozkami,ja z tej strany lezim nie pri stene...a vies jak sa bojim ze nahodou zaspim tvrdo a mi prelezie cez paplon ci hlavku si buchne???Uff,take strachy...jaj deticky nase,a to ti ani nevravim ako sa bojim ked zacne chodit,a mame vsade dlazbu a plavajuce....ivi a ako spadol,preliezol ci ako??

malibuu7
8. apr 2009

ahojte.
no otras to nastastie nebol... neurologicke vysetrenie uplne v poriadku aj rentgen, takze skor to bol naozaj nejaky virus crevny a zhodou okolnosti sa to prejavilo par hodin po pade... inak ten pad... no, ja som bola vedla neho a nejak nestastne si sadol na kraj a vyvratil sa, ja som nestihla ho chytit..... i ked spadol na chrbatik, udrel si hlavicku zozadu ale modrinu ma na cele... 😕 tak ja uz ani neviem ako to bolo... bol to proste moment, snad microsekundy len... doma vrackal hrozitansky, som ho 3krat celeho prezliekla... najprv jedlo vsetko z celeho dna a potom uz len take jak hlieny... no tak to po tej viroze a nadche co mal 2 tyzdne tak asi zbytky, ale bolo to strasné.... cez nostek mu to islo, chudacik plackal hrozne jak nemohol dychat... 🙄
no ale nikto mi nepovedal ziadne konecne slovo z coho to bolo... lezali sme na detskej chirurgii... a este som sa tam stretla s blbou sestrickou, no som myslela ze ma porazi... vedeli ze maly hnackuje, tak mi povedala ze ked este bude tak mam im povedat, aby o vsetkom vedeli. Tak ked sa to zase stalo, tak som im bola povedat a ona trubka jedna, ze mame l"ezat na izbe a neroznasat im to po celom oddeleni"... ta co by ste jej na to povedali? puľka jedna... 😠 niezeby mi dali daco od hnaciek, ale este sa vyzjape...
inak jozko mi sam zlezie aj z gauca aj z postele... pekne cuva pomalicky dozadu, no toto sa mu proste nejak nepodarilo... ale hlavne ze je vsetko v poriadku.

malibuu7
10. apr 2009

čuste babuše...
😠 😠 😠 tak takuto nejaku naladu mam.... rano sa chystam s drobcom na financak nieco vybavit, otvorim dvere a hladam kocik... 😕 ale kde nic tu nic.... presli sme celu bytovku i okolie.... tak som taka nazlostena... uz viem jak sa jankando citila ked im ukradli kocik... ☹ je to hrozne.... no normalne som jak bez ruky...

adrianamickova
10. apr 2009

jenime,aj vam ukradli kociar, ☹
ja si to neviem ani predstavit,je mi to luto....
ludia dnes bez hanby,sviatky a toto....malibuu,ja som vam chcela zapriat vesele Velkonocne sviatky,no dufam,ze aj napriek tomu co sa stalo sa si aspon trochu pohody uzijete 🙂
ved uz by bolo na case po tom vsetkom,polubkaj za mna Jozinka 😵

adrianamickova
10. apr 2009

my sme boli teraz este v kaufe,dokupit co treba a mam pokoj,
zatiahlo sa ide burka,hrmi 😖

adrianamickova
10. apr 2009

Vesele Velkonocne sviatky,hodne sibacky a oblievacky
zenam vela vody,chlapom vela vinka a detom nech vo vrecku zopar minci cinka.... 😀
to vam zo srdca zela...Sonicka Amalka a ja
😵 😵 😵

malibuu7
10. apr 2009

akurat odisli policajti odtial... od rana som ich cakala... strasne,no hlavne ze boli a spisali... aspon to... presne ludia bez hanby, bez chrbtovej kosti su 😠
no tak bude novy kocik no, co uz... neviem ideme kuknut daco asi teraz... i ked segra ma na slovensku, tak tam teraz budeme mat. Pohodu si uzijem, budem sa snazit. hlavne ze v tom kociku i jozko nebol 🙂 bo inak by bolo po pohode 😀 srandy uz na mna idu....
ale ja budem patrat po nom... obidem hoc vsetky bazare... 😀 policajti to riesit nebudu si myslim 🙄

aj my vam zelame prekrasne velkonocne sviatky, hlavne nech je vsetko do pohodyyyyyyyyyyyyyy 😎

jankando
autor
10. apr 2009

Ahoj Babuchy,
tak sa hlasim spat doma
bola som v nemocnici..dosli na mna bolesti..ale velike. 😢
zistili mi zlcnikove kamene, cize to som asi zachvat mala, no a teraz som na diete...takej ze low fat..ale jem skoro vsetko, po menej a nic korenene, velmi slane a velmi sladke..tak aspo jedno pozitivum, snad nieco zhodim
Doteraz tu bola mamina so segrou, prisli na vypomoc....
Uz 2 den som sama s Petkom a zvladam v pohode, nevraciam, takze sa da.. 😉
\petik nam robi pokroky denne...zlatunky je.. 😵 😵
Krasne sam sedi, v postielke stoji a zlosti sa nadherne...a je uz i velmi cheeky... 😀 😵 pomaly sa mi vymyka.. 😀 a tato tvrdi, ze to pre neho , ze on je Chlap... 😀 😀
Dnes som uz skusila dat morcacie masko a pekne papal, sak to i tak velmi podobne kuraciemu..no i ovocicko som zacla uz davat na desiatku....ono tu bol chvilu zhon, kym bol s tatkom sam doma, tak vselico sa rozhodilo, ale uz zavadzam spat nas system.. 🙂

Ivi,
pani, ta tebe sa to ruti asi tak ako i mne....dufam, ze Jozko je uz v pohodke....jooj, zlaticko moje. 😵 😵
a ten kocik..no sranda to nie je , ze?zase investovat.. 😠 a policia prd urobi, ako stale.. 😠

jankando
autor
10. apr 2009

I ja Vam vsetkym chcem popriat Krasne prezitie Velkonocnych sviatkov.. 😵 😵
vela vody a vodky.. 😉

Ja ich vobec neriesim, ale sme pozvani ku bratovi, tak pojdeme....kupime im nejake to vajicko velkonocne.. 😀 😀
a petko obleje snad tetusku.. 😀 😝
inak ich vobec neriesim.

jankando
autor
10. apr 2009

No a este kvoli operacii , sa nedostanem s Petkom asi na slovensko, i ked ja musim ist sama, musim nieco vybavit...ale kedy pojdem neviem.. 😠
tak skoda, asi stretko nebude..
ale keby mi stihli urobit opercku dovtedy, tak by som sla...ale s kamenmi uz ani na krok, som si svoje odvrcala a odbolela s nimi..a tak som grckala, ze som si natrhla zilky v oku, ale nie len tak hocijako, ale ze cele oko krvave, jak stvura som chodila, este cosi stale mam v oku, ale uz je toho ovela menej.. 😲

mukky
10. apr 2009

jani ahoj,uz si v poriadku??Luto mi je co ta postihlo,muselo to byt strasne.....tie bolesti su vraj strasne,aj mamku operovali na kamene ☹ kolko si bolaa v nemocke,ako si to zvladala bez petka?Muselo sa ti velmi cniet,si to viem predstavit...a ako tatko,zvladal to?urcite ano,oni su zohrata dvojka,aspon co si pisavala 😀 😀 No tak nech sa operacia vydari....a tusim si aj pisala davnejsie ze si mala zle sny a nejake zvlastne bolesti....drz sa,petkovi posielam pusu

adrianamickova
10. apr 2009

jani.....ta som sa cudovala co sa neozyvas....
ale nemocnica 😠 a bolesti 😠 a velke 😠 .......dajak sa vsetko zle lepi,na nas....
ked nie deti tak ochoreju mamusky ☹
a co si zjedla,od coho ta to chytilo?

mukky
10. apr 2009

ivi no to je teda co sa ti stalo s tym kocikom 😠 😠 😠 ,ale viete co je na tom najsmutnejsie??Ze vedia ze tie kociky su pre deticky..svine jedne 😠 😠 bez prepacenia 😠 oni by aj hracky boli schopni ukradnut 🙄 ,budem drzat palce nech sa to vysetri...to si mala nejak aj poistene,ci nie,nemas taku poistku?A ako sa ma jozko?Posielam pusku.

adrianamickova
10. apr 2009

tak to je dobre ze si mala vypomoc,a chlapi to zvladli....
len sa opatruj....a dodrziavaj dietku,aby sa to nevratilo,a operacia je naplanovana?
ani ja to nepoznam ja este vsetko mam,ale tiez moja mama uz zlcnik nema a mala 114 kamenov,ako hrach 😨
dodnes ich ma vo flasticke a spomina,,,,,bolest jak svina ☹ 😉

adrianamickova
10. apr 2009

tak mukky....hovada,niekto tak lahko pride ku kociaru....
a hlavne nepoctivo 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre